>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

D 136

davidb22

Użytkownik
Ja pograłem w dublu SHC i Alliance i teraz w singlu dokładam Roccat po 3.02. Naszym źle się gra przeciw SK, ale wierzę, że tym razem uda ich pokonać. Kurs bardzo atrakcyjny, przesadzają moim zdaniem z faworyzowaniem tego SK.
W międzyczasie bardzo dobra gra Gambit, pełna kontrola smoków i barona oraz bardzo mądrze rozgrywane teamfighty przeważyły szalę na ich korzyść.
SHC natomiast znowu pokazali, że należy się z nimi liczyć. Selfie na midzie odwala kawał dobrej roboty.
e:
Ok, Roccat to obecnie kabaret nie drużyna. Fatalny team comp, fatalne decyzje. Trzymam się z dala od nich w najbliższym czasie.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
alliance 7k golda przwagi w 15 minucie ? co tam sie stało
e
roccat poke/siege team, nie wiem ale ja jakos nie lubie tych poke teamow ;/ jeden dobry engage ze strony przeciwnika i leci pogrom
e2
15 minuta roccat juz 5k golda w dupe, a przy takim team compie sa w czarnej dupie. obie gry przegrane praktycznie bez oporu no smutne.
stracilem ochote na marmnowanie kasy na takie rzeczy.

e3
alez roccat w fatalnej formie, strasznie graja, mecz vs wolfy zaczeli do solidnej przewagi pare killi zlapali, minela chwila i throw neisamowity, 25 minut juz 10k golda w dupe .. fatalna forma
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Mecze na szczycie i dnie tabeli dziś odpuściłem. CW to moim zdaniem najsłabsza drużyna splitu, ale po tym co prezentuje Roccat, to po marnym 1.50 sobie odpuszczam.
Gram dziś dubla:
Fnatic - Millenium 1 1.51✅
SHC - Gambit 1 1.75✅
Fnatic zagubione, wczoraj mieli plan na grę, realizowali go dobrze, ale zabrakło postawienia kropki nad i. Gambit bezlitośnie to wykorzystał. Dziś tego błędu nie popełnią, Millenium wczoraj totalnie zdominowane przez Alliance, prezentowali się bardzo słabo. Decydujące znaczenie moim zdaniem będzie miało starcie na midzie. Xpeke w mojej opini zdominuje Kerpa i Fnatic zgarnie wygraną.
Jak już mówiłem, SHC to mój kandydat na czarnego konia w tym sezonie. Dziś grają na dosyć nieobliczalne Gambit, ale wydaje mi się, że solidność którą SHC prezentuje od początku splitu, powinna wystarczyć na rosyjski team. Również tutaj decydujące znaczenie powinna mieć rozgrywka na midzie. Selfie w dobrej formie, a znając jego ambicję to z pewnością będzie chciał pokazać polskiemu rywalowi na midzie miejsce w szeregu.
Kursy nie porywają, ale łączne ako ~2.65 wygląda już ok.
E: Wszystko zgodnie z przewidywaniami. Xpeke na Nidalce i Selfie na Kayle okazali się decydujący w swoich drużynach i poprowadzili je do zwycięstwa.
Roccat natomiast zgodnie z obawami w przerażający sposób sfrajerzyli grę. Dobre early, a potem masa nietrafionych decyzji no i ten focus na Thresha... Nie rozumiem tego, każde ulti Leony na nim lądowało, no tak wygrywać teamfightów nie można. Nie wiem co się dzieje z chłopakami, ale sprawiają wrażenie jak gdyby grali ze sobą dopiero pierwszy tydzień. Żal patrzeć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 136

davidb22

Użytkownik
&quot;Gran Derbi NA&quot; odpuściłem. Dziś pora na pierwsze zwycięstwo w splicie dla Evil Geniuses. Pojedynek dwóch drużyn odbiegających poziomem in minus od pozostałych. Buki faworyzują EG i według mnie słusznie. Fajnie grał w poprzednim tygodniu nowy adc Altec, wiele w ich grze zależy od Snoopiego, który potrafi zarówno carrować gry jak i je throwować. Według mnie dziś czas na to pierwsze i EG zgarnie dziś swoją pierwszą wygraną w splicie.
Dokładam sobie do tego Cloud. Dyspozycja daleka od optymalnej, ale chłopaki na pewno popracowali nad niedoskonałościami i rozpoczną pogoń za Chińczykami. Curse to drużyna chaotyczna, potrafi zagrać super grę, by w kolejnej pokazać totalny piach. Jeśli Cloud zagrają swoją swoje, czyli zdyscyplinowaną i zespołową grę, to Curse nie ma tutaj szans.
Complexity - Evil Geniuses 2 1.75✅
Cloud 9 - Curse 1 1.19✅
AKO: 2.08
E: Zgodnie z planem, Cloud przejechali się po Curse, EG pewnie pokonało Complexity. Wszystkie dzisiejsze mecze jednostronne, ale mamy 2 niespodzianki. CLG nadspodziewanie łatwo poknali TSM, a Dignitas w kapitalnym stylu rozgromiło Chińczyków z LMQ. Jutro 2 świetne mecze się zapowiadają. Cloud9 vs LMQ i TSM vs Dignitas.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Ja dziś proponuję inny dubel, ale o tym za chwilę.
Pierwszy mecz długo rozpatrywałem pod kątem gry na LMQ. Po wczorajszej grze widać, że Cloud wraca powoli do siebie, a jeśli oni grają na swoim standardowym poziomie, to na amerykańskiej scenie są moim zdaniem nieosiągalni. Oczywiście granie na nich po ~1.60 sobie odpuściłem, ten mecz jest po prostu z kategorii no bet. Podobnie jak spotkanie TSM - Dignitas. Kto jeszcze niedawno by przypuszczał, że to Dignitas będą postrzegani jako faworyci? Widziałem w nich czarnego konia rozgrywek po tym jak dokonali świetnych transferów i fajnie, że to potwierdzają bardzo dobrą grą. Ja jednak ich pojedynek z TSM odpuszczam. Owszem, TSM nie zachwyca, ale to wciąż dobra ekipa i nie zdziwi mnie ich dzisiejsze zwycięstwo (no chyba, że znowu słaby bot lane położy grę, Shiphtur na Bjergsenie nie powinien narobić killi, podobnie Zion na Dyrusie,).
Co ja proponuję na dziś? Najpierw oczywiście CLG, świetna gra wczoraj, dziś powinien być to easy win przeciwko beznadziejnemu Complexity. W drugim meczu szukam niespodzianki. Moim zdaniem kursy na Evil Geniuses są nieco zawyżone. Może i Curse są faworytami, ale nie zaprezentowali do tej pory niczego nadzwyczajnego. EG przegrywa, ale prezentuje się nieźle, a wczoraj zagrali bardzo dobry mecz. Wydaje mi się, że obie drużyny prezentują zbliżony poziom, a kurs zachęca. Znów wiele zależeć będzie od Snoopiego w jungli, bo IWillDominate jest beznadziejny i tu może się zarysować przewaga EG, jeśli szkockiemu zawodnikowi wyjdzie dobry mecz. Kluczowy będzie też Pobelter na midzie, aby utemperować jeźdźca bez głowy jakim jest Voyboy.
Moja propozycja:
Curse - Evil Geniuses 2 2.21⛔
CLG - Complexity 1 1.14
AKO: 2.52
E: Jak tylko zobaczyłem picki, to wiedziałem, że tak się to skończy, dramatyczna gra EG.
e
przeginaja juz z tym kursem na tsm... 2.11 wzialem..
Dokładnie, również pobieram.
E2 : Gratuluję tym, co pograli Dignitas. Meczu nie oglądałem, ale widzę, że znowu team comp przeciwko mnie. ???? No cóż, cała wygrana z soboty odeszła w siną dal...
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
voyboy yasuo ???? no to chyba freewin dla eg hehe
iwd to widze idealny moment wybral zeby odwiedzic sracza... idealnie przed gra
e
przeginaja juz z tym kursem na tsm... 2.11 wzialem..
e2
nie wiem jak mozna dac zionowi jaxa, cos takego wola o pomste do nieba, do tego teamcomp tsmu gdzie dmg robil jeden kogmaw, wiec wystarczylo go sprzatnac i bylo po grze... co tu duzo mowic free s m
akurat on gra bardzo dobrze na yasuo ;]
ja nie wiem co on w lcsie robi ;P
 
N 2

neron85

Użytkownik
Witam wszystkich.
wlasnie wplacilem troche kasy na pinnacle i postanowilem poobstawiac esport a dokladnie starcrafta 2.
Ogladam wiekszosc meczy jakie sa i dlatego sprobuje swoich sil.
Na pinnacle aktualnie mozna stawiac tylko HSC wiec typy z tego turnieju :
jaedong vs socke 2:0 kurs : 1,56 z v p
roznica w macro grze jest tak ogromna ze socke na 99% bedzie gral allina z 1 lub 2 baz.
Jaedong wie o tym i na pewno dobry scout bedzie, mysle ze mecz bez historii i pewne 2:0
Bunny vs Stephano typ1 kurs : 1,57 t v z
Swietny powrot z emerytury stephano , pokazal ze dalej swarmhosty imba , jednak trafil na aktualnie najlepszego europejczyka na ktorego nie zagra swarmow bo oczywiscie bunny pojdzie w bio. Mysle ze bedzie 2:0 ale ryzykowac nie bede dlatego tylko win bunniego
Taeja vs roof 2:0 kurs 1,30 t v z
Teaja go rozniesie , nie wiem co musialby zrobic roof zeby wygrac ten mecz , boje sie ze nawet jakby wylaczyl monitor terkowi to i tak przegra.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Ależ żałuje wczorajszego dnia spędzonego do wieczora na uczelni. Wszystko pięknie wchodziło, co w Europie rzadko się zdarza.
Ja dziś przede wszystkim widzę 2 typy. Fnatic - Roccat 1 (1.38) - Roccat są w totalnej rozsypce. Ich odbudowie mogą sprzyjać 2 rzeczy - zmiany personalne (sam nie wiem jakie szczerze mówiąc) lub przełamanie z mocnym rywalem. Okazja dziś do tego idealna, wszak rywalem Fnatic.Szansa tym większa, że faworyci dzisiejszego meczu również wydają się być zagubieni. Brakuje im pewności siebie, jednak żadna z drużyn w LCS obecnie nie prezentuje się gorzej niż nasza. Obecne Fnatic pozwala rywalom grać, nie dominuje. Niestety forma Roccatów jest taka, że mając inicjatywę popełniają mnóstwo błędów, które moim zdaniem tak doświadczona drużyna bezwzględnie wykorzysta.

Millenium - Copenhagen Wolves 2 (2.31). Tak, CW jest według mnie najsłabszą kadrowo drużyną splitu. Tak, faworytem jest Millenium. Ale kursy są troszkę przesadzone. Millenium nic wielkiego nie gra, nie są wyraźnie mocniejsi od CW, więc czuję tu niespodziankę. Przede wszystkim jednak ich jungler musi się ogarnąć (nie mam pojęcia co ten koleś robi w LCS, jest naprawdę tragiczny).
SK również powinni ogarnąć, w każdym kolejnym meczu pokazują, że s drużyną ze ścisłego topu w Europie. Długo nie mogłem się do nich przekonać, ale grają bardzo konsekwentnie i to powinno wystarczyć na rosyjski team, jednak kurs mnie nie zachęca. Podobnie jak w przypadku Alliance.
E: Niespodzianki nie ma, jungla i przede wszystkim mid lane zaważyły. Totalna kompromitacja Cowtarda jako Twisted Fate :grin:
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Bardzo fajny dzień się dziś zapowiada w LCS NA. Przygotowałem sobie 2 dubelki na dziś.
LMQ - TSM 1 (1.58)
Curse - Complexity 1 (1.38)
Ako: 2.18
Chińczycy pokonani ostatnio przez Dignitas i Cloud. Dziś mierzą się z bardzo przeciętnym TSM i według mnie powinni sobie poradzić. O słabości bota pisałem już wielokrotnie, do tego Bjergsen jakby bez błysku, coś się w nim zacięło i nie jest już decydujący jak to miało miejsce wiosną. Dokładam do tego Curse. Zdaję sobie sprawę, że granie tej drużyny po tak niskim kursie wiąże się ze sporym ryzykiem, ale wydaje mi się, że są o półkę wyżej od dzisiejszego rywala. Jedni i drudzy mają słabych junglerów, bot i top to przewaga Curse i wydaje mi się, że nie powinni mieć dziś wielkich kłopotów.
Cloud9 - EG 1 (1.09)
CLG - Dignitas 1 (1.99)
Ako: 2.17
O meczu Cloud nie będę się rozpisywał, easy win i tyle. W drugim meczu szukam niespodzianki i po raz kolejny próbuję gry przeciw Dignitas. Wydaje mi się, że przeciwko CLG będzie im się grało niewygodnie. CLG z każdym meczem powinni być coraz mocniejsi. Link i Seraph pewnie będą grać bezpiecznie i nie dadzą się zdominować nowym nabytkom Dignitas. Wielka w tym rola dextera, który musi pomagać swoim liniom. Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek na bocie. Wyżej cenię duet Aphromoo z Doubleliftem i w tym widzę dużą szansę na zwycięstwo (Imat nie będzie miał tak łatwo jak z turtlem ostatnio). Późniejsza agresywna gra w teamfightach może przechylić szalę na korzyść CLG i widzę na to duże szanse.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
c9 straszna gra, tak jakby chcieli ci zrobic na zlosc.
co prawda eg zamiast wziac skonczyc gre juz ze 2 razy to przedluzaja bo maja pelne majty
19-5 8-4 w turretach, normalnei to powinna byc przewaga ze 20k golda, a tu raptem 4k hehe
tw 2x pd botrk lw ie... no to wystarczylo zey stal i strzelal z tylu ultem i do widzenia.
e
c9 vs clg, dobry throw clg ????
bali sie wygrac ????
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
jakies oslabienia w fnatic na ten week ? patrzylem oficjalna strone fnatica, strone na facebooku, reddita i nic nie znalazlem, a kursy zakrawaja o jakas chorobe, 3.3 na fnatica z byle jakim eu/na teamem to po prostu chore.

chyba ze gdzies sie pochwalili ze beda sobie probowac nowe straty z kosmosu i nie chce im sie wygrywac.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
na dzisiaj probowalbym roccat, shc i fnatica. roccat mecz w stylu jak nie teraz to kiedy ? (chyba nigdy), wydaje mi sie ze od poczatku splitu bardzo slabe gry notuje overpow, bot rocatu jak to bot jest slaby, zawsze byl carrowany przez innych, nie ma co sie za bardzo rozpisywac. shc po serii zwyciestw przeciwko czolowce powinno sie uporac z milenium. fnatic z kolei ostatnio kombinuje jak kon pod gorke, jednak taki kurs wart ryzyka (2.75 b365). tak mi sie wydaje.
e
aha nie bedzie dzis meczu roccat vs cw bo cowtard z wolfow zachorowal.
e2
fnatic ✅
shc ⛔
e3
darien the man who feeds to win. darien 0-4. gambit easy win ????
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Zagrałem wczoraj to samo co Ty Tadzin, zwłaszcza widząc kursy na Fnatic łapałem się za głowę.
Nie oglądałem wczorajszych meczów, nie wiem co zagrało SHC z Millenium, ale dziś czuję przełamanie Roccat. Wczoraj zwycięstwo poprzez walkower, dziś mam nadzieję, że pójdą za ciosem. Overpow musi się w końcu przebudzić, bo Jankos sam gier nie wygra. Jeśli chłopaki przygotowali formę na ten tydzień, to SHC jest w ich zasięgu. Kurs 3.20 bardzo dobry.
Pewniakiem wydaje mi się dziś SK, nie powinni mieć żadnych problemów ze słabiutkimi Wilkami. Ale ostatnio prześladuje mnie pech, więc niż mnie już nie zdziwi.
Mam jeszcze pytanie do tych co wczoraj oglądali. Fnatic wraca na właściwą ścieżkę? W statystykach z meczu z SK wygląda to imponująco. No i od razu zapytam się o Alliance, jak to się stało, ze przegrali z Gambit? Chodzi mi po głowie zagranie na Fnatic po 2.65.
Moje propozycje na dziś:
SHC - Roccat 2 3.20✅
SK Gaming - Copenhagen Wolves 1 1.25✅
E: W końcu wszystko weszło, brawo dla naszych, bo zagrali naprawdę solidną grę i może powoli zaczną wygrzebywać się z dołka. Cieszę się, że odpuściłem to Fnatic. Nie rozumiem, jak tak doświadczona drużyna jak oni, może odwalić coś takiego. Nie mieści mi się to w głowie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ja na dzis zagralem roccat i fnatica. roccat no coz.. shc wczoraj przegrana z milenium dla mnie mala niespodzianka. mecz dla roccat znowu w stylu &quot;jak nie teraz to kiedy ?&quot;. fnatica team comp do lapania pojedynczych champow, fajne polaczenie tfa z twitchem, narobili invadeow w jungle sk i nalapli duzo pickow, pozniej dobry snowball.
co do gambitu vs alliance, to powiem ze.. DARIEN THE MAN WHO FEEDS TO WIN! kazde samobojstwo dariena na topie bylo w swietny sposob wykorzystwane przez gambit aby osiagnac dragona/turret, sadze ze dzieki temu gre wygrali ????
e
yay w koncu roccat win ! choc powiem ze shc zagralo porzadna patologie, ani jednego dobrego teamfighta przez cala gre nie zrobili ;]
e2
fnatic choroba umyslowa ⛔
polecam obejrzec koncowke gry fnatica. moze bedzie mi ktos w stanie odpowiedziec czy to juz choroba umyslowa czy grali pod wplywem jakichs srodkow ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 136

davidb22

Użytkownik
Wielka szkoda, że nic nie napisałem wczoraj w temacie, bo powchodziło wszystko. TSM (3.20), Dignitas (1.35) i CLG (1.20). Mam nadzieję, że dziś będzie podobnie.
Niezaprzeczalnie pewniakiem jest TSM. Świetna gra wczoraj przeciwko Cloud, w końcu widziałem w ich grze pasję. Nowy trener, który dołączył do sztabu - Locodoco, wlał w zawodników wiarę we własne siły. Zespół jest odmieniony i powinien bez problemów poradzić sobie ze słabiutkim Complexity.
Zwycięstwo powinni odnieść także Chińczycy z LMQ. Rywalem chaotyczne Curse, którzy wczoraj zagrali dobrą lane phase, ale co z tego, skoro potem masa błędów i dostali łomot od Dignitas. Dziś powinno to wyglądać podobnie.
Zaskakujący jest kurs właśnie na Dignitas, którzy mierzą się dziś z Cloud i to oni prezentują się lepiej i powinni być moim zdaniem faworytami. Kurs 2.08 (wczoraj był jeszcze wyższy) wydaje się być atrakcyjny. Cloud prezentuje się słabo, a wręcz tragicznie gra Hai. A jak wiadomo bez mid laner&#39;a cięzko o zwycięstwa.
Spotkanie CLG - EG odpuszczam. EG dokonało kolejnego wzmocnienia, na jungle pozyskali Koreańczyka Heliosa i warto się tej drużynie przyglądać, bo mogą sprawić niejedną niespodziankę (wczoraj straszny throw przeciw LMQ).
Moje propozycje:
LMQ - Curse 1 1.25
TSM - Complexity 1 1.26
Cloud - Dignitas 2 2.08
I może za jakieś drobne:
CLG - EG 2 3.81
E: No tak, Pantheon na midzie, to jest to ????
E2: Dziś porażka na całej linii. Co wczoraj wygrane, to dziś przewalone z hukiem. Odechciewa się tego wszystkiego...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
zaskoczyles mnie piszac ze wczoraj grales tsm, ostatnie ich gierki byly ponizej dna, mnie wynik mocno zaskoczyl ale gry nie ogladalem. obejrzlaem dig vs curse, bylo jakos rowno z goldem, curse zrobil w ciagu paru minut 5 ton glupot i przegrali gre chyba w 29 minucie. lmq tez ogldalem przegrywali wiekszosc gierki, koncowo chyba byly jakies dziwne akcje (ah base race vs jax) eg dalo dupy po calosci bo sa ulomni i tak to sie skonczylo.
e
xiaoweixiao (czy jak mu tam ;p) dobrego trolla dał.
e2
complexity mozgi, przeciwko amazingowi nie zbanowali lee sina (nie wiedza ze to chyba najlpeszy lee eu ?)..
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
wyszly juz kursy na lcsa na, co prawda polimitowane, ale mi sie nie chcialo czekac wiec pogralem. pograne dig i lmq. kurs na lmq vs clg zagadkowy dla mnie, z jakiej racji lmq jest &quot;dogiem&quot; nie wiem. lmq ostatnio sobie dowalilo trollpicka na mida, bo grali przeciwko slabeuszom, mysleli ze sie wygra ale sie nie udalo. ja oczywiscie takich trollpickow nie biore na powaznie pod uwage, przeciwko clg dla mnie lmq jest faworytem, zagraja na powaznie, to zapewne ogarna. co do dig to nagle tsm wygralo gre przeciwko c9 (ktore to c9 faluje jak sinusoida, raz stomp raz blamaz), gry nie ogladalem ale widze popis haia, do tego meteos sie zabawil w rengara na jungli, czyli jakos mocno powazny ten mecz nie byl. 2 tyg temu na dig vs tsm dawali 1.6 ?? (dig wygralo dosc latwo), teraz dig dostal stompa od c9, zas tsm zestompowalo c9, &quot;matematycznie&quot; wychodzi co wychodzi, jednak to po prostu c9 jest w takiej a nie innej formie i z tego wynikaja dziwne wyniki z udzialem ich meczy.
dig ✅
lmq ⛔
 
Do góry Bottom