>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Rudnevs na celowniku Juventusu ! Znakomita postawa Artjomsa Rudnevsa w pojedynkach z Juventusem Turyn spowodowała, że napastnik poznańskiego Lecha znalazł się na celowniku Starej Damy. Piłkarz ma trafić do stolicy Piemontu już w styczniu!
22-letni piłkarz w starciach ze Starą Damą zdobył łącznie cztery bramki, z czego trzy na Stadio Olimpico di Torino i jedną ostatnio na Stadionie Miejskim w Poznaniu.
Świetna gra Łotysza spowodowała, iż Bianconeri są teraz gotowi zapłacić za niego milion euro. Mając na uwadze kontuzję Amauriego Juve potrzebuje jak najszybciej wzmocnienia linii ataku.
Rudnevs przechodząc do Lecha podpisał z Kolejorzem czteroletnią umowę. Już w swoim debiucie przeciwko Widzewowi 21 minut po wejściu na plac gry wpisał się na listę strzelców.

Źródło: http://www.pilka.pl/rudnevs-na-celowniku-juventusu
To jest tylko plotka z &quot;Faktu&quot; i z innych tego typu podobnych gazet, także nie ma nawet co ufać tego typu plotkom. Ponadto na SerieA.pl pojawiła się informacja, że trener Juventusu co prawda jest zadowolony z formy ( i strzelonych bramek), jaką prezentuje Rudnevs, jednak zawodnik mistrza Polski nie jest jeszcze na tyle doświadczonym zawodnikiem, aby po tak krótkim pobycie w tejże ekipie trafić do &quot;Starej Damy&quot;. Pewne jest to, że w tym przypadku będzie podobnie, jak z Lewandowskim - będzie musiał pograć przynajmniej jeszcze sezon w ekipie Lecha, aby mógł myśleć o przenosinach do innego klubu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Co najmniej czterech szkoleniowców będzie miała od stycznia Polonia. Na razie znany jest pomysł, jakie będą ich role. Tajemnicą pozostaje obsada poszczególnych stanowisk
- Będziemy mieć pierwszego trenera, potem drugiego trenera odpowiedzialnego za strategię i taktykę, trzeci trener to zupełne novum w Polsce, czyli ktoś odpowiedzialny za stałe fragmenty gry, będzie też oczywiście osobny trener od bramkarzy. Na razie dopracowujemy tę koncepcję i nie chcę mówić szczegółowo, kto będzie zajmował poszczególne stanowiska - mówi właściciel &quot;Czarnych Koszul&quot; Józef Wojciechowski.
W Polonii pozostanie Paweł Janas, dotychczasowy pierwszy trener, który zaczął sezon jako wiceprezes ds. sportowych w klubie. Jego funkcja może się zmienić, możliwe nawet, że wróci do poprzedniej. Nic nie wiadomo, co stanie się z dotychczasowym asystentem byłego selekcjonera Piotrem Stokowcem.
Wiele wskazuje na to, że jednym z trenerów będzie Jacek Zieliński. 49-letni szkoleniowiec wróci na Konwiktorską, gdzie pracował od lipca 2008 do marca 2009 roku. Jest w stałym kontakcie z prezesem Polonii. Cały czas jest brany pod uwagę również Andrzej Strejlau.
Mocny sztab szkoleniowy warszawskiego klubu ma stać się gwarancją udanych przygotowań do rundy rewanżowej, trafnych transferów i wiosny zapewniającej Polonii udział w europejskich pucharach.
Janas wczoraj spotkał się z Wojciechowskim. - To było podsumowanie pierwszego półrocza. Poprosiłem trenera, żeby przedstawił mi wkrótce raport oceniający zespół, poszczególnych piłkarzy, w jakiej są formie i co trzeba zrobić, żeby było lepiej - powiedział prezes Polonii.
Póki Wojciechowski nie otrzyma raportu, nie podejmie żadnych ruchów transferowych, choć trwają przymiarki do zakupu nowych piłkarzy. Tak jak latem, tak i zimą na Konwiktorskiej mają pojawić się czołowi zawodnicy polskiej ligi. Polonia przynajmniej podejmie rozmowy z: Manuelem Arboledą, Sławomirem Peszką z Lecha Poznań, Hubertem Wołąkiewiczem z Lechii Gdańsk. Pilnie szuka klasowego bramkarza, ale w Polsce trudno go znaleźć.
Drużynę opuszczą piłkarze, którym kończą się kontrakty: Marcelo Sarvas, Marek Sokołowski, Łukasz Skrzyński, chyba również Piotr Dziewicki. Hiszpański pomocnik Andreu może być elementem transakcji między Polonią i Lechem, jeśli dojdzie do transferu Arboledy albo Peszki.
Brak na razie planu przygotowań &quot;Czarnych Koszul&quot; do rundy wiosennej, nieznany jest również termin urlopów piłkarzy. Wczoraj - bez trenerów zawodnicy ćwiczyli na bocznym boisku (w zajęciach uczestniczył bramkarz z Młodej Ekstraklasy Dominik Budzyński), dziś na Konwiktorskiej przejdą kilkugodzinne badania wydolnościowe.

Wojciechowski po Barcelonie
Cieszę się przede wszystkim z tego, że wziąłem na mecz Barcelony z Realem dwóch naszych piłkarzy Adriana Mierzejewskiego i Łukasza Trałkę. Porozmawialiśmy sobie na przyjacielskiej stopie, w bardzo spokojny sposób, dotąd nie mieliśmy takiej okazji. Z tego względu był to bardziej pożyteczny dla mnie wyjazd niż obejrzenie tego fantastycznego meczu - powiedział o wizycie na Camp Nou prezes Polonii.
Źródło: Gazeta Wyborcza Stołeczna

TO chyba najgłupsza rzecz jaką Prezes robi. Ale cóż widać pieniędzy ma za dużo.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To jest tylko plotka z &quot;Faktu&quot; i z innych tego typu podobnych gazet, także nie ma nawet co ufać tego typu plotkom.
Nie taka do końca plotka...Tzn fakt faktem Juventus oficjalnie nie pytał, ale prezes Lecha nie zaprzeczył, że nie ma zainteresowania Rudnevsem...Ale poniżej miliona euro nie chcą go póścić jeśli miałoby dojść do rozmów.
Co najmniej czterech szkoleniowców będzie miała od stycznia Polonia.
Lol...Zatrudniłaby Polonia tylko Zielińskiego i spokojnie dała mu popracować te pół sezonu, a od następnego już na mistrza oczekiwania, Janas wróciłby na dyrektora i byłoby ok. A tak 4 trenerów...no nie wiem mi to średnio wygląda.
Chociaż teraz przeczytałem, że to ma być współpraca z Juventusem...
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/juventus-zaczyna-wspolprace-z-polskim-klubem,1,4016193,wiadomosc.html
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Nie taka do końca plotka...Tzn fakt faktem Juventus oficjalnie nie pytał, ale prezes Lecha nie zaprzeczył, że nie ma zainteresowania Rudnevsem...Ale poniżej miliona euro nie chcą go póścić jeśli miałoby dojść do rozmów.Lol...Zatrudniłaby Polonia tylko Zielińskiego i spokojnie dała mu popracować te pół sezonu, a od następnego już na mistrza oczekiwania, Janas wróciłby na dyrektora i byłoby ok. A tak 4 trenerów...no nie wiem mi to średnio wygląda.
Chociaż teraz przeczytałem, że to ma być współpraca z Juventusem...
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/juventus-zaczyna-wspolprace-z-polskim-klubem,1,4016193,wiadomosc.html
No to widocznie coś prawdy w tym jest. Jednak taki transfer w tym momencie (pisali nawet, że od stycznia Rudnevs może być zawodnikiem &quot;Starej Damy&quot;) nie byłby najlepszym posunięciem. Skoro piłkarz Lecha prezentuje wysoką formę, to powinien jeszcze co najmniej sezon pograć w naszej &quot;Ekstraklasie&quot; i wtedy zainteresowanie byłoby znacznie większe. Od razu widać, że ten chłopak posiada spore umiejętności, jednak dobrze by było, gdyby ta jego gra wyglądała w każdym meczu tak, jak w pierwszym przeciwko Juventusowi. Oby tylko nie wyszło tak, jak ze Stilicem, że interesował się już nim wielki Arsenal Londyn, a teraz jest to tylko cień tamtego zawodnika...
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Zamieszczam tutaj bardzo zabawny wywiad z anty prezesem mianowicie panem Wojciechowskim ????
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/prezes-polonii-to-co-uslyszalem-od-pilkarzy-to-byl,1,4017124,wiadomosc.html
Jak to przeczytałem to nie mogłem się powstrzymać od śmiechu.Takie wizje klubu jak on to chyba nie ma nikt i chyba sam nie wierzy że to by mu się udało.Przecież ten koleś nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu klubu.On by klub z okręgówki rozpieprzył ????
O ile się nie mylę to panu Wojciechowskiemu w domu rosną drzewa szkoda tylko że w głowie rośnie mu coraz większa głupota ????

A tym zdaniem potwierdza swoją głupotę :
&quot;Przekonałem Janasa, żeby wziął Marka Citkę, bo chłop przytył i nie miał co robić&quot;
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
A ja mimo wszystko cieszę się, że mamy w polskiej lidze wyrazistego prezesa, który co prawda popełnia masę błędów (przy tym marnotrawi sporą kasę), ale jednocześnie pokazuje, że nie ma świętych krów w jego &quot;firmie&quot;. Jego cyrk, jego małpy. Niech robi co mu się żywnie podoba. Wprowadził wiele kolorytu do szarej ekstraklasy, tak jak Palikot w polityce. Wojciechowski na swój sposób jest zwariowany i to mi się podoba.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Niewątpliwie Wojciechowski nadaje kolorytu i bardzo sie ciesze, ze akurat Polonie kupił, niedługo znikną z piłkarskiej mapy tego kraju ;)
Jeszcze ciekawszy artykuł:
Po tym, co stało się w niedzielę, nie mam wyboru - zrzekam się nagród, które otrzymałem od redakcji &quot;Piłki Nożnej&quot;, ponieważ zupełnie straciły na wartości. W 1991 roku wybrano mnie &quot;Odkryciem Roku&quot;, a w 1992 &quot;Piłkarzem Roku&quot;. Przez lata miałem z tego powodu satysfakcję, zwłaszcza, że bardzo rzadko w historii plebiscytu zdarzało się, by ktoś najpierw był „Odkryciem Roku”, a później „Piłkarzem Roku” – takie przypadki można policzyć na palcach jednej ręki. Cieszyłem się tym. Teraz, kiedy o wynikach nie decydują już umiejętności i osiągnięcia, tylko „plecy”, plebiscyt stracił sens.
Proszę więc redakcję &quot;Piłki Nożnej&quot;, aby nie uwzględniała mojego nazwiska i nie wpisywała go na listę dotychczasowych laureatów. Nie chcę, by moje nazwisko w jakiś sposób uwiarygadniało obecne rozstrzygnięcia i by było w jakikolwiek sposób z nimi kojarzone. Wybór Macieja Jankowskiego na &quot;Odkrycie Roku&quot; jest dla mnie końcem prestiżowego plebiscytu, obrzydliwym zwycięstwem prywaty. Odebrano mi radość z własnych osiągnięć. Kiedy za dwadzieścia lat powiem, że byłem &quot;Odkryciem Roku&quot;, to ktoś będzie miał pełne prawo zapytać, kto mi to załatwił.
Wybory &quot;Piłki Nożnej&quot; dziwiły mnie coraz bardziej od dłuższego czasu. Do tej pory największym &quot;osiągnięciem&quot; dziennikarzy tego tygodnika było nagrodzenie w 2008 roku Jakuba Błaszczykowskiego, a nie Artura Boruca. Był to dla mnie skandal - w całym 2008 roku Błaszczykowski strzelił jednego gola w reprezentacji Polski i dwa w Bundeslidze, nie wystąpił w finałach mistrzostw Europy. Natomiast Boruc był jednym z najlepszych bramkarzy całego turnieju (o ile nie najlepszym), dodatkowo sięgnął po mistrzostwo Szkocji, występował w Lidze Mistrzów. Mimo szacunku dla umiejętności Błaszczykowskiego, w 2008 roku nawet nie zbliżył się do Boruca i po prostu nie miał prawa wygrać.
Ale wygrał. Tak jak Smolarek wygrał z Jerzym Dudkiem, mimo że ten zdobył Puchar Europy, a Smolarek nie zdobył niczego.
Co ciekawe, teraz Kuba wygrał ponownie. Pytam - co takiego zrobił w 2010 roku Jakub Błaszczykowski, czego nie zrobił Robert Lewandowski? Celowo nie wspominam o Ireneuszu Jeleniu, bo Lewandowskiego do Błaszczykowskiego bardzo łatwo porównać.
Błaszczykowski - bardzo słaba wiosna w Bundeslidze (0 goli, 2 asysty) oraz przeciętną jesień (2 gole, 3 asysty), w czasie której ostatecznie wylądował na ławce rezerwowych i zaczął wchodzić na końcówki.
Lewandowski - bardzo dobra wiosna w Lechu (9 goli), mistrzostwo Polski i tytuł króla strzelców, transfer do Borussii i dobre wejście w nowym klubie (już pięć goli w Bundeslidze). O reprezentacji nie wspominam, bo obaj zawodnicy grali w niej na zbliżonym poziomie.
Pytam - czym konkretnie Błaszczykowski pobił Lewandowskiego? Ma ładniejszy uśmiech? Częściej odbiera telefon? Czy o wyborach &quot;Piłki Nożnej&quot; decydują już tylko sympatie dziennikarzy? Co się stało z plebiscytem, którego rozstrzygnięcia miały kiedyś duże znaczenie? Przed laty zostać &quot;Piłkarzem Roku&quot; - to coś znaczyło. A teraz co znaczy? Czy sam Kuba wie, za co go nagrodzono? Czy ten tytuł sprawia mu frajdę? Czy on sam wewnętrznie czuje, że na niego zasłużył? Czy on w ogóle czuje, że ma za sobą dobry rok?
Ostateczny cios plebiscytowi zadano, wpychając do grona nagrodzonych Macieja Jankowskiego. Jest to pierwszy w historii zawodnik, który może zostać &quot;Odkryciem Roku&quot; dwa razy z rzędu. Wygrał teraz, ale ponieważ dalej nikt nie wie, kto to jest, może też wygrać za rok. Kiedy słyszę o kulisach tego wszystkiego, robi mi się niedobrze. Żal mi chłopaków, którzy w 2010 roku naprawdę poważnie zaistnieli - żal mi Sandomierskiego, że musi się dzielić nagrodą, ale też żal mi Matuszczyka czy Kupisza. Wszyscy zostali oszukani.
Wyrzuciłbym statuetki od &quot;PN&quot;, gdyby nie to, że zgubiłem je już wiele lat temu. Teraz mogę tylko uprzejmie prosić o wykreślenie z listy lauretatów. Ta lista to już nie jest prestiż - to wstyd.
WOJCIECH KOWALCZYK
Jakby ktoś nie wiedział, właściciel PN jest menadżerem Jankowksiego ????
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
To że płaci takiemu Smolarkowi kosmos a on gra jak drugoligowiec i ma wyrąbane na to jak zagra czy przyda się reprezentacji itd.To że zabiera zawodników z innych klubów nie pozwalając im się rozwijać bo w takim zapleczu jak ma Polonia to i świnia by nie urosła ???? Zresztą dla mnie może wykupić samych najlepszych z całej ligi a i tak Polonia jeszcze długo mistrza nie zdobędzie.Wielka euforia była jak wygrali na początku z Legią i kims tam jeszcze.Już ich koronowali a teraz udziela wywiadu i mówi że może zgasi światło heh
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
To że zabiera zawodników z innych klubów nie pozwalając im się rozwijać
Ale bzdury. Zabral Smolarka ktorego nikt nigdzie nie chcial i zaciag z Belchatowa (tam sa faktycznie warunki do rozwoju).
Zreszta ci pilkarze to nie potrafia myslec? Jak nie widzi szans rozwoju to nie idzie do takiego klubu i tyle a zwalanie winy za stan polskiej pilki na Wojciechowskiego jest smieszne.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Ale bzdury. Zabral Smolarka ktorego nikt nigdzie nie chcial i zaciag z Belchatowa (tam sa faktycznie warunki do rozwoju).
Zreszta ci pilkarze to nie potrafia myslec? Jak nie widzi szans rozwoju to nie idzie do takiego klubu i tyle a zwalanie winy za stan polskiej pilki na Wojciechowskiego jest smieszne.
Nie zwalam stanu Polskiej piłka do końca na samego Józka tylko gdyby potrafił myśleć to pierw wybudował by porządny cyrk a potem wpuszczał by tam swoje małpy(jak to kolega wyżej napisał).Po za tym który z piłkarzy grających w naszej lidze wyróżnia się w reprezentacji??Jeśli grają coś to Ci z zagranicy.A czemu?Bo tam zapieprzają i coś z tego mają.A u nas??Józek zapłaci ile trzeba i jeden z drugim mają wysrane na to jak ich forma i jak wypadną w kadrze.
A zawodnik typu Smolarek czy którys z zaciągu Bełchatowskiego idzie do takiego klubu bo czuję kasę (Smolarek)Gdyby z Polonii nie dostał tyle kasy a np z Górnika to poszedł by do Górnika(przykład Radomski o którym Wojciechowski wspomina w wywiadzie).Dawczan wspomniał że traktuje ten klub jako własne hobby i to jest na minus bo on tak właśnie traktuje ten klub.Zapewne wszyscy sympatycy Czarnych Koszul cieszyli się jak Józek wykładał takie pieniądze a co się teraz tam dzieje to można było zauważyć w ostatnim meczu gdzie kibice rzucali w nich śnieżkami ???? Jeśli chodzi o mnie to chciałbym aby Polonia poleciała z powrotem do drugiej ligi.Może wtedy zgasił by światło definitywnie.....
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
To że płaci takiemu Smolarkowi kosmos a on gra jak drugoligowiec i ma wyrąbane na to jak zagra czy przyda się reprezentacji itd.
Tylko pytanie co ma do tego Wojciechowski? On powołuje Smolarka do kadry? Nie. Pamiętaj, że to Smuda wysyła powołania do kadry. On musi dokonać wyboru. Dlatego też nie widzę sensu w stwierdzeniu, że w tym przypadku Wojciechowski ma wpływ na to, że Polska jest niżej od Gabonu.
Zresztą dla mnie może wykupić samych najlepszych z całej ligi a i tak Polonia jeszcze długo mistrza nie zdobędzie.
No i masz rację. Robi się drugi Real (oczywiście zachowujmy proporcje w tej tezie). Kupujemy &quot;najlepszych&quot;, którzy grają totalną padakę, a potem robimy czystki i znowu od nowa.
pierw wybudował by porządny cyrk a potem wpuszczał by tam swoje małpy(jak to kolega wyżej napisał).
Chyba nie do końca rozumiesz jakie znaczenie ma to stwierdzenie ????
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Arboleda podjął decyzję. Zostaje w Lechu!

Manuel Arboleda zostaje w Lechu! Potwierdził to sam piłkarz w wywiadzie dla &quot;Super Expressu&quot;.
- Zostaję w Lechu! Dziś (czwartek) powinno dojść do mojego spotkania z prezesem Kadzińskim i &quot;klepniemy&quot; nowy kontrakt. Czuję się tu świetnie, będę dalej grał w Lechu - powiedział gazecie piłkarz.
Jak dodał, jego decyzję mogliby tylko zmienić tylko działacze Lecha, gdyby w ostatniej chwili przedstawiliby mu do podpisania inne warunki, niż te ustalone. Arboleda nie sądzi jednak, aby tak się stało.
Swoją drogą, to ze słów menedżera Ricky&#39;ego Shanksa wynika, że obrońca Kolejorza stanie się najlepiej zarabiającym zawodnikiem ligi. Agent ujawnił w &quot;SE&quot;, że Arboleda zarobi 550 tysięcy dolarów za sezon gry. Do tego dostanie duży bonus za przedłużenie umowy. Nowa umowa będzie obowiązywała przez trzy lata (czyli tylko z tytułu kontraktu &quot;Maniek&quot; zarobi w Lechu w sumie ok. 5 mln złotych).
Lech musiał się więc postarać, aby zatrzymać zawodnika. Ten na brak zainteresowania bowiem nie narzekał. Arboleda potwierdził, że interesował się nim meksykański Atlante Cancun, który oferował mu nawet 900 tysięcy dolarów rocznie. Piłkarza chciały także warszawskie kluby Legia i Polonia. Ponoć dzwonił też jeden z klubów Serie A.
Obecny kontrakt piłkarza kończy się po sezonie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tomasz Moskała przedłużył dziś o rok obowiązujący do 31 grudnia kontrakt z Cracovią. - Przedłużyłem kontrakt i wierzę, że uda się obronić ligę. Sytuacja jest ciężka i wszyscy w jakimś stopniu doprowadziliśmy do niej. Trzeba teraz wziąć za to odpowiedzialność. Przed nami walka, ale poparta wiarą w to, że uda się utrzymać. Ta wiara musi być w każdym z nas - przyznał Tomasz Moskała zaraz po podpisaniu umowy.
Popularny Moskit trafił do Cracovii z Groclinu Grodzisk Wielkopolski w przerwie zimowej sezonu 2004/2005. Początkowo był napastnikiem, później występował w pomocy, a ostatnio obecny trener Pasów, Jurij Szatałow widzi dla niego miejsce w linii obrony.
źródło: cracovia.pl
-----------------------
Marcelo Sarvas nie jest już zawodnikiem Polonii Warszawa. Brazylijczyk rozwiązał swój kontrakt z Czarnymi Koszulami - informuje Gazeta Wyborcza.
Pozyskaniem zawodnika zainteresowana jest Arka Gdynia.
źródło: gazeta.pl
---------------------------------
Trener Polonii Bytom Jan Urban zrezygnował z możliwości przedłużenia kontraktu z klubem. Następca byłego szkoleniowca Legii Warszawa nie jest jeszcze znany.
Urban bytomski klub prowadził przez ostatnie pięć ligowych kolejek jesiennej rundy Ekstraklasy. Pod jego wodzą Polonia zdobyła 7 punktów, wygrywając z Cracovią i Arką Gdynia oraz remisując z Górnikiem Zabrze.
- Rozstaliśmy się w zgodzie. Szanuję jego decyzję. Od jutra szukamy nowego trenera - powiedział prezes Polonii Damian Bartyla.

źródło: Orange Sport Info / Gazeta.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom