>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
F 49

flex666

Użytkownik
Ale pajac z tego Fonte, w Soton się wybił i poszedł do słabszego zespołu za nieco lepszą kasę.
Dobrze przeczułem, że Swansea może dziś pokazać sto razy lepszy futbol, bo Clement wszystko lepiej już poukłada taktycznie na ten mecz i Liverpool nie tylko nie wygra handicapem, ale w ogóle może nie wygrać, a mam nadzieję, że nawet przegra, na razie 2-3 =)
Pięknie, brawo Łabędzie! 3 gole Liverpoolowi u nich w ogóle mnie nie dziwią, mają bardzo słabą obronę i w końcu ktoś to do końca wykorzystał. Swansea wywindowała się ponad strefę spadkową i tak zostanie do końca kolejki, bo nie widzę szans na zwycięstwo nikogo z dolnej trójki, może CP daję 15% na zwycięstwo z Evertonem, bo niebiescy słabi na wyjazdach.
A teraz następny zonk zaliczy ten żałosny MU ze Stoke ????
EDIT. Kolejna kompromitacja sędziów EPL! Co daje kasa MU, ano extra 2 min doliczonego czasu gry w 2 połowie znikąd, kto oglądał ten mecz wie, że nie było najmniejszych podstaw do doliczenia więcej niż 3 min max. I co, 4 min doliczonego czasy i gol dla MU, brak słów na poziom sędziowania w Anglii, wszyscy sędziowie z EPL wymagają degradacji na jeden sezon 2 ligi niżej, bo już się tam za stabilnie im zrobiło i kręcą się jakieś dobre interesy za kurtyną.
EDIT2. I jeszcze jeden kompromitujący błąd, w meczu Man City - Tott wyprostowaną ręką odepchany w biegu w polu karnym 1 na 1 Sterling, żółta kartka i karny, sędzia nic nie widział, masakra
 
F 49

flex666

Użytkownik
Jaki sens miało sprowadzanie Xhaki do Arsenalu kosztem Wilshere&#39;a, przecież gość jest jeszcze gorszy, głównie fauluje, właśnie dostał czerwoną z Burnley (co najmniej drugą w sezonie) i trzymam kciuki żeby Arsenal tego nie wygrał.
EDIT. Ahaha spełniło się, i jeszcze Wenger poleciał na trybuny hehe
EDIT2 O kurde, a jednak nie ???? tylko, że SPALONY! ja pier...brak sił na tych sędziów w EPL, nie potrafię już zliczyć, który mecz w tym sezonie kiedy zespół zostaje okradziony z punktów przez sędziego na rzecz drużyny z top 6 ????
 
F 49

flex666

Użytkownik
Oliwa sprawiedliwa ziomek, nie było żadnego ograbiania bo sędzia nie odgwizdał wcześniej ewidentnego karnego na Mustafim.
Tak sobie to tłumacz, tym samym zamiast jednej błędnej decyzji sędziego w polu karnym mamy dwie. Niech oni już wprowadzą te powtórki wideo, ekran może mieć w kieszeni liniowy żeby główny za daleko się nie nabiegał :&gt;
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Nie ma mowy o wprowadzeniu kamer bo teraz lepiej się &quot;wałki kręci&quot;. Proste i logiczne. Bukmacherzy muszą z czegoś żyć a powstaje ich tyle co grzybów po deszczu. Pozdrawiam
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Oliwa sprawiedliwa ziomek
A inaczej mówiąc: naprawianie jednego błędu drugim błędem.
Fajnie, że Dean poleciał ligę niżej, ale to dalej nie rozwiązuje problemów. Wczoraj, Mark &quot;najlepszy sędzia 2016&quot; Clattenburg też dobrze dawał do pieca. Z kolejki na kolejkę jest gorzej.
 
F 49

flex666

Użytkownik
Dean i Clattenburg są dla mnie najgorsi w EPL od dawna. Wczoraj Clattenburg rozwalił mnie rzutem wolnym dla MU (nie tym ostatnim) gdzie 2 metry przykucnięty wpatrujący się w akcję- Pogba lekko muśnięty ciałem wywraca się jak po ciosie w MMA i rzut wolny tuż przy polu karnym, ogólnie robił co mógł wczoraj żeby MU nie przegrało.
w ogóle to patrzę a tu... ????
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kolejny pajac co wypaczył wynik meczu to Swarbrick. Jak można nie podyktować tak ewidentnego rzutu karnego dla Hull przy stanie 1-0 dla Chelsea? Rzygać się już chce tymi meczami w PL i Primera Division. Każdy myślący wie, że te mecze nie są czyste, ale no bez jaj.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
ogólnie robił co mógł wczoraj żeby MU nie przegrało.
Gdyby tak było, to dałby karnego za przypadkową rękę bodajże Pietersa. Nie mówiąc o bliskim wolnym na Rashfordzie, który w biegu został wypchnięty jak worek kartofli.
Nie wiem co Ty oglądałeś. Być może jesteś anty MU, ale w to nie wnikam.
 
F 49

flex666

Użytkownik
A kto lubi United, absolutny syf pozerstwo wspomagane bełkotem i schizą Mourinho. Ale to nieważne, bo ja piszę o sytuacjach, które sędzia widział jak na dłoni i wydały mi się absurdalne do gwizdnięcia.
Największego przekrętu w tym meczu i tak dokonał techniczny przedłużając go o 5 min, gdy 3 to był max.
 
chibs 241

chibs

Użytkownik
Kolejny pajac co wypaczył wynik meczu to Swarbrick. Jak można nie podyktować tak ewidentnego rzutu karnego dla Hull przy stanie 1-0 dla Chelsea? Rzygać się już chce tymi meczami w PL i Primera Division. Każdy myślący wie, że te mecze nie są czyste, ale no bez jaj.
Bez przesady z tym wypatrzeniem wyniku, sędzia mylił się w 2 strony - odgwizdany spalony Costy, którego nie było + sytuacja z Pedro.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Co nie zmienia faktu, że sędziowanie w Premier League stoi na żenującym poziomie. Z kolejki na kolejkę coraz więcej błędów i idiotycznych decyzji po których po prostu odechciewa się oglądać mecze.
Mike Dean ostatnio został przeniesiony do sędziowania spotkania w Championship i mam nadzieję, że to będzie w końcu jakiś impuls ze strony FA i zrobią porządek z tą bandą gamoni.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
A kto lubi United, absolutny syf pozerstwo wspomagane bełkotem i schizą Mourinho.
Zgaduje, że kilka osób na świecie ich jednak lubi. Podobnie jak kilka innych woli Real/Barcę/Bayern i całą resztę.
Gdyby to Liverpool był na miejscu United w sobotę, to oczywiście cieszyłbym się, że nie było karnego i dobrego rzutu wolnego. Ale nie głosiłbym publicznie, jakoby sędzia robił wszystko żeby ten mecz wygrali. Bo to oderwanie od rzeczywistości.
2 połowa - 6 zmian, to już daje Ci 3 minuty. Dodaj 2 kartki przed doliczonym czasem i kilka sytuacyjnych krótkich przerw.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Bez przesady z tym wypatrzeniem wyniku, sędzia mylił się w 2 strony - odgwizdany spalony Costy, którego nie było + sytuacja z Pedro.
A ten spalony to wiesz, mijanka tam była, za to bym tak nie winił tego liniowego. Takich sytuacji jest cała masa jeden podniesie, drugi nie. A karny tak ewidentny, że tego nie da się usprawiedliwić. Oczywiście Chelsea ma taki potencjał, że przy tym 1-1 ruszyliby i pewnie strzelili, ale kto wie...
Co do spalonych, to niezła akcja była w meczu Sevilli przy stanie 2-3 dla nich. Napastnik gospodarzy wychodzi na dobrą pozycje, liniowy nie podnosi chorągiewki, a główny gwiżdżę spalonego na czujkę.:grin: Oczywiście nie było. Ale liga musi być przecież ciekawsza w tym sezonie.
 
belo 106

belo

Użytkownik
A ten spalony to wiesz, mijanka tam była, za to bym tak nie winił tego liniowego. Takich sytuacji jest cała masa jeden podniesie, drugi nie. A karny tak ewidentny, że tego nie da się usprawiedliwić. Oczywiście Chelsea ma taki potencjał, że przy tym 1-1 ruszyliby i pewnie strzelili, ale kto wie...
Co do spalonych, to niezła akcja była w meczu Sevilli przy stanie 2-3 dla nich. Napastnik gospodarzy wychodzi na dobrą pozycje, liniowy nie podnosi chorągiewki, a główny gwiżdżę spalonego na czujkę.:grin: Oczywiście nie było. Ale liga musi być przecież ciekawsza w tym sezonie.
Hahah chłopie co ty gadasz xd Mijanka, nie mijanka nie było spalonego i tyle. Karny na Pedro też ewidentny, przecież obrońca Hull go zdemolował. Karny dla Hull też się należał, ale gdyby sędzia był bezbłędny to byłoby to przy stanie 3-0 dla CFC.
 
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Dajcie już spokój z tym ujadaniem na sędziów w PL. Najgorszego usunęli, a pozostali naprawdę rzadko popełniają błędy. Jak wam się nie podoba to obejrzyjcie sobie mecz ligi hiszpańskiej.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
W czwórce będą na bank Chelsea, oba Manchestery i Liverpool albo Tottenham. Kanonierzy z Wengerem to leszcze. I nie ma co patrzeć na kalendarz, tylko na formę
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
W czwórce będą na bank Chelsea, oba Manchestery i Liverpool albo Tottenham. Kanonierzy z Wengerem to leszcze. I nie ma co patrzeć na kalendarz, tylko na formę
Jeśli patrzymy tylko na obecną na formę, to Liverpool nie ma prawa znaleźć się w top 4, bo wyglądają bardziej jak zespół z 10 miejsca, niż kandydat do walki o cokolwiek. Tam brakuje piłkarzy z najwyższej półki i teraz to wychodzi. Mają za to genialnego trenera, który właśnie potrafi zbudować świetny zespół ze średniaków i można się spodziewać, że jeszcze w tym sezonie odpalą.
Co do Arsenalu to się zgodzę. Uważam, że nadszedł ten sezon, kiedy w końcu wypadną poza top 4 i paradoksalnie może to być zbawienne dla tego klubu. Nie wyobrażam sobie, aby Wenger po czymś takim został, a z tym trenerem klub nie wejdzie już na wyższy poziom. Tu właśnie przydałby się ktoś ze świeżym podejściem, ktoś taki jak Klopp właśnie, ktoś, kto przełamie tą długoletnią stagnację.
 
A 183

alexlfc

Użytkownik
Liverpool wraca po 2 tygodniowej przerwie gdzie chlopaki sobie wypoczną, jesli 4 marca zleją Arsenal to czworeczka bedzie na wyciagniecie reki a jest to prawdopodbne bo Arsenal jeszcze LM ale pewnie odpuszczą po wysokiej porazce z Bayrnem i skupią sie na Liverpoolu. Jak na moje Totenham zostanie w 4, Chelsea wiadomo, Liverpool i Unieted/City 2 pozsotale miesjca. wg mnie Liverpool ma szanse na vice bo zostala im tylko liga, a mecz Spurs pokazal stary Liverpool z pierwszej czesci sezonu. no ale to omoja subiektywna ocena
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom