>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

J 3,9K

jacques

Forum VIP
A co tutaj dyskutować? Wiadomo, że głównie sprzęt. Ale nie tylko. Analogiczna sytuacja jak z Toninho w drugiej połowie 2012 r. Obaj zawodnicy zawsze mieli duży talent i technikę. Jak dostali szybki sprzęt i dodali do tego odrobinę bardziej profesjonalne podejście (zatrudnili odpowiednich doradców ds. ustawień i jazdy) to od razu są wyniki.
Tai już przed sezonem był pewny siebie. Widocznie Peter Johns od którego bierze silniki zaczął jego traktować priorytetowo, a nie Holdera który teraz dołuje ;)
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/345219/tai-woffinden-licze-na-tak-szybki-silnik-jaki-mial-holder
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/347520/tai-woffinden-moge-pokonac-kazdego-zawodnika
http://m.onet.pl/sport/zuzel,fkgfw
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Myślę, że to jednak nie priorytetem Johnsa jest Tai. Dlaczego? wiadomo, że to jest sport a w nim rządzi kasa. To jak pod tym względem porównywać Holdera i &quot;Tajskiego&quot; to przepaść jest na pewno ogromna szczególnie po poprzednim sezonie Holdera gdzie zdobył złoto. Szczerze chciałbym żeby to nie był jeden sezon Tai&#39;a. Pamiętam jak jako 17-18 letni chłopak w Częstochowie robił wyniki na poziomie 3,3,3,3. To jeszcze były czasy Grega i chyba Nickiego we Włókniarzu. Aż żal, że jednak Polonia go nie pozyskała w tym sezonie bo może mimo wszystko chociaż jeden z tych wyjazdów w tym sezonie by jednak wygrali. Jeszcze słowo chce rzucić o Emilu mimo braku sympatii do niego to obiektywnie to, że odszedł z Bydgoszczy wyszło mu na dobre. W mojej ocenie aktualnie z taką formą to ani nie Tomek ani nie Jarek są w mojej ocenie głównymi kandydatami do złota w GP. A Tai? z taką formą bez problemu się w cyklu utrzyma zresztą jak tak będzie jeżdził Hancock itd to oni będę się bardziej martwić o utrzymanie w cyklu niż taki Tai. Podsumowując wchodzą &quot;młode wilki&#39;. Jeśli Jarek chce zdobyć tytuł to musi to uczynić bardzo szybko bo póżniej w mojej ocenie będzie już za póżno gdy doświadczenie zbierze Ward, Tai itd bo Emil i Holder już je mają.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Co do Tai&#39;a-oczywiście że ma chłopak talent do jazdy,ale ta jego forma to według mnie w 90% zasługa rakiety na jakiej jeździ.Ten artykuł ze strony GP dużo mówi,sam Tai przyznaje że najważniejsze jest trafić na ten silnik,który da ci przewagę nad innymi.I sam też mówi o tym,że gdy ten silnik ulegnie awarii to wszystko może się szybko odwrócić na niekorzyść zawodnika.
Jaq użył tu przykładu Antonia,ja bym dorzucił PUK-a jeszcze.Jakoś nagle,od minionego sezonu jest mega szybki i wygrywa praktycznie z każdym na dystansie,nie koniecznie wygrywając starty.A pamiętamy przecież jak on słabo jeździł wcześniej w naszej lidze.

A co do tych niespodzianek i teorii z komisarzami.W 100% zgadzam się z tym co pisał Jaques. Dla mnie po prostu niektórzy zawodnicy są na poczatku sezonu lepiej dogadani ze sprzętem i to decyduje.A że np w Polonii ciężko wskazać kogoś kto jedzie poniżej oczekiwań(poza juniorami) to takie a nie inne ich wyniki.
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
W Elite League niezłe jajca. Spotkanie odwołane z powodu zalanego toru. Tymczasem info z twittera.
Aaron Flanagan ‏@aaronflan 28 min
Confirmed: Both Matej Zagar and Magnus Zetterstrom missed their flights from Poland to the UK today. Artur Mroczka was injured. #speedway
Aled Bagshaw ‏@Aledbagshaw 1 h
@Chris_Holder23 theres not even a rain cloud in sight up here either ��
Zdjęcie z toru ????
https://twitter.com/Chris_Holder23/status/328889250877677568/photo/1
Mamy wieczór i już wiadomo, że intryga raczej się nie opłaci.
http://www.speedwaygb.co/news.php?extend.20023.1&amp;utm_source=twitterfeed&amp;utm_medium=facebook
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
No to są jaja... takich rzeczy to nawet w Polsce nie ma... byłaby lokata niemal jak Leszno, choć zapewne na szybko by jakichś gości zwołali... ajajaj...
 
pavelo 8

pavelo

Użytkownik
http://bez-hamulcow.przegladsportowy.pl/2013/04/30/pytanie-o-pieniadze/#more-424
Ciekawe sensacje na temat Włókniarza.Może to plotki w większości,ale jedno mogę potwierdzić-Emil podczas GP rozmawiał z naszym prezesem na temat powrotu do Polonii na sezon 2014 i była to rozmowa na prośbę teamu Emila ????
Jeżeli ktoś wierzy w sensacje tego redaktorzyny to gratuluje ;) Co do Emila, to rozmowy tego typu trwają cały rok i nikt tego nie ukrywa. Daruś jest cięty na Włókniarz odkąd jego kabel został wyrzucony z klubu, a jak za każdym razem jak dzwoni do klubu po ciekawostki to go zabijają śmiechem. Co ten człowiek wie i jakie ma kontakty pokazywał podczas okienka tranfserowego ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Widzę że red. Ostafiński znów w &quot;formie&quot;. Najlepiej tego newsa (już zmodyfikowanego) skomentował Suskiewicz na swoim facebooku.
Nie gloryfikujmy pana Suskiewicza z kolei,bo to jest delikatnie mówiąc &quot;szuja&quot; i jakbyś go zapytał czy rozmawiali z Polonią podczas GP o powrocie to by ci się wyparł prosto w oczy..
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
levy_42 i co pewnie Deresiński jest na tak jeśli chodzi o powrót Emila? Jeśli ma przyjść za Grega to ja dziękuje mimo tegorocznej formy Rosjanina na początku sezonu. Mimo, że Greg nie robi show to uważam, że tegoroczne wyniki są w większości jego zasługą z tego powodu, że wprowadza do zespołu super atmosferę. Przy obecnej formie takich drużyn jak Tarnów, Gorzów itd to jestem spokojny o utrzymanie Polonii. Pytanie jeszcze jedno do Ciebie skoro jesteś blisko klubu o co chodzi znowu z Kanclerzem ???? ? Bo podobno Dering przy Jarku to &quot;złoty człowiek&quot; ???? ????
edit // I jeszcze jedno pytanie skoro Emil chce wrócić a Suskiewicz tego nie potwierdzi to dlaczego facet ma tego gnoja dalej w swoim boksie :-/ ?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Hans Andersen zawieszony!

Hans Andersen wystąpił w środowym półfinale Indywidualnych Mistrzostw Europy w Debreczynie. Start na Węgrzech Duńczyk okupił jednak zawieszeniem w brytyjskiej Elite League.
Brytyjczycy postanowili nałożyć karę na lidera Swindon Robins za rezygnację przez niego z jazdy w meczu Elite League. Andersen został zawieszony na 28 dni.
Warto wspomnieć, że brytyjska federacja wcześniej nie zezwoliła na starty w tej imprezie Scottowi Nichollsowi, który miał wystąpić w pierwszym półfinale w Czerwonogradzie.
Organizatorem Speedway European Championships jest polska firma One Sport Marketing. Z tym faktem ciężko jest pogodzić się organizatorowi cyklu Grand Prix, firmie BSI.
Ależ BSI się boi konkurencji ... Duże osłabienie aktualnych Mistrzów BEL.
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
Niestety wygląda na to, że SF nie popisały się tym newsem i w dzisiejszym rewanżu Hans będzie już w składzie.

Hans Andersen ‏@Hansi_Andersen 10 h
@MatejZagar55 thx fella. But sportowefakty have got it all wrong some fans wanted me banned and I tweeted about it SO now poles think I am

W skrócie: Hans zatweetował, że gardzi tymi, co żądają dla niego 28 dni kary za opuszczenie tego meczu. SF pomyślało, że to federacja i na szybkości napisano tego newsa.
 
R 67

route66

Użytkownik
Za to złe wiadomości przypłynęły z Danii we wczorajszym meczu Madsen uległ wypadkowi i według 1 diagnozy jest podejrzenie wstrząśnienia mózgu . Jeśli Leon nie będzie mógł wystartować w niedzielnych derbach południa za niego zobaczymy Jakuba Jamroga.
za sportowefakty.pl
P.S Dla typujących wygląda na osłabienie ale Kuba przed treningiem z Gorzowem w Mościcach był najszybszy.
 
M 32

molpl

Użytkownik
ktoś pokusi się o typowanie meczu przed kursami? Ja myslę, że Swindon Robins wygra roznicą 8-10 pkt
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Gorzów stosuje Zastępstwo Zawodnika za Nermarka w niedzielnym meczu przeciwko Startowi Gniezno. Zastępować Nermarka może każdy zawodnik więc jest to wzmocnienie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
W meczu ligowym Stali Gorzów i Fogo Unii Leszno Daniel Nermark złamał rękę. Leczenie nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, stąd Szwed jest zmuszony poddać się operacji.
Żużlowca żółto-niebieskich czekać będzie trzy lub czterotygodniowa absencja. Przez najbliższe cztery mecze gorzowianie będą mogli stosować za Szweda zastępstwo zawodnika.

źródło.http://www.SportoweFakty.pl
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W meczu ligowym Stali Gorzów i Fogo Unii Leszno Daniel Nermark złamał rękę. Leczenie nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, stąd Szwed jest zmuszony poddać się operacji.
Żużlowca żółto-niebieskich czekać będzie trzy lub czterotygodniowa absencja. Przez najbliższe cztery mecze gorzowianie będą mogli stosować za Szweda zastępstwo zawodnika.
źródło.www.SportoweFakty.pl
Spore wzmocnienie Stali Gorzów w takim razie. Szkoda że Tomek Gapiński wdepnął w takie bagno jak Gorzów i niestety nie ma możliwości jazdy :-(
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jest jeszcze jedna niezwykle istotna sprawa. Ligowe zawody będą dublowane. Dwa mecze będą rozpoczynały się na przykład o 17, kolejne dwa o 19. Jeśli w mieście, z którego była zaplanowana transmisja pogoda uniemożliwi rozegranie spotkania, to od razu na antenę &quot;wchodzi&quot; relacja z drugiego toru. TVP nie mogła tego zagwarantować - zakończył Ireneusz Zmora.
Buhahaha.To dziś jedzie Toruń z Częstochową jakiś rewanż sprzed tygodnia? Bo zamiast odwołanego meczy Polonia-Apator właśnie leci na Nsport mecz z Torunia.Pełen profesjonalizm NC+,tak jak zapowiadali;)
 
R 67

route66

Użytkownik
Po co robią rezerwowe mecze? Ja rezerwowy mecz rozumiałem tak ze jadą tam z kamerami a komentarz ze studia. A termin rezerwowy jak sie dzis boleśnie przekonaliśmy wygląda tak jak pokazał przykład Gniezno - Tarnów czyli co najmniej dzien wcześniej ... a chyba nie o to chodziło.. bo często zawody odwoływane sa w niedziele i mało kto decyduje odwołać dużo wcześniej
Tylko nc+ sama sobie przeczy bo tak samo złe prognozy były z Gniezna jak i Bydgoszczy..
 
Do góry Bottom