>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jestem przekonany jednak, że United będą najgroźniejszymi rywalami w drodze po tytuł The Blues. Być może dorzucę coś z typem na United na innym kuponie. Po takim kursie warto spróbować. Nie widzę w tym sezonie City, ani tym bardziej Liverpoolu czy Arsenalu.
United? Oni jak zakwalifikują się do Ligi Mistrzów to już będzie to wielki sukces. Przyszedł van Gaal ale to nie jest cudotwórca że o tak zrobi z przeciętnego (po poprzednim sezonie to chyba dobre słowo) klubu mistrza Anglii. City obok Chelsea to jest główny faworyt do mistrzostwa a nie United. City w ciągu ostatnich trzech lata dwa razy było mistrzem a raz wicemistrzem. Liverpool się nie będzie liczył? Wicemistrz Anglii który może i sprzedał swojego najlepszego zawodnika ale po pierwsze kasę z jego transferu przeznaczył na transfery a po drugie bramki Suareza nie były wcale tak ważne jakby się wydawało co można potwierdzić statystykami:
Sturridge - 22 bramek, 18 punktów (2110 minut)
Suarez - 31 bramek, 15 punktów (2784 minut)
Dobitnie to potwierdza że Liverpool nie jest uzależniony od Suareza mimo że w ubiegłym sezonie był to najlepszy piłkarz Premier League. Strzelać też będzie miał kto bo nie licząc bramek Urugwajczyka to Liverpool strzelił ich 70 a trzecia Chelsea miała ich 71. Oczywiście, nie twierdzę że Liverpool jest głównym faworytem do mistrzostwa bo nie wiadomo jak będą grali następcy Suareza ale na pewno jest to obecnie silniejszy zespół niż United. Arsenal też słaby? Oni w ostatnich latach potrafili przegrywać na własne życzenie tak naprawdę wszystko chociaż w sumie nie wiadomo z jakiego powodu. Teraz widać że zmienili politykę transferową więc też będą mocni w tym sezonie. MU ma mega przeciętną kadrę i nie zmieni to że jest Rooney czy RvP. Valencia, Welbeck, Hernandez, Cleverley, Anderson i można tak wymienić jeszcze kilku. Dlaczego wymieniłem tą piątkę? Ponieważ są to piłkarze którzy grali bądź grają może nie pierwsze skrzypce ale często pojawiają się na boisku, są w MU od wielu lat a są mega przeciętni. Ogólnie Manchester nie ma w ogóle ławki, RvP to jest jedyny konkretny napastnik w tym składzie a przecież to jest gość który ma co chwilę kontuzję. Shaw to może być drugi Ferdinand ale jest to raczej melodia przyszłości. Herrerą to interesował się jeszcze Ferguson więc pewnie nie jest to piłkarz którego ściągnął by van Gaal gdyby miał wybór. Giggs i Scholes to były legendy tego klubu i przez wiele długich lat stanowili o środku pomocy tego zespołu, jak na razie nie widać ich następców. Fellaini to nie wypał jak na razie, Vidala jeszcze nie widać nie mówiąc już o tym że na skrzydłach też nie ma jakoś specjalnie jakości. Jest Mata ale czy miał chociaż jeden bardzo dobry mecz w United? Young&#39;a to można dodać do lisy średniaków także jak na razie tylko widzę że jest obrona wzmacniana a tutaj trzeba kupić kilku klasowych zawodników żeby MU mogło walczyć o mistrzostwo. To tylko kilka przykładów które na szybko przyszły mi do głowy ale MU ma znacznie więcej problemów niż te kilka wymienionych.
Powiem Ci tak. Racja, że Manchester w przygotowaniach wypadł bardzo fajnie, ich gra wyglądała na pukładaną, a zawodnicy sprawiali wrażenie, że po agonii zeszłosezonowej nie pozostało już śladu, ale...
Rzeczywiście, kilka meczy w USA gdzie jedzie się tylko w celach marketingowych to jakikolwiek wyznacznik...
 
B 2

bajlando1

Użytkownik
To i ja wtrące swoje trzy grosze. Mówi się o Chelsea i Mourinho że teraz to na pewno wypali itd. A ja mówię może tak a może nie i stawiam na moim zdaniem pewniejszą opcję Man City.
Co do United - w moim przekonaniu będą się bili o bezpośredni awans do grupówki czyli o 4 miejsce. Van Gaal to nie Gepetto, drewna nie ożywi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ding 125

ding

Użytkownik
United? Oni jak zakwalifikują się do Ligi Mistrzów to już będzie to wielki sukces. Przyszedł van Gaal ale to nie jest cudotwórca że o tak zrobi z przeciętnego (po poprzednim sezonie to chyba dobre słowo) klubu mistrza Anglii.
Nie napisałem, że zrobi mistrza Anglii. Van Gaal to wizjoner. Gość ma niesamowite podejście do piłkarzy. Jedni zarzucają mu arogancje, ale to pewność siebie, co ważne uzasadniona uzyskiwanymi wynikami. Manchester jeszcze swoje w tym sezonie zrobi. Nie grają w pucharach. Ich obciążenie meczowe będzie mniejsze niż graczy Chelsea, Arsenalu czy City. Szczególnie w marcu, kwietniu będzie miało to spore znaczenie. Oczywiście o ile w tym czasie United nie odpadną już z walki o tytuł. A wg mnie nie odpadną.
Nigdy nie byłem ich kibicem i nigdy nie będę. Warto poczekać do końca sierpnia. Kto do klubu jeszcze przyjdzie. Dużo mówiło się o Vidalu, ale w ostatnich dniach sprawa jakby trochę ucichła. Swoje przewidywania opierałem właśnie na potencjalnych wzmocnieniach. Plotki łączyły jeszcze Di Marie z United. Nie wiem czy te transfery wypalą, ale dalej uważam, że Van Gaal może z tą kadrą zrobić niezły wynik - na pewno na pierwszą trójkę. I nie będzie to cud tak jak napisałeś ????
Liverpool się nie będzie liczył?
W walce o tytuł w mojej opinii nie. Ładne transfery Lallana, Lovren czy Markovic, ale umówmy się, że Suarez dawał tej drużynie niesamowicie dużo. Na pewno więcej niż pokazują to statystyki. Najlepszy piłkarz BPL. Wiesz pewnie doskonale, że Suarez samą obecnością na boisku absorbował uwagę obrońców, powodując, że więcej miejsca na boisku mieli inny. Liverpool w zeszłym roku nie grał w pucharach. Mógł się skupić na lidze. Dziś podobna sytuacja jest w United.
Arsenal też słaby? Oni w ostatnich latach potrafili przegrywać na własne życzenie tak naprawdę wszystko chociaż w sumie nie wiadomo z jakiego powodu
No właśnie, nie wiadomo z jakiego powodu. I masz pewność, że ten sezon będzie inny? Ja od dłuższego czasu jestem zdania, że z Wengerem Arsenal nie wygra niczego poważnego (tzn. Premier Leaque czy tym bardziej Liga Mistrzów)
Dla mnie Arsenal to taka drużyna, która świetnie zaczyna, ale wraz z upływem czasu brakuje im paliwa i im bliżej końca tym ich gra wygląda coraz gorzej. Tak przychodzi mi na myśl pewna analogia. Tak jak Chelsea przegrała z zeszłym roku mistrzostwo bo gubiła punkty z ogórkami, tak Arsenal przegrywa tytuły bo nie potrafi grać z najlepszymi. Pamiętasz pewnie wyniki Arsenalu z Chelsea, City czy Liverpoolem. Wenger nie potrafi zestawić drużyny na te spotkania i w tym roku nie sądzę, aby nagle się do zmieniło.
Rzeczywiście, kilka meczy w USA gdzie jedzie się tylko w celach marketingowych to jakikolwiek wyznacznik...
Przeczytaj kolejny akapit tamtej wypowiedzi, a zrozumiesz co miałem na myśli pisząc, że grali fajnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Żiru kontuzja na jakieś 4 miechy, myślicie że Wenger kogoś sprowadzi? goal.com spekuluje, że będzie to Remy/Bony/llorente/Cavani/Welbeck. Jako Gooner transfer Cavaniego byłby dla mnie bombastyczny ale taki Llorente też nie byłby zły.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Żiru kontuzja na jakieś 4 miechy, myślicie że Wenger kogoś sprowadzi? goal.com spekuluje, że będzie to Remy/Bony/llorente/Cavani/Welbeck. Jako Gooner transfer Cavaniego byłby dla mnie bombastyczny ale taki Llorente też nie byłby zły.
Jeszcze podobno Cerci według prasowych doniesień. Wenger wstrzymał transfer Podolskiego więc raczej na siłę kupował nie będzie. Cavaniego ciężko będzie wyrwać tym bardziej że Ibra dwa miechy przerwy.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Teraz przejrzałem liste na mirrorze to tam pojawiają się nazwiska jak Torres czy Eto ????
Tak czy inaczej jeśli miałby już kogoś sprowadzać to wg mnie powinna być to postać na tyle dobra by Giroud miał motywacje by wrócić do optymalnej formy i się ROZWIJAĆ/ROZDREWNIACZYĆ. Przeszła mi też przez myśl opcja by ustawić Arsenal bez typowego napadziora. To nie jest taki głupi pomysł patrząc na ich grę i potencjał w środku pola ????
 
adamzary 1

adamzary

Użytkownik
Eto&#39;o juz w Evertonie, Podolski zostanie a Arsenal juz napastnika nie kupi. Będą grać z Sanchezem na szpicy albo Sanogo ;&gt; Wenger juz chyba troche za dużo wydał żeby sprowadzać kogoś. Poza tym wydaję się że Sanchez czy Podolski powinni dać radę.
 
kanon 18

kanon

Użytkownik
plotek związanych z nowym napastnikiem w Arsenalu jest teraz mnóstwo.. trzeba czekac do końca okienka i wtedy bedzie wszystko jasne, ale jako fan kanonierów powiem wam, że papcio raczej nikogo nie sprowadzi :p
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Leicester City poinformował o pozyskaniu argentyńskiego pomocnika Estebana Cambiasso. 34-letni pomocnik podpisał w czwartek z Lisami roczny kontrakt.
Cambiasso do Leicester trafił na zasadzie wolnego transferu. Argentyńczyk od lipca pozostawał wolnym zawodnikiem, po tym jak wygasła jego umowa z Interem Mediolan.
Argentyńczyk do Europy trafił już w 1996 roku, kiedy został zawodnikiem młodzieżowej drużyny Realu Madryt. W kolejnych latach był wypożyczany do Independiente i River Plate. Do kadry pierwszego zespołu Królewskich przebił się w 2002 roku.
Dwa lata później przeniósł się do Interu Mediolan, w którym spędził dziesięć ostatnich sezonów.
premiership.pl
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Manchester United porozumiał się z Ajaksem Amsterdam w sprawie kwoty odstępnego za Daleya Blinda.
Kwota transakcji zamknęła się oficjalnie w 17,5 miliona euro. Umowa z Holendrem zostanie podpisana po testach medycznych, które powinny być formalnością.
24-letni reprezentant Holandii najczęściej gra na defensywnym pomocniku, jednak nie są mu obce również pozycje w obronie - na środku i lewej stronie.

transfery.info
 
M 2

mikksecretnick

Użytkownik
Manchester United porozumiał się z Ajaksem Amsterdam w sprawie kwoty odstępnego za Daleya Blinda.
Kwota transakcji zamknęła się oficjalnie w 17,5 miliona euro. Umowa z Holendrem zostanie podpisana po testach medycznych, które powinny być formalnością.
24-letni reprezentant Holandii najczęściej gra na defensywnym pomocniku, jednak nie są mu obce również pozycje w obronie - na środku i lewej stronie.

transfery.info
Czekałem na ten transfer. Jeżeli Blind pokaże w MU to, co na mistrzostwach świata, to może być tym brakującym klockiem w nowej układance Van Gaala. Mimo wszystko jednak jeśli chodzi o MU w tym sezonie nie spodziewam się po nich miejsca wyższego niż 3-4.
 
kanon 18

kanon

Użytkownik
Czekałem na ten transfer. Jeżeli Blind pokaże w MU to, co na mistrzostwach świata, to może być tym brakującym klockiem w nowej układance Van Gaala. Mimo wszystko jednak jeśli chodzi o MU w tym sezonie nie spodziewam się po nich miejsca wyższego niż 3-4.
na ta chwile to ja nawet nie daje MU miejsca 3 ani 4
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
to może być tym brakującym klockiem w nowej układance Van Gaala.
Na razie nie wygląda to na brak tylko jednego &quot;klocka&quot;. Nie funkcjonuje gra trójką obrońców, wkradają się co chwile błędy w środku pola czego wynikiem jest strata piłki przy wyprowadzaniu, brak kreatywnych rozwiązań w linii pomocy, ospała gra boków, gdzie właśnie przy ustawieniu 3-5-2 powinny funkcjonować na najwyższym poziomie. Wystawienie Di Marii od razu po sprowadzeniu to był akt desperacji Van Gaala. Owszem, zrobił kilka akcji w meczu z Burnley, ale widać jak brakuje kogoś kreatywnego w pomocy, jeśli po dwóch, trzech jednostkach treningowych z zespołem, Di Maria znajduje się w pierwszej jedenastce. Całkowicie do tej pory zawodzi Mata. Bardzo liczę na jego przebudzenie. To właśnie on miał rozrzucać piłki na lewo i prawo, a do tej pory gra bardzo zachowawczo. O zwodzie na prawą nogę Valencii pisali we wszystkich angielskich gazetach a on i tak na nią za każdym razem szedł.
Tu potrzeba jeszcze trochę czasu aby wszystko zaczęło ze sobą współgrać. Jestem ciekaw gdzie będzie wystawiany Blind, jakie zadania będą przygotowane dla niego w zespole.
 
M 2

mikksecretnick

Użytkownik
na ta chwile to ja nawet nie daje MU miejsca 3 ani 4
Miałem na myśli to, co maksymalnie mogą osiągnąć. Jak dla mnie o tytuł w tym roku powalczy Chelsea, Arsenal i City. Liverpool musi sobie poradzić bez Suareza, a spójrzcie sami co oznaczałoby dla nich w tamtym sezonie odjęcie 30 bramek. Dlatego właśnie o ostatnie miejsce w LM moim zdaniem będzie się on bił z Evertonem i może właśnie MU - liczę, że jak Van Gaal wszystko już poukłada, to się rozkręcą. Początki Fergusona też nie były lekkie ;)
Za to, jak dotąd, najbardziej zaskakuje in plus Swansea. Ale nie liczyłbym w ich przypadku na zbyt wiele. Może w Capital One Cup i FA Cup.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
https://twitter.com/ManUtd/status/506599979168055296
Oficjalnie Falcao w United. Wypożyczenie na rok z opcją pierwokupy.


Giggs i Scholes to były legendy tego klubu i przez wiele długich lat stanowili o środku pomocy tego zespołu, jak na razie nie widać ich następców. Fellaini to nie wypał jak na razie, Vidala jeszcze nie widać nie mówiąc już o tym że na skrzydłach też nie ma jakoś specjalnie jakości.
Bez obrazy ale jak długo interesujesz się piłka skoro Giggs to dla Ciebie piłkarz środka pola? Giggsy to jeden z najlepszych skrzydłowych w historii Premier League.
 
T 0

typer211

Użytkownik
Tylko niech nikt już nie mówi że angielska liga jest najlepsza na świecie. No ile razy te topowe angielskie drużyny mogą zawalać kupony? Znaffcy najczęściej podawają jako argument na najsilniejszą ligę że każdy może wygrać z każdym. Guzik mnie to obchodzi! W polskiej ekstraklasie też każdy może wygrać z każdym. Jak mogła taka Chelsea nie wygrać z będącym w beznadziejnej formie Schalke? Precz z tą angielską piłką. Jaka reprezentacja, takie drużyny. Ostatni raz obstawiłem angielską drużyne
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Tylko niech nikt już nie mówi że angielska liga jest najlepsza na świecie. No ile razy te topowe angielskie drużyny mogą zawalać kupony? Znaffcy najczęściej podawają jako argument na najsilniejszą ligę że każdy może wygrać z każdym. Guzik mnie to obchodzi! W polskiej ekstraklasie też każdy może wygrać z każdym. Jak mogła taka Chelsea nie wygrać z będącym w beznadziejnej formie Schalke? Precz z tą angielską piłką. Jaka reprezentacja, takie drużyny. Ostatni raz obstawiłem angielską drużyne
Co to za lamenty gimnazjalisty ???? ? LIGA ANGIELSKA NIE JEST NAJLEPSZA BO CHELSEA NIE WYGRALA Z SHALKE CO JA CZYTAM XDDDDD
gosciu nie wygrala bo nie musiala, maja taka grupe ze i tak wyjda z niej grajac na pol gwizdka i to najpewniej na pierwszym miejscu.
przestan plakac bo ci kupon nie wszedl i zrozum ze to jest pilka i jest duzo wazniejszych czynnikow niz papier. dyspozycja dnia, motywacja, terminarze(ktore w angielskiej sa najbardziej napiete i druzyny z tej ligi kondycyjnie sa skazywane na tyly)

bayer przegral z marnym monaco, barca ledwo pokonala jeszcze marniejszy apoel, olympiakos wygral z fanbojowanym atletico. bayern w koncowce wsadzil brame city. idac twoim zalosnym tokiem myslenia i patrzac na wyniki z ostatnich dwoch dni nie ma zadnej najlepszej ligi a to nieprawda.

a teraz popatrz na same ligi. niemiecka i hiszpanska to jedyne ktore konkuruja z BPL, w kazdej z nich masz 3-4 mocne druzyny i dalej nic. w BPL o top4 rok w rok walczy conajmniej 6 druzyn.

A reprezentacja anglii jest dobra tylko trener słaby wiec nie ma o czym gadac. a jesli juz znowu mamy wracac do zalosnego roku myslenia to liga hiszpanska jest rownie beznadziejna bo repra odpadla z grupy na wc2k14 i liga chilijska jest lepsza...
 
Z 619,9K
Frank Lampard zostaje w Manchesterze City do końca sezonu
Były pomocnik reprezentacji Anglii dość niespodziewanie stał się podstawową postacią ekipy Manuela Pellegriniego. Frank Lampard w barwach Manchesteru City miał grać tylko do stycznia, ale teraz podpisał nową umowę, na mocy której będzie występował w ekipie The Citizens co najmniej do zakończenia rozgrywek.
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Frank Lampard zostaje w Manchesterze City do końca sezonu

Były pomocnik reprezentacji Anglii dość niespodziewanie stał się podstawową postacią ekipy Manuela Pellegriniego. Frank Lampard w barwach Manchesteru City miał grać tylko do stycznia, ale teraz podpisał nową umowę, na mocy której będzie występował w ekipie The Citizens co najmniej do zakończenia rozgrywek.
Czym się stal? Podstawowa postacią ???? ? Podstawowa postać zalicza 139 minut w lidze i 34 w LM? Zresztą przecież nie ma żadnego potwierdzenia tego. Po co wrzucać być może plotki?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom