>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
dawid.400 nie ma co się dziwić że przepisy dotyczące R/R i taktyczynych nie są wszystkim znane skoro nawet komentatorzy eurosportu ostatnio dziwili się dlaczego w 11 biegu nie ma rezerwy taktycznej ????
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Mam pytanie czy czyta ktoś Tygodnik Żużlowy ? Potrzebuję informacji dotyczących szaty graficznej, czytam regularnie od momentu, gdy szata jest ta co obecnie. Wie ktoś jaka była na początku powstania gazety, kiedy nastąpiła ewolucja. Wiem, że kiedyś była w formacie takim jaki obecnie posiada kwartalnik Świat Żużla. Chciałbym wiedzieć w jakich to było latach. Proszę o pomoc !
 
K 128

konju1

Użytkownik
Mam pytanie czy czyta ktoś Tygodnik Żużlowy ? Potrzebuję informacji dotyczących szaty graficznej, czytam regularnie od momentu, gdy szata jest ta co obecnie. Wie ktoś jaka była na początku powstania gazety, kiedy nastąpiła ewolucja. Wiem, że kiedyś była w formacie takim jaki obecnie posiada kwartalnik Świat Żużla. Chciałbym wiedzieć w jakich to było latach. Proszę o pomoc !
Na pewno byla do jakiegoś 2005-2006 roku.
 
K 128

konju1

Użytkownik
A czytales go wtedy ? Tez byly 24 strony , ktory format lepszy Twoim zdaniem, jak sie wtedy prezentowal ?
No pewnie. Jeszcze powinienem mieć te gazety. Jakbym dobrze poszperał to bym odnalazł. Wtedy było więcej stron. Podejrzewam, że 2 razy więcej. Na początku było kilka stron na świecącym papierze, a reszta na zwykłym. Który lepszy?...hmm...zależy jak dla kogo. Podobał mi się tamten format ????
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Co do tygodnika żużlowego to także pamiętam ten o którym mówi konju1. Kilka stron na eleganckim papierze, reszta szara. Chciałem nawet poszukać kilka numerów, ale się nie udało. IMO kiedyś to była lepsza gazeta.
Co do Cieślaka - tak nadchodzą chudsze lata. Nie boję się tego powiedzieć. Mam z tym gościem do czynienia dość często ponieważ jest trenerem w Unii i wiem co on znaczy dla zawodników, co potrafi zrobić z torem. Następcy nie widzę. No ale kiedyś to musiało nastąpić. Teraz niech granatowe marynarki się martwią, bo już dość czasów gdzie żerowali na pracy innych...
 
K 128

konju1

Użytkownik
Co do tygodnika żużlowego to także pamiętam ten o którym mówi konju1. Kilka stron na eleganckim papierze, reszta szara. Chciałem nawet poszukać kilka numerów, ale się nie udało. IMO kiedyś to była lepsza gazeta.
Co do Cieślaka - tak nadchodzą chudsze lata. Nie boję się tego powiedzieć. Mam z tym gościem do czynienia dość często ponieważ jest trenerem w Unii i wiem co on znaczy dla zawodników, co potrafi zrobić z torem. Następcy nie widzę. No ale kiedyś to musiało nastąpić. Teraz niech granatowe marynarki się martwią, bo już dość czasów gdzie żerowali na pracy innych...
A nie wiem czy pamiętasz też, że była jeszcze gazeta taka &quot;przedweekendowa&quot;. Też odnoga TŻ. Zapowiedzi meczów, składy, dużo wywiadów. W piątek się ukazywała. Bodajże w latach 2000-2004 i w sumie długo niestety to się nie ukazywało.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
F 5

flaming

Użytkownik
Rafał Dobrucki na trwającej właśnie konferencji prasowej poinformował, że po tym sezonie pożegna się z Falubazem Zielona Góra!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzikie karty rozdane:
Niels Kristian Iversen, Michael Jepsen Jensen, Troy Batchelor oraz Thomas H. Jonasson
Mamy już skład przyszłorocznego SGP:
Uczestnicy cyklu Grand Prix 2015:
Greg Hancock (USA)
Krzysztof Kasprzak (Polska)
Nicki Pedersen (Dania)
Tai Woffinden (Wielka Brytania)
Matej Zagar (Słowenia)
Andreas Jonsson (Szwecja)
Chris Holder (Australia)
Jarosław Hampel (Polska)
Jason Doyle (Australia)
Chris Harris (Wielka Brytania)
Maciej Janowski (Polska)
Niels Kristian Iversen (Dania)
Michael Jepsen Jensen (Dania)
Thomas H. Jonasson (Szwecja)
Troy Batchelor (Australia)

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/474939/iversen-jensen-batchelor-i-jonasson-z-dzikimi-kartami
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Akurat , że Warda nie będzie to było dla mnie do przewidzenia. Dla mnie tak do końca broni się tylko nominacja Iversena , który w 100% na nią zasłużył. Z duńczyków bardziej dałbym dla Kildemanda aczkolwiek Jepsen Jensen też zanotował dobry sezon. Nie rozumiem nominacji dla Batchelora, wychodzi na to po raz kolejny , że 9 miejsce daje utrzymanie w GP. Nominacja Jonassona to już typowo marketingowy zabieg aby było co najmniej dwóch Szwedów. Szkoda , że po raz kolejny pominięty zostali żużlowcy rosyjscy. Chciałbym bardzo kiedyś zobaczyć Griszę w GP..
 
C 0

cere8

Użytkownik
To już zależy od kary jaką dostanie Darcy. Tylko kto z czwórki Doyle, Ward, Łaguta ,Holder będzie zawodnikiem oczekującym ? ???? Zapewne Doyle, choć szkoda żeby po tak dobrym sezonie siedział na ławce.
Ogólnie w tym sezonie szykuje się podział na kilka piekielnie mocnych drużyn i resztę zdecydowanie odstających. Ciekawa transferowa jesień ;)
I największa zagadka... gdzie wyląduje Hancock ? Nie widzę drużyny, którą było by na niego stać i do której wizji by pasował.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
I największa zagadka... gdzie wyląduje Hancock ? Nie widzę drużyny, którą było by na niego stać i do której wizji by pasował.
Hancock jest w stanie jeździć w Toruniu za tyle kasy co na chwile obecną proponują Holderowi a ten nie za bardzo chce sie zgodzić na obniżenie zarobków.
Nie koniecznie Doyle będzie &quot;siedział&quot; na ławce rezerwowych. Gajewski będzie wysatwiał poprostu lepszych a nie znane nazwiska.
 
Do góry Bottom