>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dawno się tak nie uśmiałem jak po przeczytaniu tego artykułu heheh wiedzą gdzie załatwiać swoje potrzeby te &quot;gołąbki&quot;
Jako kibic Legii (czyli Ty) wolałbym, żeby gołąbki załatwiały swoją potrzebę na stadionie Legii, ale żeby ta Legia coś grała, bo póki co wyniki w lidze osiąga &quot;znakomite&quot;.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
E tam skończmy temat Mańka &quot;duże dziecko&quot; Arboledy. Problemy z jego gwiazdorzeniem były już w Zagłębiu. Cwaniaczek i tyle.
Dzisiaj miałem okazję przy piwku porozmawiać ze słynnym &quot;warszawiakiem z Karsina&quot; (kto nie zna niech wpisze w YT). Aż mi się spodobał jego chóralny śpiew: Warszawa, Warszawa, Warszawa, CWKS Legia... ???? Poza tym ma pojęcie o futbolu.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Jako kibic Legii (czyli Ty) wolałbym, żeby gołąbki załatwiały swoją potrzebę na stadionie Legii, ale żeby ta Legia coś grała, bo póki co wyniki w lidze osiąga &quot;znakomite&quot;.
Legia od 13 lat to tylko znakomici kibice.Ja to wiem ligi mistrzów nie wypatruję ale jakby gołębie srały na Łazienkowskiej to na pewno nie pisały by o tym gazety ...... Ogólnie jestem ANTY ITI odkąd zawładnęli tym klubem ten sezon nie powiem strasznie mnie zadziwia ale jak tak patrzę że nas leje Bełchatów Ruch itd to jestem za żeby nas zlał Widzew Korona Bytom może wtedy pseudo prezesy i pseudo właściciele się otrząsną i poznają znaczenie słowa Legia .....
.............a gołębie niech dalej srają na Reymonta
a teraz do boju ADAMEK!!!!!!!!!!!!
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Legia od 13 lat to tylko znakomici kibice.Ja to wiem ligi mistrzów nie wypatruję ale jakby gołębie srały na Łazienkowskiej to na pewno nie pisały by o tym gazety ...... Ogólnie jestem ANTY ITI odkąd zawładnęli tym klubem ten sezon nie powiem strasznie mnie zadziwia ale jak tak patrzę że nas leje Bełchatów Ruch itd to jestem za żeby nas zlał Widzew Korona Bytom może wtedy pseudo prezesy i pseudo właściciele się otrząsną i poznają znaczenie słowa Legia .....
.............a gołębie niech dalej srają na Reymonta
a teraz do boju ADAMEK!!!!!!!!!!!!
Nie rozumiesz że to się nie zmieni . Macie Właściciela bez jaj . Dawno bym wypier... takiego Miklasa czy Jóźwiaka jakby mi do klubu taki szrot sprowadził . Miklas nie podpisał kontraktu z Muchą przez co przepuścił dobre kilka milionów i co zrobili ? Miklas dostał fuche vice-prezesa zamiast prezesa ... to nie jest normalny klub .
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Jeszcze, co do wczorajszego meczu, większość z was pewnie już o tym wie, ale na poniższym zdjęciu dokładnie widać, dlaczego Smolarek zareagował tak, a nie inaczej:
W gwoli ścisłości jest to z meczu pucharowego w tym roku.

Ale też trzeba dodać, że Ebi w tym materiale co wrzucił kolega też wspominał, że Arboleda chciał zrobić to samo.Jedynie + dla Smolarka, że nie pierdzielił się w żadne szczypanie, pociąganie za koszulkę i tak dalej, a postąpił jak facet.

Co do Derbów Śląska.Odbył się.Piknikowa atmosfera z oby dwóch stron, Ruch słabo z dopingiem, My nie lepiej, obie strony bez opraw, jedynie co można odnotować to powrót bluzg.Co do samego meczu, cieszą mnie punkty na które nie liczyłem, mówi się, że Ruch jakby odpuścił spotkanie - nie wiem, nie moja broszka, z sektora gości było widać, że nasi nawet się starali, w obronie przyzwoicie wyglądało, a i Grzesiek coś strzelił ;o.

W sobotę gramy z Dyskopolo pucharowy.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Nie rozumiesz że to się nie zmieni . Macie Właściciela bez jaj . Dawno bym wypier... takiego Miklasa czy Jóźwiaka jakby mi do klubu taki szrot sprowadził . Miklas nie podpisał kontraktu z Muchą przez co przepuścił dobre kilka milionów i co zrobili ? Miklas dostał fuche vice-prezesa zamiast prezesa ... to nie jest normalny klub .
Ty się tez nie zmienisz też jesteś bez jaj mówiąć Twoją gwarą jesteś jak &quot;ręcznik&quot;
Właściciel jakby był bez jaj to by nie spłacał zadłużenia....
On tylko uczy się na Legii o tym o co chodzi w futbolowym biznesie
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Ty się tez nie zmienisz też jesteś bez jaj mówiąć Twoją gwarą jesteś jak &quot;ręcznik&quot;
Właściciel jakby był bez jaj to by nie spłacał zadłużenia....
On tylko uczy się na Legii o tym o co chodzi w futbolowym biznesie
Czytałeś wogóle co napisałeś ?
Jaka Gwara ? A jak inaczej można nazwać bramkarza gdzie każdy strzał w światło bramki to gol ?
Uczy się w Legii 7 lat tak ? Przy czym wtapia kasę na nieudaczników ? Zastanów się co za brednie piszesz . Wystarczy wyrzucić cały zarząd co nie ma pojęcia o piłce typu Miklas FSO czy jóźwiak ala jezdze sobie na wycieczki do Afryki a wziąć ludzi kompetentych znających się na piłce . Chyba Właściciel woli zyski niż straty ... droga do LM jest banalnie łatwa tylko nikt tego nie potrafi wykorzystać a tak kasa jak roczny budżet .
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Według mnie to ty za dużo się ograłeś w jakiegoś managera na komputerze.Musiała to być świetna gra lecz grałeś na amatorze bo dla Ciebie wszystko jest takie łatwe....
Jak by droga do Ligi Mistrzów była banalnie prosta wyrzucenie całego zarządu i trochę budżetu dawało awans do Ligi Mistrzów to grał by w niej GKS Bełchatów ????
Skoro Skaba puszcza każdy strzał w światło bramki to może zły jest trener bramkarzy w Legii hmmm?????
Zauważyłeś że w Legii jak był stary zarząd to też brakowało sukcesów???
Może to i dobry pomysł zwolnić cały zarząd ja natomiast zaczął bym od trenera Skorży który nie ma zielonego pojęcia o tym co robi .......
Na jego miejscu widział bym nie Kasperczaka nie jakiegoś ogórka z zagranicy a trenera który prowadzi młody zespół.....
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
każdy strzał w światło bramki to gol ?
Fajnie ręczniku prawisz, jednak nieprawdziwie ???? . Wczorajszy strzał zawodnika z Lubina był bardzo precyzyjny. W długi róg bramki uderzony przez całą długość pola karnego. Skaba jest słaby, ale przy takim strzale nie miał nic do powiedzenia, zresztą większość &quot;bramkarzy&quot; z naszej mocnej ekstraklasy nie obroniłoby takiego strzału. Kilka innych strzałów zdołał obronić, więc widzisz to co chcesz i co ci twoja głupota przesłania. Inna sprawa, że to obrońcy Legii dopuścili do tego uderzenia.
(L)egionista87 nie karm więcej tego trolla, bo on już z każdym się kłóci i jest znawcą w każdym temacie ???? . W kasynach również. ???? Już niedługo zazna prawdziwej komuny.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Weź kolego (L) spuść z tonu, to forum to nie miejsce na jakieś frajerskie anegdotki.Chcesz pokazać swój fanatyzm a tak naprawdę pokazujesz kompleksy prowadzące do napinek.

Problem z gołębiami to ma chyba większość stadionów, a to że akurat Wisła coś z tym che zrobić a pismaki podłapują to chyba nie powód do jakiejś dziecinnej szydery podkreślając ją w kolejnym poście.
Za rok przy takiej Łazienkowskiej będą po dachu na nartach ze szpachlami jeździć.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Według mnie to ty za dużo się ograłeś w jakiegoś managera na komputerze.Musiała to być świetna gra lecz grałeś na amatorze bo dla Ciebie wszystko jest takie łatwe....
Jak by droga do Ligi Mistrzów była banalnie prosta wyrzucenie całego zarządu i trochę budżetu dawało awans do Ligi Mistrzów to grał by w niej GKS Bełchatów ????
Skoro Skaba puszcza każdy strzał w światło bramki to może zły jest trener bramkarzy w Legii hmmm?????
Zauważyłeś że w Legii jak był stary zarząd to też brakowało sukcesów???
Może to i dobry pomysł zwolnić cały zarząd ja natomiast zaczął bym od trenera Skorży który nie ma zielonego pojęcia o tym co robi .......
Na jego miejscu widział bym nie Kasperczaka nie jakiegoś ogórka z zagranicy a trenera który prowadzi młody zespół.....
Gra była banalna ???? Jakby ten GKS miał mistrza to owszem . Co zrobił Lech ? Sprzedał Lewandowskiego i grali bez napastnika przez większość eleminacji ... Wisła ? Wyprzedała swoją obrone gdzie efekt tez widzielismy .
Co ma trener bramkarzy do transferów ? Tyle co zielinski do ustalania składu w Polonii . Trenera to tak przy okazji trzeba zmienić zarząd który nieudolnie prowadzi zespół również . Mieliscie majstra 02 i 06 ale przy odejsciu vuko , rogera , edsona przyszły ogórki typu giza i efekty widzimy do dziś .
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Może komuś się przyda ta informacja ????
Absencje:
Wisła Kraków:Maciej Żurawski(N 15 meczy i 1 gol), Nourdin Boukhari??(P 8 i 1 gol) i Rafał Boguski??(P 8 i 1 gol)

Korona Kielce
:paweł Golański(O 13 ), Jacek Markiewicz(P 16 i 1 gol),Sander Puri(P 3 i 1 gol), Krzysztof Pilarz(B 8), Kamil Kuzera(O 13), Łukasz Maliszewski(P 5) i Marek Nowak(P--)

Jagiellonia Białystok:
Bartłomiej Grzelak(N --),Marcin Burkhardt(P 17 i 1 gol),Luka Pejovic(O 4), Rafał Grzyb(P 17)

Arka Gdynia:
Mateusz Siebert(O--) i Marcin Budziński(P 13)
 
horus 129

horus

Użytkownik
Może komuś się przyda ta informacja ????
Absencje:
Wisła Kraków:Maciej Żurawski(N 15 meczy i 1 gol), Nourdin Boukhari??(P 8 i 1 gol) i Rafał Boguski??(P 8 i 1 gol)

Korona Kielce
:paweł Golański(O 13 ), Jacek Markiewicz(P 16 i 1 gol),Sander Puri(P 3 i 1 gol), Krzysztof Pilarz(B 8), Kamil Kuzera(O 13), Łukasz Maliszewski(P 5) i Marek Nowak(P--)

Jagielonia Białystok:
Bartłomiej Grzelak(N --),Marcin Burkhardt(P 17 i 1 gol),Luka Pejovic(O 4), Rafał Grzyb(P 17)

Arka Gdynia:
Mateusz Siebert(O--) i Marcin Budziński(P 13)
Z tego co ja wiem, to Bury jest gotowy do gry, ale spotkanie raczej zacznie na ławce.
EDIT:
No i Jagiellonia, a nie Jagielonia. ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Taka refleksja w trakcie ogladania meczu Korona- Wisła: Czy my serio nie mamy sędziów głównych z prawdziwego zdarzenia? Ile to juz wypaczen wyników tutaj chyba przoduje Legia , którął często krzywdzono chociaz chyba teraz dodano karniaka.
Ogladajac 1 polowe meczu Wiślaków miałem wrażenie , że sedzia zapomnial kartek, najpierw daje osttrzeżenie Lechowi pokazujac , że to juz 2-3 faul po czym ten zawodnik taktycznie fauluje dalej a kartki nie dostaje. Potem brutalny faul na Genkovie , ktory moze sie skonczyc kontuzja a sedzia malo , ze nie daje kartki to nawet nie przerywa gry, istna masakra nie dziwie sei zlosci Maaskanta.
W troche lepszej formie jest liniowy, ktory trudne ale dobre decyzje podejmuje.


55 minuta Żenada ....debilizm sedziego
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Wilk z tego muru uciekł jakby specjalnie chciał wyrównać ???? Jednak sentymenty hehe
Jagiellonia bardzo słaba. Fartem, bo fartem, ale wygrali. Mecz niemrawy, nudny jak walka Włodarczyka z Palaciosem...
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Wilk z tego muru uciekł jakby specjalnie chciał wyrównać ???? Jednak sentymenty hehe
Jagiellonia bardzo słaba. Fartem, bo fartem, ale wygrali. Mecz niemrawy, nudny jak walka Włodarczyka z Palaciosem...
„Sergei powiedział mi, żebym chwilę przed uderzeniem „Vuko” cofnął się kilka kroków i spróbował wybić ta piłkę. Wszystko byłoby ok, gdyby piłka po moim uderzeniu nie wpadła do bramki” – mówił po spotkaniu pomocnik Wisły
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Trzeba poweidziec, że mecz bardzo emocjonujący ale chyba dzięki sędziemu. A juz jak widze wjazdy na noge Genkova bez kartek to aż mną wzdryga. To nie pierwszy mecz Piaseckiego tak słabo sędziowany. Pareiko najlepszy GK Wisły od wielu, wielu lat ...O ile Małecki uderzył fatalnie to Edi nieźle i mocno więc wielki kunszt Estończyka.
Doceniam MAłego jego serce do gry , akcje indywidualne wkład w zwycięstwa ale nie może być tak , że ledwo karny podyktowany a Mały niczym na podwórku gała pod pachy i do karniaka ????
Nie dziwie sie czemu nie gra Sivakov dzis wszedl z ławki a to on wyglądał jakby w nogach mial 90 minut przy czym drobny Jirsak ganiał jakby dopiero wszedł. Nie bede oceniac wszystkich zawodników bo to nie ma sensu, szkoda remisu ale duży wkład w taki a nie inny przebieg meczu miał wspaniały sędzia główny.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Doceniam MAłego jego serce do gry , akcje indywidualne wkład w zwycięstwa ale nie może być tak , że ledwo karny podyktowany a Mały niczym na podwórku gała pod pachy i do karniaka
Mały jest wyznaczony do strzelania jedenastek, mówił o tym w wywiadzie jakiś inny piłkarz Wisły (nie pamiętam teraz kto) po innym meczu. Źle uderzył i to fakt ale nie ma co się sensacji doszukiwać.
Osobiście aż tyle bym na sędziego nie zwalał, było momentami ostro ale tak się gra w poważnych ligach.
Mecz oglądało się świetnie, emocje od pierwszej do ostatniej minuty, oby więcej takich spotkań w naszej lidze.
p. s.
Wilk &quot;przyJopił&quot; ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
No ostro , ogladało sie zajebiście nie wiem czy tak brzmiał wywiad chyba było coś o Kirmie, Małeckim i ktos tam jeszcze , że wymiennie ???? Wreszcie zaczyna strzelać Genkov, była by piekna 3 bramka ale mogl to w latwiejszy sposób rozwiazac, nadal twierdze , ze to dobry pilkarz.

Nastepna kolejka zapowiada sie ciekawie Lech- Legia bez m. in Stillica z tego co kojarze .
Wisła z GKS, Jaga na wyjezdzie z niezłym ZAglebiem. Zdziwiła mnie tak mała ilosc widzow w Kielcach, przeciez wiadome nie od dzis jak lubia Wisłe ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co do karnych to 1wszy karny w tej rundzie wykonywał Kirm. Nie strzelił i trafił po dobitce czyli na raty. 2 karnego wziął już na siebie w następnym spotkaniu Małecki i pewnie trafił. Ale dziś to tragedia...Zepsuł mi wszystko - od Uczty Piłkarskiej, po Ekstraklase z Ladbrokes, po bukmacherkę na Wygraj Lidze kończąc...:]
Meczyk ciekawy, ale jednak Wisła powinna to wygrać...OK - Edi karny, itd. Ale Wisła tez karny i do tego ta 300 Genkova od połowy boiska...Szkoda. Choć może dla widowiska w następnych spotkaniach to lepiej, bo dla Legii np jeszcze jakieś tam światełko się pali dzięki temu remisowi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom