>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

C 0

cere8

Użytkownik
Chciałbym by tak było. Generalnie cała koncepcja budowania składu, po zmianie właściciela w Toruniu bardzo mi się podoba i z niecierpliwością czekam na sezon ???? Nie zmienia to faktu że takie nazwiska Jak Ward, Holder, Hancock, Łaguta to jest najściślejszy top i niezależnie kto ostatecznie wyląduje w Toruniu, Jason będzie miał ciężko przebić się do składu. Choć jak pokazuje przykład, choćby Kildemanda można mieć świetny debiut w EE i takiego również życzę Australijczykowi ;)

Mam pytanie czy czyta ktoś Tygodnik Żużlowy ? Potrzebuję informacji dotyczących szaty graficznej, czytam regularnie od momentu, gdy szata jest ta co obecnie. Wie ktoś jaka była na początku powstania gazety, kiedy nastąpiła ewolucja. Wiem, że kiedyś była w formacie takim jaki obecnie posiada kwartalnik Świat Żużla. Chciałbym wiedzieć w jakich to było latach. Proszę o pomoc !
Przez przypadek przeczytałem ten wątek na poprzedniej stronie.
Znalazłem u siebie w domu trochę numerów z lat 2005-2006 i tygodnik miał 46 stron, 6 lakierowanych reszta na kredowym.Nie wiem czy teraz to jeszcze pomoże , ale może ????
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
No i to byłoby podsumowanie dziennikarstwa pana Ostafińskiego. Racja: TG był łączony z wszystkimi klubami EE, ale właśnie tylko i wyłącznie przez tego pana. Najpierw gość pisze bzdury, że gdzie to takiej legendzie nie dadzą fortuny za start w drużynie, co jest kłamstwem, bo kto normalny uwierzy że taki Falubaz będzie chciał go zatrudnić, a potem sam trąbi na prawo i lewo że Grudziądz ma pieniądze na niego, by ostatecznie teraz spłodzić wielki tekst, że jakie to zaskoczenie iż beniaminek wziął Golloba.
Jeśli chodzi o informacje żużlowe, to Przegląd Sportowy jest największym syfem, bo działem żużla kieruje człowiek, który podobno ma wielkie kontakty, nawet z klubowymi sprzątaczkami, ale jego zapowiedzi się sprawdzają w 1%. Zapewne prezesi i ludzie związani z klubami wykorzystują go sprzedając mu fałszywe informacje, aby mieć spokój w negocjacjach z zawodnikami, a ten człowiek to łyka i podaje dalej na stronach PS.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
No i dalej nie wiadomo czy bet będzie w tym roku miał streamy z angielskich torów. Nawet ten portal się przekonał o idiotycznym supporcie tego buka.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Co sadzicie o postawie Jasona Doyle&#39;a , ze wybiera starty w elite leugue kosztem SBPC
Bardzo dobra decyzja z punktu widzenia kibica Toruńskiej ekipy. Co za dużo to nie zdrowo. Doyle nie jest zawodnikiem ktory nagle może jeździć we wszystkich imprezach. Mam nadzieję,ze Toruń + GP będą dla Niego priorytetem. Forma jest dobra więc nie ma sensu jeździć aż nad to...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
No, czy z punktu widzenia kibica KS Toruń to bardzo dobra decyzja to bym tego nie był pewny ;) SBPC to raptem kilka występów w roku, gdzie może się mierzyć z najlepszymi żużlowcami świata, a BEL to duuużo spotkań i o wiele większa szansa kontuzji. Jak wiadomo jeździ tam wielu żużlowców, którzy nie mają wielkiego doświadczenia i obycia na torach, więc Jason może się nadziać na jednego z nich - czego oczywiście nie życzę mu, bo widziałem go w poprzednim sezonie wielokrotnie i ma gość moc. Szkoda tylko, że tak późno pokazał na co go stać
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
K 0

konik86

Użytkownik
mnie osobiscie zadziwia postawa AJa ktory na trudnym torze Lakeside radzi sobie wrecz wybornie :) dzis w STSie puscili go na over/under 8,5 gdzie po 3 seriach troche sie obawiałem ale jak widac ogarnia tamten tor i po kilku latach nieobecnosci potwierdza ze jest na TOPie ;)
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
No przetrzepałem i to, ale wszystko wskazuje, że Ci duńczycy w tym roku się na to odlali...
Ja ostatnio mecz Holsted z Holstebro śledziłem na facebook&#39;u gospodarzy.
Zaplanowane na dzisiaj spotkanie Munkebo z Holsted zostało odwołane z powodu opadów deszczu.
 
Do góry Bottom