>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2016/2017 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
psychol32 442,9K

psychol32

Użytkownik
Za chwilę pewnie kontrakty porozwiązują piłkarze, już jeden protest był, cóż Ruch teraz jest mocnym kandydatem do spadku.
Ale ciekawe też gdzie Fornalik pójdzie, ciekawy trener do &quot;zgarnięcia&quot; , myślę, że Cracovia może ogarnąć go pierwsza, chociaż kto wie ;),
Coraz bardziej prawdopodobne że do Jagiellonii.
 
S 3

scyzor33

Użytkownik
To Probierz gdzie ? Do Warszawy ;) ?
Takie coś chodzi mi po głowie już od jakiegoś czasu. Jednak takie rozwiązanie wydaje się realne tylko wtedy gdy Legia nie zdobędzie Mistrzostwa. Wtedy zapewne podziękują Magierze i możliwe że zatrudnią Probierza. Tylko czy ten byłby w stanie sobie poradzić to już inna sprawa. Dla mnie Probierz jak i Fornalik to specyficzni trenerzy. Wydaje się że są stworzeni do robienia dobrej roboty tylko w jednym miejscu odpowiednio Białymstoku i Chorzowie.
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Po wczorajszym info o dymisji Fornalika coraz bardziej kibice z Lubina (narazie w komentarzach na stronach klubowych) domagają się zatrudnienia go w Zagłębiu, bo coraz bardziej widać nie zadowolenia z pracy w klubie Stokowca, najgorsze w jego postawie, nie licząc kiepskiego przygotowania do rundy wiosennej jest to, że on nawet po przegranych meczach nie widzi problemu i ciągle twierdzi, że wszystko jest ok, jako fan Zagłębia mam nadzieję, że w sobotę wygrają derby i wejdą do ósemki, bo z tą formą co aktualnie prezentują nawet nie chcę myśleć co by było, gdyby mieli grać w grupie spadkowej. Z drugiej strony jak się załapią do grupy mistrzowskiej zarząd pewnie uzna, że wszystko jest ok i Stokowiec nadal będzie trenerem, tak zle i tak nie dobrze, oczywiście lepszy jest wariant nr 1 , czyli wygrana i awans do ósemki.
 
P 6

przyczajony

Użytkownik
Takie coś chodzi mi po głowie już od jakiegoś czasu. Jednak takie rozwiązanie wydaje się realne tylko wtedy gdy Legia nie zdobędzie Mistrzostwa. Wtedy zapewne podziękują Magierze i możliwe że zatrudnią Probierza. Tylko czy ten byłby w stanie sobie poradzić to już inna sprawa. Dla mnie Probierz jak i Fornalik to specyficzni trenerzy. Wydaje się że są stworzeni do robienia dobrej roboty tylko w jednym miejscu odpowiednio Białymstoku i Chorzowie.
Brak mistrzostwa w Warszawie oczywiście byłby uznany za klęskę, mimo to jednak uważam, że pozycja Magiery wydaje się być tam bardzo silna. Sam fakt, że zdecydowali się na tak mało-doświadczonego trenera w trudnym momencie (przed startem LM) oznacza, że jego notowania w klubie są mocne. Jako bierny obserwator niezwiązany z Legią, uważam że postawa Magiery i jego słowa w wielu sytuacjach (nie zawsze pozytywnych, w tym tak nieracjonalnych jak po wyniku 4-8 z BVB) mają bardzo dużo sensu i chce się wierzyć w to wszystko co mówi, a co najważniejsze z czasem potwierdza się na boisku. Bierzmy też pod uwagę, że nie wszystko zależy w klubie od niego - dla wszystkich oczywiste było, że odejście Nikolica i Prijovica to za dużo, a na to nie miał wpływu. Po dwumeczu z Ajaxem przegranym jedną bramką nie brakowało głosów, że choćby jeden z nich wystarczyłby do awansu, dodajmy: przeciwko drużynie która obecnie gra w półfinale LE.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
W Krakowie zmiany szkoleniowca nie będzie. Pozycja Zielińskiego mimo słabych wyników jest mocna. Teraz dodatkowo zespół gra trochę lepiej, jakby szczęście dopisało to i z Legią by nie przegrali. Mieli optyczną przewagę, ale to był taki mecz znudzonego z głupim, musiało się tak skończyć, choć jak mówię przy odrobinie szczęścia mogłoby być 2:2.
Ten sezon ma zostać dograny, byle się utrzymać. Spektakularnych transferów na pewno nie będzie, celem jest odpoczynek, odzyskanie świeżości i walka o górną ósemkę w przyszłym sezonie. Jakiekolwiek decyzje personalne mogą zapaść tylko jak Cracovia będzie zamykać stawkę.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Policzone są godziny na stanowisku trenera Śląska - Jan Urbana.
Wg nieoficjalnych informacji pożar gasił będzie Tadeusz Pawłowski.
 
D 9

denixior

Użytkownik
Chyba wszyscy od początku wiedzieli że to jest głupi pomysł żeby sympatycznemu Jankowi dać prowadzić Śląsk.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Grubsza sprawa w Totolotku w Tarnowie. Większa kasa przyjęta na zmianę w 1 poł meczu Termalica-Lech w punkcie w Tarnowie przy ul. Krakowskiej. Dziwnym tropem Pleva zjazd do bazy w 26&#39; meczu ???? Na TT dosyć głośno o tym, co o tym myślicie?
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Grubsza sprawa w Totolotku w Tarnowie. Większa kasa przyjęta na zmianę w 1 poł meczu Termalica-Lech w punkcie w Tarnowie przy ul. Krakowskiej. Dziwnym tropem Pleva zjazd do bazy w 26&#39; meczu ???? Na TT dosyć głośno o tym, co o tym myślicie?
Jakie tam są limity? Jakie źródło w ogóle?
Nieciecza dziś to w ogóle myślami już chyba na wakacjach. Trener gospodarzy na konferencji pomeczowej też powiedział, że punkty oddane bez walki. Układ w tabeli jest taki, że właściwie 4 ekipy z grupy mistrzowskiej grają o nic. Są oczywiście premie za poszczególne miejsca w tabeli końcowej, ale..
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Czyli pożar będą gasić rozpuszczalnikiem? ;d
Jakim rozpuszczalnikiem? Tadeusz już raz Śląsk wyciągnął ze spadku, teraz jest nadzieja na to samo. Urban jako trener, chociaż nie wiem czy tak można o nim mówić wygląda mocno słabo.
Pawłowski jest legendą klubu i ma posłuch wśród ludzi. Może być dobrze, o ile szybko decyzja zostanie podjęta. Z tego co wiem ma być jutro.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
1 kolejka grupy mistrzowskiej i punkty traci Legia z Wisłą
2 kolejka grupy mistrzowskiej i punkty traci Jagiellonia z Koroną
Według moich prognoz to w 3 kolejce punkty straci Lech z Pogonią a w 4 kolejce Lechia podzieli się punktami z Jagiellonią
Po tejże kolejce na fotel lidera wskoczy Legia po wygranej nad Lechem.
Nie usuwajcie tego postu a wspomnicie moje słowa ????
Ta liga jest tak dziwnie skonstruowana że to aż jest śmieszne
 
psychol32 442,9K

psychol32

Użytkownik
Grubsza sprawa w Totolotku w Tarnowie. Większa kasa przyjęta na zmianę w 1 poł meczu Termalica-Lech w punkcie w Tarnowie przy ul. Krakowskiej. Dziwnym tropem Pleva zjazd do bazy w 26&#39; meczu ???? Na TT dosyć głośno o tym, co o tym myślicie?
Zakład poszedł w STS a nie w Totolotku. Pewnie ktoś miał dojścia do klubu z Niecieczy i wiedział że zmiana może nastąpić. Bardziej spisowa teoria może wskazywać na to że ktoś z klubu zagrał. Oni dali wygrać Lechowi na boisku a ich sponsor dał im wygrać w kolekturze wszystko zrobili na legalu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie milkną echa jednego odejścia a szykuje się kolejne ponieważ Bartoszek ma się pożegnać z Koroną Kielce.
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Fajny gość, ale żeby kiedyś nie padł na ławce na zawał. Ciekawe gdzie byłby teraz np. taki Śląsk Wrocław gdyby na ławce był on, a nie Urban?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom