>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
milenium jakie trollpicki out of meta, chyba sie juz mozesz pozegnac z typem na nich.
fnatic 5-0, solidny stomp, robia forme na playoffy.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Poza tym kto nie ryzykuje ten szampana nie pije.
co ma piernik do wiatraka LOL. probuja dziwactwa poza metą, a takie cos konczy sie z reguly zle, z ryzykiem to nie ma nic wspolnego, raczej totalny neifart w cos takiego wdepnac.
tak samo jak dzis pick yoricka by sk. sie uparli na yoricka i go katuja a i tak im to nie wychodzi.
 
D 0

dejoka

Użytkownik
Wolisz jak grają jednym bohaterem ciągle? Nie, kevin to akurat bardzo dobry Aatrox, fizz jest ciągle w mecie, ziggs wyszedł z niej dawno. Po prostu kompozycja millenium to one shot target
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Fizz ciągle w mecie a ziggs już dawno z niej wyleciał? ????


Czas na moje dzisiejsze propozycje :

Alliance vs Roccat typ: Roccat @ 3.04 pinnacle✅

Wiadomo że Alliance prezentuje się najlepiej w tym splicie,jednak Roccat z meczu na mecz gra co raz lepiej,odkąd coach do nich wrócił prezentują znaczną zwyżkę formy.Spodziewam się dzisiaj sporej motywacji ze strony Polaków,którzy muszą gonić czołówkę.

SHC vs Gambit typ: Gambit @ 3.16 pinnacle⛔

SHC i 1.3 kurs? Nie wydaje mi się żeby SHC było drużyną na którą można wystawiać takie kursy i jeszcze być pewnym że wygrają.Gambit gra fatalnie w tym splicie,bez Alexa to już nie to samo.Team się wypalił,przed tą kolejką doszło do zmiany na 2 pozycjach, top i jungle Darien oraz Diamond znaleźli się na ławie ze względu na kompletny brak formy,w ich miejsce Loulex(jungla) który grał na LCS w Londynie i pokazał się z niezłej strony,oraz Kubon na topa! Kubon to wg mnie bardzo dobry zawodnik ,meta na topie raczej też mu pasuje (jego irelia!) darien grał tragicznie i spodziewam się że zmiana na Kubona wyjdzie im na dobre.O ile o top i jungle jestem spokojny,( niq na midzie jest raczej przeciętny +) to gra botlane to jedna wielka zagadka,wczoraj pokazali takie yolo,totalny throw gry,nigdy nie byłem jakoś specjalnie pod wrażeniem umiejętności edwarda,a genja wg mnie solidny zawodnik.Jeśli botlane zagra tak jak wczoraj to win dla SHC,jeśli pokażą się lepiej (a gorzej się chyba nie da) to Gambit powinien ogarnąć.

Millenium vs Copenhagen Wolves typ: Millenium @ 1.53 pinnacle⛔

Milenium to po prostu lepsza drużyna niż Wilki,solidny Creaton na adc,Kevin na topie,i trochę nieobliczalny kerp na midzie.Wilki i yorick w jungli to drużyna która nie cieszy się moim uznaniem.

SK Gaming vs Fnatic typ: SK Gaming typ: SK Gaming @ 2.04 pinnacle
⛔

Liczę że SK zagra bez jakiś cyrków na topie z yorickiem,Fnatic dzisiaj faworytem ponieważ od jakiegoś czasu grają co raz lepiej,ja jakoś im nie ufam w meczach przeciwko SK czy Alliance.SK również bardziej spina się przeciwko Fnatic.Podoba mi się gra candypandy czy jesiza,ogólnie SK to bardzo solidna ekipa jak na EU,po drugiej stronie Fnatic i xPeke czy Rekkles , o ile Rekklesa uważam za bardzo dobrego zawodnika ,o tyle nie mogę sie przekonać do Peke,tak samo jak do Cyanide,którego uważam za najsłabsze ogniwo tej drużyny.Wg mnie to ekipy o podobnym potencjale,ale jakoś bardziej ufam SK.



Ogólnie to dzisiaj praktycznie same ryzykowne typy,więc nie ma co szaleć z kasą,to jest LOL EU,1 sekunda i wszystko może się zmienić.
 
D 0

dejoka

Użytkownik
Tak fizz&#39;a starają się wklecić wszędzie, bo ma niskie cd, i niesamowity dmg - przypominam wczorajszą akcję kerpa na tabbz&#39;ie, gdzie kerp z q i w ściągnął tabbz&#39;owi 1/2hp.
Mój typ na dzisiaj: Roccat vs Alliance - Roccat( Roccat się odbił ostatnio)
Sk vs Fnatic - Fnatic( na winning streaku, grają bardzo dobrze, powinni zmiażdzyć sk)
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Nie pisz posta pod postem,tylko edytuj jak coś.

A fizz wcale nie jest tak popularny jak mówisz,Kerp mainuje Fizza więc dosyć często nim gra,ale na midzie o wiele bardziej popularni są Ziggs,Kassa,Syndra,Kayle,niedawno jeszcze nida.Nie można powiedzieć że fizz jest w mecie,raczej się o nią ociera i był grany sporadycznie,a ostatnio widać go trochę częściej.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
przeciez mi chodzilo o eza i blitza, ktorzy sa totalnie out of meta LOL. zadne fizzy czy ziggsy, normalne picki to sa w tym sezonie przeciez.. ez i blitz pierwszy raz w tym sezonie byli grani..
SHC vs Gambit typ: Gambit @ 3.16 Pinnacle
wczorajszy mecz gambitu to byla jeszcze wieksza zenada niz to co grali gdy byl darien i diamond.. wtedy co prawda feedowali ale chociaz probowali zrobic chociaz jakiegos playsa badz powalczyc o drakea, wczorajszy mecz wygladal jak oczekiwanie na egzekucje, zero inicjatywy, zero pomyslu... po prostu dno.
wolfy ich po prostu zmiotly, a shc aktualnie zdecydowanie lepsze od wolfow.
ogolnie widze ze gramy przeciwko sobie, ja shc + fnatic, ty gambit + sk
Tak fizz&#39;a starają się wklecić wszędzie)
gdyby tak bylo to fizz bylby 1st banem wszedzie, a tak nie jest. 1st banem caly czas jest kassadin.. pozniej yasuo

btw
ostatnio EU jest zdecydowanie bardziej przewidywalne niz NA, teraz tam zawitaly epickie throwy rodem z wczesniejszych splitow z EU.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
wczorajszy mecz gambitu to byla jeszcze wieksza zenada niz to co grali gdy byl darien i diamond.. wtedy co prawda feedowali ale chociaz probowali zrobic chociaz jakiegos playsa badz powalczyc o drakea, wczorajszy mecz wygladal jak oczekiwanie na egzekucje, zero inicjatywy, zero pomyslu... po prostu dno.
Jasne,widziałem wczorajszy mecz,weźmy pod uwagę fakt że to chyba diamond odpowiadał wcześniej za dowodzenia w trakcie gry,bez niego nie wiem kto mógł się tym zająć,jeśli Genja to z tego nic nie mogło wczoraj wyjść bo botlane po prostu przeszedł obok tego meczu,jest mnóstwo argumentów za SHC i rozumiem ludzi którzy na nich dzisiaj grają,ale ja nie potrafie im zaufać po takim kursie.Czytałem ostatnio że diamond chciałby dalej grać z genja i darienem bodajże,jeśli oni chcą jeszcze coś osiągnąć w tej grze to nie mogą pokazać takiego syfu i patologi jak wczoraj,bo tak wyglądała wczoraj gra bot-lane.
Pozdro
 
D 0

dejoka

Użytkownik
Picki na midzie zmieniają się ciągle, tak samo jak adc. W dzisiejszej mecie defakto na adc są tylko 2 picki - lucian, cait. Poprzez wprowadzanie dziwnych picków, jak Creaton wczoraj, gracze starają się wprowadzić różnych bohaterów, bo granie tymi samymi to nuda i żenada. Kayle była op jakieś 2 tygodnie temu, z hurricanem. Na dzisiejszy dzień, w mecie są; Gragas, Syndra, Lulu( w sumie nadal, ale powoli odchodzi), yasuo, i kilka innych picków
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
gambit jaki team comp, yorick fizz elise cait nami, maja zmiar chodzic 5v1 i lapac enemy w jungli ? ???? bo w 5v5 kto ma robic dps ???? jedna cait
 
miku 21

miku

Użytkownik
gambit jaki team comp, yorick fizz elise cait nami, maja zmiar chodzic 5v1 i lapac enemy w jungli ? ???? bo w 5v5 kto ma robic dps ???? jedna cait
co się dziwić.. ???? dopóki oni się ogarną w składzie to trochę minie ????
ciekawy jestem czy Kubon ogarnie
boże Niqu... bez loulexa słabo by było...
 
D 0

dejoka

Użytkownik
Roccat siadł znowu, 80 na plusie. Gambit sie skończył umówmy się, było jako tako jak byli z niq&#39;iem, ale po odejściu diamonda i dariena to jakieś ***** nie zespół. Dwóch mówi po rusku, 2 po angielsku, a loulex kaleczy po angielsku jak moja babcia, kto tam ma być shoutcallerem, skoro mówią oni w innych językach?
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
gambit zenada part 2, o ile wczoraj mieli chociaz w miare normalne picki o tyle dzisiaj troll poszedl zanim wystartowala gra.
kubon i lulex maja zastapic dariena/diamonda do konca splitu ? jesli tak to jak gambit ugra z kimkolwiek gre, to bedzie to mozna nazwac sensacją.
 
miku 21

miku

Użytkownik
gambit zenada part 2, o ile wczoraj mieli chociaz w miare normalne picki o tyle dzisiaj troll poszedl zanim wystartowala gra.

kubon i lulex maja zastapic dariena/diamonda do konca splitu ? jesli tak to jak gambit ugra z kimkolwiek gre, to bedzie to mozna nazwac sensacją.
zgadzam się.. poza tym Genja który drugi raz wygląda jakby miał wyjeba**.. nawet mu się pozycjonować nie chciało.. Gambit już nie wygra nic bo najzwyczajniej w świecie nie ma się od czego odbić
 
Do góry Bottom