>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

E Sports - temat ogólny

makos11 815

makos11

Użytkownik
Jak widzicie turniej w Katowicach? Na BAH widzę, że są kursy i faworytem do wygrania turnieju jest Virtus Pro (kurs 4.00). Jako, że w CS GO gram od niedawna i w całej scenie jeszcze też średnio się orientuję to pojawia się pytanie do znawców - na kogo warto pograć i dlaczego? Faktycznie nasi są aż tak silni?
w sumie to nie wiem. Cztery teamy są na podobnym poziomie tzn. VP, FNATIC, NIP i Envy, lecz dla mnie faworytem jest fnatic. Na VP Pewnie taki kurs, dlatego, że bronią tytułu i ostatnio grają solidnie.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
W czwartek rusza IEM w KAtowicach, także wrzucam rozpiskę

Thursday, March 12
13:00 EnVyUs vs. Titan A1
13:00 LGB vs. PENTA Sports A2
14:10 Winner A1 vs. Winner A2 A4
14:10 Loser A1 vs. Loser A2. A3
14:10 Vox Eminor vs. fnatic B1
14:10 Na`Vi vs. FlipSid3 Tactics B2
15:20 Winner B1 vs. Winner B2 B4
15:20 Loser A4 vs. Winner A3
15:20 Loser B1 vs. Loser B2 B3
16:20 NiP vs. Keyd Stars C1
16:20 CLG vs. HellRaisers C2
16:30 Loser B4 vs. Winner B3
17:40 Winner C1 vs. Winner C2 C4
17:40 Loser C1 vs. Loser C2 C3
18:30 Virtus.pro vs. 3DMAX D1
18:30 Cloud9 vs. Team SoloMid D2
18:50 Loser C4 vs. Winner C3
19:40 Loser D1 vs. Loser D2 D3
20:00 Winner D1 vs. Winner D2 D4
21:10 Loser D4 vs. Winner D3

Friday, March 13
13:00 Quarter-final #1
16:00 Quarter-final #2
19:00 Quarter-final #3

Saturday, March 14
13:00 Quarter-final #4
16:00 Semi-final #1
19:00 Semi-final #2

Sunday, March 15
13:00 Grand final
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
w sumie to nie wiem. Cztery teamy są na podobnym poziomie tzn. VP, FNATIC, NIP i Envy, lecz dla mnie faworytem jest fnatic. Na VP Pewnie taki kurs, dlatego, że bronią tytułu i ostatnio grają solidnie.
Dla mnie NiP wypada z zestawu gdyż ostatnio notują zniżkę formy. Allu jest bestią ale taki Get_Right to cień starego Geta(i tu nie bez powodu kurs jest niższy niż na pozostałą 3ę). Z kolei Virtusi mogą sobie poodwalać maniany ale na majorze w rodzimym kraju będzie 150% motywacji a z bootcampu przyjadą nabuzowani jak ja pierdole. Osobiście obstawiam finał VP-Fnatic a jak nie to zwycięzcą turnieju będzie któraś z tych dwóch drużyn.(w związku z tym mocno myślę nad obstawieniem obu teamów czyli tak jakby kurs @2 że wygra vp albo fnatic). Sporo może zależeć od tego jak mocno odbiją się braki polaków na dust2 i jak bootcamp wpłynął na poprawienie błędów podczas grania tej mapy.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Dla mnie NiP wypada z zestawu gdyż ostatnio notują zniżkę formy. Allu jest bestią ale taki Get_Right to cień starego Geta(i tu nie bez powodu kurs jest niższy niż na pozostałą 3ę). Z kolei Virtusi mogą sobie poodwalać maniany ale na majorze w rodzimym kraju będzie 150% motywacji a z bootcampu przyjadą nabuzowani jak ja pierdole. Osobiście obstawiam finał VP-Fnatic a jak nie to zwycięzcą turnieju będzie któraś z tych dwóch drużyn.(w związku z tym mocno myślę nad obstawieniem obu teamów czyli tak jakby kurs @2 że wygra vp albo fnatic). Sporo może zależeć od tego jak mocno odbiją się braki polaków na dust2 i jak bootcamp wpłynął na poprawienie błędów podczas grania tej mapy.
Nip zniżka formy? Get_right cieniem? Za bardzo nie wiem o czym Ty do mnie mówisz. Get_right w roku 2015 ma rating 1.10 co jest bardzo dobrym wynikiem. Z topowych drużyn tylko lepszy rating ma Snax. happy i Krimz. Nip w ostatnim meczu rozjechał TSM 16-2, ciężko trenowali, także nie wiem do czego dążysz... Ale ok, niech każdy ma swoją rację
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
No to ruszamy z ESL ONE w Katowicach.
envyus - Titan ⛔ szkoda, było blisko
typ: Titan
kurs: 3.6
buk : pinnacle
Pierwsze mecze grupy A na ESL ONE. I od razu mamy szlagier. Zmierzą się ze sobą dwie najlepsze francuskie formacje. Dlaczego idę w stronę Titan? Wyczuwam, że będzie mała niespodzianka i Titani ograją swoich kolegów. Dla Kennego i spółki leży gra ex-ldlc. Mają oni wtedy mega motywacje, aby ich pokonać, podobnie jest z drugiej strony, jednak ja nie widzę progresu ze strony Envy w tym roku, a w Titanach wręcz przeciwnie. Jeśli KennyS i apex zagrają to co potrafią + reszta dorzuci kilkanaście fragów, powinno być dobrze. Nie polecam szarżować ze stawką
Penta - LGB ✅
typ : LGB +3.5
kurs: 1.73
buk: pinnacle
Kolejne dwa zespoły z grupy A. Mecze między tymi drużynami są zawsze równe. Buki wystawiły w roli faworyta Pente, trochę mnie to dziwi, bo LGB naprawdę zrobiło ogromny postęp na przestrzeni ostatnich miesięcy, aż miło ich się ogląda. Z tego co mi wiadomo oba zespoły mają podobną ilośc godzin przegranych przed IEMem. Spodziewam się dosyć wyrównanego meczu i myślę, że te +3.5 LGB pokryje
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
piotrex 36

piotrex

Użytkownik
Natus Vincere - Flipsid3
Kurs: 1.427
Buk: Pinnacle

Jak dla mnie najpewniejszy typ dzisiejszego dnia na IEM w Katowicach. NaVi to wysoka półka jeśli chodzi o scenę Counter-Strike. Widać że są w formie, bardzo dużo trenowali przed turniejem w Polsce.
9 marca te dwie drużyny mierzyły się ze sobą w meczy bo3 o awans na SLTV StarSeries XII. NaVi wygrało wtedy 2-0 (19-17; 16-2). Warto dodać, że w tamtym spotkaniu grał największy talent ukraińskiej sceny CSGO s1mple. Dziś zastępuje go DavCost i w mojej opinii jest to bardzo duże osłabienie dla Flipsid3.
Polecam grać na Natus Vincere.
POGROM 16-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
No to jedziemy z IEMem. Primo wszystkie spotkania z ligi legend u pinka są dostępne na live!. Idealnie , dla tych którzy mogą betować na żywo (a ja nie ;/). W 90% warto low betować na doga i potem kontrować. Zacznijmy więc:
GE Tigers - C9 1
Koreański zespół jest po prostu niesamowity. Grają niesamowicie spokojnie a zarazem agresywnie. W LCK 10W/0L i 20/2 w mapach. Nigdy nie tracą chłodnej głowy. Może jednak katowicka scena lub overconfident doprowadzi do niespodzianek. W ostatnich latach często tak było w pierwszym dniu. C9 bardzo słabo prezentują się w NA. Lane matchupy zdecydowanie na korzyść GE. Hai jest najsłabszym midlanerem na tym turnieju, Kuro powinien sam zaorac linie. Lee jest niezwykle aktywny w early gamie - a Meteos zwykle farmi pierwsze 10 min. W tym momencie gra może sie już skończyć. Trzeba jednak uważać na pewne picki: oba topy będa chciały rumbla, balls pewnie maokaia bo ma nim straszny win ratio+jest postacią łatwą a na turniejach tego typu unika się grania trudnymi championami. Na bocie obaj adc bedą chcieli Corkiego.No i uwaga na ewentualną nidalkę z lasu meteosa, bo to pick outofcontrol.Radzę niski bet na C9 po kursie 6! i kontra na GE chyba ze postawia na late game picki vs mid game C9.
SK - YFw 1
SK jest znakomitą drużyna, mają wymagający playstyle, lecz słabo grają będąc behind w midgamie. YFw ogrywa ostatnio TPA oraz AHQ, ponadto duża część składu była na worldsach jako Gamania Bears. Najważniejszy będzie midlane. Maple jest małym bogiem lecz mid sprowadzi się do 3 picków : Zed , LB , Ahri. Jeśli Fox/Maple dostanie jeden z nich a drugi nie to mamy pewny bet. Azjaci to naprawdę nie są ogórki, mają silny midgame, przed splitem ograli potężne wtedy Invictus Gaming 2:0. Botlane SK - to jest ich największa przewaga i Godgiven&gt;&gt;&gt;NL , ale to BO1 więc ostrożnie.
CJ - GG 2
Bardzo równy matchup. CJ ma znakomite sławy ale już od dawna pod formą. W Korei grają bardzo przeciętnie, w LCK 6w/3l i 12/9!! w mapach. W tym regionie GE&gt;&gt;&gt;SKT1&gt;reszta. Gambit odkąd ma GH gra znakomicie. Cabochardowi świetnie pasuje obecna meta , Diamond ma ogromny champion pool i może moim zdaniem przegrać jedynie na reksai/lee ambitiona. Midlane to jednak ogromne wyzwanie dla Betsy&#39;ego, ale już w LCSach się nie pierdolił. Myślę, że przewaga GMB to las i botlane. Pinoy swoim stylem nie raz zaskoczy azjatów. Ponadto Space gra na siłe dwoma adc: Corkim i Sivir. Natomiast słabo gra Kalistą. Tymczasem jest to super pick Pinoy&#39;a. Jak dla mnie 50/50, prz czym jeśli GMB dobrze rozegra pick/ban to są dla mnie faworytami.
A no i czekamy na info kto zagra w GMB NIQ czy Betsy.
TSM - WE 1
No i ostatni mecz, chyba najłatwiejszy do wytypowania. WE a nie chociażby EDG czy OMG jest tu bo wygrało IEM w Shenzen , kiedy wszystkie chińskie teamy się przebudowywały. TSM jakie jest każdy widzi, dobra forma Bjerg i Santorina, nawet lepiej niż oczekiwałem. Nie ma się co rozpisywać, bo na WE z Ninja i Styzem byłby prawie pewniak , a gdy teraz ich wymieniono nie ma dla nich szans. W LPL WE dostaje oklep od wszystkiego, bardzo słabo grają wszystkei linie zwłaszcza bot i Spirit wiele nie może zrobić. Oczywiście to BO1 i Dyrus zawsze może zrobić 0/10 Rumbla z topa , ale łatwiej TSM mieć nie mogło.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja dziś lecę po pewniakach. Daję tripla i nie wiem co z tego wszystkiego może zawalić.
Dla Virtusów dobry rywal na rozgrzewkę. Snax ostatnio jest w mega formie, ale to co zawsze podobało mi się u Virtusów (poza tym że to Polacy) to fakt, że każdy z nich jest inny i praktycznie każdy z nich może pociągnąć grę w najmniej spodziewanym momencie. Nie widzę tu szans dla Finów.
NiP wygra, gram ich zwycięstwo, ale myślę że mogą się trochę pomęczyć. Nie będzie to tak łatwe zwycięstwo jak u Virtusów. Szwedzi chyba z automatu mają pierwsze miejsce, a o drugą lokatę będzie wojna. Nie zdziwię się jak będą to właśnie Brazylijczycy, ale dziś tego nie udowodnią.
Głównie oglądam to co dzieje się w Europie, więc mało oglądałem w akcji Cloud9. Jakoś pół roku temu oba teamy spotkały się ze sobą, ale wtedy u Amerykanów grał Hiko, który pozamiatał totalnie. Teraz go nie ma, a oczy fanów zwrócone są na Mike Grześka, która notabene ma polskie korzenie. Tak jak wskazuje kurs, powinien to być najbardziej wyrównany pojedynek, ale TSM oglądałem wiele razy w ostatnim czasie i wiem, że potrafią grać kapitalne mecze. Nie tak dawno grali z fnatic na cachu to byłem pod wrażeniem ich organizacji. Widać tam było wiele przemyślanych schematów.
NiP - Keyd Stars | NiP 1,10 ✅
Virtusi - 3DMAX | Virtusi 1,12 ✅
TSM - Cloud9 | TSM 1,43 ⛔ 13:2&gt;14:16
AKO: 1,76
UNIBET
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Właśnie obejrzałem Cache`a w meczu Envy vs LGB, muszę przyznać, że spodziewałem się czegoś więcej po francuzach. NBK oczywiście bestia i świetne wrażenie zrobił na mnie kioSHIma, reszta już tak niekoniecznie. Gdyby Polly nie zaspał prawie połowy mapy wynik mógł być o wiele inny. W związku z tym pytam, jak zaprezentowali się Titani(bo wątpie by Penta ich pyknęła)?
 
senmay65 65

senmay65

Użytkownik
CLG - Hellraisers | Hellraisers ⛔
Kurs: 2.02
Buk: Pinnacle

Dziwi mnie fakt, ze buk przedstawia CLG jako w roli faworyta w tym spotkaniu. HR to typowo druzyna turniejowa, praktycznie na kazdym majorze solidnie prezentuje sie w fazach grupowych i sa w stanie wygrywac z lepszymi markami od siebie. Bardzo czesto maja choki, ale dopiero w fazach pucharowych(podobnie jak ex-Dignitas). Do tego turnieju cwiczyli bardzo intensywnie, przez ostatnie 2 tygodnie mieli na swoim kontach przegrane ok. 15 godzin dziennie. Graja tam bardzo doswiadczone gwiazdy typu flamie czy Dosia, wiec nie sadze, zeby mieli oni wieksze problemy z CLG. CLG to druzyna, ktora gra juz ze soba stosunkowo dlugo i wygrywaja sporo na swoim rodzimym podworku w Ameryce (13/14 ostatnich meczow wygranych), ale nie sadze, zeby druzyna, ktora nie ma duzego doswiadczenia na miedzynarodowych turniej LANowych byla w stanie wygrac z HRem.

13:2 na stronie ct nie wystarczylo - 14:16 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
therock 50

therock

Użytkownik
Primo wszystkie spotkania z ligi legend u pinka są dostępne na live!
wut? to tylko typy na first blood/turret, w przypadku liva kursy bylyby rzedu 1.1-1.2 przy teoretycznie wyrownanym matchupie, bo w lolu juz po kilku pierwszych minutach zarysowuje sie drobna przewaga gdzie na najwyzszym poziomie przeklada sie to na pewny win

W Korei grają bardzo przeciętnie, w LCK 6w/3l i 12/9!!
no tak, 3 miejsce w 1-2 top lidze na swiecie to jakas hanba, powinni sie zapasc pod ziemie:grin: ponadto 3 porazki z top4
Pinoy swoim stylem nie raz zaskoczy azjatów
jakim stylem? robienie za frontline adc? w europie to sie udaje bo poza sk/fntic i ostatnio h2k nie ma konkurencji, na iemie w koloni pokazal jak sie solo wypierdalac bedac xxk golda ahead ????
Ponadto Space gra na siłe dwoma adc: Corkim i Sivir.
space potrafi zagrac na najwyzszym poziomie: kog mawem, corkim, ezem sivir, gdzie w porownaniu do pinoja: graves, tristana i kalista prezentuje sie lepiej. zreszta kto bedzie staral sie wybanowac adc? to dzialalo tylko na creatona i jego eza, bo to jednak byl top1 ez na swiecie
Jak dla mnie 50/50, prz czym jeśli GMB dobrze rozegra pick/ban to są dla mnie faworytami.
rok temu ktb ktore w korei bylo bodajze na miejscu 7 przed iemem zdominowalo niszczac wszystko( z wyjatkiem 2 mapy na gambit, lecz tam bot lane dal ciala) nie przegrywajac pojedynczej mapy!!!. za entusami przemawia rowniec doswiadczenie na arenie miedzynarodowej, gdziew gmb poza lcsami czegos wiekszego zagrali jedynie diamond i edward
jedyna mozliwosc na wygrana gmb jest wyciagniecie teamcompu z dpy, tak jak to mialo miejsce 2 lata temu na azubu(shardowanie armor, rip genja [*]). jest to bo1 wiec ryzyko wieksze niz w przypadku bo3/5, dlatego tez stawka 7/10 a nie 10/10 w przypadku wiekszej ilosc map
europa jest dalej lata swietlne za korea, ge wygra wszystko tracac max 1 mape w finale na entusow
gmb-cj entus 2 @1.3:cool:✅

ponadto tsm 8/10✅ i ge tigers 10/10✅, sk-yfw no bet
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
jutro w loser bracket zmierzy sie SK z flash wolfami z taipei, ktorzy awansowali jedynie dzieki kretynizmowi i kontuzji mozgu druzyny clown najn. team z NA chcial podgrzac atmosfere w katowickiej hali i dokonal rzeczy wydawaloby sie arcytrudnej, jednakze jak to pokazali wykonalnej - kto nie widzial niech zaluje. 25 minuta gry 8k golda przewagi, presja na wszystkich liniach, wizja w jungli, nie trzeba bylo robic doslownie nic zeby gra sie sama wygrala, jednak druzyna clown najn udowodnila ze &#39;dla chcacego nic trudnego!&#39; i wystep artystyczny zakonczyla w swietnym stylu.
SK dzis zmeirzylo sie z tajwanczykami (?), win nie byl zagrozony przez cala gre, ba przy 10k golda przewagi umieli zamknac gre (w przeciwienstwie do clown najn), jutro jedynie katastrofa humanitarna, trzesienie ziemi, badz w/w kontuzja mozgu mogaby sie przyczynic do ich ewentualnej porazki, co po dzisiejszym meczu teamu z NA jak widac jest mozliwe, tak wiec grac mozna tylko &#39;grubo&#39; a nie all inem.
SK 1.5X ?pinnacle ⛔
 
therock 50

therock

Użytkownik
gmb-cj entus 2 @1.3:cool:✅

ponadto tsm 8/10✅ i ge tigers 10/10✅, sk-yfw no bet
jutro sk 4/10
kurs na sk wzrosl do 1.6+, moga dziac sie jaja, dobrze ze stawka rekreacyjna:cool:
cj entus 8/10 @1.25
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
SK @ 1.65 Marathon ⛔ zachlali
zajebisty kurs, biere to. sk wczoraj zagrało całkiem przyzwoicie, mogli nawet powalczyć z get, ale kilka sekund do tp frediego brakło do wywalczenia drejka i klołs gejma. Tak naprawdę tajwańczyków czy innych skośnopodobnych robotów nie powinno już być w turnieju, ale tak jak tadek opisał Clown 9 wczoraj na propsie sthrowowali gierkę z wilkami(?). SK w pierwszej gierce ze swoimi dzisiejszymi przeciwnikami zagrało bardzo dobrze. Szybki snowball, dobrze kerujący Godiven etc. Nie widzę tutaj przesłanek dla chinoli.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Finał ESL One CS:Global Offensive dziś 13:00
Fnatic vs NiP
Wygra mecz: Fnatic
@1.57 ónibet
@1.561 pinnaclesports

No to mamy szwedzki finał. Obecność tych dwóch drużyn na tym etapie rozgrywek nie jest wielkim zaskoczeniem (szczególnie jeśli chodzi o fnatic). Bez owijania w bawełnę - zdaniem moim i wielu innych Fnatic to obecnie najlepszy team świata. Potwierdzają to obserwacje ich gry jak i wyniki. Na ostatnie 21 spotkań przegrali tylko 2 razy - 16:14 z Virtusami i z mousesports (dalej już nie sprawdzam wyników). NiP rozegrali w podobnym przedziale czasowym dużo mniej meczów gdzie również 2 razy polegli - własnie z fnatic po dogrywce na Mirage oraz z Tytanami.
Jeśli jesteśmy jeszcze przy statystykach. Fnatic ma jak dotąd najlepsze na tym turnieju. Stosunek zabójstw do śmierci jako drużyna to 1.08, NiP 1.00. W dziesiątce najlepszych graczy pod tym względem jest 3 graczy fnatic (2, 3 i 8 miejsce) i 2 nip (6 i 10).
Fnatic idzie przez ten turniej jak burza. Wygrali wszystkie mecze gładko bez straty mapy. Dopiero Wczoraj VP w półfinale napsuło im krwi doprowadzając na pierwszej mapie do dogrywki gdzie byli blisko wygranej. NiP natomiast miał jeden cięższy mecz - z TSM. Co ciekawe wczoraj wygrali dość lekko 2:0 z Envyus, którzy byli jednak lekkim faworytem.
NIP ma w swoich szeregach nowego snajpera - allu, który gra z nimi dość krótko. Człowiek być może lepszy od maikelele jeśli chodzi o awp i współgranie z teamem, ale generalnie uważam, że jego poprzednik jako całokształt był lepszym zawodnikiem. Get_Right (zawodnik roku 2014) wydaje się być w nie najlepszej dyspozycji, a to on zawsze był kołem napędowym druzyny. Co prawda fanów tej formacji może cieszyć, że inni przejęli jego stary No.1 w teamie.
Co do fnatic to jest to drużyna kompletna, jak chyba stwierdził sam JW w niedawno opublikowanym wywiadzie. Przede wszystkim czapki z głów jeśli chodzi olofmeistera. co prawda statystyki nieco lepsze ma fluysha, ale Olof wydaje zdobywać się więcej kluczowych fragów (otwierając, czy clutche).
Można by tu pisać jeszcze dużo, ale nie ma to większego sensu. Fnatic to numer 1 od jakiegoś czasu i tylko zbieg ciekawych wydarzeń sprawił, że nie zdobyli żadnego majora w 2014 roku. NiP jest pół kroku za nimi. Widać, że świetnie czują się w Katowicach i dziś sięgnął po 100 000$.
Wynik: Fnatic 2:1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
makos11 815

makos11

Użytkownik
Virtus Pro - NIP ⛔ ⛔
typ: Virtus Pro
kurs : 3.0
buk : Pinnacle
Mecze między tymi zespołami są zawsze wyrównane. Kursy powinny być równe, ale z racji tego, że Nip zagrało w finale na esl one, a virtusi odpadli w połfinale to oddsmakerzy wystawili takie, a nie inne. Pewnie jakiś tam wpływ miała wczorajsza postawa Virtusów, gdyż grali bez powera z envy, ale myślę, że dzisiaj jest środa, jutro wyjeżdżają do Londynu i wiedzą o tym, że dzisiaj muszą pokazać się z jak najlepszej strony i chęci do grania dzisiaj im nie zabraknie. Nie będę pisał o zawodnikach itp, bo to chyba bezsensu skoro każdy kto interesuje sie esportem ich zna.
Dla mniej odważnych Virtusi +1.5 za 1.66
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dzisiaj sporo meczów, czy pinnacle wystawi ofertę? 1.6 na NiP vs Virtus.pro wygląda ciekawie. Co prawda grają na Mirage czyli jednej z ulubionych jak nie ulubionej mapie VP, jednak zastępstwo Michu za snaxa obniża szanse Polaków.
 
Do góry Bottom