>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2016/2017 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
@Robson1416

Jak wygladaja nastroje we Wroclawiu przed meczem z Piastem?Kupuje w koncu ktos ten klub ?Najwyzszy czas chyba zagrac na ich przelamanie jakas poprawa gry jest, wynik z Ruchem sedzia wypaczyl w mecz z Jaga tez jako tako wygladali tylko nie wiem czy to nie byla taka iluzja jak np. jakis slabiak typu Ossuana gra z Realem zrobi 3 fajne akcje przegra 20-0 a i tak sie mowi ze dobrze zagrali
Zamieszanie na szczeblu właścicielskim jest duże, sam już się w tym pogubiłem, obawiam się, że zaczyna się jak to mówią początek końca klubu i nie piszę tego, żeby straszyć. Nie ma kasy na przedłużanie kontraktów. A jakby był jakiś chętny do kupna to już dawno by kupił klub.

Co do spotkania, to na pewno będzie lepiej, bo nie zagra Pawełek, źródło nieszczęść wszelakich, dodatkowo mam nadzieję, że w końcu Zwoliński się pokaże w Białymstoku nie miał jak pograć, Jaga zagrała dobrze od 30 minuty, Śląsk się wypykał do tej 27-29 minuty i potem kiepsko to było, a nie wspomnę, że zespół stracił wolę walki po bramce na 1:1, kiedy to doświadczony i zdolny M. Pawełek wybija piłkę pod nogi napastnika, babol, a gracze Śląska zareagowali na zasadzie : &quot;Nosz kurde znowu....&quot; i przestali grać. Dla mnie będzie cudem jeśli Śląsk się utrzyma, generalnie walka o utrzymanie się rozegra między trzema ekipami, no może czterema:

- Łęczna, Śląsk, Piast i być może Ruch, ale patrząc jak teraz grają, to może nie być tematu Fornalik zmotywuje młodziaków.
 
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Jak duża grupa osób, tak i ja jestem zażenowany postawą mojego ukochanego klubu. Nie uważam jednak, aby Magiera spie*dolił okres przygotowawczy. Człowiek-encyklopedia na pewno opracował plan, który przy wypełnionych założeniach będzie procentował. Nie zapominajmy, że to runda finałowa jest najważniejsza i szczyt formy powinien przyjść na 2-3 kolejki przed jej rozpoczęciem. A nawet jeśli źle ich przygotował, efekty zobaczymy właśnie w maju. Jeśli legioniści będą zajechani jak sandały Mojżesza, wtedy Magierę ukamienujemy.
Obawiam się zgoła czego innego - &quot;babka kiepska&quot;, jak pieszczotliwie mówili na Jacusia w szatni może okazać się miękką fają w dłuższym okresie. O ile na początku piłkarze rzeczywiście grali dobrze (grali dobrze, bo odszedł albański juhas, z którym mieli na pieńku), tak teraz nie widzę, jaki pomysł na grę ma zespół Magiery. Aby złapać te legijne gwiazdki za ryje, nie wystarczy rozdać im ręcznie przepisanych książek. Tu potrzeba kogoś takiego jak ja, ewentualnie jak Czerczesow. A ostatnie wypowiedzi trenera o napastniku to jest, ku*wa, strzał w stopę i obraza dla kibiców.
-W tym roku najlepszym strzelcem zespołu jest Miro Radović. Jest brana pod uwagę opcja aby przesunąć go do linii ataku?
-Jest taka opcja brana pod uwagę. Być może tak się stanie już w piątek w Lubinie. (...) Miro może zagrać na „dziewiątce”. (Legia.net 02.03.2017)
-Za poprzednich trenerów Michał grał na obydwu skrzydłach. Ja go pamiętam z 2010 roku, kiedy przychodził do Legii jako napastnik. Uważam, że ma walory, by grać na tej pozycji. (Przegląd Sportowy 19.02.2017)
Po jaki ch*j kupowali w takim razie trzech napastników, jeśli każdy z nich przegrywa rywalizację z Radoviciem i Kucharczykiem? Nie lepiej od razu powiedzieć &quot;Na ch*j nam napastnik, mamy Kucharczyka? Trzeba było dać tą kasę mi, ja bym przynajmniej kupił kilka meczy.
Jeśli chodzi o mecz z Ruchem - piłkarzom z Chorzowa wyszły strzały życia. O ile Lipski może jeszcze kiedyś strzeli podobną bramkę, o tyle Urbańczyk zrobił to raz. I sam się zastanawiał, jak do tego doszło. Do tego plany na drugą połowę ułożone w trakcie przerwy poszły się je*ać za sprawą szybkiej trzeciej bramki. To oczywiście nie oznacza, że Legia mogła ten mecz przegrać - karygodna postawa. Meczu z Bruk-Betem nie będę komentował - to wstyd przegrać z Dziećmi Kukurydzy. Nie możemy jednak zapominać, że ich trenerem jest Czesław &quot;711&quot; Michniewicz.
Największą bolączką jest zmiana napastników o w sumie dość podobnej charakterystyce, ale użytkowo innych (Nikolić, Prijović) na &quot;reprezentanta Czech w trakcie Euro&quot; jak to pięknie ujął jeden z portali pseudopiłkarskich. O ile Niko i Prijo grali razem z drużyną, o tyle Necid potrzebuje gry &quot;na niego&quot;. Taka zmiana potrzebuje czasu. Nie uważam, że Czech to słaby zawodnik, ale taka zmiana personalna potrzebuje czasu o wiele dłuższego, niż przerwa zimowa.
Transfery Legii to zupełnie inna sprawa, o której nie będę się dłużej wypowiadał, ale jak na razie to porażka Żewłakowa. Necid, Chima-Chukwu, Sanogo - sami sobie odpowiedzcie, jaka jest ich użyteczność do tej pory.
 
S 112

staruch

Użytkownik
W Gdyni warto pograć na kartki Trałki i Nielsena ( 2,75 i 4,0 w STS ) Za tydzień Lech gra z Łęczną a trzeba się wyczyścić przed meczem z Legią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
W Gdyni warto pograć na kartki Trałki i Nielsena ( 2,75 i 4,0 w STS ) Za tydzień Lech gra z Łęczną a trzeba się wyczyścić przed meczem z Legią.
Na Trałkę już kurs usuneli z STS :&gt;
 
jozzy22 616K

jozzy22

Użytkownik
Do Krakowa dotarli Ever Valencia (ostatnio Independiente Medellin) i Cristian Echavarria (poprzednio Venados FC Yucatan). Kolumbijczycy zostali wypożyczeni do Białej Gwiazdy do 31 grudnia 2017 roku. Do tej pory w swoim kraju załatwiali wszystkie formalności związane z przenosinami do Polski. W czwartek wylądowali na lotnisku w Balicach. Ich prezentacja odbędzie się w poniedziałek 20 marca o godzinie 14:00 w Pawilonie Medialnym przy ulicy Reymonta.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Czesław Michniewicz został zwolniony z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza - poinformował klub na swojej stronie internetowej.
- Zarząd klubu dziękuje za dotychczasową prace i życzy szkoleniowcowi powodzenia - napisano w oficjalnym komunikacie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Czesław Michniewicz został zwolniony z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza - poinformował klub na swojej stronie internetowej.
- Zarząd klubu dziękuje za dotychczasową prace i życzy szkoleniowcowi powodzenia - napisano w oficjalnym komunikacie.
Czuję powtórkę z Podbeskidzia. Tam było to samo. A TOP8 ucieka bo tylko 3 pkt przewagi na 4 mecze, które zostaly. M.in z Jaga , Wisła i Koroną na wyjeździe.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Mocno zaskoczyła ta wiadomość tym bardziej że Michniewicz wykonywał tam bardzo dobrą robotę. Patrząc na składem jakim dysponował wydaje się ze nawet dokonał &#39;&#39;niemożliwego&#39;&#39;. Jednak życzę mu powodzenia oby otrzymał lepszy klub do prowadzenia lepiej zorganizowany.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Będą jaja jak wywalą i Zielińskiego za niedługo. Michniewicz wskoczy do Cracovii, a Zieliński poprowadzi Termalicę.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Będą jaja jak wywalą i Zielińskiego za niedługo. Michniewicz wskoczy do Cracovii, a Zieliński poprowadzi Termalicę.
Mnie dzisiaj doszły słuchy, oczywiście nieoficjalne, od znajomego, że do Niecieczy trafi Rumak, zobaczymy ile w tym prawdy.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mnie dzisiaj doszły słuchy, oczywiście nieoficjalne, od znajomego, że do Niecieczy trafi Rumak, zobaczymy ile w tym prawdy.
Rumak do Niecieczy, Zieliński do Pogoni, Michniewicz do Cracovii, a Moskal gdzieś do I-szej ligi ratować któryś zespół w słabszej formie - niby abstrakcja, a w naszej LOTTO Ekstraklasie takie przemieszanie by mnie zupełnie nie zdziwiło :jezora: I jak tu ma być dobrze? ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Rumak do Niecieczy, Zieliński do Pogoni, Michniewicz do Cracovii, a Moskal gdzieś do I-szej ligi ratować któryś zespół w słabszej formie - niby abstrakcja, a w naszej LOTTO Ekstraklasie takie przemieszanie by mnie zupełnie nie zdziwiło :jezora: I jak tu ma być dobrze? ????
Po pierwsze to głupi ruch Niecieczy, dwa ja bym Czesia nie skreślał, on coś tam zawsze potrafi zrobićz drużyną gdzie pójdzie.

Natomiast takiego Moskala czy Rumaka to bym widział w 2-3 lidze, niech zrobią jakiś awans, a potem do ekstraklasy.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Po pierwsze to głupi ruch Niecieczy, dwa ja bym Czesia nie skreślał, on coś tam zawsze potrafi zrobićz drużyną gdzie pójdzie.
A gdzie ja napisałem, że skreślam Czesia? Dla mnie to też głupota jego zwolnienie i to w takim momencie, kluczowej fazie sezonu zasadniczego, gdzie czekają ich mecze z Jagą (w), Wisłą Kraków (d), Piastem (d) i Koroną (w). Na dobrą sprawę mogą każdy z tych meczów przegrać. Nawet jeśli za Michniewicza kiepsko punktowali w 2017 roku, to jednak znał on dobrze zespół i nawet w przypadku wypadnięcia z ósemki łatwiej by było ogarnąć w miarę spokojne utrzymanie. A teraz może być nowemu trenerowi ciężko, bo to nie sytuacja, gdzie piłkarze grali przeciw trenerowi, nie chce mi się wierzyć, żeby taka sytuacja miała miejsce w BBT, tym bardziej, że tam po prostu potencjał piłkarzy jest właśnie mniejszy niż pozycja w tabeli obecnie. W przypadku spadku do dolnej ósemki, gdzie będzie niesamowity ścisk, może Nieciecza powtórzyć wyczyn Podbeskidzia z zeszłego sezonu. Tam nawet Górnik się ogarnia powoli, a jak dobrze znamy drużyny Smudy, one lubią się rozkręcać i grać lepiej im dalej w las. Podział punktów zrobi swoje i tam w tym sezonie autentycznie ciężko może być wskazać &quot;faworyta&quot; do spadku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom