>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

radula 5,4K

radula

Użytkownik
No właśnie o to mi kurcze chodzi,ze nie patrzą na kibiców tylko żeby mieli zyski. Przecież wiadomo,że nie kazdego stać na wykupienie pakietów czy też na założenie sobie cyfry. Najbardziej niestety ucierpią na tym kibice czyli My bo napewno większość osób miała lepszy dostęp do TVP Sport czy też Polsatów niż do tego dziwactwa. I jak to możliwe że na nie całe 2tyg przed rozgrywkami nadal oficjalnie nie ma informacji gdzie to będzie pokazywane tylko jakies doniesienia.
Dobra koniec użalania się itd.;) Czekamy na oferte i ruszamy z Auckland;)
Pozdróweczka!
edit: znalazłem cos takiego:
Co ciekawe, godziny rozpoczęcia transmisji to godziny rozpoczęcia pierwszych biegów. Tym samym prezentacje drużyn rozpoczną się odpowiednio wcześniej. O tym, na jakich kanałach będziemy mogli obejrzeć awizowane spotkania, przekonamy się 21 marca, gdy oficjalnie ruszy platforma NC+.
Też mi profesjonalizm nawet prezentacji nie pokażą ani żadnego wstępu juz lepsze było TVP Sport!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Te UPC pewnie będą miały bo mają i Canal + z tego co wiem. Co do oglądalności, umowa zostala podobno podpisana na 3 lata. Ekstraliga sprzedała Canalowi bo to ona ma prawa do tego i ich nie interesuje czy będzie oglądała mecze jedna osoba czy milion. Czy Canal strzelił sobie w stopę wydając pewnie grube pieniądze na to tego nie wiem ale wątpię bo na pewno reklamy firmy będą wykupowały i to za duże pieniądze więc spokojnie Canal stratny nie będzie w mojej ocenie. A niestety kibice w intertesach schodzą na drugi plan więc jeśli zysk się będzie zgadzał to % oglądalności będzie dla nich mało ważny. A większość kibiców niestety będzie oglądało żużel w necie pewnie.
No czyli zgadzamy się że żużel w NC+ to krok wstecz wobec popularyzacji tej dyscypliny ????

Kibice sobie poradzą,przede wszystkim pójdą na stadion a w drugiej kolejności znajdą sobie darmowy stream w necie.
Ale nowych fanów będzie przybywać jeszcze mniej,bo Cyfrę cz N-kę ma znikomy procent ludzi którzy posiadają w domu tv.I zapomnijcie o tym,że w jakiejś kablówce będzie kanał sportowy z NC+ bez dodatkowej opłaty(tak jak teraz np 39 zł za pakiet 3 kanałów Canal było).Jedyne co będzie dostępne szeroko to TVN Turbo i 1 mecz w miesiącu..
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
No właśnie o to mi kurcze chodzi,ze nie patrzą na kibiców
&quot;Nie od przychylności rzeźnika, piwowara czy piekarza oczekujemy naszego obiadu, lecz od ich dbałości o własny interes. Zwracamy się nie do ich humanitarności, lecz do egoizmu i nie mówimy im o naszych własnych potrzebach, lecz o ich korzyściach&quot;
Amen.
Ja na pewno nie zabulę kasy na dodatkową platformę, w necie spokojnie znajdziemy streamy dobrej jakości. Wiadomo że nie jest to to samo ale co zrobić skoro żyjemy w chorym kraju.
Już nie mogę się doczekać ligi, szczególnie Angielskiej bo tam bardzo interesujące roszady ????
 
