>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ja po obejrzeniu dzisiejszego spotkania Wisły,mimo wszystko jestem bardziej zadowolony,niż po ostatnich bataliach,Mistrzostwa raczej nikt nam nie odbierze,pomimo,że przewaga jest znikoma,a kolejek sporo,no ale kto ma to zrobić??W tym sezonie nie stać na to bądźmy szczerzy nikogo.Podobał mi się styl,przypominał mi kilkoma chwilami starą niepokonaną świetnie zgraną Wisełkę,tą wyjazdową Wisłę,która spycha gospodarza do defensywy,nie dając mu rozwinąć skrzydeł,dziś było podobnie,czego brakło??tego czego brakło z Podbeskidziem w PP,koncentracji;)Mogło się skończyć 1:6 i nikt nie miałby pretensji,Szacunek dla Kielc za walkę do końca,opłaciło się,szczęśliwie,ale nie ma co gdybać i płakać nad rozlanym mlekiem.Co do wcześniejszej dyskusji o Arboledzie,którą przeczytałem na szybko,to powiem Wam tyle Panowie,Klaun,Błazen,Płaczek itp itd,możecie mówić,że jestem nieobiektywny,bo nie przepadam za Lechem,jestem jestem,gość robi takie cyrki nie pierwszy sezon,jestem zdecydowanie po stronie Ebiego,od którego każdy się odwraca,zapominając o przeszłości,stając się jednocześnie hipokrytą broniącym naszego przyszłego &quot;Pseudo&quot; kadrowicza,mam nadzieję,że Franek puknie się w czółko i odwiedzie się od tej myśli,bo bądźmy szczerzy,on na Euro nam nie pomoże,niech powoła w końcu Wasilewskiego....co z tego,że jest po kontuzji? Wrócił do Anderlechtu i radzi sobie bardzo dobrze,mamy Głowackiego,mamy Wojtkowiaka z Lecha,który ma na pewno większe jaja,niż Kolumbijczyk,obrońców jest co nie miara,trzeba ich tylko odpowiednio zgrać ze sobą i zaufać swoim ludziom,facetom,którzy oddadzą za nas serce,nie pseudo Polakom,którzy przyszli zagrać turniej dla $$,póżniej spier....ć na Cypr,grzać ławę i bunga bunga za nasze pieniądze do końca kariery,nie podoba mi się to,w jaką stronę idzie polityka kadrowa naszej reprezentacji,ale co ja mogę zrobić,mogę pisać posty na FB i tyle mojego,mamy trenera,którego sami sobie wybraliśmy,wybrałem go rowniez ja,bo popierałem go gdzie można,lecz jednak nie przewidziałem do końca intelektu i charakteru tego Pana,jestem Tobą zawiedziony Franek.....:?
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
jak dla mnie Arboleda to najlepszy obrońca ligi ostatnio troche pod forma ale to nic.Dodam że kibicuje Legii wiec nie można mi zarzucic stronniczości.
Jak maniek dojdzie do formy z jesieni zeszłego roku bedzie wzmocnieniem kadry.
drugim środkowym obrońca musi byc Damien Perquis nie żaden Głowacki Glik czy inne badziewia. Ewentualnie Głowa Jodłowiec Augustyn ławka
Proponuje zgarnac do kadry Meliksona z twojej Wisły ma on polski paszport a jaka energia emanuje na boisku to widac(najlepszy ofensywny pomocnik ligi)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
jak dla mnie Arboleda to najlepszy obrońca ligi ostatnio troche pod forma ale to nic.Dodam że kibicuje Legii wiec nie można mi zarzucic stronniczości.
Jak maniek dojdzie do formy z jesieni zeszłego roku bedzie wzmocnieniem kadry.
drugim środkowym obrońca musi byc Damien Perquis nie żaden Głowacki Glik czy inne badziewia. Ewentualnie Głowa Jodłowiec Augustyn ławka
Proponuje zgarnac do kadry Meliksona z twojej Wisły ma on polski paszport a jaka energia emanuje na boisku to widac(najlepszy ofensywny pomocnik ligi)
A ja proponuje szlifować talenty z Polski a nie łapać ochłapy z zagranicy.
Granie z orzełkiem na koszulce to coś więcej.

NIE dla obcokrajowców!
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Granie z orzełkiem na koszulce to coś więcej.
Ten tekst jest dobry o ile mamy oddanych wiedzących i czujących co to znaczy grać z orzełkiem na piersi, btw mamy takich?
Myśle , że odpowiedziałeś sobie sam.

Co do Arboledy i tego co pisał BB w sumie racja. Z nim to dziwna sytuacja , nigdy nie był przykładem gry fair , często robił z siebie ofiare , ale jakoś miało sie wrażenie , że w granicach rozsądku.
To co robi ostatnio to juz dla mnie przekroczenie granic, Smolarek czeka po meczu na wyjaśnienia a ten gra do kamery &quot; Nie dotykaj mnie&quot; , szkoda , ze w tunelu nie upadł i nie udawał , że Smolarek go uderzyl ????
Mimo to wiem , ze jakby gral to dla naszej obrony i tak jest wzmocnieniem ,chyba... jednak przez takie momenty jak powyzej srednio mi sie chce go ogladac.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ten tekst jest dobry o ile mamy oddanych wiedzących i czujących co to znaczy grać z orzełkiem na piersi, btw mamy takich?
Myśle , że odpowiedziałeś sobie sam.
No to jak nie mamy to nie mamy i koniec. Gramy czym mamy, czekamy aż będą lepsi, a nie urwimy reprezentację niczym klub piłkarski
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
jak dla mnie Arboleda to najlepszy obrońca ligi ostatnio troche pod forma ale to nic.Dodam że kibicuje Legii wiec nie można mi zarzucic stronniczości.
Niestety brak stronniczosci nie gwrantuje tego ze napiszesz madry post.
Jak maniek dojdzie do formy z jesieni zeszłego roku bedzie wzmocnieniem kadry.
Ale dlaczego ma dojsc do takiej formy? IMO to był szczyt jego mozliwosci, gral o nowy kontrakt. Swoj cel osiagnal, to jego ostatni powazny klub skoro wtedy nie odszedl, pozniej zostanie mu juz tylko jakis grecki czy cypryjski sredniak. Ten pilkarz ma juz swoje lata, lepszy juz nie bedzie. Powolywanie go do kadry jesli nastapi to zabieg na jeden turniej spowodowany jedynie tym ze dyzma jest slabym selekcjonerem ale ogromnie boi sie porazki.
drugim środkowym obrońca musi byc Damien Perquis nie żaden Głowacki Glik czy inne badziewia.
A widziales jak gra ten Perquis ze przy nim Glowa czy inni nasi stoperzy to badziewie? Ja osobiscie francuskiej nie sledze, widzialem tylko jak Jelen im jakos niedawno dwie bramki strzelil i przy zadnej sie stoperzy nie popisali. Z ciekawosci to ile jego spotkan ogladales w tym sezonie ze ferujesz takie sady?
Proponuje zgarnac do kadry Meliksona z twojej Wisły ma on polski paszport a jaka energia emanuje na boisku to widac(najlepszy ofensywny pomocnik ligi)
Proponuje sie od Meliksona od... Borkowi wpadl do glowy pomysl by go powolac i juz wielkie halo. Smuda jedzie za nim do Podbeskidzia ale oczywiscie pozniej sam sobie przeczy jak ma w zwyczaju i mowi ze oczywiscie byl ogladac Maleckiego. Pozniej mowi ze z Maleckim umowil sie na kawe i to tez zostaje szybko sprostowane przez Patryka. A Melikson od poczatku twierdzil ze jego celem jest kadra ale Izraela. Do polskich mediow wypowiedzial sie dosc niejednoznacznie bo obawial sie zapewne o reakcje opini publicznej (jak by powiedzial ze nie chce w naszej kadrze grac to przeciez jakis super elekwotny redaktor stwierdzil by ze gardzi polska Reprezentacja), trudno sie chlopakowi dziwic, przeciez jak byl na testach medycznych to go GW straszyla antysemityzmem.
Granie z orzełkiem na koszulce to coś więcej. NIE dla obcokrajowców!
????
Niestety jak czytam niektore wypowiedzi to wydaje mi sie ze jestesmy w mniejszosci. Choc slyszalem taka teorie ze na swiecie nie ma na prawde tak wielu idiotow tylko sa tak sprytnie porozstawiani ze zawsze sie na ktoregos trafi. Miejmy nadzieje ze cos w tym jest ;-)
Ten tekst jest dobry o ile mamy oddanych wiedzących i czujących co to znaczy grać z orzełkiem na piersi, btw mamy takich?
Moze mamy, moze nie mamy... Jakie to ma znaczenia jak nawet gdy tacy sie pojawiaja na horyzoncie to nie pasuja do koncepcji Dyzmy. Dla mnie Boruc czy Malecki jak najbardziej podchodza pod kategorie takich ludzi.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W radiu właśnie podali informację, że kibice Legii postawili ultimatum trenerowi Skorży - albo zwycięży Puchar Polski, albo odchodzi. Bo jak wiadomo, ekstraklasa została już spisana na straty.
W sobotę Lech zmierzy się właśnie z Legią i kibice &quot;Kolejorza&quot; przygotowali dla Bakero miłą niespodziankę. Mają wziąć ze sobą chusteczki, aby już po tym meczu pomachać Hiszpanowi.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
W radiu właśnie podali informację, że kibice Legii postawili ultimatum trenerowi Skorży - albo zwycięży Puchar Polski, albo odchodzi. Bo jak wiadomo, ekstraklasa została już spisana na straty.
W sobotę Lech zmierzy się właśnie z Legią i kibice &quot;Kolejorza&quot; przygotowali dla Bakero miłą niespodziankę. Mają wziąć ze sobą chusteczki, aby już po tym meczu pomachać Hiszpanowi.
Fajny klub gdzie kibice stawiają ultimatum ???? Wiadomo że Leszek nie ma jaj , ale żeby zwalać wszystko na kibiców ? Ciekawe będzie jak przegrają z Lechem a potem z Lechią ???? Co do Lecha to nie wiem o co mają ale do Bakero skoro był to zespół przeciętny a wymagają co roku gry w LM .
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Już najwyższa pora, aby Skorża pomyślał o odejściu. Miał walczyć nawet o mistrzostwo z drużyną Legii i udawało mu się to do tej rundy. Już pod koniec zeszłej rundy i na początku tej było widać, że Legia nic wielkiego w lidze nie zdziała, stąd też jedyna szansa na uratowanie posady tkwi w zdobyciu PP przez warszawską ekipę. Miklas i spółka nie mają jaj, żeby w końcu popatrzyć chłodnym okiem na rzeczywistość. Sam jestem ciekaw, czy słowa prezesa są tylko pustymi słowami, że &quot;Skorża jeszcze nie ma się czego obawiać&quot;. Jeśli zanotuje 2 kolejne porażki z rzędu sam chyba pomyśli o dymisji. Bakero przyszedł po to, żeby drużynę Lecha wprowadzić do europejskich pucharów, a jak do tej pory, to mu się nie udaje, więc nic dziwnego, że taka decyzja ze strony kibiców. I tak najlepsze jest powiedzenie kibiców &quot;Chcemy normalnego trenero, a nie Bakero&quot; ????.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Jesteśmy po 6 kolejce E-klasy. Jest to moment w którym możemy zacząć dyskutować o formie zespołów w tej rundzie. Nasza liga jest bardzo spłaszczona jednak to przez to że wiele zespołów które grały dobrą piłkę w jesieni gra padakę na wiosnę. Wkleję tu tabele jak układa się tabela po 6 kolejkach.


Moim zdaniem największe zaskoczenie to forma Jagi oraz i Legi. Pozytywne zaskoczenie to Cracovia i Lech .
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Czy w trakcie meczu na murawie pojawi się kibic? (13:00)
Tak 1,45 Nie 2,40​

Czy w trakcie meczu na murawie pojawi się nagi kibic? (13:00)

Tak 9,00 Nie 1,01
to typy betclick na puchar weszło. nie uważacie, że jeszcze nigdy kibice nie mieli tak wielkiego wpływu na wejście typu..? To kto na ochotnika?:-D​
 
horus 129

horus

Użytkownik
Jesteśmy po 6 kolejce E-klasy. Jest to moment w którym możemy zacząć dyskutować o formie zespołów w tej rundzie. Nasza liga jest bardzo spłaszczona jednak to przez to że wiele zespołów które grały dobrą piłkę w jesieni gra padakę na wiosnę. Wkleję tu tabele jak układa się tabela po 6 kolejkach.

Moim zdaniem największe zaskoczenie to forma Jagi oraz i Legi. Pozytywne zaskoczenie to Cracovia i Lech .
Ja bym aż tak nie krytykował Jagi za formę jaką prezentuje. Fakt, mogę nie być obiektywny, ale uważam, że aż takiego spadku jakości w porównaniu z poprzednią rundą, jak to wygląda w ukazanej tabeli (3 miejsce od końca) nie ma. Na pewno gra wygląda gorzej niż jesienią, ale nie jest to jakaś kolosalna różnica. W poprzedniej rundzie też było wiele spotkań granych niemrawie, nawet na własnym stadionie, ale wtedy dopisywało szczęście, padała pierwsza bramka dla Jagi i później szło łatwiej. Mecze wygrywane były seryjnie, więc nikt za bardzo nie zwracał uwagi na styl podczas tych zwycięstw, zwłaszcza media nie doszukiwały się tak sensacji jak to ma miejsce teraz. Aktualnie Jagiellonia ma za sobą serię ciężkich meczów. Graliśmy ze Śląskiem, Bełchatowem, Lechią, Lechem i Wisłą. A więc samą czołówką. Śmiem twierdzić, że na porażki z Lechem i Wisłą nie zasłużyliśmy. W Poznaniu wydaje mi się, że byliśmy drużyną lepszą, ale punktów zdobyć się nie udało. Na Wiśle podobnie. Nie uważam, że byliśmy zespołem gorszym, nie zagraliśmy dobrze, ale Wisła również nie zagrała lepiej od nas i 3 oczka zawdzięcza tylko i wyłącznie dwóm samobójom w naszym wykonaniu (bo za takie uznaję kiksy Cionka i Arzumaniana). Jaga gra solidną piłkę, lecz brakuje błysku (ten aspekt zapewniał wcześniej Grosicki). Brakuje napastnika, bo Franek jest w tym momencie pod formą. Tak poza tym gramy podobną piłkę do tej z jesieni, lecz tak jak mówiłem brakuje jedynie tego zaskoczenia z kontry, które dawało nam sporo punktów. Teraz czeka nas parę teoretycznie łatwiejszych spotkań. Po 2-3 spotkaniach będzie można ocenić, czy Jagę stać na walkę w ostatnich kolejkach o mistrzostwo.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Weź kolego (L) spuść z tonu, to forum to nie miejsce na jakieś frajerskie anegdotki.Chcesz pokazać swój fanatyzm a tak naprawdę pokazujesz kompleksy prowadzące do napinek.

Problem z gołębiami to ma chyba większość stadionów, a to że akurat Wisła coś z tym che zrobić a pismaki podłapują to chyba nie powód do jakiejś dziecinnej szydery podkreślając ją w kolejnym poście.
Za rok przy takiej Łazienkowskiej będą po dachu na nartach ze szpachlami jeździć.
To dział w którym piszę się wszelkiego rodzaju informacje na temat Polskiej Piłkarskiej Ekstraklasy.
Jak idzie zauważyć to o Wiśle nie pisze się tutaj tak dużo jak choćby o Lechu czy Legii więc postanowiłem coś wrzucić co mnie rozśmieszyło.
Dziwne że gazety nie napisały o takim przypadku np ze stadionu Cracovii.To też klub z Krakowa a jak wiemy Krakowski rynek słynie z gołębi jak się nie mylę.Więc też jest dziwne że latają na Wasz stadion a nie Cracovii.Zapewniam Cię że jakby artykuł był o tym że one robią &quot;kupę&quot; na stadion Cracovii tez bym to wstawił bo mnie to po prostu rozśmieszyło.
A to co pogrubiłem to są właśnie kompleksy.A dla czego???A no bo wymyśliłeś to sam bo raczej takich bzdur jeszcze żadna gazeta nie napisała a po drugie to pewnie boli Cię to że nasz stadion w 99% jest ukończony a Wasz się buduje i buduje i końca nie widać.......
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Co do Cracovii mogę się zgodzić że zaskakuję na swój +, ale Lech?To aktualny mistrz kraju, po tak kiepskiej rundzie dalej grają na pół gwizdka, wciąż blrzej im do strefy spadkowej niż na fotel lidera.Z Arką i Jagą wygrali fartownie z Widzewem nie wiem bo nie widziałem.Muszą sprowadzić trenera z jajami do którego grajki będą miały szacunek, bo jak narazie to co ich motywowało do gry to znane nazwy w eu pucharach
edit up...
weź skończ tą jałową dyskusję, i nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz pojęcia, tzn o stadionach i co kogo boli.Ja mogę dać upust swoim emocjom tam gdzie trzeba, ty musisz na forum.
To że wlatują tam gołębie i wiją gniazda to nie znaczy że przylatuje ich tam cały Legion, ogarnij się kolejnym razem.Tacy jak ty pewnie już rozkminili że stadion jest cały w gniazdach posrany na biało.
ps: dlatego nie latają na stadion Cracovii bo to WtSK milicyjna jest przecież...do czego kolego dążysz swoim wpisami?
Nie musisz konkretnie pisać, każdy wie o co ci chodzi.
Stadion otacza park, błonia i opuszczone stare tereny Cracovii i nic dziwnego że jakiś ptak może sobie wypatrzeć stadion by uwić tam gniazdo, co nie znaczy że to jest skomasowany atak polskiego ptactwa które przegoni 1 sokół, nie będą raz na tydzień wychodzić na jakieś ekstremalne elementy stadionu żeby zdjąć gniazdo, proste.Tacy jak ty oczywiście podłapią wszystko od pismaków wyobrażając sobie nie wiadomo co, żeby zrobić bekę i zabłysnąć.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
edit up...
weź skończ tą jałową dyskusję, i nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz pojęcia, tzn o stadionach i co kogo boli.Ja mogę dać upust swoim emocjom tam gdzie trzeba, ty musisz na forum.
To że wlatują tam gołębie i wiją gniazda to nie znaczy że przylatuje ich tam cały Legion, ogarnij się kolejnym razem.Tacy jak ty pewnie już rozkminili że stadion jest cały w gniazdach posrany na biało.
ps: dlatego nie latają na stadion Cracovii bo to WtSK milicyjna jest przecież...do czego kolego dążysz swoim wpisami?
Nie musisz konkretnie pisać, każdy wie o co ci chodzi.
Absolutnie sobie wypraszam nie jestem żadnym Twoim kolegą bo tacy jak Ty zaraz rozkminią że mam kolegę &quot;Wiślaka&quot;.Nigdy nie miałem i nigdy miał nie będę.
Co do stadionów no to jasne że nie mam żadnego pojęcia tylko kibice Wisły są architektami na skalę światową tylko oni wiedzą najlepiej o co w danej dziedzinie/dyskusji chodzi.Ponadto są kulturalni mało wulgarni i są ludźmi godnymi naśladowania.Powinniście wszyscy jakieś ordery podostawać ????
Co do gołębi jeszcze to daję ręce uciąć że Ty wiesz jak rozwiązać ten problem tylko nie chcesz powiedzieć ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Czy w trakcie meczu na murawie pojawi się kibic? (13:00) Tak 1,45 Nie 2,40
Czy w trakcie meczu na murawie pojawi się kibic? (13:00) Tak 9,00 Nie 1,01
He, he. Ostre spadki, chyba chlopaki w Bytomiu ostro sie rzucili na ten bet.
@Tommy
Daj sobie spokoj. Nic mu nie wytlumaczysz o co najwyzej bedzie dwie strony syfu, nie warto.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Absolutnie sobie wypraszam nie jestem żadnym Twoim kolegą bo tacy jak Ty zaraz rozkminią że mam kolegę &quot;Wiślaka&quot;.Nigdy nie miałem i nigdy miał nie będę.
Co do stadionów no to jasne że nie mam żadnego pojęcia tylko kibice Wisły są architektami na skalę światową tylko oni wiedzą najlepiej o co w danej dziedzinie/dyskusji chodzi.Ponadto są kulturalni mało wulgarni i są ludźmi godnymi naśladowania.Powinniście wszyscy jakieś ordery podostawać ????
Co do gołębi jeszcze to daję ręce uciąć że Ty wiesz jak rozwiązać ten problem tylko nie chcesz powiedzieć ????
O jakiej dyskusji? Dałeś jakiś artykuł ok, i zacząłeś się podniecać o gołębiach że dobrze wiedzą gdzie srają w dwóch postach.Próbujesz się tu wybielać pisząc o kulturze nie mając pojęcia do jakiej granicy dobrego smaku można się posnąć na forum gdzie siedzą kibice, czy sympatycy z całej polski .
A najlepsze z tego jest to co pokazałeś w podkreślonym zdaniu, istny tekst na poziomie dziecka z podstawówki.
Może wiesz na jakim etapie wykończeniowym jest stadion Legii choć pewnie jeszcze na nim nogi nie postawiłeś, ale Wisły to chyba nie bardzo, więc tak jak napisałem wcześniej, nie wypowiadaj się w sprawach o których nie masz pojęcia.
ps: już ci tłumaczyłem coś na temat gołębi a ty dalej swoje.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Fajny klub gdzie kibice stawiają ultimatum
To chyba oczywiste, że kibice Legii TYLKO poinformowali Skorże, że dopóki Legia będzia walczyła o to trofeum to Ci bedą go popierać. To trofeum zresztą jest tak samo ważne zarówno dla kibiców jak i piłkarzy i trenera. Dla kibiców, bo dojście do finału i ewentualne zwycięstwo to kilka ciekawych wyjazdów ( w 3 rundzie LE to można juz chyba trafic na takie druzyny jak Aris czy Austria W.) dla trenera i piłkarzy to niezakończenie sezonu z niczym ( puchar Polski bardzo stracił na znaczeniu, ale jednak to po MP drugie najważniejsze trofeum) i jeszcze dłuższe wakacje.
Abstra***ąc już od tej sprawy to czesto w futbolu dochodzi do sytuacji gdy kibice wyrazając niezadowolenie z pracy trenera zwalniaja go, oczywiście nie bezpośrednio.
PS. Cziken - Legii.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ot, taka ciekawostka:
Maciej Skorża po meczu z Ruchem był żegnany, jak cała drużyna, gwizdami. W Gdańsku i ostatnio po spotkaniu z Zagłębiem Lubin najbardziej zagorzali kibice skandowali nazwisko obecnego trenera. &quot;Maciek to nie twoja wina, że to ch... jest nie drużyna&quot; - śpiewali m.in. na meczu w Trójmieście legioniści. Skorża odmówił komentarza dla Gazety Wyborczej w sprawie wypowiedzi Kowalczyka.
Kowalczyk o ultimatum

A tutaj możecie poczytać o wspaniałym wyznaniu Maćka Iwańskiego i reszty:
Iwański kupił mecz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom