>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

E Sports - temat ogólny

suckout 692

suckout

Użytkownik
To zupełnie tak jak ja, z tym, że ja opieram się przede wszystkim na własnych obserwacjach.
Wiadomo, trzeba grać własną głową, to podstawa, ale watro też posłuchać innych, a zwłaszcza mądrzejszych od siebie ;p, mimo wszystko jest sporo ludzi z bardzo dużą wiedzą o tej grze, którzy zajmują się nią zawodowo i jak się ich posłucha, to można z tego dużo wynieść i czasami spojrzeć zupełnie inaczej na pewne rzeczy ;).

Wypada mi więc tylko żałować, że analizowałem ofertę gdy kurs był już dużo niższy.

A z tą różnicą klas chyba wcale tak bardzo nie przegiąłem.

Szkoda, że na kolejne mecze trzeba czekać aż do przyszłego czwartku. Fnatic pewniak, SHC też powinno sobie poradzić, a w meczu Alliance - SK zakręciłbym się koło jakiegoś dodatniego handi na SK. Czekam jednak z niecierpliwością na kursy.
Sk zagrało dziś solidnie, ale mimo wszystko głównym wyznacznikiem ich wyraźnego zwycięstwa była żałosna postawa Millenium.

Ta drużyna nigdy nie słynęła z dobrej taktyki, czy fazy pick/ban, ale to co dziś pokazali to parodia, a wybranie w 2 meczu, red side, po porażce na niej w 1 meczu, to kwintesencja nieporadności.

Millenium zawsze bazowała na indywidualnych umiejętnościach graczy, które są wysokie i na to liczyłem dziś z SK, które właśnie indywidualnie nie jest mocne, ale dziś nawet to było po ich stronie.

Po tych meczach, nie widzę innej opcji niż finał Fnatic - Alliance, czyli tak jak można było się spodziewać, może dadzą jakieś fajne kursy, ale wątpię, po 1.45-1.50 na nich bym brał, może jakiś dubelek czy coś.

Jedyne handi jakie dadzą, to +1.5 na SK, innego nie będzie, 1 grę mogą spokojnie wygrać, coś takiego sam bym pograł, ale takiego zakładu nie będzie, czy są w stanie wygrać 2 mecze, to mało realne.

nawet jesli bylo to wirtualne 1.72 na sk to i tak caly rynek przy kursie 1.43 byl zlimitowany na 220 pln zysku, czyli przy 1.72 tym bardziej.

gowno wielkie mozzna bylo wtedy zgarnac.
no jasne, że są limity i się nie da zagrać za dużą kasę, ale tak jest zawsze, sam wiesz, ale jak ktoś chciał zagrać na SK, to lepiej zagrać za 1.72 po limicie i potem dołożyć po mniejszym kursie, albo nie dokładać, bo kurs mocno spadł, lepszy rydz niż nic

mimo wszystko dużo ludzi, a nawet zdecydowana większość nie gra po pare k. na mecze lola, więc ja to pisałem ogólnie, wiadomo, że podejście ludzi grającyh za większe pieniądze jest inne
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Przeglądałem ofertę w Uni.bet i natrafiłem na zakłady z rozpoczętego dzisiaj turnieju ESL One Cologne w grę CS:GO. Pretendentów do końcowego triumfu jest kilku, jednak dzisiaj na tapetę biorę naszego jedynaka w stawce, Mistrza Świata z Katowic oraz rzecz jasna jednego z faworytów zawodów, czyli zespół Virtus.pro.

Dzisiejszym rywalem naszej drużyny jest ekipa dAT, czyli mieszanka rosysjko-ukraińska. Zespół bez większych sukcesów na międzynarodowej scenie, w przeciwieństwie do naszych rodaków, wielokrotnych mistrzów świata.

Trwający turniej jest największym od katowickiego ESL One, które odbyło się przed paroma miesiącami i w których zwyciężyli Polacy. O podejście do zawodów nie ma zatem co pytać, wszyscy grają na maxa. Kurs to zaledwie 1.21 ✅ i może niepotrzebnie aż tak się rozpisuję, ale traktuję to jako lokatę i szczerze polecam.

EDIT: Po początkowych problemach, gdzie w pewnym momencie rywale prowadzili 5:2, Polacy odrobili straty z nawiązką i zwyciężyli 16:7 ;)
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jakim cudem trwa już druga gra SHC - Millenium, co oznacza, że zacząc musieli o 14:00, a wszędzie była informacja, że start meczu jest o 16:00? Chciałem sobie pograć na SHC, a tu taka niespodzianka... W związku z tym, ma ktoś pewne info o której planowane są jutrzejsze półfinały? Bo ja już totalnie zgłupiałem...
Komentator powiedział, że to dlatego, bo szybko (3:0) skończył się mecz tego dodatkowego regionu (Turcja, Rosja). Szkoda, że nie spotkałem wcześniej informacji, że jest to zależne od tego i RIOT nie trzyma się podanych wcześniej terminów. Kurs masywny nie był, ale mimo wszystko wydawał się dosyć pewny i póki co SHC gromi to żałosne Millenium.
Przy okazji zapytam od razu, jak widzicie jutrzejsze półfinały?
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jakim cudem trwa już druga gra SHC - Millenium, co oznacza, że zacząc musieli o 14:00, a wszędzie była informacja, że start meczu jest o 16:00? Chciałem sobie pograć na SHC, a tu taka niespodzianka... W związku z tym, ma ktoś pewne info o której planowane są jutrzejsze półfinały? Bo ja już totalnie zgłupiałem...
nie chce mi sie wnikac co za bzdety pokazuje lolesport, aczkolwiek wydaje sie ze leaguepedia ma racje
http://lol.gamepedia.com/Riot_League_Championship_Series/Europe/2014_Season/Summer_Playoffs
ps
milo ze milenium znajdzie sie w koncu tam gdzie powinno w tabeli eu, czyli na prawie samym dnie.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
LCS Europa wchodzi w decydującą fazę, dziś czekają nas półfinały tych rozgrywek. W pierwszym meczu nasza polska drużyna Roccat, zagra przeciwko obecnym jeszcze mistrzom Europy czyli Fnatic. Faworyt jest jeden i to bezdyskusyjny. Najlepsza drużyna Starego Kontynentu na przestrzeni lat znana jest z tego, że najlepszą formę przygotowują na najważniejsze mecze i są wtedy dla reszty stawki nieosiągalni. Myślę, że podobnie będzie i teraz, postawić może się im jedynie Alliance, ale na pewno nie Roccat. Polski team im leży, z reguły gładko z naszymi zawodnikami wygrywają (ostatnio nawet grając na 2 supportów!). Zapewne gra będzie opierać się na wyprowadzeniu dwóch potężnych dział w postaci Xpeke i Rekklesa. Roccat nie ma przeciwko nim argumentów, sam Jankos to jednak za mało.
Trzeba przyznać, że Polacy przygotowali się do fazy play-off dobrze. Nie jest prawdą, że zwycięstwo z SHC to tylko zasługa ich słabej gry. Nasz zespół odrobił należycie pracę domową i świetnie przygotował się pod względem taktycznym. Chłopcy mieli skupić się na objectivach i doskonale to robili. Obawiam się jednak, że Fnatic nie pozwoli im na granie w ten sposób i od początku narzuci swój styl gry, z którym Roccat nie da sobie rady. Jedna gra to moim zdaniem max, na jaki stać Overpowa i spółkę i to tylko pod warunkiem, że wszyscy zagrają na wyżynach swoich umiejętności z Jankosem na czele.
Fnatic - Roccat 1(-1.5) @ 1.61
Pinnacle
Potem napiszę coś jeszcze od drugim półfinale.
E: Piękna partia Roccat, Jankos i Vander naprawdę ukłony. Fnatic ewidentnie zlekceważyło Polaków, dziwny teamcomp, chyba myśleli, że cokolwiek nie wezmą to i tak easy win. Tymczasem nasi pokazali pazur. Rekkles kończący grę bez killa, niesamowity widok naprawdę (tak czułem, że ten Twich to strzał w stopę).
E2: Fnatic skupione, grające swoje i od razu totalna kontrola. Powinni tę partię skończyć znacznie wcześniej. Inna sprawa, że teamcomp Roccat beznadziejny. 1:1 i zobaczymy co dalej.
E3: Momentami było nerwowo, ale Rekkles zrobił swoje, w pierwszej grze zabrakło jego killi i widzieliśmy, jak Fnatic było bezradne. Golden Boy zaczął grać swoje i zrobił różnicę. Ponadto Roccat jak to lubi czasami zrobić, pogubili się w pewnym momencie i oddali inicajtywe. No i tragiczny Xaxus też mocno przyczynił się do porażki. 2:1 Fnatic, decydująca gra dla mojego typu.
E4: Fnatic zdecydowało się na ustawienie całej gry pod Rekklesa i okazało się to błędem, fatalnie rzucane ultimate Shena i Lulu w decydujących akcjach. Fnatic miało tę grę w garści, wyrobili sobie przewagę, ale jeden teamfight odmienił wszystko. Nie spodziewałem się, że Celaver zdoła tak fantastycznie wycarrować grę. Wielkie brawa dla Roccat no i nie pozostało mi nic innego jak trzymać kciuki za nich w piątej decydującej grze.

 
D 136

davidb22

Użytkownik

Team Curse - CLG 2 @1.51

Team Curse - CLG 2(- 1.5) @2.07

Sprawa jest dosyć prosta, a typ wydaje się oczywisty. Nie wiem czy buki przeceniają Curse czy nie doceniają CLG, jednak te drużyny to dwie zupełnie inne półki. CLG w końcówce regular season wpadło w lekki dołek, dlatego w czasie ostatniego super weeku pojechali trenować do Korei. Cel to zbudowanie formy nie tylko na LCS NA, ale także na mistrzostwa świata, bo nikt w ekipie nie wyobraża sobie, by CLG na mistrzostwach zabrakło. Wyjazd do Azji miał poprawić grę, ale także pomóc zaadaptować się Koreańskiemu zawodnikowi Seraphowi, który do tej pory spisywał się poniżej pokładanych nadziei. CLG wróciło mocniejsze i tacy przeciwnicy jak Curse nie powinni stanowić żadnego problemu. Voyboy i jego ekipa zagrała niezłą końcówkę splitu, jednak to absolutnie nie zwiastuje według mnie niczego. Ta drużyna to jeden wielki chaos, potrafią zagrać kapitalną grę przeciw faworytom, by następnie ponieść porażkę w 25 minut z najsłabszą ekipą LCS NA. CLG grające na swoim poziomie spokojnie ogarnie ten chaos i pokona Curse, które stać tutaj będzie maksymalnie na jedną gierkę (przypominam, że mecz toczy się do 3 wygranych). _____________
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Team SoloMid - Team Dignitas 2 @ 2.75 ⛔
Długo myślałem jak ugryźć ten mecz. Oczywiście faworytem jest tutaj TSM, ale czy aż takim jak wskazują to kursy? Moim zdaniem nie.

Dignitas świetnie zaczęli sezon, dosyć długo utrzymywali się na szczycie, potem przyszła jednak zapaść i porażki w fatalnym stylu. Końcówka sezonu również słaba, choć mam tutaj swoją dosyć kontrowersyjną teorię, że ostatnie mecze grane były bez żadnego zaangażowania właśnie po to, by trafić w play-off na TSM, a nie CLG, z którymi Dignitas grać nie potrafi.

Team SoloMid nabili sobie bilans przede wszystkim na słabszych rywalach, z którymi nie przydarzały się im potknięcia, z drużynami z czołówki nie szło im jednak najlepiej.

Kluczowym zawodnikiem TSM będzie bez wątpienia Bjergsen i to jego muszą starać się wyłączyć podpieczni Scarry. Cała gra będzie ustawiona pod środkowego z Danii. Jego przeciwnikiem będzie jednak utalentowany Shiphtur, który gra dosyć defensywnie i bardzo dobrze potrafi się pozycjonować, co może spowodować brak feedu dla Bjergsena, a to już spora zaliczka. Top dosyć równy, Zion uwielbiający splitpush, zapewne będziemy widzieć Nidalke w jego rękach, kontra Dyrus, który gra nierówno i lekką przewagę widzę tu po stronie Dignitas. Junglerem lepszym jest Amazing, jednak ma ograniczony champion pool i kluczowe będzie tu zbanowanie Lee Sina. Crumbzz nie jest mechanicznie dobrym zawodnikiem, jednak swoją grę podporządkowuje pomocy dla teamu, coś jak Cyanide w Fnatic. Bot lane Dignitas ostatnimi czasy grał bardzo słabo, jednak czuję, że na play-off będzie duża poprawa. W TSM nowy koreański support, widać w nim spore możliwości, ale tak późna zmiana gracza wspierającego może nie być korzystna.

Przewagę Dignitas widzę przede wszystkim w umiejętnym kontrolowaniu mapy, czym w tym sezonie wyrabiali sobie sporą przewagę w dotychczasowych starciach z TSM. H2H 3:1 dla Dignitas, co również o czymś świadczy. Bukmacherzy wystawili takie kursy, ponieważ zapewne nie wyobrażają sobie by najbardziej rozpoznawalna drużyna Ameryki miała odpaść już w ćwierćfinale co oznaczałoby brak wyjazdu na mistrzostwa świata. Ja jednak widzę tutaj sporą szansę na niespodziankę i po takim kursie muszę spróbować.
Dignitas jednak za cienkie w uszach. Decydująca była druga gra, którą mogli spokojnie wygrać i przy stanie 0:2 TSM by się już raczej nie podniosło.
Po pierwsze - bardzo zdziwiło mnie to, jak Dignitas fatalnie rozgrywali pick/ban phase, kompozycjami przegrywali w każdej partii.
Po drugie - niby zdobyli niemal wszystkie barony w grze, tylko co z tego, skoro nie potrafili tego w żaden sposób wykorzystać? Dawno nie widziałem drużyny marnującej w taki sposób potencjał baron buffa.
Po trzecie - jeśli chodzi o linie, to wielka przewaga bot lane TSM. Imaq bez formy, a Kiwikid to sabotażysta i jeśli chcą coś osiągnąć w przyszłości, to w pierwszej kolejności należy pozbyć się tego słabiutkiego supporta. Lusteboy bardzo mi się podobał, w każdej partii prowadził Nami i robił to bardzo dobrze.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
bany dignitasu w grze nr 1 zakrawaja o zart - zed nunu alistar. rozumiem jedynie ban alistara.
i jak zwykle kretyni zostawiaja lee sina dla amazinga, ktory umie grac jeydnie lee sinem. pozostalymi champami gra jak bronze 10.
patologia i zenada, brak slow.
0o dyrus jak schudl.
Kiwikid to sabotażysta i jeśli chcą coś osiągnąć w przyszłości, to w pierwszej kolejności należy pozbyć się tego słabiutkiego supporta
nic dodaj nic ujac, ja na nim poznalem sie sezon temu. tzn w spring splicie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 136

davidb22

Użytkownik
Już jutro ruszają mistrzostwa świata w League of Legends! Jakieś przewidywania względem jutrzejszych spotkań jak i całego turnieju?
Zapraszam do pisania analiz, wymiany poglądów i wniosków. Fajnie byłoby gdyby temat żył przez ten czas, bo spotkań jest tak wiele, że można będzie coś fajnego ugrać przy dobrej współpracy. ;)
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Witam , wracam dzis z kampanii wrzesniowej i chetnie pobetuje od jutra.wie ktos moze o co chodzi u pinnacla mianowice sa zaklady na map 2 i series , a oni graja chyba BO1
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Witam , wracam dzis z kampanii wrzesniowej i chetnie pobetuje od jutra.wie ktos moze o co chodzi u pinnacla mianowice sa zaklady na map 2 i series , a oni graja chyba BO1
graja po 2 mapy kazdy z kazdym w grupie.
map to wiadomo wygranie mapy, z kolei seria to biora pod uwage wyniki obu meczy. zgaduje ze przy ewentualnym 1-1 robia zwrot. ale nie pytalem. ale na logike tak powinno byc.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Słabiutkie to Taipei dzisiaj, męki z osłabionym SK i łomot zebrany od TSM. Ekipy z Tajwanu cieniują i kusi mnie jutro zagrać na honorowe zwycięstwo SK Gaming. Jutro już wraca Sven i kto wie, może uda się coś ugrać. Zwłaszcza, jeśli wcześniej TA przegra z TSM co oznaczać będzie raczej brak szansy na wyjście z grupy graczy z Tajwanu. Kurs 2.50.
Nie wiem jak rozgryźć TSM, które obstawiałem nawet po cichu na czarnego konia tych mistrzostw. Ostatnie miesiące i praca z nowymi trenerami naprawdę przyniosła efekt i chłopaki prezentują się dobrze, a Bjergsen jest po prostu kapitalny. W dodatku nie da się go wyłączyć banami, bo jego champion pool jest dosyć szeroki. Zed/Yasuo/Syndra/Orianna/Xerath/Fizz, każdą z tych postaci Duńczyk jest w stanie zagrać na bardzo wysokim poziomie, dlatego też Azjaci skupiają się na banowaniu Dyrusa, który o dziwo zagrał dziś bardzo dobrze Rumblem. Boję się trochę bana Lee, bo Amazing pozostałymi junglerami gra dużo słabiej. Wczorajszy łomot od Royal Club mnie zmylił, a tymczasem dziś TSM rozbiło Taipei Assasins w pył. Czy jutro będzie podobnie? Wydaje mi się, że są na to duże szanse, ale kurs już nie tak atrakcyjny jak na dzisiejszy mecz.
Takie luźne przemyślenia póki co, zapraszam do dyskusji.
Royal Club - SK Gaming 1 1.18 ✅
Team SoloMid - Taipei Assasins 1 1.58 ✅
SK Gaming - Taipei Assasins 1 2.50
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Przejrzałem pokrótce poprzednie mecze i trochę wieje nudą. Praktycznie brak niespodzianek i niestandardowych picków. Dziwi mnie jedynie tak częste dopuszczanie do gry Orianny i Tristany, które mogą zbyt łatwo wymykać się z pod kontroli. Koreańczycy i Chińczycy zdecydowanie przewyższają resztę stawki, można ich betować ile się chce, tylko kurs rzędu 1.1 . Na dzisiaj tylko dwie perełki:
TSM - TPA 1 1.50 stawka 9/10✅
Moim zdaniem kurs warty uwagi. TSM - pierwszy seed z NA , nawet C9 ogrywają, forma jest, Bjergsen powinien zjeść Morninga . Jedyna nadzieja dla TPA to dziki throw TSM , ewentualnie jakaś sfeedowana tristana. TSM powinno dać radę, będzie im zależeć na wygranej nad konkurentem do awansu.
TPA - SK 2 2.3 stawka 4/10✅
Ten mecz będzie dzisiejszym ostatnim i dlatego można sobie pozwolić na poczekanie. Do SK wraca Sven co powinno ich trochę wzmocnić. Warto jednak wybadać ich wcześniejszym spotkaniem Royal Club&#39;em - czy poddali się po wczorajszym laniu czy będą próbować zamieszać. Mimo wszystko powinni walczyć by nie wyjechać z Worldsów bez wina. W dodatku TPA po ewentualnej przegranej z TSM mogą być w dołku. Jeżeli Freddy skończy z Mundami i zacznie grać swoimi pickami oraz jeśli Jesiz z pomocą Svena przestanie grać padakę to widzę duże value.
Co do reszty meczy można się bawić w ako lecz rzędu 1.3 :?
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
na jutro konsekwentnie na royal + male kursy. roznica miedzy royalem a tsm jest w skrocie ogromna, pierwsza gra to przegrana faza ban/pick przez tsm, w grze niesamowity pogrom na korzysc royalu. roznica pomiedzy faworytami a dogami ogromna nie ma co sie za bardzo rozpisywac.
royal vs tsm
royal vs tpa
ahq vs dp
edg vs ahq
ako 2.47 na bahu. na pinnaclu wychodzi bodajze 2.46⛔⛔

e
no i faktycznie tsm dalo rade, aczkolwiek gra bardzo szarpana, masa chaosu. corn na fizzie praktycznie 1 ult przez cala gre trafil i to w supporta.. jeslibym mial wskazac glowny czynnik czemu royal przegralo to wlasnie fizz.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
można gdzieś te spotkania zagrać na bet365 lub bwin? szukam zawsze i znaleźć nie mogę. Przperaszam i dzieki z góry
zaklady specjalne -&gt; swiat
jednakze bet jeszcze nie wystawil oferty na jutrzejsze mecze. do tego na becie nie da sie grac AKO z lola.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Zagrać można, z tym, że oferta pojawia się późno, dopiero koło 9:00-10:00. O tej godzinie zobacz i powinny zakłady z LoL być. Zakłady specjalne -&gt; Świat -&gt; League of Legends.
I nie jestem pewien, ale grać w bet365 da się chyba jedynie single. Patrzyłem w piątek i nie dało się zakładów ze sobą łączyć.

na jutro konsekwentnie na royal + male kursy. roznica miedzy royalem a tsm jest w skrocie ogromna, pierwsza gra to przegrana faza ban/pick przez tsm, w grze niesamowity pogrom na korzysc royalu. roznica pomiedzy faworytami a dogami ogromna nie ma co sie za bardzo rozpisywac.
royal vs tsm
royal vs tpa
ahq vs dp
edg vs ahq
Co do trzech pogrubionych przeze mnie meczów pełna zgoda, nic tu raczej innego nie ma prawa się stać niż zwycięstwa faworytów. Natomiast mecz TSM - Royal muszę jeszcze przemyśleć. Pierwszy mecz Chińczycy totalnie zdominowali, ale tak jak Tadzin napisał, to starcie rozstrzygnęło się już w zasadzie w champion select. Mam nadzieję, że TSM wyciągnie z tego meczu wnioski i tym razem zobaczymy bardziej wyrównane spotkanie.
Więcej jeszcze powinienem napisać jutro rano.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
TSM dobrze rozegrało pick/ban phase, dostało swoje mainy i zagrało dobrą grę. Cieniem kładło się jedynie zaniedbywanie barona, ale poza tym spisywali się dobrze. Dyrus w życiowej chyba formie, Bjergsen zmiażdżył Fizza, który zagrał bardzo słabo (SHRC ma właśnie słabego mida i topa moim zdaniem), a Amazing na Lee, Lustoby na Nami i Turtle na Tristanie już wielokrotnie pokazywali jak świetnie grają tymi postaciami. Kursik 3.15 zagrany tuż przed meczem wszedł, szkoda, że za niską stawkę. Tym samym TSM zachowało szansę na 1 miejsce w grupie.
W tej sytuacji klaruje się oczywisty kupon:
AHQ - Dark Passage 1 1.16 ✅
Royal Club - Taipei Assasins 1 1.26 ✅
Edward Gaming - AHQ 1 1.08 ⛔
TSM - SK Gaming 1 1.21 ⛔
AKO: 1.91 ⛔
Pinnacle
Dark Passage to najsłabsza drużyna mistrzostw i nie ma prawa nic wygrać. Edward, TSM i Royal Club walczą o pierwsze miejsca w swoich grupach, więc na pewno poważnie potraktują swoje mecze, są dużo lepsi od swoich przeciwników i powinni zgarnąć pewne zwycięstwa. Niske kursy, ale wg mnie bardzo pewne i wchodzę w to zdecydowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Do góry Bottom