>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

S 202

szymontom

Użytkownik
Gniezno jak by moglo to juz dawno tak by zrobili...Na drodze stoi limit ksm-u i musza co nie ktorzy zawodnicy dalej jechac...Swoja droga ciekawe czy postawia sie Lesznu w niedziele(derby) czy odpuszcza i pomoga w wejsciu do czworki ekipie z Wielkopolski.....
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Gniezno jak by moglo to juz dawno tak by zrobili...Na drodze stoi limit ksm-u i musza co nie ktorzy zawodnicy dalej jechac...Swoja droga ciekawe czy postawia sie Lesznu w niedziele(derby) czy odpuszcza i pomoga w wejsciu do czworki ekipie z Wielkopolski.....
Ułamek wraca do składu, więc się stawiają ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Niedługo ruszamy z turniejem o tytuł IME.
Jakby ktoś chciał się pobawić w menagera żużlowego, to zapraszam http://speedwayeuromanager.com
Liga prywatna naszego forum : 311457877
Podbiję i zachęcam do przyłączenia się. Po 1.kolejce jesteśmy na 8.mscu w klasyfikacji lig prywatnych, więc może akurat ktoś dojeb.ł niezły wynik w 1.kolejce, a jeszcze się nie zapisał do ligi &quot;F.B.com&quot;;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20130729%2FZUZEL92%2F130729313
Ciekawe co z tego wyjdzie...Toruń robi co może.
Ja bym nie rozpatrywał powrotu Ryana w kwestii tego że ma zdobywac tyle pt co Holder bo to jest poprostu nie do zrobienia. Według mnie jesli ma jechać ktoś z trójki:Kennett,Kus,Sullivan to bez niczego stawiam na Australijczyka. Jeśłi nawet zdobędzie w meczu(we Wrocławiu) 4-6pkt to i tak będzie lepiej niż by mieli jechać wspomnieni wyżej którzy zapewne wiecej niż 1-2 oczek nie zrobią.
Najważniejszy będzie mecz w Toruniu z Lesznem bo tam poprostu Anioły muszą wygrać zgarniaja 3 pkt i mają top4 a dalej wiadomo zz za Crispiego.
I kolejna kontuzja:
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/374110/chris-harris-zlamal-obojczyk
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Moim zdaniem nic to nie zmieni. Nie wierzę, żeby urlopujący się przez ostatnie pół roku Sullivan był w stanie zastapić Holdera w choćby 50%.
Ratunkiem dla Torunia może być ZZ w playoffach, ale w Piernikowie boją się chyba już teraz o pozycję w TOP4, bo przy niekorzystnych wynikach rywali i wpadce na Motoarenie z Unią Leszno o medale może powalczyć duet leszczyńsko-tarnowski.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Moim zdaniem nic to nie zmieni. Nie wierzę, żeby urlopujący się przez ostatnie pół roku Sullivan był w stanie zastapić Holdera w choćby 50%.
Ratunkiem dla Torunia może być ZZ w playoffach, ale w Piernikowie boją się chyba już teraz o pozycję w TOP4, bo przy niekorzystnych wynikach rywali i wpadce na Motoarenie z Unią Leszno o medale może powalczyć duet leszczyńsko-tarnowski.
chyba nie poważny jesteś, nie jeździł pół roku ale doświadczeniem i ilością wygranych biegów w karierze zjada Kusa i Kennetta, nawet gdyby miał wystąpić w tą niedziele zdobył by więcej punktów niż oni razem wzięci. Myślę że bez problemu z czasem zacznie zdobywać conajmniej połowę punktów Holdera. Czasem się zastanów Eintseinie
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
chyba nie poważny jesteś, nie jeździł pół roku ale doświadczeniem i ilością wygranych biegów w karierze zjada Kusa i Kennetta, nawet gdyby miał wystąpić w tą niedziele zdobył by więcej punktów niż oni razem wzięci. Myślę że bez problemu z czasem zacznie zdobywać conajmniej połowę punktów Holdera. Czasem się zastanów Eintseinie
Nad czym mam się zastanawiać? Przeczytałeś w ogóle jakie bezpłodne zdania napisałeś?
Kus z Kennettem przywieźli w sumie 1 punkt więc faktycznie trudno żeby Sullivan przywiózł mniej, bo na juniorach rywala z pewnością coś zrobi... Ale gdzie mu do Holdera, który wyciągnął w tym sezonie średnią 2,2.
Przytyk o doświadczeniu i zasługach Ryana to już jakiś absurd, bo równie dobrze można by wsadzać na motocykl Rickardssona albo Crumpa. I gdzie tam Sullivanowi do nich.
EDIT:
Tak w ogóle to poziom dyskusji staje się rozczarowujący...
Forma Sullivana jest wielką niewiadomą. Każdy, kto wie cokolwiek o bukmacherce zdaje sobie sprawę, że rozkład prawdopodobieństw nie jest punktowy lecz rozciągnięty na całą przestrzeń możliwych wyników i zarówno robienie kompletów przez Australijczyka, jazda na poziomie Miedzińskiego czy Pulczyńskich jak i same zera są możliwe w jego wypadku... Ale co z tego, jeśli przyjedzie taki cieć z komunistyczną mendą w awatarze i będzie bez żenady próbował prostować innych do swoich urojeń... Wstyd.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ryan nawet jak jest w słabszej dyspozycji (chyba nikt nie wie w jakiej jest formie) to na wyjeździe będzie robił 4-8 pkt, a może i więcej. Z kolei na Motoarenie będzie się kręcił koło dwucyfrówki. Sprzęt będzie miał swój lub po Chrisie. Ryan obok Tomka to król Motoareny. W playoffach chłopaki będą chcieli wygrywać u siebie maksymalnie ile się da a na wyjazdach starać sie jak najmniej przegrywać.
Tylko pewnie Ryan zażądał sobie sporo hajsu. Ale po tym jak został potraktowany to nie ma się co dziwić.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Chyba troszkę przesadzasz. W końcu Sullivan na Motoarenie był zawsze najlepszym z Unibaksów. Jazdy na żużlu się nie zapomina. W końcu Ryan przygotowywał się do tego sezonu, więc jego brak jazdy na początku sezonu można uznać za równoważne z jakąś kontuzją. Sullivan mógłby mieć problemy na torach brytyjskich czy szwedzkich, gdzie nawierzchnia nie należy do najłatwiejszych ale na betonach przygotowanych przez byłego prezesa Unibaxu sobie poradzi.
Myślę, że spokojnie stać go na robienie podobnych wyników do zeszłorocznych. Przynajmniej u siebie. Niemniej zgadzam się z Twoją opinią, że ZZ nie byłoby chyba gorszą opcją, a napewno tańszą. A niedlugo do składu mógłby wskoczyć Emil Pulczyński. Widać jednak, że R. Karkosik desperacko chce zdobyć złoto w tym sezonie. Już przed sezonem wyłożył mega kasę na zespół, a teraz Sullivan za parę meczów zarobi horrendalne pieniądze. Ale kto bogatemu zabroni? Dla nas kibiców to chyba nawet lepiej.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Jacques, ja się jednak z Tobą nie zgadzam. Motoarene zna perfekcyjnie, w poprzednim sezonie wykecił średnią na tym torze 2,522. Ale uważam że nie jest w stanie wrócić na ten poziom. Oczywiście jest to lepsza opcja niż Kus i Kennett, ale czy korzystniejsza niż zz-tka za Holdera (którą w PO Toruń będzie mógł stosować) na MA? Polemizowałbym. Jeśli Sullivan wygra start na MA to pojedzie po 3 punkty, ale jeśli nie to będzie mu ciężko. Powód prosty - brak objeżdżenia. Na miejscu kibiców z Torunia wiele bym nie oczekiwał, jakby robił on po 8-10 pkt na mecz to był by mega fantastyczny wynik. Tak właściwie pamięta ktoś jakiś udany powrót do jakiegokolwiek sportu? To nie jest takie łatwe jak się wszystkim wydaje.
Kto według was Wygra Ekstraligę?
Jak była taka możliwość to dałem surebeta na wygrane na ZG i Czewy. Myślę że taki będzie finał w tym sezonie.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
W ogóle te dywagacje wasze zmierzają donikąd i można tak beż końca odbijać piłeczkę... Działacze z Torunia wyszli z najprostszym rozwiązaniem i w czasie rozmów zaprosili Sully&#39;iego na trening dziś i jutro, Ryan miałby odbyć próbne jazdy na Moto Arenie i to powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. Aczkolwiek jeśli już Ryan przyjął zaproszenie na taki trening, to można wnioskować, że negocjacje są już na bardzo zaawansowanym etapie. Takiemu doświadczonemu żużlowcowi wystarczy kilka jazd, żeby poczuć się jak ryba w wodzie, a i sprzęt. Nie raz sprzęt nieruszany przez zimę i długi czas potrafi odpalić niesamowicie, a Saletra na toruńskim owalu był świetnie spasowany. Niewątpliwie jednak jeśli Ryan miałby wspomóc Anioły w walce o medale, byłoby to wzmocnienie, jedyną zagadką jest na jaką skalę no i przede wszystkim atrakcyjność żużla wzrośnie.
Pozdrawiam
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
chyba boją się , że mogą przegrać z lesznem u siebie i nie awansować do top 4 ? Według mnie to nie jest wcale taki opłacalny interes. Sullivan jestem pewien, że zażąda sobie sporo pieniędzy a potrzebny będzie tak na prawdę na 3 mecze. Bo o ile gorzej niż Kus/Kennet nie da się jeździć to wydaje mi się, że Z/z w play offach jest pewniejszym punktem(Gollob,Ward,Miedziński,Przedpełski) niż Sullivan który nie miał przez ponad pół roku kontaktu z motorem. No nic zobaczymy, nie jest jeszcze powiedziane, że Sullivan podpisze ten kontrakt ;)
 
S 202

szymontom

Użytkownik
I jeszcze jedna wiadomosc dla fanow zuzla...Tobet znika z bukmacherki...(Bierze go Betsafe od 10 sierpnia )wiec szkoda kursow na mecze 1 i 2 ligi...Szkoda,bo dawali czasem swietne kursy...
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
A nie jest to tak że Betsafe biorąc Tobet bierze też jego ofertę w sensie udoskonala swoją aktualną ofertę o pierwszą i drugą ligę żużla oraz niższe rozgrywki naszej kopanej ? Mam nadzieje ze nie od razu ale z czasem tak będzie bo szkoda by było na prawdę.
 
nyk 501

nyk

Użytkownik
Tobet rozliczał tak starty że ile pojechali tyle liczono np jak był over 10 a zawodnik jechał 7 razy to i tak było to rozliczane na plus w Betsafe pewnie to zweryfikują i bedzie dupa....
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tobet rozliczał tak starty że ile pojechali tyle liczono np jak był over 10 a zawodnik jechał 7 razy to i tak było to rozliczane na plus w Betsafe pewnie to zweryfikują i bedzie dupa....
????
ogarnij lepiej regulaminy buków zanim kolejny raz ośmieszysz się na forum.
Sullivan ponownie w Toruniu, dla mnie średnie info bo mam DMP dla Zielonej i powrót Seletry to spore wzmocnienie i na pewno lepsza opcja niż Z/Z.
 
Do góry Bottom