>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2016/2017 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
R 36

rafal919

Użytkownik
Przeciętny trener ????, człowieku spójrz co Ojrzyński osiągnął. Jest trenerem obytym i na pewno wniesie świeżość. Niciński to człowiek Arki wiadomo jednak bez większego doświadczenia które teraz w fazie będzie kluczowe.

PS. Stanowiski już dzień przed tym wiedział że Ojrzyński będzie w Arce czarodziej?.
A co ten wielki trener takiego osiągnął?
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ojrzynski Arke utrzyma, to jest pewne. Efekt nowej miotly da o sobie znac. Ale kariery oczywiscie mu nie wroze.
Z tym efektem miotly roznie bywa co zresztą Podbeskidzie sprawdziło.
Ojrzynski to dobry motywator w Kielcach miał charakterną ekipę , która potrzebowała tego. Zobaczymy jak będzie w Gdynii.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
To co, za tydzień można się spodziewać newsa, że Korzym w Arce? :p
A tak serio. Nie wiem czy to najlepszy wybór, pamiętam Górnik i jego totalną katastrofę, a chyba Arka trochę przypomina tamten Górnik.
Co do efektu nowej miotły to ciężko to stwierdzić. Mam wrażenie, że jak nie ma jakości w drużynie to i ten mityczny efekt nie ma miejsca. Natomiast najczęściej pojawia się, gdy szatnia jak to się mówi zwalnia trenera. Jakość w Arce na pewno jest, zobaczymy jak będą wyglądać po tej zmianie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Przeciętny trener ????, człowieku spójrz co Ojrzyński osiągnął. Jest trenerem obytym i na pewno wniesie świeżość. Niciński to człowiek Arki wiadomo jednak bez większego doświadczenia które teraz w fazie będzie kluczowe.

PS. Stanowiski już dzień przed tym wiedział że Ojrzyński będzie w Arce czarodziej?.
Tak przeciętny. Jedzie na opinii z Korony, gdzie miał po prostu walczaków, którzy potrafili te spotkania wybiegać i przechylać na swoją korzyść. Zobacz jak ta Korona wtedy grała, nic wielkiego. Generalnie jego zespoły bazują na walce ale warsztat trenerski wg. mnie ten trener ma słaby. W Podbeskidziu po przyjściu może ten zespół grał, ale kiedy przygotowywał go do wiosny to grał o utrzymanie, to samo w sezonie kolejnym.

W Zabrzu jak było każdy wie.

Dla mnie jeden z najbardziej przereklamowanych trenerów w Polsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
To co, za tydzień można się spodziewać newsa, że Korzym w Arce? :p
I jeszcze Janota, nie zapominajmy o Janocie! :grin:
Ogólnie decyzja Ojrzyńskiego bardzo dobra, jak Arkę utrzyma to fajnie, jak się nie uda to zawsze może powiedzieć że było niestety zbyt mało czasu na poskładanie drużyny. Niskie ryzyko a do wygrania całkiem sporo.
Poza tym w grupie spadkowej styl preferowany przez Ojrzyńskiego ma duże szanse powodzenia. Na krótką metę uważam że może się sprawdzić i Arka najgorzej nie wybrała.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Przeciętny trener ????, człowieku spójrz co Ojrzyński osiągnął. Jest trenerem obytym i na pewno wniesie świeżość. Niciński to człowiek Arki wiadomo jednak bez większego doświadczenia które teraz w fazie będzie kluczowe.
Czekam na listę jego sukcesów, oczywiście oprócz człowieka miesiąca w Zabrzu ????
Żeby nie było, jako człowieka uwielbiam go. Opaska założona 1 marca w meczu z Legią w Warszawie dla uczczenia Żołnierzy Wyklętych niesamowity szacunek. Niby to trener i większość robi z siebie zawodowców elegancików, ale taki gest jest po prostu ludzki tak samo jak cały Ojrzyński. Już nawet nie wspominając o jego historii jak zbierał grzyby czy maliny w Starogardzie. Człowiek z charakterem jednym z największych w polskiej trenerce, ale niestety tylko i aż z tym. Więcej do zaoferowania nie ma.
Jest trenerem obytym i na pewno wniesie świeżość.
Obyty trener - może wyjaśnijmy ten termin. Obyty to może być Skorża pracujący w Wiśle, Legii, Lechu czy nawet w Grodzisku. W Koronie od stu lat nie było dobrego szkoleniowca. Szczerze mówiąc myślałem, że Czesław przejmie stery w swoim mieście, ale jednak spasował bo nie uwierzę, że Ojrzyński był numer 1, prędzej 3-4. Michniewicz, Skorża i jeszcze jakieś nazwisko by się przed nim znalazło.
Niciński to człowiek Arki wiadomo jednak bez większego doświadczenia które teraz w fazie będzie kluczowe.
To nie ma żadnego znaczenia. W Gdyni przegrali transferami, dyrektor sportowy powinien szybciej stracić robotę jak sam Niciński. Nie róbmy jednej rzeczy na tym forum, nie idźmy za głosem januszy. Niciński zrobił awans, Niciński zapewniał finał PP dla beniaminka i co ma jeszcze zrobić wygrać ekstraklasę? Trzeba tu wspominać historię jak Niciński wziął do swojego domu Marcusa da Silvę i później zapewnił mu robotę a ten 3 razy się odwdzięczył? Wszyscy to znają. Bardziej tu trzeba się zastanowić nad pionem całego zarządu. Gdzie oni byli i co zapewnili dla klubu? Zjawińskiego, Marciniaka czy Barisicia, którego nie potrzebuje Piast. Z resztą ostatnio nawet kibic Arki napisał list do zarządu wyjaśniający parę rzeczy, warto przeczytać;
http://www.stadionowioprawcy.net/news/4414-list_kibica_do_dzialaczy_arki_gdynia.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
W Polsce istnieją pewne poglądy, które potem zapewniają pracę takim trenerom jak Ojrzyński. To samo Podoliński. Trenerzy &quot;jednej rundy&quot; jak ja ich nazywam, którzy potem jadą na opinii.
 
Waldi1979 1,8M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Szczerze mówiąc myślałem, że Czesław przejmie stery w swoim mieście, ale jednak spasował bo nie uwierzę, że Ojrzyński był numer 1
Czesio nie mógł, bo już Termalice prowadził w rundzie wiosennej.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
10zł bez depozytu w Fortuna.
Po meczu Lecha z Legią doszło do spięcia &quot;dziewczynki&quot; z Lecha Poznań z drugim trenerem Legii Warszawa - Vukoviciem.
Sponsor Legii Warszawa - firma bukmacherska Fortuna - zakłady bukmacherskie postanowiła to wykorzystać i wszystkim nowym graczom Fortuny oferuje dyszkę za darmo, za samą rejestrację konta ze specjalnego linku. W kodzie promocyjnym należy wpisać &quot;TyTaki&quot;. #TyFrajerze było by zbyt niekulturalnym wyrażeniem, dlatego kod to &quot;TyTaki&quot;
Dziewczynka z Lecha Poznań (sponsor STS) załatwiła wszystkim 10zł za free w Fortunie (sponsor Legii Warszawa). Dziękujemy ;)
Link do rejestracji: klik
Kod promocyjny: TyTaki
Promocja trwa do: 16.04.2017
Podeślijcie info dalej...
Jak wpłacisz depozyt to otrzymasz 100zł pierwszy zakład bez ryzyka + bonus do 400zł

Tutaj cała sytuacja z tego zajścia, dla osób niezorientowanych:
#TyFrajerze ; #TyTaki
https://www.youtube.com/watch?v=jYAsTgRkFRg
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ojrzyński gdy przychodził do Zabrza również pokładano w nim duże nadzieje z racji tego, że trener ten słynie z twardej ręki. A tego w Zabrzu brakowało, piłkarze snuli się po boisku i mieli wszystko w dup**. Duża rzesza kibiców była za Ojrzyńskim, lecz jeden błąd jaki popełnił to z Górnika chciał zrobić drugą Koronę. Sprowadzenie swoich ulubieńców Korzyma i Janote nie wiele dało, a wręcz przeciwnie. Po tym jak Korzym i Janota wybrali się z swoimi kibicami na mecz do Gliwic, widać było, że nie oddają serca za grę w Zabrzu tak jak to miało miejsce w Kielcach. W szatni kolorowo nie było, później przyszły słabe wyniki i trzeba było się pożegnać. Szkoda...
 
J 0

jedraz

Użytkownik
Tak jak koledzy piszą wyżej, zgadzam się. Wszystko zależy od tego czy uda mu się zrobić klimat chociaż trochę przypominający ten z Kielc. Jak znajdzie tam chłopaków głodnych gry z charakterem to może uda im się wybiegac to utrzymanie.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Panowie, szukam jakichś video-podsumowań po każdej kolejce naszej rodzimej Ekstraklasy. Znajdę gdzieś cotygodniowe highlighty ze spotkań? Przyznam, że najwygodniej byłoby mi odpalić jeden filmik (lub jedną gotową playlistę) na YT i obejrzeć wszystkie bramki z całej kolejki.
Pomożecie?
 
Waldi1979 1,8M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
http://www.90minut.pl/news/276/news2767859-Analiza-Lotto-Ekstraklasy-po-29-kolejce.html

Dokładna analiza, kto Waszym zdaniem nie załapie się do ósemki i będzie musiał walczyć o utrzymanie?

Moje typy to: Termalica i Płock
Tak jak pisałem w dziale moim zdaniem Korona wygra z Niecieczą i Zagłębie pokona Śląsk.

Zastanawiam się na ile Wisła Płock, a może inaczej jak Arka zagra , ostatnio było nienajgorzej , ale znowu przegrali. W mojej ocenie będzie tak jak piszesz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom