>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
- Probierz M. V 25.00
Nie no to są żarty ???? 25 na Probierza ???? Jak dla mnie to za tym stoi - i to trzeba przyznać dobry - marketingowiec ???? Reklamę STS ma na fejsie od rana darmową i wszędzie. Bo każdy to pokazuje, cytuje i udostępnia. Może nie, że każdy, ale sporo dość poczytnych Nie no to są żarty ???? 25 na Probierza ???? Jak dla mnie to za tym stoi - i to trzeba przyznać dobry - marketingowiec ???? Reklamę STS ma na fejsie od rana darmową i wszędzie. Bo każdy to pokazuje, cytuje i udostępnia. Może nie, że każdy, ale sporo dość poczytnych [portali sportowych udostępnia te kursy w formie żartu, a STS ma reklamę ;) Tak że ocena bardzo dobra dla marketingowca ;)
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Kursy na zwycięzcę Premier League sezonu 2013/2014

Manchester City: 1,25 bet-at-home (36 meczów 80 pkt-ów-lepszy bilans bramkowy)
Liverpool: 4,50 Uni.bet ( 36 meczów 80 punktów)
Chelsea Londyn: 451,00 bet365 (37 meczów 79 punktów)
 
Z 663,7K
Mourinho dopiął swego, Costa po słowie z Chelsea


Jak donosi skysports.com, Chelsea osiągnęła porozumienie z Atletico Madryt w sprawie transferu Diego Costy. „The Blues” zapłacą za reprezentanta Hiszpanii 32 miliony euro. Na transferze Diego Costy bardzo zależało menedżerowi Chelsea Jose Mourinho.
Portugalczyk był bardzo niezadowolony z postawy napastników, których miał do dyspozycji w obecnym sezonie. Postawa Fernando Torresa, Samuela Eto&#39;o i Demby Ba pozostawiała zdaniem „The Special One” wiele do życzenia. Lekarstwem na „uzdrowienie” ataku zespołu ze Stamford Bridge ma być właśnie transfer napastnik Atletico.
&lt;ins style=&quot;display:inline-table;border:none;height:250px;margin:0;padding:0;position:relative;visibility:visible;width:300px;background-color:transparent&quot;&gt;&lt;ins id=&quot;aswift_0_anchor&quot; style=&quot;display:block;border:none;height:250px;margin:0;padding:0;position:relative;visibility:visible;width:300px;background-color:transparent&quot;&gt;
Futbol news
&lt;/ins&gt;&lt;/ins&gt;



Diego Costa rozgrywa w barwach „Los Colchoneros” wspaniały sezon. Przed ostatnią kolejką Primera Division, w której zdecydują się losy mistrzostwa Hiszpanii, ma na swoim koncie 27 goli. A przecież urodzony w Brazylii snajper ma jeszcze przed sobą także finał Ligi Mistrzów, w którym jego Atletico zmierzy się z Realem Madryt.
To będzie prawdopodobnie ostatni występ Diego Costy w barwach zespołu z Vicente Calderon. W następnym sezonie będzie już przywdziewał trykot Chelsea, w której być może stworzy zabójczy duet napastników z Romelu Lukaku. Reprezentant Belgii wraca do Chelsea z wypożyczenia z Evertonu i najprawdopodobniej Mourinho pozostawi go na następny sezon w swojej drużynie.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
STS wystawił zakład na to który z naszych bramkarzy zagra w jutrzejszym finale FA CUP przeciwko Hull.Na 99,9% będzie to Łukasz Fabiański,ponieważ raz że grał wszystkie mecze do tej pory i spisywał się więcej niż dobrze,dwa,że bronił w ostatnim meczu ligowym z Norwich co oznacza,że było to przetarcie przed meczem finałowym,a trzy to,że w mediach wypowiadają się zawodnicy Arsenalu,w tym przypadku Kościelny i wypowiedzi wskazują,że Fabian będzie bronił i w finale:
&quot;Polak grał w każdym spotkaniu tych rozgrywek w kończącym się już sezonie, a w półfinale z Wigan Athletic zdołał wybronić dwa rzuty karne, które to zadecydowały o ostatecznym awansie Arsenalu do finału tych rozgrywek.
Koscielny - który bardzo lubi grać u boku 28-letniego bramkarza – ma nadzieję, iż ten zaprezentuje swą wspaniałą formę również w nadchodzącym meczu przeciwko podopiecznym Steve’a Bruce’a.
- Łukasz jest bardzo dobrym bramkarzem. Jest również wielkim profesjonalistą i zawsze pierwszy pojawia się na treningach. W czasie treningów stara się jak najbardziej poprawić swoją grę. W czasie gry natomiast, nawet jeżeli siedzi na ławce, czuć, że koncentruje się na równi z resztą drużyny.&quot;
źródło:kanonierzy.com
Jeśli więc,gracie coś w STS na weekend można śmiało dorzucać to,że Fabiański zagra w finale.Dla mnie pewniak,nie ma innej możliwości i na podbicie kursu w sam raz:
⚽Łukasz Fabiański zagra kurs:1,27✅
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Podobno Eto&#39;o w Monaco może tam się odbuduję. Sądzę, że może on pograć jeszcze 2-3 lata na najwyższym poziomie.
Na najwyższym poziomie to Eto&#39;o już grał.W tym sezonie mimo cyferek,które wyglądały dobrze nic wielkiego nie pokazał.Dla Chelsea jego sprzedaż będzie oznaczała robienie miejsca dla Costy i Lukaku którzy w tej chwili są dużo dużo lepsi.W sumie ten transfer zastanawiający,bo Monaco przedłużyło wypożyczenie Berby na kolejny sezon,jest Falcao.Zobaczymy jak to się potoczy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
West Ham United FC poinformował, że Joe Cole, George McCartney oraz Jack Collison nie będą grać dla „Młotów” w najbliższym sezonie.
--------------------
Klub z St James’ Park ogłosił listę zawodników, którzy opuszczą zespół wraz z końcem sezonu. Wśród nich znalazła się żywa legenda klubu – Shola Ameobi.
iększość piłkarzy, którzy rozstaną się ze „Srokami” ma do wypełnienia ostatnie dni swojego kontraktu z klubem lub też wraca do swoich macierzystych klubów z wypożyczeń. Do Queens Park Rangers powróci Loïc Rémy, na którym w Newcastle głównie spoczywało zadanie zdobywania bramek i który został najlepszym strzelcem zespołu z 14 golami w 27 występach. Podobnie sytuacja ma się z Luukiem do Jongiem, który był wypożyczony do Anglii z Borussi Mönchengladbach.
Pomocnikom Danowi Goslingowi i Conorowi Newtonowi nie zaoferowano pozostania w klubie, dlatego Ci zawodnicy od nowego sezonu wzmocnią odpowiednio Bournemouth i Rotherham United.

Z klubem po 14 latach rozstanie się też Shola Ameobi. 32-letni Nigeryjczyk w czasie swojego pobytu w Newcastle pojawiał się na murawie 397 razy i 79 razy trafiał do siatki rywali. Napastnik zostanie zapamiętany szczególnie ze strzelenia gola Barcelonie na Camp Nou w grudniu 2002 roku oraz dzięki zazwyczaj świetnym występom przeciwko Sunderlandowi w derbach Tyne-Wear.

Klub opuszczą również Michael Richardson, Steven Logan, Brandon Miele i Jonathan Mitchell.

Menadżer „Srok” Alan Pardew w imieniu klubu podziękował wszystkim graczom, a w szczególności Ameobiemu. Podkreślił jego przywiązanie do klubu i wielką rolę jaką w nim odegrał.

Shola Ameobi również podziękował klubowi i wyjaśnił swoje odejście: - Obie strony stwierdziły, że to odpowiedni moment na rozstanie.

- Spędziłem w Newcastle całą moją karierę i cieszyłem się każdą chwilą tutaj, przywdziewałem tę koszulkę z dumą. Teraz jednak chcę zacząć nowy rozdział w swojej karierze. Mam nadzieję, że kiedyś tu wrócę i chociaż częściowo spłacę zaufanie jakim mnie obdarzono.
-----------------------
Z klubem rozstanie się większość piłkarzy, którym kończą się kontrakty, między innymi były zawodnik Chelsea Damien Duff.
Irlandczyk dołączył do ekipy z Craven Cottage w sierpniu 2009 roku z Newcastle United i od tego czasu odgrywał kluczową rolę w zespole. Największym sukcesem Londyńczyków w tym czasie było bez wątpienia dojście do finału Ligi Europy w 2010 roku, w którym nie dali rady Atlético Madryt. 32-latek opuszcza Fulham z 173 meczami i 22 bramkami. Ze względu na kontuzje swój ostatni mecz w barwach tego klubu Duff rozegrał już w lutym przeciwko Sheffield United w Pucharze Anglii.

Kolejnym graczem, który opuszcza Londyn jest Steve Sidwell. Anglik rozegrał w barwach „The Whites” 113 meczów, w których 17 razy trafiał do siatki rywali. „Rudy Iniesta”, jak nazywają go fani klubu, zostanie zapamiętany z ważnych goli i ogromu pracy wykonywanej na boisku. Swój ostatni sezon w barwach klubu skończył jako jego najlepszy strzelec.

Środek pola osłabi również odejście Giorgiosa Karagounisa i Mahamadou Diarry. Grek wystąpił w tym sezonie 14 razy, a Malijczyk tylko cztery. Z klubem rozstają się także Norweg John Arne Riise, mający na koncie 100 występów oraz Derek Boateng.

Oprócz nich z klubem żegnają się Matthew Briggs, najmłodszy gracz jaki wystąpił na boiskach Premier League oraz Holender John Heitinga, który przeszedł do klubu z Evertonu w ostatni dzień styczniowego okienka transferowego. Ostatnim graczem, dla którego bieżący sezon był ostatnim na Craven Cottage jest bramkarz Neil Etheridge.

Klub pożegnał również kilku juniorów, dla których nie znalazł miejsca w swoich szeregach. Wśród nich są Charles Banya, Dino Islamovic, Ronny Minkwitz, Max Oberschmidt oraz Josh Pritchard
transfery.info
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Mauricio Pochettino nowym trenerem Tottenhamu.
Argentyńczyk podpisał 5-letnią umowę. Przez ostatnie półtora roku prowadził zespół Southamptonu.
http://www1.skysports.com/football/news/11661/9328272/tottenham-appoint-mauricio-pochettino-as-head-coach
Ogólnie mój pogląd na tą sprawę jest taki, że na pewno będzie mu trudniej niż w Southampton. Większe oczekiwania i większa presja. W Southampton nikt od niego nie oczekiwał TOP4 (przynajmniej nie w ubiegłym sezonie), a w Tottenhamie mają właśnie taki cel. AVB, także młody trener, ale w przeciwieństwie z Pochettino miał większe sukcesy, nie poradził sobie w prowadzeniu Kogutów. Zobaczymy jak to będzie wyglądało. Jestem ciekaw także kogo zatrudnią w miejsce Pochettino w Southampton. Wolny jest np. Moyes i gdyby przyszedł, to prawdopodobnie zabiłby ofensywny styl gry Świętych. Przydałby się ktoś, kto kontynuowałby pracę Pochettino i jego wizję zespołu.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Łukasz Fabiański piłkarzem Swansea
Swansea wydało oficjalny komunikat, w którym potwierdziło zakontraktowanie Łukasza Fabiańskiego. Polak, któremu 1 lipca wygasa umowa z Arsenalem, będzie piłkarzem Łabędzi przez cztery kolejne sezony. 29-latek może liczyć na to, że zostanie podstawowym bramkarzem swojego nowego zespołu.
Fabiański był graczem Arsenalu od 2007 roku, gdy Arsene Wenger wykupił go za 2 mln funtów z warszawskiej Legii.
Zawodnik ten ukoronował swoją karierę na The Emirates, 17 maja tego roku zdobywając z Kanonierami Puchar Anglii.
anglia.goal.pl
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Oficjalnie: Lambert w Liverpoolu​


Napastnik Southampton Rickie Lambert zgodnie z oczekiwaniami został dziś zaprezentowany jako nowy zawodnik Liverpool FC.

32-latek, który jest wychowankiem klubu z Anfield, wrócił na Merseyside po siedemnastu latach. W tym czasie grywał głównie w niższych ligach angielskich, w takich klubach, jak Macclesfield, Rochdale, Bristol Rovers i Southampton. To w tym ostatnim klubie udało mu się awansować do Premier League.
- Nie mogę w to uwierzyć. Kochałem ten klub przez całe swoje życie. Nie przestałem przez ostatnie 17 lat. Zawsze marzyłem o grze dla Liverpoolu, ale przez pewien moment miałem przeczucie, że nie będzie mi to dane - powiedział tuż po podpisaniu umowy Lambert.
32-latek to czterokrotny reprezentant Anglii. Roy Hodgson uwzględnił go w swoich planach na nadchodzące mistrzostwa świata. Jest zatem szóstym zawodnikiem &quot;The Reds&quot;, który poleci do Brazylii.

transfery.info​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Frank Lampard potwierdził, że opuszcza Chelsea po trzynastu latach spędzonych w tym klubie.
- Kiedy trzynaście lat temu przychodziłem do tego fantastycznego klubu, nie spodziewałem się, że będę miał szczęście rozegrać tyle spotkań i cieszyć się tyloma sukcesami. Ten klub stał się częścią mojego życia - takimi słowami Lampard żegna się z &quot;The Blues&quot;.

W Chelsea &quot;Lamps&quot; rozegrał 429 spotkań ligowych, w których strzelił 147 bramek.

Lampard w niebieskich barwach trzykrotnie wygrał mistrzostwo Anglii, czterokrotnie Puchar Anglii, a także puchar Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Reprezentant Anglii, jeśli spełnią się spekulacje medialne, powinien niebawem podpisać umowę z New York City FC. Będzie wówczas drugim zawodnikiem zatrudnionym przez ten klub po dzisiejszym transferze Davida Villi.

35-latek specjalnie w celu rozmów z przyszłym pracodawcą miał na krótko przerwać swoje przygotowania do Mistrzostw Świata w Brazylii. W Stanach wychowanek West Ham United zarobi więcej niż 150 tysięcy funtów tygodniowo.

transfery.info
JEst to jakaś porażka działaczy ze Stamford Bridge Lampard kilka razy w tym sezonie pokazał że jeszcze w piłkę grać potrafi ale kolejny raz wychodzi podejście trenerskie &#39;&#39;Mou&#39;&#39;.....
 
M 125

max-payne

Użytkownik
Nie no, z całym szacunkiem dla Lamparda, ale sezon miał mocno przeciętny, głównie przez to, że się starzeje.
Też chciałbym żeby został, ale jego odejście sportowo nie będzie jakimś ciosem dla Chelsea.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie no, z całym szacunkiem dla Lamparda, ale sezon miał mocno przeciętny, głównie przez to, że się starzeje.
Też chciałbym żeby został, ale jego odejście sportowo nie będzie jakimś ciosem dla Chelsea.
Jeszcze Terry odejdzie i będzie... Zauważ że Mou lubi zadzierać nosa z &#39;&#39;wychowankami&#39;&#39; jak choćby z Casillasem czy w Interze z Zanettim.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Jeszcze Terry odejdzie i będzie... Zauważ że Mou lubi zadzierać nosa z &#39;&#39;wychowankami&#39;&#39; jak choćby z Casillasem czy w Interze z Zanettim.
Tutaj na 100% było to pokojowe rozstanie. Mourinho wielokrotnie wypowiadał się pozytywnie na temat Franka, był to jeden z jego lepszych &quot;uczniów&quot; na przestrzeni całej kariery. Lampard też wiele razy podkreślał, że to Mourinho zawdzięcza to, co w Chelsea osiągnął.
Co do samego faktu odejścia - dla mnie jako kibica to olbrzymi cios, bo to dzięki Frankowi zacząłem kibicować The Blues. W jego najlepszym okresie, który przypadał mniej więcej na lata 2004-2010 było samą przyjemnościa oglądać grę Lamparda. Świetny instynkt strzelecki, niespotykany na jego pozycji. Inteligencja z jaką grał, potrafił posłać w ułamek sekundy dostrzec ruch kolegi i już była okazja bramkowa. Lampard wszystko co osiągnął sobie wypracował ciężką pracą, wielokrotnie podkreślał, że na szczeblach juniorskich było wielu lepszych od niego. Ja go zapamiętam jako najbardziej bramkostrzelnego pomocnika w historii Premier League, inteligentnego playmakera, tytana pracy i człowieka, który nie mylił się z 11-stek w ważnych momentach. Spowodował, że zacząłem kibicować Chelsea, starałem się go naśladować kiedy sam grałem w piłkę. Ciężko będzie sobie wyobrazić Chelsea bez niego.
Odejście Franka jest jednak zrozumiałe. W końcu ma już 36 lat i brzydko mówiąc &quot;nie nadąża&quot;. Częste drobne kontuzje, braki kondycyjne. Organizmu nie da się oszukać. Oczywiście, mógł zostać w Chelsea jako uzupełnienie składu, ale pewnie tego nie chciał, bo zawsze podkreślał że lepiej czuje się grając regularnie. W MLS tempo jest niższe i tam będzie mógł jeszcze spokojnie pokopac.
W Chelsea kończy się pewna epoka. Nie ma Drogby, nie ma Lamparda, zaraz pewnie nie będzie Terry&#39;ego i Cecha. Mata i Luiz sprzedani. Mourinho zabrał się za gruntowną przebudowę zespołu, czym zdaje się potwierdzać, że teraz jego przygoda w Chelsea będzie długoterminowa. Oby jednak w nowym zespole wykształciły się takie ikony jak w starym, bo bez tego drużyna traci charakter.
 
walt 33

walt

Użytkownik
Diego Costa w Chelsea!
Diego Costa przeszedł testy medyczne w Londynie, które finalizują jego transfer do Chelsea.
&quot;The Blues&quot; aktywowali klauzulę w kontrakcie napastnika Atlético, wynoszącą 32 miliony funtów. W kwestii warunków indywidualnego kontraktu już dawno osiągnęto porozumienie, lecz kontuzja 25-latka sprawiła, że jego przeprowadzka do Anglii była tymczasowo wstrzymana.
Powrót Costy do treningów sprawił jednak, że finalista Ligi Mistrzów mógł udać się do Londynu, by przejść badania. Angielskie media poinformowały, że urodzony w Brazylii napastnik zdał je bez zarzutu i do ogłoszenia transferu brakuje już tylko potwierdzenia ze strony któregoś z klubów. Costa ma podpisać pięcioletni kontrakt, gwarantujący mu pensję na poziomie dziewięciu milionów funtów rocznie.

Źródło: http://www.transfery.info/
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dwa takie ruchy a tutaj cisza...
Manchester City za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej poinformował o zakontraktowaniu Bacary&#39;ego Sagny. 31-latek boczny obrońca nie przedłużył kontraktu z Arsenalem Londyn i na zasadzie wolnego transferu przeniósł się na Etihad Stadium.
Sagna jest niezwykle doświadczonym obrońcą, który przez ostatnie siedem lat wystąpił w barwach Arsenalu 213 razy. Przy okazji zaliczył też ponad 40 występów w barwach reprezentacji Francji.
Francuzi przebywają obecnie na mistrzostwach świata, gdzie w grupie E zagrają ze Szwajcarią, Ekwadorem i Hondurasem. Sagna dołączy do nowych kolegów już po mundialu. W nowym klubie będzie występował z numerem &#39;3&#39; na koszulce.
premiership.pl
Cesc Fabregas został w czwartek zawodnikiem londyńskiej Chelsea! Reprezentant Hiszpanii, który na Stamford Bridge przenosi się z Barcelony, podpisał z The Blues pięcioletni kontrakt.
- Chciałbym podziękować wszystkim z Barcelony, gdzie spędziłem trzy wspaniałe lata. To był mój klub dzieciństwa i zawsze będę dumny i zaszczycony, że miałem okazję zagrać dla tak wielkiego zespołu - powiedział Fabregas, cytowany przez oficjalną stronę Chelsea.
- Czuję, że mam niedokończone sprawy w Premier League, a teraz jest odpowiedni czas, aby wrócić - kontynuował hiszpański pomocnik.
- Rozważyłem wszystkie oferty bardzo starannie i mocno wierzę, że Chelsea jest najlepszym wyborem. Moje ambicje piłkarskie współgrają z ich pragnieniem do zdobywania trofeów. Mają niesamowitych zawodników i niesamowitego menedżera. Nie mogę się już doczekać występów - dodał.
premiership.pl

Dwa ciekawe ruchy Cesc wraca do Premier League i to jest świetna wiadomość, Sagna nie dał się przekonać Wengerowi i zdecydował się przejść do City by tam walczyć o prawą obronę.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Rezerwowy bramkarz Manchesteru City Costel Pantilimon został zawodnikiem Sunderlandu.
Rumun przez trzy lata był zmiennikiem Joe Harta na Etihad Stadium. W ostatnim sezonie na krótki czas otrzymał od Manuela Pellegriniego szansę regularnej gry wobec słabej postawy reprezentanta Anglii. Oprócz tego był podstawowym golkiperem w rozgrywkach Capital One Cup, które &quot;The Citizens&quot; wygrali, pokonując w finale... Sunderland.
27-letni Pantilimon jest reprezentantem Rumunii, wystąpił w jej barwach od 2008 roku osiemnaście razy. Będąc zawodnikiem Manchesteru City dwukrotnie zdobył mistrzostwo Anglii.
W Sunderlandzie pierwszym bramkarzem jest Vito Mannone, który ma za sobą bardzo udany sezon. Wobec dobrej postawy Włocha może on otrzymać ofertę z lepszego klubu.

-------------------------

Zgodnie z oczekiwaniami, Holender Ronald Koeman został dziś menadżerem angielskiego Southampton FC.


51-letni Holender przez ostatnie trzy sezony pracował w Feyenoordzie, gdzie dwukrotnie zdobył wicemistrzostwo Eredivisie. Ogółem ma na koncie trzy tytuły mistrzowskie w trenerskiej karierze - dwa z Ajaksem i jeden z PSV Eindhoven.
Holender zastąpił na stanowisku menadżera Southampton Mauricio Pochettino, który przyjął ofertę Daniela Levy&#39;ego z Tottenhamu. Jego zadaniem będzie utrzymać wysokie ósme miejsce w Premier League mimo prawdopodobnego odejścia kilku podstawowych zawodników z Luke&#39;iem Shawem na czele. Rickie Lambert już odszedł do Liverpoolu.

Koeman podpisał z angielskim klubem trzyletnią umowę. Asystentem menadżera zostanie jego brat, Erwin.

- Jestem zachwycony, że podpisałem umowę z Southampton. Projekt sportowy tego klubu był po prostu zbyt dobry, by go odrzucić. Od mojej pierwszej wizyty tutaj wiedziałem, że to dla mnie dobre miejsce do pracy - stwierdził po podpisaniu kontraktu Ronald Koeman.
transfery.info
---------------
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Serge Aurier piłkarzem Arsenalu - podają francuskie media. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej opuścił Toulouse za 8 milionów funtów. Ma on zastąpić na prawej obronie Bacaryego Sagnę, który odchodzi tego lata z klubu. Aurier podpisał pięcioletni kontrakt z Kanonierami. Ma zarabiać 60 tysięcy funtów tygodniowo.
przegladsportowy.pl
Muszę przyznać świetny ruch Wengera ponieważ to perspektywiczny zawodnik szybki, dynamiczny zresztą na MŚ udowadnia że ten transfer to efekt jego ciężkiej pracy w Premier League powinien się odnaleźć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom