>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Mam tylko nadzieje, że jutro pokażą o 18:30 mecz z Rzeszowa ???? Bo w Bydgoszczy nie pojadą na 99%. Cała noc padało mniej czy więcej nie istotne i cały dzień gdzieś do godziny 20. A jutro? jutro ma być bez deszczu ale nie zapowiadają słońca i upału więc wątpię, że uda się tor doprowadzić do normalnego stanu używalności ale zobaczymy. Kurs dla mnie na Toruń mimo wszystko trochę przeszacowany. Adrian, Tomek i Holder po sześć razy jutro w razie potrzeby siedem. Na prawdę ciężko będzie wygrywać gospodarzom. Juniorzy mniej więcej równo ale handicap po stronie Startu. Do tego dwa razy pojedzie para Gollob - Miedziński i raz Holder - Miedziński i w razie czego taktyczne chociaż wątpię, że Start osiągnie taką przewagę. I do RADULI bo chyba on jedyny tutaj z Torunia, fajny ten wasz &quot;Copernius&quot; i ogólnie fajna ta nowa drużka chyba Bema oddana obok Lodowiska. Tylko oczywiście stałem w korku na Kościuszki i się spóżniłem bo Hampela już nie było nawet ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Póki co w Anglii pachnie małą niespodzianką. Pantery do 6 biegu tylko 2 ind. zwycięstwa (Bjerre), więc wynik 15:21 i tak jest stosunkowo niskim wymiarem kary. Szczepaniak najbardziej zaskakuje bo wygrał już dwa biegi. Formacja &quot;rezerwowa&quot;, która miała robić wynik dla Peterborough póki co piach. Oby się ogarnęli bo typ na gospodarzy wyglądał naprawdę dobrze.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Póki co w Anglii pachnie małą niespodzianką. Pantery do 6 biegu tylko 2 ind. zwycięstwa (Bjerre), więc wynik 15:21 i tak jest stosunkowo niskim wymiarem kary. Szczepaniak najbardziej zaskakuje bo wygrał już dwa biegi. Formacja &quot;rezerwowa&quot;, która miała robić wynik dla Peterborough póki co piach. Oby się ogarnęli bo typ na gospodarzy wyglądał naprawdę dobrze.
Wyglądał dobrze, ale właśnie Patrick znowu pokazuje się z fatalnej strony, do tego ten Klindt to jedna wielka porażka jak widać. Jeszcze Larsen dzisiaj dno, cóż zakład już przegrany... Szkoda, ale taka liga dziwna niestety.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tomasz Gollob: Gdybym mógł, jeździłbym w Bydgoszczy
cały wywiad do przeczytania w linku ale nurtuje mnie jedna sprawa:
Za każdym razem, gdy były mistrz świata powraca do Bydgoszczy na zawody, powraca też temat jego uczuć związanych z jazdą przeciwko drużynie, w której się wychował. - Oczywiście, serce bije dla Bydgoszczy. Jednak ja pracuję dla Torunia. Co do tego nie mam wątpliwości. Jeżdżę i walczę dla każdego mojego pracodawcy, tam gdzie tego pragną i mnie chcą - wyjaśnił.
Pogrubione zdania chyba się nieco wykluczają ale Tomek nigdy nie był dobrym mówcą...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wszystko dobrze powiedział. Jeździ dla Torunia bo tu chcą Go działacze, sponsorzy i normalni kibice;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Być może niedługo na necie pojawi się nagranie z tego 14. biegu meczu KMŻ-Ostrovia, gdzie Kudriaszov &quot;wywalił się&quot; gdy Sovia prowadziła 5:1 i dzięki temu wygrałaby mecz ale teraz już napiszę jakie następstwa tego są. Kudriaszov nie pojedzie z Orłem Łódź bo dostał czerwoną kartkę i musi zapłacić 1500zł, a do tego Michał Widera czyli jedna z czołowych postaci żużla ostrowskiego wyrzucił go z mieszkania i warsztatu, a obie te rzeczy Andriej miał za friko. Ciekawie to wygląda i tym samym rewanż w Ostrowie, 7 lipca zapowiada się cholernie ciekawie.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Michał Widera czyli jedna z czołowych postaci żużla ostrowskiego wyrzucił go z mieszkania i warsztatu, a obie te rzeczy Andriej miał za friko.
To ładnie się odwdzięczył Rosjanin Widerze za możliwość rozwoju w Polsce i opiekę. Jeśli to prawda i panowie już się nie dogadają to Andriej jednym wybrykiem może przekreślić sobie szansę na jazdę w Polsce.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Ta sytuacja mi się przypomniała od razu, byłem na tym meczu akurat : ) Ale wtedy konsekwencją jego zachowania nie było przerwanie biegu, tylko wykluczenie za zdublowanie oraz potem zawieszenie za stworzenie niebezpiecznej sytuacji.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Upadek Holdera w 15nastym biegu meczu Coventry - Poole
Suspected broken hip and shoulder for the World Champ.
En Route to hospital now.
 
Do góry Bottom