>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
walt 33

walt

Użytkownik
Podarują, podarują. Przykre jest to, że ten mecz również mogą zagrać blado nawet nie wygrywając. No cóż, żeby wygrać trzeba mieć najpierw okazje o które niestety będzie ciężko.
Mimo wszystko,
Glory Glory Man UTD! ????
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Witajcie. Mam pytanie ile w tej chwili zawodnik musi uzbierać żółtych kartek by pauzować w następnym meczu?? I czy będzie pauzował 1 czy 2 kolejne mecze?? Konkretnie chodzi mi mi o gracza Liverpool-u S.Gerrard ma 7 a wczoraj na derbach komentatorzy stwierdzili że jak SG dostanie żółtą kartkę będzie pauzować przez następne dwa spotkania?? A Z tego co wiem to ma on ich 7!!! Jak to jest?? THX
 
kombajn 250,1K

kombajn

Użytkownik
Stevie ma 9 zoltych kartek - 7 w lidze i 2 w FA Cup...
Jesli dzisiaj &#39;zobaczy&#39; zoltko - bedzie pauzowal w 2 meczach - Tottenham (H) i West Ham (A), jesli zobaczy zoltko z Tottenhamem - bedzie pauzowal z West Ham (A) Manchesterem City (H)...
Pauzuje sie po 5ciu zoltkach (zebranych do 31 grudnia)
10 zoltkach (&#39;zebranych&#39; do 2giej niedzieli kwietnia)
15 zoltkach - zebranych do konca sezonu...
http://www.thefa.com/football-rules-governance/suspensions
zakladka &#39;one caution away&#39;...)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Grasz, trenujesz – nie obstawiaj! Wszystkie osoby związane z angielską piłką aż do ósmej ligi nie będą mogły korzystać z usług zakładów bukmacherskich. W innym wypadku może się to zakończyć ogólnoświatowym zakazem obstawiania.
Przedstawiciele Angielskiego Związku Piłkarskiego (FA) planują wprowadzić w życie zasadę eliminującą z korzystania z usług zakładów bukmacherskich wszystkich ludzi związanych z angielską piłką praktycznie na każdym szczeblu rozgrywkowym.
„FA proponuje, by od następnego sezonu, uczestnicy wszystkich lig byli zawieszeni za obstawianie meczów, bezpośrednio lub niebezpośrednio na całym świecie – tak brzmi stanowisko Angielskiego Związku Piłkarskiego w tej sprawie.
Pomysł w 2009 roku przedstawił były prezes FA David Triesman. Rozwiązanie to zostało pochwalone przez działaczy wszystkich najważniejszych związków piłkarskich w Anglii.
Zakaz korzystania z usług bukmacherskich ma dotyczyć wszystkich spraw związanych z piłką nożną, których powodzenie bądź niepowodzenie można obstawić (np. wyniki, transfery piłkarzy, zmiany szkoleniowców itd.). Karanie wiąże się z przekazywaniem informacji poufnych, które są później wykorzystywane do obstawiania różnych zdarzeń.
Cała sprawa nabrała rozgłosu, gdy Tranmere Rovers zwolniło Ronnie&#39;ego Moore&#39;a za wielokrotne naruszenie zasad dotyczących zakładów bukmacherskich w Anglii. Wśród piłkarzy podejrzewanych o podobne wykroczenia znajduje się między innymi Adros Townsend z Tottenham Hotspur FC.
Proponowana zasada może wejść w życie już w następnym miesiącu, gdyż 21 maja zostanie poddana głosowaniu.

transfery.info
 
F 0

filemon123

Użytkownik
Chyba piszę w odpowiednim temacie. Wie ktoś dlaczego w ten weekend mecze w Anglii są o takich dziwnych nierównych godzinach ? Np: 13:22, 16:07... Z góry dzięki za odp ????
 
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik
Nie wiem czy piszę w odpowiednim temacie, ale chciałbym dodać swoje kilka słów od siebie.
Jak każdy fan najlepszej ligi na świecie, czyli Premier Leauge kocham piękno sportu, łzy, emocje, pojedynki kibicowskie, siedzenie w pubach do rana po porażce swojej ukochanej drużyny, dyskusje po meczach z innymi fanami, pot, chóralne przyśpiewki-generalnie to co oferuje nam angielska kultura piłkarska (przynajmniej oferowała).

Dziś odbył się mecz, który miał mi dać odpowiedź na pytanie, czy ten futbol, który pokochałem sporo lat temu przed blokiem, który zacząłem uwielbiać po pierwszych filmach i książkach o angielskich kibicach, którego uczyłem się po godzinach, ten który dał mi pewnego rodzaju sens weekendu pozostaje dziś tym samym futbolem sprzed kilku dobrych lat.

Między sobą grał Liverpool (który sobie bardzo cenie) z Manchesterem City. Naprzeciwko sobie stanęły zupełnie dwie inne strategie budowania drużyny. Ta pierwsza, którą stosuje Liverpool jest zdecydowanie bliższa moim poglądom. Ekipa zbudowana z młodych graczy, kilku wychowanków no i wielkiego Stevena Gerrarda. Po drugiej stronie Manchester City, sterowany przez arabskich szejków. Z ekipy, która do momentu zastrzyku gotówki w sumie nie była potentatem w Anglii zrobiona drużynę w zasadzie na miarę mistrzostwa. A to w przeciągu zaledwie mniej niż 5 lat. Sukces nie poparty pracą oraz przede wszystkim wychowankami nie jest sukcesem. Zawodnicy przychodzący za wielkie pieniądze, którzy z klubem są związani jak kursy &lt;1,20 ze stałymi przychodami.

Pojedynek niezwykle ważny w kontekście walki o mistrzostwo. Spotkanie wygrał Liverpool, co sprawiło mi wielką radość. Ten mecz udowodnił mi, że można jeszcze coś osiągnąć bez pomocy cudzych petrodolarów. Jestem bardzo zadowolony, że City przegrało, w końcu ktoś im pokazał, że nie liczą się pieniądze tylko historia, kibice, wierność oraz duma.
Dziś Liverpool zrobił duży krok do mistrzostwa. Życzę im jak najlepiej. Na koniec wstawiam filmik, który mnie osobiście bardzo wzruszył. Steven Gerrard, ikona, żywa legenda, nie skusiły go madryckie pieniądze. Pozostał w swoim ukochanym klubie i być może po kilku wstydliwych latach doczekał się majstra.

https://vine.co/v/MJe0zX5mgnH

Przepraszam, ale musiałem podzielić się swoimi odczuciami ????
Zapraszam do dyskusji !
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
G 4

gawron-106774

Użytkownik
oglądał ktoś z was ostanie spotkania Crystal Palace? i jest w stanie określić ich forme? ????
jutro mecz z Evertonem, który ostatnio dawał ostro d*** z ostatnim w tabeli Sunderlandem i gdyby nie samobójcza bramka prawdopodobnie skończył by się remisem 0:0.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Moyes zwolniony z Manchesteru United!

David Moyes został zwolniony z Manchesteru United - czytamy w komunikacie zamieszczonym na oficjalnej stronie internetowej klubu z Old Trafford.
Jednocześnie władze Czerwonych Diabłów podziękowały szkockiemu menedżerowi rzetelną pracę włożoną w prowadzenie Manchesteru United.
Zdaniem brytyjskich mediów w czterech ostatnich spotkaniach sezonu drużynę poprowadzi Ryan Giggs.
devilpage.pl

Pytanie tylko, dlaczego tak długo trzeba było czekać aż go zwolnią. W każdym innym klubie wyleciałby już dawno.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Moyes zwolniony z Manchesteru United!

David Moyes został zwolniony z Manchesteru United - czytamy w komunikacie zamieszczonym na oficjalnej stronie internetowej klubu z Old Trafford.
Jednocześnie władze Czerwonych Diabłów podziękowały szkockiemu menedżerowi rzetelną pracę włożoną w prowadzenie Manchesteru United.
Zdaniem brytyjskich mediów w czterech ostatnich spotkaniach sezonu drużynę poprowadzi Ryan Giggs.
devilpage.pl

Pytanie tylko, dlaczego tak długo trzeba było czekać aż go zwolnią. W każdym innym klubie wyleciałby już dawno.
Tam była taka kwestia, że jak nie awansuje do Ligi Mistrzów to odprawa dla niego jest dużo niższa. Po meczu z Evertonem stracili matematyczne szanse na awans do LM.
 
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
Mam na myśli właśnie te dwa zakłady. Czy widzicie taki scenariusz, według którego niebawem Moyes spektakularnie &#39;poleci&#39; i w jego miejsce przyjdzie ktoś, kto jakimś cudem uratuje Manchester United? O ile pierwsza czwórka to (póki co) abstrakcja, ale zwolnić przed końcem sezonu chyba mogą pana Davida?
✅ ✅ ✅
Ależ mieliśmy kurs do złapania, i znowu żałuję, że zaufanie do ludzi z forum jest tak duże, żebym się nie spytał (i nie zostało mi to odradzone) to zapewne bym to puścił ???? Wszystko niestety &#39;bym&#39;, ale tego nie zrobiłem. W każdym razie smaczku dodaje tu fakt, że niektórzy bardzo, ale to bardzo przeceniają swą wiedzę. Bo jak inaczej wytłumaczyć to...
Nie ma takiej opcji, że opuści klub przed ostatnim meczem ligowym w tym sezonie. Jedyne zmiany, których raczej i tak nie będzie, mogą odbyć się po sezonie.
Lekkomyślność? :p

Przy okazji przypomnę, że Ramires nie zagra do końca sezonu (zawieszenie za &#39;włoski&#39; faul), co jest decyzją kontrowersyjną, jeśli ktoś stawiał na mistrza The Blues.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Zwolnienie Moyesa to kontrowersyjna sprawa, jeżeli nie będzie jego następcą Simeone czy Kloop a van Gaal, który zajmie się drużyną po Mistrzostwach Świata to k...a nie będzie to kontrowersja a strzał w kolano spanikowanego zarządu United. Tragedia!
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak tak dalej będzie im szło to za 2-3 lata zobaczymy ich w Championship... Trzeba tu jakiegoś trenera z doświadczeniem, bo skład jest, kasa na transfery jest, brakuje tylko dobrej gry.
dla mnie pies pogrzebany, bo nie ma nikogo kto to gwarantuje a Moyes swoje przegrał w następnym sezonie mogło być tylko lepiej, bo przeszedłby okres jakby chciał a teraz przykład pierwszy... Luke Shaw! Wiadomo czy teraz będzie chciał przejść... desperacki krok debilnego żydowskiego zarządu, który klub traktuje tylko jako kurę do znoszenia złotych jajek ... Glazer Out!
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Zwolnienie Moyesa to kontrowersyjna sprawa, jeżeli nie będzie jego następcą Simeone czy Kloop a van Gaal, który zajmie się drużyną po Mistrzostwach Świata to k...a nie będzie to kontrowersja a strzał w kolano spanikowanego zarządu United. Tragedia!
Rzeczywiście, zatrudnienie van Gaala to byłaby parodia na całego. O zgrozo jest on, na ten czas, faworytem bukmacherów.

Oprócz Kloppa i Simeone, widziałbym Garcie i Lowa.
 
diablo193 2

diablo193

Użytkownik
Niezła zabawę z całej sytuacji ma sts, chyba pomylili dni bo dzisiaj nie jest 1 kwietnia.&#39;
Kto będzie następnym stałym trenerem Manchesteru United?, Anglia - Niedziela 27.04.2014
- Smuda F.
V 5000.00
- Probierz M.
V 25.00
- Rumak M.
V 1000
- A.Ferguson
V 20.00
Ciekawy jest fakt iż kurs na Probierza jest stosunkowo podobny do powrotu Fergusona czyżby przez podobieństwo do Guardioli ????
Ogólnie nie jest fanem zmian trenerów jak rękawiczki, spodziewałem się, że Moyes dostanie jeszcze szansę w przyszłym sezonie, a tak wszystko od początku układanie zespołu, stylu gry itp.
Fakt, że wyniki były dalekie od ideałów, ale Glazerowie pospieszyli się z decyzją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom