>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Strasznie sie kolego mylisz.Gdyby to było takie łatwe to piecu najbogatszych Polaków miało by własne kluby i tak robiło.Nie jst to takie hop siup jak sobie myślisz.
Przykład że nie da się żądzić liga przez 10 lat(nawet 5 się nie da) w ligach zbliżonych do naszej :
Rapid Wiedeń 2005/2006
Thun 2005/2006
Artmedia Bratysława 2005/2006
Lewsi Sofia 2006/2007
Steaua Bukreszt 2007/2008
Cluj 2009/2010

Co się dzeje teraz np z takim Thun??
Mówiłem trzeba mieć mądrych ludzi ... u nas takiego zarządu w klubach nie ma niestety więc nawet jakby mieli budżet 100mln to tak nic by nie dało . No i dałem przykład przynajmniej Polskiej kartoflanki . Wisła odpada wyprzedaje gwiazdy przy okazji , Lech ( Amica ) przy awansie do LE brak ławki , Legia od góry do dołu rządzą kretyni ...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jak już o tym mowa, to wystarczyło popatrzyć na ligę niemiecką. Jeszcze parę lat temu rządził w niej praktycznie Bayern Monachium, a inne drużyny musiały się z nim ścigać do końca sezonu, jednak to zawsze Bawarczycy byli górą. Odkąd mistrzostwo zdobył Vfl Wolfsburg coraz więcej mówiło się o tym, że w końcu nadeszły czasy, w którym każdy może powalczyć z każdym. Może to i prawda, ale w takim razie gdzie teraz znalazł się Wolfsburg? Prawie na samym dnie.
Mówiąc o Polsce... Tym razem muszę przyznać rację poprzednikowi. Jeśli Wisła odpadnie już niedługo i nie zdoła wywalczyć awansu do grupy LM, bardzo prawdopodobne jest, że prędzej czy później rozpocznie się wielka wyprzedaż, bo w końcu klub jest budowany z myślą o grze o najwyższe trofea. Lech? No niestety, Bakero pragnie stworzyć &quot;młodą Barcelonę&quot;, a z takim podejściem to może zrobiłby to z tą drużyną za jakieś (nieskończone) lat. Mówiąc o Legii teraz. Transfery (przynajmniej jeden) zyskał miano głośnego. Ok, jednak trzeba poczekać, czy nie będzie to kolejne &quot;odcinanie kuponów&quot;, bo Ljuboja coraz więcej gada, a mniej robi. Poruszając sprawę zarządu. Jak widać chociażby po moim avatarze, jestem zwolennikiem i kibicem klubu z Łazienkowskiej, jednak w tym klubie może powrócą lata, w których to Legia zdobywała mistrzostwo i nawet Puchar Polski, tylko w przypadku, gdy Miklas i spółka w końcu pokażą honor i wycofają się z drużyny. Szanowny Walter również zaczął mówić coraz głośniej o sprzedaży ponad 70% udziału klubu warszawskiego, jednak to tylko puste słowa. Do tej pory okazuje się, że chciał, aby o jego drużynie zrobiło się trochę głośniej. Jeśli rzeczywiście znalazłby się kupiec, może to byłoby najlepszym rozwiązaniem.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Można będzie w jakimś buku naziemnym w tym sezonie obstawiać mecze polskiej ligi?
Na razie nic o tym nie wiadomo (żaden buk nic o tym nie pisał). Obecnie wszystkie ziemniaki chwalą się że złożyły wniosek do Ministra Finansów o działalność w necie.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Piłkarze Cracovii rozegrali dziś ostatni sparing podczas obozu przygotowawczego w holenderskim Zuthpen. Podopieczni trenera Jurija Szatałowa przegrywali już 0:2 z CSKA Sofia, ale po bramce debiutującego w barwach &quot;Pasów&quot; Andrzeja Niedzielana nawiązali kontakt z czołowym zespołem ligi bułgarskiej. Cracovia nie doprowadziła już do wyrównania, a spotkanie zostało przerwane dziesięć minut przed regulaminowym czasem gry. W osiemdziesiątej minucie Saidi Ntibazonkiza (bez piłki) otrzymał cios w brzuch od jednego z graczy CSKA Sofia, co stało się katalizatorem potężnego zamieszania z udziałem obu drużyn - piłkarzy grających, rezerwowych i członków sztabu szkoleniowego. Sytuacja została szybko opanowana, jednak mecz już nie został wznowiony.

AWANTURA :cool:
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Nowy klub Adriana Mierzejewskiego Trabzonspor na swojej oficjalnej stronie internetowej poinformował, że przedstawi Polonii Warszawa gwarancje bankowe za transfer Adriana Mierzejewskiego jak tylko... Polonia poda poprawną nazwę banku.

Tego lata Mierzejewski stał się najdroższym piłkarzem polskiej Ekstraklasy. Trabzonspor zobowiązał się zapłacić Polonii Warszawa za reprezentanta Polski 5,25 miliona euro w trzech ratach. Pierwsza rata dotarła, przed kolejnymi turecki klub miał dostarczyć gwarancje bankowe, ale tego nie uczynił.
Kilka dni temu właściciel Czarnych Koszul Józef Wojciechowski powiedział: - Jeśli ich nie dostaniemy (gwarancji bankowych - red.), transfer nie dojdzie do skutku i Adrian będzie musiał do nas wrócić. Nie wydamy karty piłkarza Turkom bez tych gwarancji. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. W piątek obiecali, że do środy je przekażą.
Całe zamieszanie miało powstać po tym jak prezes Trabzonsporu Sadri Sener został zatrzymany za udział w aferze korupcyjnej w tureckiej piłce. Okazuje się jednak, że to Polonia... podała złą nazwę banku.
Trabzonspor wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie: - Transfer Adriana Mierzejewskiego nie jest zagrożony. Gwarancje bankowe były przygotowane do wysłania, jednak okazało się, że Polonia Warszawa przekazała nam złą nazwę banku. W związku z tym na gwarancje musi poczekać trochę dłużej.
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Kowalczykowi to się od wódki już całkiem w głowie poprzewracało.Robi się drugi Janek Tomaszewski.Jeszcze nie tak dawno krytykował na antenie Jagiellonie Białystok gdy grali z Irtyszem a teraz wymienia że są lepszym zespołem niż Legia choć Legia nie zagrała żadnego meczu o punkty.Twierdzi że Jagiellonia jest lepsza a kto przez 60 minut nie potrafił dobić Kazachów grających w 10????


&quot;Spójrzmy na Wisłę Kraków. Widać już wyraźnie, że Wisła znów najlepiej kupiła na rynku transferowym. I nie myśleli wyłącznie krótkowzrocznie o najbliższych meczach pucharowych. Zabezpieczyli się na cały sezon. Dlatego znów zdobędą mistrzostwo Polski.&quot;

Nie rozumiem dlaczego Ljuboja ma być gorszy od Ilieva (poza różnicą wieku, niewielką zresztą), a Żewłakow od Lameya. Co to znaczy, że Wisła kupiła najlepiej? Co jest tego miernikiem? Mecz ze Skonto Ryga? Szczerze mówiąc dałem się nabrać na zapowiedzi awansu Wisły do LM, ale spotkanie z łotyszami rozwiało wszelkie moje wątpliwości. Jeśli po takich wzmocnieniach w meczu ze Skonto oddaje się jeden strzał na bramkę przeciwnika, a bramka pada po samobóju to na żaden awans do Ligi Mistrzów nie ma co liczyć.

Szkoda czytać wypowiedzi alkoholika który komentował mecz Jaielloni tylko dla tego że był wczesnym południem i był jeszcze w miarę trzeźwy ???? Do Futbol Cafe też chodził bo było przed południem
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Kowalczykowi to się od wódki już całkiem w głowie poprzewracało.Robi się drugi Janek Tomaszewski.Jeszcze nie tak dawno krytykował na antenie Jagiellonie Białystok gdy grali z Irtyszem a teraz wymienia że są lepszym zespołem niż Legia choć Legia nie zagrała żadnego meczu o punkty.Twierdzi że Jagiellonia jest lepsza a kto przez 60 minut nie potrafił dobić Kazachów grających w 10? (...)
Tych pseudoekspertów wogóle nie ma co słuchać. Pamiętam jego komentarz meczu z Jagą. Słuchać się tego nie dało, on ogląda inne mecze w tym samym czasie chyba.
A kwestie Wisły to już poruszaliśmy, nie powtarzajmy tematu
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Kowalczykowi to się od wódki już całkiem w głowie poprzewracało.Robi się drugi Janek Tomaszewski.Jeszcze nie tak dawno krytykował na antenie Jagiellonie Białystok gdy grali z Irtyszem a teraz wymienia że są lepszym zespołem niż Legia choć Legia nie zagrała żadnego meczu o punkty.Twierdzi że Jagiellonia jest lepsza a kto przez 60 minut nie potrafił dobić Kazachów grających w 10? (...)
Nieźle jak ktoś mówi prawdę w oczy to się go wyśmiewa ... potem wychodzą twory POPIS eh . Gdzie niby źle Tomaszewski mówi ? Chłopie z jakimś irytyszem to powinni wygrać zamkniętymi oczami !!!! a nie męczyć się z byle amatorami . Dobrze mówi o Legii a każdy wyśmiewa ludzie ocknijcie się !!! Najlepiej wypisywać alkoholik genialne . Jeden z lepszych napastników Polski który coś pograł w Europie a że lubi popić to jego sprawa . Dziwne że ten pijak grał w LM strzelał w LM zdobył medal na IO .
 
art_ 18

art_

Użytkownik
Fred Benson piłkarzem Lechii!
Fred Benson w poniedziałek przed południem podpisał z gdańskim klubem dwuletni kontrakt. – Mój wybór padł na Lechię i liczę, że spędzę tutaj piękne chwile – powiedział tuż po podpisaniu umowy zawodnik.
Fred Benson wzmocni siłę ofensywną drużyny Lechii. 27-letni napastnik doszedł z władzami Klubu do porozumienia i dziś przed południem podpisał dwuletni kontrakt. – Jestem zadowolony z tego transferu – powiedział trener Tomasz Kafarski. Benson jest drugim - po Mateuszu Machaju - nowym piłkarzem w zespole Lechii.
Mający dwa paszporty (ghanijski i holenderski) zawodnik od kilku sezonów grał w kraju tulipanów. Ostatnio regularnie strzelał gole dla RKC Waalwijk. – Lechia ma bardzo dobry zespół. Będę chciał pomóc w osiąganiu lepszych wyników – powiedział Benson, który mimo ofert z Rosji, Grecji i Bułgarii wybrał Gdańsk. – Mój klub w Holandii przeżywa problemy finansowe i dlatego zdecydowałem się spróbować swoich sił zagranicą. Mój wybór padł na Lechię i liczę, że spędzę tutaj piękne chwile – dodał napastnik.
Po zajęciach zespołu Benson wraz z nowymi kolegami z drużyny wziął udział w sesji fotograficznej na PGE Arenie Gdańsk. Nowy piłkarz Lechii będzie grał z numerem 19.
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Nieźle jak ktoś mówi prawdę w oczy to się go wyśmiewa ... potem wychodzą twory POPIS eh . Gdzie niby źle Tomaszewski mówi ? Chłopie z jakimś irytyszem to powinni wygrać zamkniętymi oczami !!!! a nie męczyć się z byle amatorami . Dobrze mówi o Legii a każdy wyśmiewa ludzie ocknijcie się !!! Najlepiej wypisywać alkoholik genialne . Jeden z lepszych napastników Polski który coś pograł w Europie a że lubi popić to jego sprawa . Dziwne że ten pijak grał w LM strzelał w LM zdobył medal na IO .

Proponuję poćwiczyć czytanie ze zrozumienim a później zastanowić się nad udzielaniem na publicznym forum.On mówi o Legii ta jak mówi i nikt mu tego nie zabroni jak mi mówic o nim że jest alkoholik.Mówić cos musi żeby nikt całkiem o nim nie zapomniał a klub taki jak Legia Wisła czy Lech to dobry pośrednik do zwrócenia na siebie uwagi.Gdyby pisał tak o Stali Poniatowa nikt by tego nawet nie czytał.
Chłop jak mówisz strzelał bramki w LM zdobywał medale a siedzi w telewizji i pieprzy głupoty a przecież jakby był takim fachowcem jak innych krytykuje to już dawno prowadził by Polską kadrę i nie było by alkoholowych afer przynajmniej .On nie nadaje się do ulepienia babki w piasku a co dopiero do powiedzenia czegos mądrego czy zrobienia czegos pożytecznego.Wspominał w wywiadzie że zna kibiców Legii tych złych i tych dobrych.Zapewne zna ich od kieliszka bo gdyby znał ich inaczej to już dawno by mu łeb urwali za te głupoty ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Proponuję poćwiczyć czytanie ze zrozumienim a później zastanowić się nad udzielaniem na publicznym forum.On mówi o Legii ta jak mówi i nikt mu tego nie zabroni jak mi mówic o nim że jest alkoholik.Mówić cos musi żeby nikt całkiem o nim nie zapomniał a klub taki jak Legia Wisła czy Lech to dobry pośrednik do zwrócenia na siebie uwagi.Gdyby pisał tak o Stali Poniatowa nikt by tego nawet nie czytał.
Chłop jak mówisz strzelał bramki w LM zdobywał medale a siedzi w telewizji i pieprzy głupoty a przecież jakby był takim fachowcem jak innych krytykuje to już dawno prowadził by Polską kadrę i nie było by alkoholowych afer przynajmniej .On nie nadaje się do ulepienia babki w piasku a co dopiero do powiedzenia czegos mądrego czy zrobienia czegos pożytecznego.Wspominał w wywiadzie że zna kibiców Legii tych złych i tych dobrych.Zapewne zna ich od kieliszka bo gdyby znał ich inaczej to już dawno by mu łeb urwali za te głupoty ????
Dziwnym trafem wszystko co mówi okazuje się prawdą ... zaraz losowanie do EL.MŚ i jeżeli będzie grupa śmierci to nawet Janek będzie miał rację ...
Akurat w wywiadach mówi prawdę o Legii wiedzą to niektórzy kibice ( inni wielbią nieudacznika ) . Może poprostu nie chce być trenerem ? Albo się nie nadaje ? No i ma ciepłą posadkę w Polsacie . Co z tego że zna ich od kieliszka ? Co to za różnica ? Dziwne że to co mówił przed meczem o Finał PP się sprawdziło . Głupoty ? skoro ma info z pierwszej ręki to dziwne aby to były głupoty . Głupotą i nieporozumieniem to jest Maciuś &quot; Levadia &quot;
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
No info z pierwszej ręki jest niecodzienne skoro przed rozegraniem choćby 10 minut ocenia Ljubolje i Żewłakowa a chwali wzmocnienia Wisły które widział w meczu w Rydze gdzie ogólnie cała Wisła zagrała piach.A porównanie Jagii którą krytykował do Legii jest co najmniej na ten czas nie na miejscu.Fachowiec nie z tej ziemi.
Wiesz co Ci powiem że fajnie jest otwierać oczy niedowiarkom takim jak Kowalczyk.Gdyby się okazało że Ljubolja i Żewłakow w perspektywie czasu będą wzmocnieniem Legii wtedy Kowalczyk będzie musiał schować się w piach i powiedzieć że się nie zna.Tyle że on tak nie powie.W razie niepowodzeń Wisły w eliminacjach ligi mistrzów zbaczysz jak będzie krytykował transfery Wiślaków.Ten pan już taki jest jak mówiłem sława przycicha brakuje pieniążków na libacje to trzeba czasem zabłysnąć.
Tyle w temacie
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Co to znaczy, że Wisła kupiła najlepiej? Co jest tego miernikiem?
To nie jest tak że my do ekstraklasy sprowadzamy super piłkarzy którzy zaraz po transferze robią różnice (choć czasem się zdarza wyjątek), bo by nam dawno takich sprzed nosa sprzątnęli.
Wisła zaopatrzyła się w kilku obiecujących zawodników podpisując pięcioletnie kontrakty.Nie muszą od początku robić różnicy, trzeba dać im trochę czasu i nie wyciągać wniosków po jednym meczu gdzie od początku zagrali tylko Ilievi (kontuzja Kirma) i Lamey (tu dziura po Cikosu).
Maaskant wcielając do podstawowego składu tylu nowych zawodników rozdupcył by to, co zbudował przez rok, i tu chodzi o to by nowe nabytki wcieliły się w system (nie każdy wchodzi w zespół jak Melikson)
Jeśli coś z nich będzie, a mają predyspozycje wywalczyć pozycje w składzie to przy potencjalnym transferze ich cena będzie znacznie wyższa niż w przypadku dwuletniego kontraktu.Może być tak że odpadną niespodziewanie z pucharów a swoją wartość pokażą za pół roku.Nie wszystkie transfery zawsze są trafne lecz z kilku grajków powinien być pożytek.
Legia kupiła Ljuboje i co? Nie będzie grał za 11, kogo innego transfery należy wyróżnić?

nie jesteś multi (L)egionisty? bo coś mi tak zapachniało
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
To nie jest tak że my do ekstraklasy sprowadzamy super piłkarzy którzy zaraz po transferze robią różnice (choć czasem się zdarza wyjątek), bo by nam dawno takich sprzed nosa sprzątnęli.
(...)
&quot;Może być tak że odpadną niespodziewanie z pucharów&quot; - cytat roku ????
Niespodziewanie to mogą awansować do LM a nie odpaść ????
Legia to może nawet kupić Messiego a tak będzie taktyka dzida na napastnika i sobie Lionel nie pogra .
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
wiesz, jak nie masz nic do pisania to nie pisz, bo nie mam ochoty odpowiadać na kiepskie żarciki
jutro mogą dostać po dupie i odpadną, nie takie rzeczy się dzieją w piłce
Rok temu Lech wygrał z Interem a u siebie jak było dobrze wiemy.
Po prostu wyjąłem ciekawe zdanie ???? dziwne bo ja nie pamiętam ostatnimi czasy jak to polski zespół niespodziewanie odpadł ... . Niespodziewanie to byś miał jakby Barcelona odpadła z HV71 a akurat w Polskich warunkach to jest żadna niespodzianka skoro rok w rok odpadamy przed wakacjami .
idź lepiej na onet
Jaga potwierdziła moje przypuszczenia
poproś o range Typera
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
wiesz, jak nie masz nic do pisania to nie pisz, bo nie mam ochoty odpowiadać na kiepskie żarciki
jutro mogą dostać po dupie i odpadną, nie takie rzeczy się dzieją w piłce
Rok temu Lech wygrał z Interem a u siebie jak było dobrze wiemy.
Po prostu wyjąłem ciekawe zdanie ???? dziwne bo ja nie pamiętam ostatnimi czasy jak to polski zespół niespodziewanie odpadł ... Jaga potwierdziła moje przypuszczenia . Niespodziewanie to byś miał jakby Barcelona odpadła z HV71 a akurat w Polskich warunkach to jest żadna niespodzianka skoro rok w rok odpadamy przed wakacjami .
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Krzysztof Król piłkarzem Podbeskidzia
Nowym piłkarzem Podbeskidzia Bielsko-Biała został Krzysztof Król. 24-letni obrońca podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał przez najbliższe dwa lata.
- Król to zawodnik o olbrzymim potencjale piłkarskim. Nie przejmuję się opiniami o jego pobycie w kilku poprzednich klubach. Biorę go pod swoją opiekę i jestem przekonany, że Podbeskidzie będzie miało z niego dużo pożytku - powiedział zaraz po podpisaniu kontraktu trener Robert Kasperczyk.

Testowany ostatnio przez AS Varese 1910 i RB Leipzig Król zeszłą rundę spędził w Polonii Bytom.
Podbeskidzie - ????!
Zaczynali ściągając Ondřeja Šoureka... teraz sięgają po Króla, który z każdym kolejnym rokiem opowiada większe bajki, gra co raz gorzej i nie chcą go co raz mniejsze kluby.


Bogusław Wyparło kolejne dwa lata w ŁKS-ie
Wieloletni bramkarz Łódzkiego Klubu Sportowego Bogusław Wyparło przedłużył swój kontrakt z beniaminkiem Ekstraklasy o następne dwa lata - poinformowała &quot;Polska Times&quot;.
36-letni bramkarz do ŁKS-u trafił w 1997 roku z Sokoła Tychy i z przerwami w barwach łodzian występuje już dwunasty sezon.
ŁKS pozyskał Pavle Velimirovicia
Kontrakt obowiązujący przez jeden sezon podpisał dzisiaj z Łódzkim Klubem Sportowym bramkarz OFK Petrovac Pavle Velimirović.
- Długo to trwało, ale w przypadku kontraktu z zawodnikiem zagranicznym trzeba zwrócić uwagę na wiele spraw, które można pominąć przy pozyskiwaniu gracza z Polski. Na szczęście rozmowy zakończyły się sukcesem i Pavle będzie w nadchodzącym sezonie naszym bramkarzem - powiedział o przeciągających się rozmowach z Czarnogórcem doradca zarządu do spraw sportowych Tomasz Wieszczycki.

Pozyskanie Velimirovicia oznacza, że z ŁKS-em żegna się Paweł Waśków. 22-letni bramkarz musi sobie szukać nowego klubu, bo beniaminek Ekstraklasy nie przedłuży z nim kontraktu.
za: 90minut.pl
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Legia zagra na PEPSI Arenie


6 mln złotych rocznie będzie płacił koncern PepsiCo za prawa do nazwy stadionu Legii Warszawa. Nie wiadomo jeszcze jak długo będzie obowiązywała umowa.

Umowa z koncernem oznacza nie tylko zmianę nazwy stadionu, ale także przekazanie powierzchni reklamowych na stadionie.
Legia dzierżawi stadion od miasta. Od początku negocjacji z potencjalnym sponsorem obiektu trwał spór o to, kto powinien czerpać korzyści z umowy. Ratusz twierdził, że to do miejskiej kasy powinny wpływać pieniądze. Legia stała na stanowisku, że jako dzierżawca ma prawo do sprzedaży nazwy obiektu i czerpania z tego tytułu korzyści.

Pierwszym klubem w Polsce, który sprzedał prawa do nazwy stadionu, było Zagłębie Lublin. Obiekt od lutego 2009 roku nosi nazwę Dialog Arena. Właścicielem Telefonii Dialog jest KGHM Polska Miedź SA, a więc firma, która jest także właścicielem piłkarskiego Zagłębia. Sponsor płaci lubińskiemu klubowi 3 mln zł rocznie za prawo do nazwy obiektu.
W Gdańsku, gdzie rozegrane będą mecze grupowe i ćwierćfinał Euro 2012http://www.sport.pl/euro2012/0,0.html, liczono, że dzięki sprzedaży praw do nazwy uda się pozyskać od 15 do 25 mln zł. Przeprowadzono konkurs ofert. Do rywalizacji stanęły dwie państwowe firmy - Lotos i PGE. Więcej zaproponował PGE - 35 mln zł i przez pięć lat stadion będzie nosił nazwę PGE Arena.
Sponsora, który wykupi nazwę stadionu budowanego na Euro 2012, szuka też Wrocław.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom