>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

pan-dawid 12

pan-dawid

Użytkownik
Faza Grupowa SLTV StarSeries XII (CS:GO)
CPH Wolves vs GPLAY
typ: CPH Wolves @1.32 ✅
Bukmacher: Pinnacle
Dla obydwu drużyn jest do jedyna szansa na ugranie punktów w fazie grupowej tego turnieju, ponieważ w ich grupie występują obecnie drużyny które nie są w ich zasięgu.
Bułgarski zespół (GPLAY) po ostatnich bardzo dobrych występach (jak na swój dotychczasowy poziom) dostają szansę na pokazanie się w tak dużym turnieju. Nigdy wcześniej nie mieli okazji pokazać się w tak ważnych turniejach i dla nich to już jest wielkie osiągnięcie. Z drugiej strona Duńska formacja która w ostatnich 2 miesiącach pokazuje się z bardzo dobrej strony (sam jestem zaskoczony). Ostatnio pokonali nawet drugą Polską siłę w bardzo ładnym stylu co dało im awans na finały lanowe.
Jednak nie ma co tutaj się rozdrabniać, jeżeli Duńczycy nie zlekceważą przeciwnika, podejdą do gry skoncentrowani i udowodnią swoją obecną formę powinni zamknąć ten mecz w 2 mapach.
Dobrym typem na ten meczy wydaję mi się też zagranie CPH Wolves -1.5 @2.1 ✅
Natomiast typ na rundy na pierwszej mapie odpuszczam ponieważ może ona rozegrać się na styku.
hf guyz
Bardzo zacięty mecz, ale wszystko zgodnie z planem.
 
pan-dawid 12

pan-dawid

Użytkownik
Wybrałem dwa mecze z dzisiejszej oferty, w razie jakiś pytań odnośnie reszty zapraszam na pw.
ESEA Invite Season 18 Europe (CS:GO)
Virtus.pro vs PENTA (mapa: de_season)
typ: Virtus.pro @1.41 (przegrana po dogrywce)
Bukmacher: Pinnacle
Polacy po fatalnym turnieju w Finlandii na pewno dzisiejszego dnia będą chcieli się zrehabilitować. Okazja do tego jest bardzo dobra ponieważ grają z drużyną która przyczyniła się do ich kompromitacji.
Polacy w dotychczasowych meczach spisują się bardzo dobrze na mapie w której przyjdzie im się zmierzyć. Są drużyną która posiada jeden z najlepszych bilansów na tej mapie, natomiast ich rywale tak naprawdę zagrają pierwszy oficjalny mecz(na tej mapie). To jest gigantyczna przewaga nad rywalami, brak ogrania na pewno wyjdzie w trakcie gry.

Faza Grupowa SLTV StarSeries XII (CS:GO)
EnvyUs vs GPLAY
typ: EnvyUs @1.028 (LOKATA 2.8%) ✅
EnvyUs -1.5 @1.2
Bukmacher: Pinnacle
Tak naprawdę nie ma się tutaj co rozpisywać, obecnie najlepsza drużyna na scenie zmierzy się z Bułgarską formacją, która pokazuje się z coraz lepszej strony lecz taka gra jaką obecnie pokazują może wystarczyć na maksymalnie parę rund w czasie meczu, a co tu dopiero mówić o wygraniu chociażby mapy. Mam nadzieję, że chłopaki po tym meczu się nie załamią i w kolejnych meczach będą pokazywać to co potrafią.
hf
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
ex ESC - LGB ⛔ ⛔ wyrównane dwie mapy, ale zabrakło chłodnej głowy
typ: ex ESC
kurs: 2.63
buk: Pinnacle
Totalna porażka oddsmakerów. Ja rozumiem, że ex esc nie są w dobrej formie, ale dawać na nich taki kurs ze słabym LGB to istny żart. Chłopaki z ex-ESC fakt nie przechodzą teraz najlepszych chwil, ale patrząc na to co piszą na pewno nie przejdą obok tego meczu, tym bardziej na bo3. Dostali teraz wielką szansę jaka jest nowa organizacja ( poznamy za kilka dni ) , także są dodatkowo zmotywowani, aby pokazać dla tej organizacji, że nie wyrzuci pieniążków w błoto i zobaczy, że warto w nich zainwestować. O samych zawodnikach nie będę się rozpisywał, bo to nie ma sensu pisać tego samego.
Polecam pograć jak najszybciej, bo czuje spadki kursów.
Penta - Property ⛔ ⛔ jednak ten typ okazał się dla mnie porażką....
typ: +1.5 Property
kurs: 1.8
buk : Pinnacle
Mecz bo3 w 99Damage Masters. Drużyna Penty w dobrej formie, lecz patrząc na skład Property nie są to mówiąc kolokwialnie &#39; ogórki &#39; Mają w swojej drużynie dobrych aimerów , którzy powinni nawiązać walkę z będącą w dobrej formie drużyną Penty.
 
A 38

avv1910

Użytkownik
Nie wiem czy bede stawial na Ex-Esc ale wczorajsza porazka 16-0 z Na-Vi nawet mnie nie przerazila juz tlumacze dlaczego. Esc zalozylo sobie ze nie bd trenowac inferno bo wszystkie topowe druzyny na niej sporo trenuja i woleli wiecej czasu poswiecic na inne mapy , a inferno odpuscic. O ile sie nie myle nie grali na tej mapie (8miesiecy). A powod byl prosty przy wyborze mapy ktora bedzie rozgrywana trzeba bylo najpierw odrzucic mapy ktorych nie bedziemy grac i Esc zawsze banowalo inferno . Niestety w lidze esea mapa jest wybierana losowo i Esc bylo zmuszone grac na inferno ktorego nie trenowali.
Tak wiec w dzisiejszym meczu na pewno nie zobaczymy mapy inferno.
Moim zdaniem minise troche pod forma z awp ale mysle ze maja szanse wygrac z LGB i kurs tez jest przesadzony ale to za sprawa porazki z Na Vi
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Orbit - Playing Ducks
typ: +1.5 Playing Ducks
kurs: 1.84 ⛔ cienias ze mnie w nowym sezonie... Liczę na poprawę formy w weekend.
buk: Pinnacle
Mecz rozegrany jest w systemie bo3 w ramach internetowego turnieju 99Damage Masters.
Na przeciw siebie stanie niemiecka drużyna Playing Ducks i drużyna szwedzka Orbit.
Dwie drużyny, które nigdy nie były w topie i pewnie nie będą. Jest to dużo niższą półka niż czołówka. Co do ekipy Playing myślę, że urwą mapę, gdyż mają doświadczonych graczy między innymi Tabsen czy crisby. Orbit ma dwóch niezłych zawodników jak Pyth i Skytten. Jednak sądze iż będzie to wyrównany mecz i o zwycięstwie, którejś z ekip zadecyduje trzecia mapa.
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Counter-Strike: Global Offensive - ESL One
Dignitas vs ESC
Typ: ESC
Kurs:3.22
buk:pinnacle

Mecz 50/50. Za ESC przemawiają mniejsze różnice skilla pomiędzy graczami, oraz coraz lepsza gra w ostatnim czasie. Poza tym jest to Polska ekipa, więc można patriotycznie. Bardzo ładny kurs można śmiało ryzykować mniejszymi stawkami ;)

Edit: 16:11 -mecz zacięty do pewnego momentu. Później już niestety ESC odpuściło...
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Counter-Strike: Global Offensive - ESL One

Dignitas vs ESC
Typ: ESC
Kurs:3.22
buk:pinnacle


Mecz 50/50. Za ESC przemawiają mniejsze różnice skilla pomiędzy graczami, oraz coraz lepsza gra w ostatnim czasie. Poza tym jest to Polska ekipa, więc można patriotycznie. Bardzo ładny kurs można śmiało ryzykować mniejszymi stawkami ;)
Nie jest to Polska drużyna....
Polska drużyna zasiliła szeregi gamers2. Nie wprowadzaj ludzi w błąd...
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Inshock - Kabum
typ: Inshock
kurs. 4.8 ⛔
buk: pinnacle
Kurs wzięty z nieba. Inshock trzecia siła w Polsce, mająca w swoich szeregach najbardziej utalentowanego gracza młodego pokolenia w naszym kraju. W składzie jest równiaż loord, który był częścią &#39;złotej piątki&#39; w 1.6. Chłopaki przez dwa tygodnie trenowali po 8h. Pierwszy mecz z c9 im nie wyszedł, ale teraz na pewno dadzą z siebie więcej. Rywale to nie jest żadna topka. Grubiej można wejść w +5.5 rund ✅
 
piotrex 36

piotrex

Użytkownik
Masz rację, wybaczcie. Zatem grają Polscy gracze i warto na nich postawić.
Ale w ESC nie grają Polacy... cały skład który tam niedawno grał przeniósł się do Gamers2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Tak, przepraszam was. Dotarłem teraz do tego. Nie wiem czemu ominęła mnie ta informacja, zwłaszcza, że ostatnio grałem na g2. W każdym bądź razie typ i tak podtrzymuje
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Global Offensive - SLTV StarSeries
NIP-HR
Typ: NIP
kurs:1.40
Buk: Pinnacle

Delpan gra w NIP więc jak dla mnie innego wyniku być nie może. Zwłaszcza, że to BO3. Zachęcam do grania, bo mecz za godzinę. Dodam, że HR jest w rozsypce i od jakiegoś czasu kompletnie im nie idzie
edit: kompletna porażka...
 
O 1

odek

Użytkownik
ja zagram tak teraz nie ma faworytów w csie ???? każdy mecz jest 50/50
King of Majors

Fnatic (map 1)-4.5 2.150
NiP (map 1) +4.5 1.769
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja się zastanawiam nad zagraniem Virtusów za drobne. Kursy ponad 3 - według mnie nieco przesadzone. Ostatnio grali na Inferno Online w grupie i było 15-15. VP mogli tam wyjść z grupy nawet, ale słabe strony CT chyba właśnie z fnatic i NiPem przesądziły sprawę. Potem VP przegrali jeszcze z Property, ale to był de_dust2 który Virtusom wychodzi słabo. Mecz wg mnie jakieś 60/40 dla fnatic ale przy kursach oferowanych przez Pinnacle czy STS warto spróbować lekko na Polaków
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Counter Strike: Global Offensive - ESEA Invite

Penta vs Property
typ: Penta
kurs: 1.58


Penta jest faworytem ostatni mecz przeciwko Property wygrali 2:0, w dodatku mirage czyli mapa na pewno lekko faworyzująca Penta.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Gamers2 - myKPV.de ✅ 2-0
typ: Gamers2
kurs: 1.31
buk: Pinnacle
Drabinka wygranych turnieju RGN. Myślę, że to powinno być łatwe zwycięstwo POlaków, gdyż spotykają się z rywalem o klase słabszym od siebie i pewnie będą chcieli jak najszybciej zapomnieć o nieudanych kwalach do IEMA.
Orbit - Kick ✅ 2-0
typ: Orbit
kurs : 1.60
buk: Pinnacle
Ten sam turniej o którym wspominam na górze. Orbit z dużo większym potencjałem. Dwóch fajnych aimerów pyth i skytten. Myślę, że zrobią różnicę i uporają się z portugalczykami.
Polecam pograć ako ✅
 
brawomike 134

brawomike

Użytkownik
League of Legends
Cloud9 vs Team Impulse
Typ: 1
Buk:bet-at home
Kurs-1.35
Cloud9, drużyna z doświadczeniem na turniejach międzynarodowych, piątka graczy bez zmian w składzie kilku splitów, przez wielu uznawana za najlepszy amerykański team. Ich przeciwnicy, to drużyna mająca problem z komunikacją - mają w swoich składzie chińczyka, koreańczyków i amerykanów. Cloud9 mimo słabego początku sezonu gra coraz lepiej. Zdaje się, że rozwiązali swoje problemu i weszli na dobrze im znaną ścieżkę zwycięstwa. Głównym czynnikiem, które może przesądzić o przegranej TiPu jest komunikacja - pod tym aspektem Cloud9 nie ma sobie równych. Do tego botlane amerykańskiej drużyna prezentuje się o wiele lepiej.

Team Dignitas vs Counter Logic Gaming
Typ: 2
Buk: bet-at-home
Kurs-1.25
Team Dignitas to typowa ,,drużyna do bicia&quot;. Niedawne odejście junglera i zarazem kapitana drużyna tylko umocniła ten tytuł. Ich przeciwnicy to drużyna zajmująca aktualnie 2 miejsce w tabeli. W poprzednik tygodniu prawie udało im się pokonać aktualnych liderów. Każda linia prezentuje się zdecydowanie lepiej - toplaner CLG jest uznawana za jednego z najlepszych w ameryce, tak samo botlane. Shiptur - midlaner Dignitas, jest uznawany za ich najsilniejszy punkt, jednak jego pasywny styl gry nie wystarczy aby zyskać odpowiednią przewagę nad przeciwnikiem.
Team SoloMid vs Team Coast
Typ: 1
Buk: bet-at-home
Kurs:1.13
TSM to aktualni liderzy rankingu. Kilkukrotni uczestnicy mistrzostw świata pokazuję, że ten sezon jest ich sezonem. Ich jedyna porażka pochodzi z pierwszego tygodnia rozgrywek. Teraz z każdym tygodniem wydają się mocniejsi. W końcu znaleźli synergię z junglerem, który radzi sobie fenomenalnie. Z drugiej strony mamy Coast - ostatnia drużyna w rankingu, na swoim koncie mają jedną wygraną i siedem porażek. Dodatkowo w tej kolejce zagrają z nowym midlanerem. Niemożliwe jest, aby w ciągu kilku dni potrafili zgrać się z nowym zawodnikiem na tyle, aby pokonać TSM.
 
Do góry Bottom