>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Tottenham finalizuje pierwszy letni transfer !

Według angielskich mediów Tottenham Hotspur jest o krok od pozyskania bocznego obrońcy Swansea City Bena Daviesa.
 
Z 620K
Dobra wiadomość dla sympatyków Tottenhamu Hotspur. Na boisko wrócił już bowiem Andros Townsend, którzy przez wiele tygodni dochodził do zdrowia po poważnej kontuzją kostki.

Townsend wrócił na boisko

Skrzydłowy Kogutów urazu nabawił się pod koniec kwietnia, w trakcie spotkania ze Stoke City. Townsend dość poważnie uszkodził więzadła w kostce i z tego powodu nie pojechał na mistrzostwa świata.
Anglik wrócił już jednak na boisko i rozegrał 45 minut podczas sparingowego spotkania z Seattle Sounders w USA, gdzie Tottenham przebywa na tourne.
Pilka nozna.pl
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
OFICJALNIE: Patrice Evra odchodzi z Manchesteru United !
Patrice Evra odchodzi z Manchesteru United i dołączy do Juventusu po 8 i pół latach spędzonych na Old Trafford.
OFICJALNIE:
Pomocnik Crystal Palace - José Campaña został nowym zawodnikiem Sampdorii Genua! &quot;Orły&quot; za jego transfer otrzymały około 1,8 miliona euro.
żródło: transfery.info
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Lovren pilkarzem Liverpoolu
Ja nie wiem, gdzie Ty znalazłeś tą informację, ale najprawdopodobniej w swojej głowie. Otóż Lovren na razie się do Liverpoolu nie wybiera. Pewnie coś Ci się ubzdurało, bo zobaczyłeś news taki jak ten na przykład: http://www1.skysports.com/football/news/11669/9390240/premier-league-southampton-manager-ronald-koeman-has-had-no-new-bids-for-dejan-lovren. Więc jeśli przeczytałeś coś o rzekomym transferze Lovrena, to polecam zapisać się na jakiś kurs angielskiego albo chociaż użyć translatora.
Po drugie, do użytkownika @zwyciestwo1960. Nie wiem po co zaśmiecasz temat informacjami o tym, że jakiś piłkarz wyleczył kontuzję. Po co komu takie informacje? Ja wiem, rozumiem, że w niedawnym konkursie zająłeś nagradzaną pozycję i żeby dostać nagrodę, to MUSISZ być aktywny na forum, ale nie rób śmietnika tego typu postami.
----------------------------------------------
Zbiór wszystkich transferów w klubach Premier League dostępny jest na tej stronie: http://www.telegraph.co.uk/sport/football/football-transfers/10848288/Premier-League-summer-transfers-2014.html
Strona jest na bieżąco aktualizowana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Oficjalnie: Caulker w QPR !​


Queens Park Rangers potwierdziło na swojej stronie internetowej, że klub zasilił obrońca Cardiff City, Steven Caulker.Caulker zaliczył świetny sezon podczas swojego debiutanckiego sezonu w roli kapitana walijskiego zespołu. W ostatnich rozgrywkach Premier League wystąpił od pierwszej minuty we wszystkich meczach. To kolejne, po Rio Ferdinandzie, wzmocnie szyków obronnych drużyny Harry&#39;ego Redknappa.

żródło: transfery.info
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Kto następnym kapitanem reprezentacji Anglii?
Joe Hart @ 7,50 PaddyPower
Leighton Baines @ 41,00 Bet365
Phil Jagielka @ 41,00 Bet365

Jako że Steven Gerrard zakończył swoją reprezentacyjną karierę to i zwolniło się miejsce na &quot;posadę&quot; kapitana. Faworyt według buków jest jeden, Wayne Rooney. Oczywiście, to on ma obecnie zdecydowanie najwięcej występów, najwięcej goli ale czy zasługuję na takie wyróżnienie? Moim zdaniem nie. Po pierwsze nie wytrzymuję presji w ważnych meczach a jest to dodatkowa presja co mu na pewno nie pomoże, choćby jego czerwona kartka za brutalny faul w meczu eliminacyjnym do EURO z Czarnogórą to była mega głupota i to nie była jedyna sytuacja gdzie padła mu psycha.
Według buków w czołówce jest też Cahill, nie wiem za co on miałby akurat dostać to opaskę ale ok, niech będzie faworytem, ja bym tego na pewno nie zagrał po kursach w granicach ok. 6,00.
Do trójki głównych faworytów dochodzi jeszcze Hart który akurat na tą opaskę zasługuję. Ponad 40 występów w reprezentacji, pewne miejsce w składzie i w reprezentacji jeszcze nie zawiódł. Dodatkowo potrafi ustawić do pionu swoich obrońców, w jednym meczu gdy opaskę miał właśnie Rooney i zszedł z boiska to dostał ją właśnie Hart więc jest na pewno wysoko w hierarchii a nie mógł być przecież kapitanem bo przecież i był Gerrard, Lampard a jeszcze wcześniej Terry. Myślę że jest to dobry zakład patrząc na kursy. Pomijam fakt że według mnie jest głupotą dawanie opaski kapitańskiej bramkarzowi ale w dzisiejszych czasach nie ma to raczej znaczenia.
Dodatkowo widzę mega value w typie na Baines&#39;a, w bet365 jest kurs aż 41,00 na jego osobę a występów ma podobną ilość co faworyzowany Cahill. Przede wszystkim ma pewne miejsce w składzie Anglików, w reprezentacji gra równie dobrze co w lidze i co myślę że też jest ważne, jest to jeden z najlepszych bocznych obrońców w Premier League. To samo jego drużynowy kolega czyli Jagielka, podobna ilość występów co Cahill, pewne miejsce w składzie i jest przecież kapitanem Evertonu. Oczywiście są to luźne typy do gry za przysłowiowe drobniaki nie licząc Harta który ma na pewno spore szanse.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Hiszpański piłkarz pochodzenia serbskiego Bojan Krkić przechodzi z Barcelony do Stoke City. Niespełna 24-letni zawodnik, grający jako napastnik lub skrzydłowy, podpisał z zespołem angielskiej ekstraklasy czteroletni kontrakt. Sumy transferu nie ujawniono.
Źródło: wp.pl

Kiedyś uważany za wielki talent ostatnio tułał się po wypożyczeniach, sezon w Ajaxie nie najlepszy no cóż zobaczymy co pokaże w Stoke może się jeszcze odbije ma dopiero 23 lata.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Oficjalnie: Montero w Swansea !​


Ekwadorczyk Jefferson Montero został nowym zawodnikiem walijskiej Swansea.Uczestnik Mistrzostw Świata jest już piątym nabytkiem Garry&#39;ego Monka przed rozpoczęciem nowego sezonu Premier League. 24-latek przybył na Liberty Stadium z meksykańskiej Morelii. Na mundialu w Brazylii wystąpił we wszystkich trzech meczach swojej reprezentacji.

żródło: transfery.info
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/28492365
Drogba znowu w Chelsea
Brawo dla Mourinho, Lukaku życzę żeby trafił do takiego klubu w którym, zresztą w każdym klubie sobie poradzi. Za rok Hazard mu się znudzi i kupi sobie Reusa na jego miejsce? Nie rozumiem też jak można mieć dwóch bramkarzy na najwyższym poziomie, na pewno nic dobrego nie wyniknie z rywalizacji Courtouisa i Cecha.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Oficjalnie: Lukaku w Evertonie!
Romelu Lukaku jest już oficjalnie zawodnikiem Evertonu. Klub z Goodison Park poinformował o finalizacji definitywnego transferu napastnika Chelsea. Reprezentant Belgii, który podpisał pięcioletni kontrakt, kosztował Everton 28 milionów funtów.
Dla 21-letniego napastnika jest to powrót do Evertonu, w którym występował w ostatnim sezonie na zasadzie wypożyczenia. W barwach klubu z Liverpoolu rozegrał 31 spotkań w Premier League, zdobywając 15 bramek.
Wcześniej na podobnej zasadzie grał w West Browmich Albion. W barwach Chelsea, do której trafił w sierpniu 2011 roku z Anderlechtu, rozegrał tylko 10 spotkań w lidze.
Łącznie na swoim koncie ma 76 występów i 32 bramki w Premier League.
anglia.goal.pl
Ze strony Evertonu jest to świetny ruch. Dla takiego klubu jak Everton kwota 28 mln funtów to mega pieniądze, ale Lukaku jest wart tych pieniędzy. Belg świetnie spisywał się w poprzednim sezonie w barwach Evertonu i 2 lata teamu w barwach WBA. Zastanawia mnie też postawa Mourinho. Ewidentnie widać, że nie przepada za Lukaku, może nie pasuje mu do jego koncepcji gry. Kupili w tym sezonie Costę z Atletico i jak dla mnie jest on niewiadomą. Premier League to trudna liga i nie każdy się w niej sprawdza. Początek może mieć więc trudny. Lukaku ma ten atut, że jest ograny w Anglii, mało tego - jest jednym z lepszych napastników tej ligi. Wg mnie Mourinho robi błąd pozbywając się takiego napastnika. Każdy widział co działo się w poprzednim sezonie. Wg mnie przegrali mistrzostwo, bo nie mieli bramkostrzelnego napastnika. Większość bramek strzelali tam pomocnicy. Na ataku był nawet próbowany Schurrle, który jest nominalnym pomocnikiem. Rok temu mieli Torresa (nie będę się już nad nim pastwił, wszyscy wiedzą jak gra, zresztą już w jednym meczu przed tym sezonem mieliśmy próbkę tego co najprawdopodobniej zobaczymy na boiskach Premier League), Eto&#39;o (stary dziadek, w dodatku były jakieś nieporozumienia między nim a Mourinho) oraz Ba (umówmy się, to nie jest napastnik na taką drużynę jak Chelsea). W tym sezonie pozostał Torres (może się odblokuje), przyszedł Costa (niewiadoma) oraz Drogba (też po części niewiadoma, wszyscy go uwielbiają na Stamford Bridge, ale zobaczymy jak to będzie, lata już nie te). Czas pokaże czy Mourinho miał rację sprzedając Lukaku, czy też nie.
-------------------------------------
Od nowego sezonu sędziowie będą używać sprayów
http://www.bbc.com/sport/0/football/28573296
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Zastanawia mnie też postawa Mourinho. Ewidentnie widać, że nie przepada za Lukaku, może nie pasuje mu do jego koncepcji gry.

Nie bardzo rozumiem co Cie dziwi... Lukaku chciał odejść sezon temu na wypożyczenie, w tym sezonie juz definitywnie. Co miał Mourinho zrobić? Spełnić życzenie Romelu i zapewnić go, ze definitywnie będzie pierwszym napastnikiem? W takim klubie jak Chelsea musi być świetny napastnik jak Costa a na ten moment Lukaku nim nie jest. Ok, strzelał bramki już w lidze, ale w dużo gorszych klubach, gdzie gra była bardziej pod niego, w CFC to wygląda zupełnie inaczej. Patrzysz na Lukaku jako pewniaka strzelającego bramki w Chelsea, a dla mnie ta &quot;pewność&quot; jest na tym samym poziomie co sprawdzenie się Costy, a nawet jest mniejsza w przypadku Belga, gdyż ten nie rozgrywał zbyt wielu wielkich meczów.
Gdyby nie przeświadczenie tego młodziana o swojej super grze zostałby i walczył o pierwszy skład. Skoro jest taki pewien swoich umiejętności czemu odpuścił? Lukaku ma dziwny charakter i nie dopuszcza do siebie porażek, widać to było choćby na niedawnych MŚ gdzie został zmieniony, grał słabo a i tak pokazał swoje fochy w stosunku do trenera, już teraz chce być gwiazda, ale zbyt często nie chce być odstawiany, to mu się uda w Evertonie.
Ja jestem pewien, ze będzie strzelał sporo bramek, być może nawet znów więcej niż napastnicy Chelsea, ale przy wytykach w stronę Mou należy brać pod uwagę jak gra Everton i Chelsea jeśli chodzi o napastników.
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
W Betsafe oraz Betsson płacą 1.60 za postawienie: Fernando Torres klub po letnim oknie transferowym- CHELSEA.
Jose Mourinho dziś potwierdził, że Fernando Torres na pewno nie odejdzie z klubu. Oto link do tego wywiadu- http://www1.skysports.com/football/news/11668/9401753/transfer-news-jose-mourinho-confirms-fernando-torres-will-stay-at-chelsea
Więc kurs całkiem kuszący, niektórzy mogą skorzystać.
EDIT: Oferta już niestety ściągnięta, może ktoś zdążył przeczytać w porę mój post.
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Ja to widzę inaczej. Lukaku jest świetnym zawodnikiem i na pewno w przeciągu dwóch sezonów zmieni klub na lepszy niż Everton za więcej pieniędzy niż 25 milionów.
Natomiast Mourinho kompletnie sobie nie razi z szkoleniem, szlifowaniem takich diamentów, on jest świetny mając gotowych zawodników, którzy są w idealnym wieku do zdobywania trofeów. Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek potrafił wykreować młodego piłkarza dając mu szanse i uczciwie ucząc go na błędach.
I nie chcę tutaj spinać, szukać zaczepek z sympatykami Chelsea i dywagować nad jego filozofią, ale taki jest mój punkt widzenia na sytuację Lukaku.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mnie dziwi ta niechęć Mou do Belga bo chyba można to tak nazwać. Dla mnie i pewnie nie tylko jest to najbardziej utalentowany napastnik w Premier League czy nawet w Europie. Gość bardzo młody, mega utalentowany i pokazał już że nie jest to tylko diament który trzeba będzie oszlifować tylko można powiedzieć że już jakieś szlify ma &quot;za sobą&quot;. Świetne warunki do gry w Premier League więc może jakiś konflikt był między nimi bo Portugalczyk nie dał mu żadnych szans żeby się wykazał. Obecnie jest Costa, Drogba i Torres. Costa to wielka niewiadoma, pasuję do stylu Chelsea więc powinien się sprawdzić no ale jak wiadomo, było sporo piłkarzy którzy błyszczeli w La Liga a później było dno jak choćby Soldado. Oczywiście, nie ma co porównywać obu piłkarzy ale Costa to nie jest jakiś pewniak żeby być pewny że to jest ten piłkarz który będzie olejem napędowym dla ataku Chelsea. Drogba to raczej będzie będzie tylko as w talii Mourinho i będzie wchodził na ostanie minuty gdy Chelsea będzie przegrywała. O Torresie tak naprawdę nie warto nic pisać, dziwie się Mourinho że go zostawił jeszcze na jeden sezon. Nic kompletnie nie gra, marnuje setkę za setką i od dawna jedzie tylko na nazwisko. Gdyby nie to że kiedyś był wielkim zawodnikiem i Romek dał za niego 50 mln funtów to już dawno oddaliby go za darmo zwłaszcza patrząc na jego tygodniówkę. Jak dla mnie to Mou robi naprawdę dziwne ruchy transferowe i będzie tego żałował w pewnym momencie. Kontuzja Costy i kto będzie grał na ataku? Emeryt Drogba czy Dno Torres? Pomysł pozbycia się legendy klubu czyli Cecha też głupota, Cole czy Lampard też powinni zostać. Odmładzanie składu nie znaczy przecież że trzeba się pozbywać żywych legend klubu którzy przecież dużo wnosili do tego klubu... Poza tym Eto&#39;o czy w tym sezonie Drogba to raczej nie są młodziki a Torres może i dalej wygląda jak dzieciak ale przecież w tym roku skończył 30 lat.
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Do tej pory stawiałem na równi Benteke i Lukaku jeśli chodzi o ciekawych młodych napastników w Premier League. Pierwszego Belga dopadł jednak słabszy sezon, na dodatek fatalna kontuzja, która wyeliminowała go z gry przez pół sezonu i uniemożliwiła wyjazd do Brazylii.
Co do reszty, nic dodać nic ująć, temat wyczerpał dawid1892, też uważam, że w Chelsea jeszcze pożałują tej decyzji, no chyba, ze zastosują manewr jak z Maticem. Jeśli zajdzie potrzeba i obecny manager Chelsea(nie koniecznie to będzie już Mourinho) sobie zażyczy Lukaku, to wujek Roman pewnie nawet nie będzie się zastanawiał tylko podpisze odpowiedni czek na przelew. Na pewno jako wielki kibic Premier League nie chciałbym stracić takiego fajnego grajka jakim jest Belg, jednocześnie chciałbym go zobaczyć w Champions Leaue z rywalami z najwyższej półki.
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Ja tego nie nazywam niechęcią, gdyż nie ma do tego odpowiednich przesłanek. Ok w zeszłym sezonie Mou parę razy podczas konferencji się trochę zdenerwował gdy dziennikarze pytali go o powód wypożyczenia Lukaku, no ale chwile potem sam Belg dostarczył tego powodu mówiąc, ze to była jego decyzja. Co miała Chelsea zrobić? Trzymać go na sile niczym swego czasu Liverpool Suareza?
Juz pisałem, dla mnie Costa jest mniejsza niewiadoma w CFC niż Lukaku w niej. Każdy wie jak gra Romelu, każdy wie jak gra Chelsea. Co Chelsea miała zapewnić miejsce w wyjściowym składzie (a tego sie Belg domagal) mu, gościowi, który zbytnio nie pasuje do obecnego stylu? Wymagania absurdalne w nawiązaniu do wielkości klubu, ilości meczów no i umiejętności. To byłaby wielka głupota ze strony klubu Romka.

Co do Torresa to śmieszne tezy głosisz, gdyż to co piszesz równa się temu, ze trenerzy którzy go trenowali (a trochę ich było) nie wybierali najlepszych opcji a ta najlepsza dla Romka ?? No groteskowo to brzmi, również argument, ze marnuje setkę za setka. No tu również nie ma zbytnio co komentować, gdyż jest to populizm mający zdyskredytować jego już i tak marna pozycje i mowie to ja, jego antyfan.

Odniosę się jeszcze do Twych gdybań odnośnie pozostania Torresa. Jestem pewien, ze wpływu na jego pozostanie nie ma ani cena ani jego tygodniówka. Jeśli by tak było to trenerzy musieliby grac na szkodę klubu, a jakoś sobie tego nie mogę wyobrazić biorąc pod uwagę z kim już miał okazje Torri pracować. Bawi mnie niezmiennie wypominanie tej tygodniowki. Ciekawi mnie również ile osób spośród tego stada wie, ze koszulki z nazwiskiem Torres to czwarty wynik na świecie. Prześcigają go tylko Rooney, Messi i Ronaldo. Koszulki Torresa sprzedają się w około milionie egzemplarzy, najlepszy Rooney ma ich na koncie około milion sześćset. I tak zgoda, o ile z punktu widzenia sportowego nie ma zbytnio przesłanek by trzymać Torresa, o tyle już z punktu widzenia ekonomicznego one już występują nawet biorąc pod uwagę ta pensje.

Kwestia tych legend... Chyba masz mała wiedzę na ten temat, gdyż Cole jak i Lamps dostali propozycje nowych kontraktów, odeszli bo chcieli niemal jak Lukaku. Z tego co wiem kolejnej legendy czyli Cecha nikt nie wyrzucił. Faktem jest, ze Chelsea obecnie ma dwóch topowych bramkarzy i zapewne jeden z nich odejdzie i tutaj stawiam na Cecha, gdyż uważam, ze Kurtuła jest zwyczajnie lepszy, ale tu już będzie rywalizacja. No chyba, ze znowu zly Jose kogos odstawi za charakter lub wynoszenie informacji z szatni. Kto wie może zniszczy kolejna karierę niczym Ikerowi? Tylko czemu Carlo to kontynuuje? :razz:
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Menadżer Manchesteru City Manuel Pellegrini na konferencji prasowej po meczu z Olympiacosem potwierdził, że Frank Lampard przeniesie się do jego klubu na zasadzie wypożyczenia, które potrwa do stycznia.
Tym samym potwierdziły się spekulacje dotyczące zaskakującego powrotu 36-letniego pomocnika do Premier League.
Lampard, który w zeszłym tygodniu podpisał dwuletni kontrakt z New York City FC, spędzi w Manchesterze sześć miesięcy, po czym wróci do Stanów Zjednoczonych i w marcu zadebiutuje wraz z nowojorskim klubem w MLS.
Anglik po wypożyczeniu poprosił, by nie powoływano go do składu na mecz z Chelsea, w której barwach przez 13 sezonów wystąpił w 648 spotkaniach, strzelając przy tym 211 goli.

Źródło: transfery.info
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Co myślicie o postawieniu na Manchester Utd, jeżeli chodzi o majstra 2014-015? Wygląda na to, że drużyna dobrze funkcjonuje pod wodzą nowego trenera Loisa van Gaala. Do tego sporo wzmocnień Czerwonych Diabłów, myślę, że pójdą na mistrza w nowym sezonie. Expekt daje kurs 5.50 za majstra. Rozważam postawienie sporej sumki po tym soczystym kursie. Co sądzicie?
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Oficjalnie: Jack Rodwell zawodnikiem Sunderlandu !

Oficjalna strona internetowa Manchesteru City potwierdziła, że Jack Rodwell będzie od przyszłego sezonu zawodnikiem Sunderlandu. Anglik dołączy więc do dwóch byłych graczy The Citizens, Adama Johnsona, a także Costela Pantilimona.

Źródło: mcfc.co.uk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom