>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Nie mają prawa... W Pinnacle lepsze kursy i bez podatku, ale że to Polska to bezprawnie ;) Generalnie każdy kto gra powie Pinnacle.
P.S nie ma poradnika...jest to bezpieczne ;)
 
D 0

dejoka

Użytkownik
Czyli nie ma takiej możliwości, że coś sami pobiorą z konta? To ja tylko wpłacam i tyle tak? Dzięki za pomoc
Już pierwsze obstawienie za mną ????
A czy trzeba wysyłać ska dowodu, jak się wpłaca pieniądze przez przelewy 24 lub przelew bankowy? I jak to wygląda z ewentualną wygraną?
pzdr
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
pinnacle to jeden z najlepszych bukow w necie, nie musisz obawiac sie niczego zlego z ich strony.
co do typow, to locodoco coachuje dla tsmu od chyba juz 3 kolejek i dalej graja slabo i na zmiane wygrywaja/przegrywaja. &quot;wzmocnienia&quot; tsmu na razie bardzo zawodza, w aktualnej mecie jeden ban lee sina i amazing juz nie jest zagrozeniem. slaba &quot;synergy&quot; (na polski niech bedzie &quot;kooperacja&quot;), do tego bjergsen przestal wygrywac sam gry poprzez zdemolowanie przeciwnika na midlanie, tak jak to czesto mialo miejsce w spring splicie.
dig po ostatnim epickim throwie vs complexity zakwalifikowal sie na moja czarna liste (na ktorej od dawien dawna znajduja sie trolle z gambitu). wczesniej myslalem o sk po 1.5 vs roccat, ale dalem sobie spokoj. teraz jest 1.4, choc tak naprawde ciezko jest mi sobei wyobrazic aby roccat cos ugral przeciwko sk, ktore wybitnie im nie lezy it o najbardziej ze wszystkich ekip.
dzis chyba znowu zaufam najlepszej druzynie eu, czyli fnatic. na superweeku dali zarobic, zlozyli wszytskich przeciwnikow i zakonczyli kolejke wynikiem 4-0, dzis mecz pomiedzy jedna ekipa nizej, czyli shc (bardzo solidna i porzadna ekipa), aczkolwiek musze sie jeszcze zastanowic.
lola mozna tez grac na b365.
 
D 0

dejoka

Użytkownik
dobre kursy? Team, który wygra na 99% ma 1,5 , na tym sie nie da zarobić. Ja dzisiaj postawiłem 10 zł na millenium vs alliance, i mogę wygrać 28 chyba. Dla Alliance nadszedł losing streak mówię wam. Kiedy opłaca się obstawiać, dużo wcześniej czy chwile przed meczami?
 
D 0

dejoka

Użytkownik
O tym, że jak jest kurs 1.6 to się nic nie da wygrać. Na kursach poniżej 2 maksymalna wygrana jest zawsze niższa niż stawka, to jak coś można zgarnąć, bo nie kumam tego.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
O tym, że jak jest kurs 1.6 to się nic nie da wygrać. Na kursach poniżej 2 maksymalna wygrana jest zawsze niższa niż stawka, to jak coś można zgarnąć, bo nie kumam tego.
Stawiasz 10zł po kursie 1.6 to wygrywasz 16 zł czyli 6 zł na plusie jesteś. Na pinnacle pisze np. 10zł/6zł, czyli 10 zł (stawka) + 6 zł = 16 zł
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
O tym, że jak jest kurs 1.6 to się nic nie da wygrać. Na kursach poniżej 2 maksymalna wygrana jest zawsze niższa niż stawka, to jak coś można zgarnąć, bo nie kumam tego.
no ta jak stawiasz cos po 1.6 i wygrywasz to tak samo jakbys po 1.0 postawil
 
D 0

dejoka

Użytkownik
to czemu tam jest napisane jak stawiam przypuścmy 4 zł na kurs 1.7, maksymalna wygrana 2.8zł?
Czy to 2.8 zł to jest wygrana czy pieniądze razem z moją stawką?
dzieki za info
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
i roccat wygrywa ????. ladny mecz by roccat, aczkolwiek pick yoricka by sk, ktory w late jest prawie bezuzyteczny (jedynie ult dla adc) mocno trollowaty.
 
D 0

dejoka

Użytkownik
pierwszy mecz wygrany, ale powiedzcie mi czy trzeba wysyłać ten skan dowodu osobistego?
I czy jak postawiłem w sumie na dzisiejsze mecze 20 zł, a do wygrania mam 48, to jak wszystko siądzie dostane wygraną czyli 48 zł + to co postawiłem czyli 20 zł, więc w sumie 68 zł dobrze rozumuję?
Jak wygra gambit i millenium to będzie najs
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
gambit nie dosc ze bez dariena i diamonda (jakies swary maja w teamie, nie wiadomo co tam bedzie dalej) to na dodatek podstawowi gracze (genja ed), ktorzy w teorii powinni sprawowac sie najlepiej, graja zdecydowanie najgorzej. zero motywacji, bardzo duzo missplayow, praktycznie zerowe szanse na wyjscie ze strefy spadkowej. na naszych oczach gambit ze swiatowej czolowki stal sie druzyna ktora zaraz odpadnie z europejskiego lcsa, gwozdziem do trumny bylo odejsce alexa (wczesniej gambit prezentowal sie jeszcze w miare porzadnie, choc bez rewelacji). jutrzejszy mecz przeciwko shc powinien skonczyc sie podobnie jak dzisiejszy vs wolfy. ja sobie wzialem shc po 1.41 za 1tys. jako ze rynek byl zlimitowany spadlo troszke.
wzialem jeszcze fnatic po 1.99 za 400 na jutro.

e
shc ✅ fnatic ✅
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
jak beda chcieli skany to ci napisza o tym na majla, co to za problem, ja im wysylalem skany ale z innej przyczyny, tak wyplacalem pieniadze bez zadnych weryfkiakcji, aczkolwiek ja tam wszystko wplacam/wyplacam poprzez skrilla.
bedziesz chcial zrobic wyplate i nie pojdzie, to ci napisza majla i im wyslesz, co to za problem. 10 minut i bedzie zalatwione.
 
Do góry Bottom