>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Witamy viren.
Śpieszę z wyjaśnieniem, że w nawale pracy i obfitym terminarzu pominąłeś mecz z Leicester. To było pierwsze spotkanie z banem.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Geniusz z USA już zwolniony. Może tym razem Giggs?

Swansea City AFC rozstał się z menedżerem Bobem Bradley&#39;em - poinformował walijski klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Amerykański szkoleniowiec został zwolniony po dotkliwej porażce u siebie w poniedziałek z West Hamem United 1:4.

- Przykro nam z powodu odejścia Boba po tak krótkim okresie czasu. Niestety rzeczy nie potoczyły się tak, jak planowaliśmy. Czuliśmy, że musimy dokonać zmiany przed drugą połową sezonu w Premier League - powiedział Huw Jenkins, prezes &quot;Łabędzi&quot;.

- Klub przechodzi trudny okres. Musimy się postarać znaleźć odpowiedzi, aby wydostać się z tych kłopotów. Osobiście mogę Boba tylko pochwalić. To dobry człowiek, który dał z siebie w tej pracy wszystko. Jego pracowitość jest niesamowita i życzymy mu wszystkiego dobrego w przyszłości - dodał.

Bradley był trenerem Swansea od 3 października, kiedy zastąpił Francesco Guidolina. Prowadził drużynę w 11 meczach, ale ta cały czas pozostaje w strefie spadkowej. Zespół z Liberty Stadium pod jego wodzą zanotował dwa zwycięstwa, dwa remisy i siedem porażek.

Na razie ekipę, w której bramkarzem jest Łukasz Fabiański, prowadzić będą trenerzy Paul Williams oraz Alan Curtis.
meczyki.pl​
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Panowie nie wiem czy odpowiedni temat ale karny i czerwo podane przez Dean`a to jakieś nieporozumienie. Strasznie nieprzewidywalny sędzia. Pozdrawiam
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Ale o czym mowa Panowie? Alli wychodził na czystą pozycją i był faulowany. Karny to kwestia dyskusyjna ale czerwona kartka ewidentna. Niezależnie czy faul był w polu karnym czy przed. Mimo, że Deana nie lubię i gardzę FA za każdym razem gdy przydziela go do meczu którejkolwiek z drużyn północnego Londynu tak tutaj trochę przesadzacie.

---------------------------------------------------------------

Geniusz z USA już zwolniony. Może tym razem Giggs?
Pierwsze plotki donoszą o Chrisie Colemanie. Po Euro jest w niewątpliwie dużo lepszej sytuacji by dostać pracę choć uważam, że Giggs byłby idealny do Swansea.

---------------------------------------------------------------


Arsenal moim zdaniem ma na tej pozycji ma dziurę, bo Coquelin to nie jest zawodnik posiadający umiejętności by grać w takim klubie. Potencjał na zastąpienie Silvy miał ten wiecznie kontuzjowany (nazwisko wyleciało mi z głowy, gdzieś do Francji go oddali), ale zdrowie nie pozwoliło i w sumie nie mieliśmy okazji się przekonać czy faktycznie był z niego taki kocur jak mówił Wenger, niemniej pojedyncze występy miał imponujące. Arsenal oczywiście jest aktualnie najmocniejszy od kilku lat, bo obrona w końcu wygląda poważnie, a nie jak banda niedorozwojów, ale do drużyny z 2004 roku sporo brakuje. Ja zacząłbym od wymiany właśnie wspomnianego Coquelina (na kogo? nie wiem, o kozaka na tą pozycję niezwykle trudno, chociaż takie PSG ma 3 konkretnych zawodników na tą pozycję)
Sorry ale uważam, że się mylisz. Gdy Coquelin wszedł do składu z przymusu to robił taki rozpierdol, że każdy się jarał tym co on robi. Ja zresztą też. Mimo, że ostatnio trochę u niego gorzej to mówienie, że nie ma potencjału jak na taki klub jest ogromnym niedomówieniem. Wiadomo, że Kante to zupełnie inna historia ale Francis to przecież też młody grajek. W tym roku skończył 25 lat. To jeszcze nie jest &quot;peak&quot; piłkarskiego wieku. Co do zniżki formy doszukuję się jej w braku solidnego partnera. Brakuje Cazorli a to w partnerstwie z nim rozgrywał najlepsze mecze. Ramsey bez formy, Elneny solidny ale bez fajerwerków a Xhaka gra bardzo chimerycznie. Z City totalna padaka a już z WBA rozrzucał piłeczki jak Santi w najlepszej formie. Jeśli chodzi o dziurę w Arsenalu to brakuje osoby który wydrze jape w odpowiednim momencie i poustawia wszystkich do pionu. Takiego walczaka i dyrygenta. Coquelin ma potencjał na taką rolę w drużynie ale wydaje mi się, że się trochę wstydzi ustawiać takiego Ozila czy Sancheza. Co do jego umiejętności defensywnych. Proszę obejrzyj to. Wybrałem pierwszy z brzegu a z poprzednich lat ma nawet jeszcze lepsze akcje. Jeśli chodzi o PSG to faktycznie mają urodzaj. Może Krycha po nieudanej historii przejdzie do Arsenalu? Ten transfer marzył mi się w poprzednim okienku. Dostałem Xhakę - spoko ale Krycha to było moje marzenie.

https://www.youtube.com/watch?v=tlxd5E4hUHE
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Pierwsze plotki donoszą o Chrisie Colemanie. Po Euro jest w niewątpliwie dużo lepszej sytuacji by dostać pracę choć uważam, że Giggs byłby idealny do Swansea.
Gdy pisałem ten post jeszcze nie słyszałem o Colemanie. Imo urodzony w Swansea półfinalista Euro ma większe szanse niż Giggs. I kto wie czy to nie będzie ratunek (o ile się potwierdzi) dla tego klubu.
 
H 902

hank

Użytkownik
ShakeYoBody@ nawet bym chciał żebyś miał rację z tym Coquelinem, bo liga Angielska potrzebuję silnego Arsenalu. Na pewno zdajesz sobie sprawę, że nie przekonasz mnie filmikiem z YT, tam każdego, montując odpowiednie fragmenty można przedstawić jak mega grajka. Tak jak piszesz, ma dopiero 25 lat, jednak wydaję mi się że jakąś przygodę z kadrą powinien już zaliczyć. Wiadomo, Francuzi w środku pola, czy samych DMów mają świetnych, ale był okres że taki Schneiderlin się łapał, a wiadomo jak wygląda teraz jego sytuacja. No nic, czas pokaże.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Mike Phelan leci z Hull City.
Po poniedziałkowej porażce z WBA z posadą menedżera Hull City pożegnał się Mike Phelan.
54-letni Anglik prowadził drużynę Tygrysów od 22 lipca 2016 roku, a już zaledwie nieco ponad miesiąc później otrzymał nagrodę dla Najlepszego menedżera w Premier League w sierpniu. Phelan opuścił jednak KC Stadium z powodu ostatnich słabych wyników.
Według brytyjskich mediów najpoważniejszym kandydatem do objęcia posady po Phelanie jest Gary Rowett, który do niedawna prowadził Birmingham City.
Kanonierzy.com
Szkoda. W sezon weszli pięknie, bo od dwóch zwycięstw i przegranej z United po golu w 92&#39; minucie. Mike, tak jak wyżej, dostał nawet nagrodę dla menago miesiąca. Osiągnął z Hull półfinał EFL Cup, ale nie będzie dane mu jednak zmierzyć się w dwumeczu z Diabłami. Tygrysy, niestety, za swoją niezłą grę nie są nagradzane punktami. Winowajcą tego jak zwykle musiał być trener.
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Mike Phelan leci z Hull City.
Meczu z WBA nie widziałem, ale mecze z City i Evertonem nie były słabe. Brakowało skuteczności (jak w meczu z City, gdzie 20 minut drugiej połowy jednak przeważali), a nie brakowało głupich babolów (jak samobój z Evertonem). Ale pewnie decyzja już wcześniej zapadła, a ogólne wyniki Hull to dramat.

Jak to się wszystko szybko zmienia, w październiku kurs na zwolnienie Antonio Conte z Chelsea był w TOP3. Teraz to nawet nie do pomyślenia. Z całej TOP 7 to wszyscy trenerzy są raczej pewni swojej posady.
 
Z 973,4K
Arsenal potwierdził zakontraktowanie 20-letniego Cohena Bramalla. Młody zawodnik, który do niedawna grał w amatorskiej lidze i w grudniu został zwolniony z pracy w fabryce samochodów, podpisał kontrakt z piątym klubem Premier League i dołączył do drużyny U-23.
Jeszcze w grudniu nowy obrońca łączył grę w amatorskim zespole z pracą w fabryce samochodów Bentleya, gdzie zarabiał 400 funtów tygodniowo. Przed transferem marzeń do Arsenalu Cohen Bramall grał przez pięć miesięcy dla Hednesford Town i dość szybko przyciągnął zainteresowanie klubów z wyższych klas rozgrywkowych. Jak się okazało, drużyna z Emirates Stadium nie była pierwszą, która chciała sprawdzić jego umiejętności.
– Kluby zaczęły o mnie pytać, więc postanowiłem związać się z agencją piłkarską. Pracuje z nią mnóstwo utalentowanych graczy z amatorskich lig. Przez tydzień trenowałem z Crystal Palace, a potem sprawdzano mnie też w Sheffield Wednesday. Kiedy przyszła oferta z Arsenalu, byłem zszokowany. Nie mogłem postąpić inaczej, musiałem wykorzystać swoją szansę.

Zrodło Przegląd Sportowy
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Costa został odsunięty od składu Chelsea. Wszystko wskazuje, zr poklocil się z Conte. Można się spodziewać, że w najbliższym czasie Hiszpana nie zobaczymu
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Już się zaczyna dyskusja na temat Guardioli.Jaki to on biedny bo musi sobie radzić z takim bramkarzem jak Bravo.Każdy wiedział jak gra Bravo ale gwarantuje mu przynajmniej rozgrywanie czyli to w czym jego zespoły są najlepsze.To co City pokazało z Evertonem było żałosne tylko pokazuje jaką ten jegomość jest ofermą i jak w dzisjiejszych czasach można zmanipulować ludzi na całym świecie.
Teraz dostanie Oblaka co i tak mu nie pomoże jego drużyny są zawsze takie same brakuje im wykończenia jaj coś tam próbują rozgrywać bo tego go nauczyła Barcelona ale on nic więcej się nie nauczył.Jego zespoły nie potrafią bronić tylko atakują tak się nie wygra LM ani Premiership nigdy bez Leo Messiego.
Jego zespoły słyną ze świetnego rozgrywania piłki w obronie wraz z bramkarzem i tyle tak zostanie zapamiętany.
Jak to możliwe że ja się nie dałem nabrać a tylu ludzi w ważnych klubach nie? Nie rozumiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom