>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Brawa dla TSM, też w ostatniej chwili się rzuciłem i opłaciło się. Mimo wszystko moim zdaniem zagrali słabo - Royal oddał im idealne picki a i tak strasznie się męczyli , teamfighty bardzo even i free nashory dla przeciwników. Cieszy jedynie dobra forma Dyrusa i zapowiedź nerfów Tristany ( choć Ori niby po nerfach a ciśnie wszystkich).
Mam złe doświadczenia z tasiemcami po niskich kursach , choć typy praktycznie bardzo pewne. Dziś jednak skuszę się na coś innego :
TSM - SK firstblood 1 1.6✅
TSM - SK first turret 2 2.3✅
Royal - TPA first turret 1 1.6✅
TSM powinno rozjechać SK , Jesiz gra straszny piach , Freddy grywa teraz Ryzem , Mundem , Maokaiem = łatwe do zgankowania. Mimo wszystko postawię na pierwszy turret dla SK gdyż taki po prostu mają styl i tak grają cały sezon. Natomiast Royal będzie chciało szybko pozamiatać rywali, poza tym Uzi często pickuje Caitlyn co oznacza szybki push.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
EDG poszalalo vs ahq, dwa hooki na adc i bylo po grze. picku jayce`a kompletnie nie rozumiem, w aktualnej mecie jest on kompletnie bezuzyteczny, jak sie bawic w poke teamy to taki xerath jest 5x przydatniejszy, czy chocby ziggs.
e
hahahaha FREESM ????
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Mecz AHQ - EDG i niesamowity zwrot akcji. EDG mieli wszystko po swojej stronie, wliczając w to bodajże 2 barony i 4 dragony. Oby więcej takich emocji.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
EDG - AHQ
Cóż, Lucian położył grę dając się dwukrotnie złapać + bezużyteczny Jayce. Przewaga przez cały mecz z której nie wynikało za bardzo nic i wygląda na to, że będziemy mieć jeszcze jeden taki mecz dziś o wyjście z grupy.
TSM - SK
Flashe w ściane, kilka śmierci od wieży po tragicznych dive&#39;ach, focusowanie Morgany i Swaina, zostawianie Vayne solo farmy. To króciutki opis gry mistrzów Ameryki w meczu, który mógł pozwolić im uniknięcia koreańskiego giganta w ćwierćfinale. Całość podsumowana epickim rushem na bazę SK, zakończony ace&#39;em dla przeciwnika.
Turret for Nexus? Worth. By TSM.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
London Conspiracy - Over Gaming
Mecz BO3, niezbyt rozumiem czemu bukmacherzy lekceważą drużynę LC, zdarza im się dobrze grać (chociażby ugranie jednej mapy na zawsze mocne Dignitas). Warto też zaznaczyć, że LC wygrało miesiąc temu na Over Gaming w BO3 nie tracąc mapy. Co prawda OG ostatnio dobrze się prezentuje pokonując czołowe europejskie drużyny, jednak jest to przynajmniej moim zdaniem drużyna dwóch map (inferno/mirage) i jeżeli LC te mapy zbanuje to mogą Hiszpańscy zawodnicy mieć pod górkę. Moim zdaniem wiele znaczy od dzisiejszej formy obu drużyn, jednak patrząc na kursy stawiam na Norwegów (LC).
London Conspiracy @@ 2.38 egamingbets.com
Po 20:00 możliwe, że dodam kolejną analizę // zależy od występów pewnej drużyny.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Zbanują Inferno i Mirage i co wg Ciebie będą chcieli grać?
Nuke&#39;a, którego przegrywają do 2 i do 3 z sensownymi ekipami?
Cache&#39;a, gdzie mają problem żeby zdobyć dwucyfrową liczbę rund?
Skoro z Dignitas nie zbanowali Inferno, gdzie Dignitas miażdży, to tutaj też nie zbanują. W żadnym z 2 poprzednich meczów z OG nie banowali Inferno, ani Mirage&#39;a.
Jak tak pobanują to sami nie będą mieli co grać.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Zbanują Inferno i Mirage i co wg Ciebie będą chcieli grać?

Nuke&#39;a, którego przegrywają do 2 i do 3 z sensownymi ekipami?
Cache&#39;a, gdzie mają problem żeby zdobyć dwucyfrową liczbę rund?

Skoro z Dignitas nie zbanowali Inferno, gdzie Dignitas miażdży, to tutaj też nie zbanują. W żadnym z 2 poprzednich meczów z OG nie banowali Inferno, ani Mirage&#39;a.

Jak tak pobanują to sami nie będą mieli co grać.
Co do mirage to chyba masz rację, jednak na inferno wcale nie grają tak doskonale (tym bardziej ostatnio) http://scr.hu/1lzd/64z76 . Imo na ich miejscu liczyłbym na granie dusta na którym im nawet nieźle idzie. Sorry, że tak chaotycznie ale nie mam teraz czasu.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
o ***, nie wiedziałem, że jest taki dział na forum. ????
Na czwartek spore value widzę w LMQ. Chińska drużyna na początku splita w NA była nie do zatrzymania. Potem jednak trochę spuściła z tonu. Fnatic po raz pierwszy przegrali splita u siebie na rzec Alliance. Wiadomo to pierwszy mecz w tej grupie, trzeba zobaczyć kto lepiej sobie poczynał na koreańskim serwerze podczas przygotowań, nie ma co szaleć ze stawką, ale wg mnie kursy powinny być w okolicach 1.85-1.85. Sporo będzie zależało od dyspozycji Rekklesa, bo wszyscy wiedzą, że na nim opiera się gra Fnatic. Jeśli NoName przykampi bota to Fnatic nie będzie miało wiele do powiedzenia. Dla mnie Ackerman &gt; Soaz. Obie drużyny są w grupie z OMG, wiadomo OMG to faworyt do wygrania grupy C, więc tutaj stawką będzie walka o drugie miejsce premiowane awansem.
LMQ @ 2.25 ✅
Alliance - C9
C9 przegrało u siebie finał splita z TSM. Z kolei Alliance jak już wspomniałem wygrała z Fnatic. Drużyna Froggena jest jak dla mnie teraz najlepszą europejską drużyną, po rozpadzie EG na EG i Alliance, europejska drużyna spisywała się fatalnie na początku spring splita, nie byli wgl zgrani, bodajże zaczęli z 0-7, ale z biegiem czasu wszystko zaczęło funkcjonować jak w zegarku, Shook i Tabz to światowa czołówka swoich pozycji, a o Froggenie to nie wspomnę. W ekipie C9 liderami są Hai, Meteos i Sneaky. Jeśli C9 niczym nie zaskoczy Alliance to nie wydaję mi się by byli w stanie wygrać ten mecz
Alliance @ 1.72 ⛔
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Dota2

TEAM SECRET VS NAVI ESL ONE QUALIFIER

TS @2.1✅✅✅ Pinek //easy 2-0, pierwsza gra outwszystked, PPy świetny draft i egzekucja, druga gierka 4v5 ponieważ Vanskor miał problemy z internetem

nie wiem czy jest tu ktokolwiek kto ogarnia dote bo widzę same typy z lola ale cóż.

TS nowopowstała drużyna z allstarsów innych drużyn w tym m.in 2ch graczy z Navi(Puppey i Kuroky) Jak na krótki staż panowie skleili świetny team a role switche wyszły nawet na dobre. Puppey wciąż najlepszy drafter na scenie(w navi nie grywał support Mirany co mnie smuciło) a Kuroky wrócił do korzeni by grać na pozycji carry. s4 jeden z lepszych midów a notail na supporcie gra świetnie. Do tego jego kolega z fnatic fly, który nie jest może flashy na swoim offlane ale gra lepiej niż przyzwoicie. Navi też nie próżnowało i od razu wzięła cpt bułgarskiego PR oraz przyszłość wschodnioeuropejskiej doty - Vanskora, który będzie topowym supportem jeśli już nie jest. Anyway teamy grają o slota na LANowym turnieju. Jeśli procentowo miałbym rozłożyć szanse dałbym 60/40 dla TS dlatego w kursie 2.1 widzę ogromne value. TS świetne gry na VP i stomp zna słabym Mymie podczas gdy Navi straciło partię ze znacznie osłabionym fnatic. Na pewno gry będa na pełnej spince bo poza walorem gamingowym jest również osobisty. Polecam!


//edit - prośba do lolowców, możecie mi powiedzieć co się dzieje z exdota kozakami na lolowej scenie? mam na myśli overpowa i kartona(creatona) który swego czasu ponoć był top1 adc na scenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Eh 10/12 zakładów na grupe Taipei wygranych a i tak dzięki TSM ????jestem prawie na 0. Mówiłem że mecz z EDG wygrały im picki , ale takiego czegoś to nie szło przewidzieć. Po prostu Anty-elementarz Lola. EDG to samo, najlepszy team LPL, legendy sceny jak Clearlove czy Fzzf ze starego WE , najlepszego dla mnie teamu ever.I lipa. Wnioski na kolejną runde: EDG ma spore problemy i bety przeciwko nim mają dużo sensu oraz nie betowanie czwartego dnia. Widać że wkradł się luz a zarazem jakieś zmęczenie.
Co do czwartku (nie ma jeszcze kursów na fb i ft):
Alliance - C9 2 2.05 ✅✅✅ :cool:
Mecze , które udowdnią czy rzeczywiście już NA&gt;EU.
Oczywiście wstrzymam się do picków, ale i tak widzę w tym duże value. Obie drużyny doświadczone i w dobrej formie. To co do mnie przemawia w tym matchupie to styl gry. Alliance=Froggen, tak jest i tyle. To on jest mózgiem i playmakerem. W Eu robi róznice.
Lecz po drugiej stronie gra Hai. Debiutuje na Worldsach. Hai&#39;a w splicie cechowało jedno: często przegrywał linie w cs, ale callował , roamował, baitował i jego team zawsze wychodził na tym na plus. Moim zdaniem ma też lepszą synergię z Meteosem niż Shook z F. Poza tym C9 ma więcej liderów. Balls czy Meteos sami potrafią pociągnać grę. Wicked czy Shook raczej wolą stać w cieniu.
Fnatic - LMQ 2 2.36 ✅✅✅
Też widzę tu duże value. Fnatic wydaję się być wypalone. W playoffach słabo, właściwie gdyby Roccat nie oddało im Koga i Orianny w M5 to by ich tu nie było. Mają jednak w składzie Rekklesa - przerasta on EU , to wiemy. Ale reszta? Słabiutko. Myslę że to ich ostatnie mecze w tym składzie. Pytanie dla kogo, bo ból dupy Rekklesa o to że nie ma teamu działa w dwie strony. Ale nawet Roccat pokazało że można wygrać z sfeedowaną vayne Rekklesa po prostu ją olewając i wyciac w pień reszte teamu. LMQ strong, dobrzy gracze w dobrej formie i dlatego też sklaniam sie na LMQ.
Jeszcze krótko dla wariatów:
Samsung Blue - OMG 2 4.03
OMG prawie ten sam roster co na zeszłych worldsach. Urwali wtedy mape SKT1 K , ba byli blisko wygranej. SBlue - bogowie. Ale to będzie dla obu ekip pierwszy mecz, więc kto wie cos może sie wydarzyc.
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Owerpov założył polski team i pięknie nas reprezentują na scenie. Otarli się o Worldsy. Często wspomina, że zaczynał od Doty. Creaton właśnie spadł z teamem z LCS=głównej ligi w żenującym stylu. Dobrze klika , kiedyś ocierał się o TOP1 adc Eu.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Owerpov założył polski team i pięknie nas reprezentują na scenie. Otarli się o Worldsy. Często wspomina, że zaczynał od Doty. Creaton właśnie spadł z teamem z LCS=głównej ligi w żenującym stylu. Dobrze klika , kiedyś ocierał się o TOP1 adc Eu.
Z tym Creatonem to chyba poniosła Cię wyobraźnia. ???? Top1 adc eu ???? Rekkles to tam może mu myszkę czyścić? ???? Jest wyróżniającą się osobą w swoim teamie, ale bez przesady, to nie jest żaden top, Woolite, Rekkles, Tabz i wiele wiele innych jest lepszych od niego na adc.

a co do NA&gt;EU (też beka ???? ) to amerykańce ściągają najlepszych graczy z EU i myślą, że ich roster jest lepszy... paranoja.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Dziś ruszają grupy C i D, które powinny gwarantować większe emocje i mniej jednostronnych spotkań niż w ubiegłym tygodniu. Dzisiejszy dzień będzie pewnie bardziej polegał na obserwacji w jakich dyspozycjach znajdują się drużyny. Niemniej jednak kilka typów można spróbować zagrać.
OMG - LMQ 1 1.38 ⛔
Alliance - Cloud9 1 1.81 ⛔
Fnatic - LMQ 1 1.51 ⛔
Kursy: Pinnacle
Zdecydowałem się zagrać dziś przeciwko drużynie LMQ, którą uważam po prostu za średniaka. Dobry mid laner, niezły adc i to wszystko. Jungler wygląda tragicznie i to może okazać się decydujące. W pierwszym meczu Chińczycy reprezentujący Amerykę zmierzą się z chińskim potentatem czyli OMG. Tu sprawa wydaje się być prosta. OMG to chiński potentat, chyba najlepsze ekipa z tamtego regionu. LMQ z kolei przeniosło się do Stanów, bo w Chinach byli zwykłym przeciętniakiem i nie mieli szans walczyć o czołowe lokaty. W Stanach awans wywalczyć się ostatecznie udało po ciężkim boju z Curse. Tutaj jednak jest to moim zdaniem najsłabsza drużyna w grupie.
Fnatic w europejskim LCS również nie zachwycali, jednak jest to drużyna, która potrafi przygotować formę na najważniejsze momenty sezonu i są z tego doskonale znani. Atuty LMQ są neutralizowane, bo bot lane europejczycy posiadają lepsi, natomiast na midzie Xpeke w formie na pewno nie da się stłamsić XiaoWeiXiao. Zgranie również przemawia za europejską ekipą i to oni są tutaj moim faworytem.
Starcie Alliance - Cloud ciekawi mnie chyba najbardziej. Nieznacznym faworytem wydają się być moim zdaniem Europejczycy, którzy w dobrym stylu zdobyli mistrzostwo Europy. Cloud bardzo mnie zawiedli w ostatnim splicie. Ciągłe rotacje, kontrola mapy, wywieranie presji - gdzieś to wszystko uleciało. W dodatku pojedynczy zawodnicy grali poniżej swoich możliwości. Przeciętnie grali Balls i Lemon, jednak najbardziej zawodził Hai i to właśnie na midzie widzimy największą przewagę Alliance. Froggen i wszystko jasne. Najlepszy mid laner Europy będzie głównym rozdającym karty w zespole mistrzów Europy. Poza Duńczykiem reszta zawodników prezentuje równy wysoki poziom, ciężko doszukać się słabego punktu. &quot;Super Team&quot; potrzebował dużo czasu na zgranie, teraz jednak wygląda to naprawdę dobrze i mam nadzieję, że Alliance coś na tych mistrzostwach osiągną. Cloud to jednak dobra ekipa i jeśli odnaleźli zagubioną formę, to mogą sprawić tu wiele niespodzianek, dlatego ze stawką nie ma póki co szaleć.
Edit: Jak dobrze, że pograne tylko za drobne. :cool: XiaoWeiXiao fantastyczne playsy na Yasuo. Pięknie pocarrował LMQ do dwóch zwycięstw. OMG startuje z bilansem 0:2, sporo niespodzianek w tej grupie.
Alliance bardzo słabo, sam Froggen meczu nie wygra, a Shook totalna padaka. W ogóle te Eliski w tych mistrzostwach spisują się bardzo słabo.
Dzisiejsze mecze namieszały mi w głowie totalnie. Spodziewałem się zupełnie innych spotkań. Ciekawie się robi i tylko jak zwykle Korea poza zasięgiem. :]
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Dziś rozpoczyna się DreamHack, czyli rozgrywki CS:GO. Na tapetę biorę 2 mecze:

Fnatic - 3DMAX 1.16 Unibet ✅ 16:4
Team Dignitas - Copenhagen Wolves 1.25 Unibet ✅ 16:14 (CPH stawiło dziś spory opór, ale najważniejsze, że +)

Fnatic, to na ten moment najprawdopodobniej główni faworyci do końcowego triumfu. Z kolei w derbach Danii zdecydowanie lepsi są moi faworyci.

DreamHack, to nie jest byle jaki turniej, także zespoły zagrają na maksimum swoich możliwości.

Dla porównania na platformie egamingbets kurs na Fnatic wynosi 1.02, a na TD 1.11.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Ogladam c9 vs Alliance i 26 minuta i wynik 1-1 powaga xD? pierwszy frag w 18ej? W docie się to nawet nie zdarzało chinolom za czasów najbardziej kucowej(turtlowej) mety
//fmatic fb w 11ej, pozdro w ogladaniu najnudniejszej moby ever :p
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
A żem wyszedł na plus ????????????
Udało mi się nawet złapać LMQ z Fnatica po 2.7:grin: wczoraj rano.
Chyba musze się tu bardziej rozpisywać póki szczęscie nie opuszcza.
Dzisiaj raczej słaby dzień do betu można rzucić 4x win koreańców po 1.8 , dosyć bezpiecznie. Trzeba jednak w końcu zacząć myśleć o pokonaniu koreańców, bo na dobrą sprawę to zamiast mistrzostw świata zrobią się mistrzostwa korei. Największa szanse na jakąś porażke ma moim zdaniem NWS. Choć sam rzuciłem pare złotych na ich win przed turniejem, gdyż byli w boskiej formie(ograli gładko KTA,które ostatnio &gt; od samsungów), to w przeciągu splitu zdarzały im się wpadki. Dlatego rzuce niskie bety w C9 i LMQ vs korea, kursy warte ryzyka. LMQ odpaliło petardę ????
Poza betami prawie pewnymi i abstrakcyjnymi jeden mecz dziś jest wart szczególnej uwagi
OMG - Fnatic 2 2.17
Omg start 0-2, choć zasłużenie. Zgadzam się z opinią że chinczycy maja genialne solo linie. Sęk w tym ze ich botlane ssie. Fnatic tu maja pole do popisu. Dla obu ekip to mecz własciwie o wszystko. To co mnie skłania ku Fntc to zmiana stylu gry Lovelina. Na zeszlych worldsach robił wszystko zeby jego solo linie zdominowaly. Teraz kierował wszystko na bota żeby wspomóc Sana , ale lichy efekt. Dada777 na razie jest strasznie zagubiony. Wiedząc, że Fnatic swietnie grają fog of war, stawiam lekko na nich.
W firstbloody i towery dzis w ciemno nie uderzam , zbyt zalezne od picków.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
DreamHack CS:GO
Kolejna lokata, którą serwuje nam Unibet.
LDLC - 3DMAX 1.17 ✅ 2:0 (16:8 cache; 16:12 dust2)
W półfinale zakończy się przygoda Finów z 3DMAX. Wynik ponad stan, a na dodatek na drodze Francuzi z LDLC, którzy po ostatnich roszadach w składzie prezentują się bardzo dobrze. Dość powiedzieć, że w grupie zmiażdżyli 16:3 aktualnych mistrzów świata z Kolonii, czyli drużynę NIP.
Mecz trwa do dwóch wygranych map. Powinno być 2:0. Dla odważniejszych handicap do pogrania w Pinnacle.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Najin White Shield - Cloud 9 2 3.15
OMG - Fnatic 2 2.17
Samsung Galaxy Blue - LMQ 1 1.13

Szkoda Alliance, świetne early i wypracowana ładna przewaga, która została niestety roztrwoniona. Kolejny raz kłania się brak bana dla Tristany. Ta postać to monster, nie do okiełznania w late game i nie można oddawać jej Koreańczykom. Najin nie powaliło na kolana i liczę na to, że Cloud powalczy. Wczoraj 2 pewne wygrane, forma chyba jest, a Cloud w formie to bardzo dobra drużyna. Mogą powalczyć z Najin i próbuję pograć po wysokim kursie.
Wbrew powszechnej opinii moim zdaniem Chiny nie odstają ani od Europy ani od Ameryki. Korea to potęga, a Chińczycy są daleko w tyle podobnie jak reszta regionów. OMG nie jest w najlepszej dyspozycji, słaby bot lane i tu rysuje się przewaga Fnatic. Fnatic, które wczoraj przegrało mecz taktycznie i dziś powinni wyciągnąć wnioski. Martwię się jedynie o jungle, bo Cyanide jest bardzo słaby i nie pomaga na tyle na ile powinien swojej drużynie. Niemniej jednak widzę tu lekkie value na zespół wicemistrzów Europy.
LMQ 2 piękne mecze, ale zostanie dziś przez ekipę Samsunga brutalnie sprowadzony na ziemię. Nie ma się co rozpisywać, Samsung jest poza zasięgiem.
 
Do góry Bottom