pavelo 8

pavelo

Użytkownik
Panowie, a co sądzicie o zamieszaniu z Sullivanem ? Jak myślicie, chodzi o kasę, aneksy w kontraktach, brak motywacji do walki o skład ? Teraz pomyślmy hipotetycznie, że Miedziak będzie miał znowu średni sezon, dłuższa kontuzja Holdera albo Warda ? I Apatorowi może się zacząć palić pod nogami nie mając silnej alternatywy.
PS
Każdej drużynie może się zdarzyć to co opisałem z zawodnikami powyżej, ale inne drużyny nie mają takiego rezerwowego jak RS
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jak będziemy podchodzić do tego wszystkiego, że mogą być kontuzje to zaraz Start Gniezno będzie faworytem do złota ;) . Co do Ryana myślę, że no po prostu zrobienie szumu, żeby pisali i tyle :p Tak czy tak będzie jeżdził bo będzie obok Golloba stanowił drugą &quot;maszynerie&quot; do robienia punktów w Toruniu i tyle. Bo jednak Holder wpadki miewa to samo Ward czy Miedziak. A Ryan i Tomek to myślę, że będą mieli na prawdę kapitalne średnie na Motoarenie. A pro po pytanko mam do ludzi z Torunia jak tam Gollob &quot;chodził&quot; u was podczas treningów?
edit // ja pier..!!
Ryan Sullivan kończy karierę!
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/345517/ryan-sullivan-konczy-kariere
Jestem ciekaw co na to wszystko Karkosik, włodarze z Torunia i kibice. Kurde do zespołu dołączył bądż co bądż wróg z Bydgoszczy a odchodzi chyba najbardziej poza wychowankami wielbiony przez nich. Hmmm czyżby jutro kursy uległy zmianie i Falubaz był faworytem..? Ja gram! ;)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Australijski żużel w ciągu dwóch lat &#39;stracił&#39; 3 zawodników którzy ciągnęli ten sport przez kilkanaście lat. Saletra z tego co wiem ma żonę w Polsce więc będzie wpadał do Torunia. Ehhh jak sobie pomyślę że przez 3 miesiące dwóch takich riderów jak Crump i Sullivan kończy karierę to aż mi smutno...
9 marca wysłałem również do klubu informację, że nie będę w stanie ścigać się na żużlu w najbliższej przyszłości z powodu mojej kontuzji.
yyy to po co nijaki Mateusz Kurzawski kłamie w mediach że Sullivan jedzie w Toruniu w 2013?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Szok...Wstaje i czytam sms i szok jak bym dostał od kogoś w morde!
Co za bezsens...
W takiej sytuacji Unibax bardzo się osłabił bo na MotoArenie to On by kręcił świetne wyniki...
Kurs na Falubaz 2,75 w Tobet mozna spróbować.
Ryan Sullivan Dziękujemy!
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Wracajac do tematu transmisji, czy dla was te 3 dychy miesiecznie za c+ to duzo? (tyle place ja, ale zalapalem sie na jakas promocje w lubelskim &quot;nplay&quot;) Liga Hiszpanska, Angielska, Francuska, NBA, GP Zuzlowe + DPS... teraz dojdzie E-liga + liga Wloska i Europejska z platformy N w ramach fuzji. Czy to dla was na prawde tak duzo? Jedna impreza w miesiacu mniej i macie super sportowa platforme. Ja tam nie zaluje. Oprocz tego jak komus szkoda kasy to jakim problemem jest znalezc sobie tranmisje na necie? Marudy z was ????
btw. Sulivann moim zdaniem gra na zwloke, ma przed soba jeszcze spokojnie 3 lata jazdy na e-ligowym solidnym poziomie... wiec za duzo kasy do stracenia. W najgorszym wypadku przeczeka ten rok i wroci do jazdy, tak uwazam. No i nie ukrywajmy, Torunskie kombinacje wychodza temu klubowi na zle.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wracajac do tematu transmisji, czy dla was te 3 dychy miesiecznie za c+ to duzo? (tyle place ja, ale zalapalem sie na jakas promocje w lubelskim &quot;nplay&quot;) Liga Hiszpanska, Angielska, Francuska, NBA, GP Zuzlowe + DPS... teraz dojdzie E-liga + liga Wloska i Europejska z platformy N w ramach fuzji. Czy to dla was na prawde tak duzo? Jedna impreza w miesiacu mniej i macie super sportowa platforme. Ja tam nie zaluje. Oprocz tego jak komus szkoda kasy to jakim problemem jest znalezc sobie tranmisje na necie? Marudy z was ????
btw. Sulivann moim zdaniem gra na zwloke, ma przed soba jeszcze spokojnie 3 lata jazdy na e-ligowym solidnym poziomie... wiec za duzo kasy do stracenia. W najgorszym wypadku przeczeka ten rok i wroci do jazdy, tak uwazam. No i nie ukrywajmy, Torunskie kombinacje wychodza temu klubowi na zle.
No i właśnie dzięki takim marianom jak Ty C+ i ITI zaciera rączki.Mnie nie stać na dodatkowe 50 zł(nie wierzę że za mniej dostaniesz jakiś konkretny pakiet NC+ po fuzji). Mam w życiu ważniejsze rachunki do zapłacenia co miesiąc,a wszystko drożej praktycznie z każdym kolejnym okresem rozliczeniowym.
Co do Kryterium Asów-nie ma żadnych szans na rozegranie tego turnieju 24 marca.Dziś w nocy Bydgoszcz znów zasypana konkretną ilością śniegu,teraz też prószy. Mróz też trzyma,więc nawet jakby miał jutro odpuścić to nie ma czasu na przygotowanie toru do niedzieli.W Lesznie pewnie podobnie?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wracajac do tematu transmisji, czy dla was te 3 dychy miesiecznie za c+ to duzo? (tyle place ja, ale zalapalem sie na jakas promocje w lubelskim &quot;nplay&quot;) Liga Hiszpanska, Angielska, Francuska, NBA, GP Zuzlowe + DPS... teraz dojdzie E-liga + liga Wloska i Europejska z platformy N w ramach fuzji. Czy to dla was na prawde tak duzo? Jedna impreza w miesiacu mniej i macie super sportowa platforme. Ja tam nie zaluje. Oprocz tego jak komus szkoda kasy to jakim problemem jest znalezc sobie tranmisje na necie? Marudy z was
A jak ktoś nie ma cyfry tylko inny dekoder..To musi wszystko kupić i wtedy koszta wychodza spore, Do tego zerwanie umowy z inna firma tez nie jest takie proste. Wiadomo ze wiekszosc wybierze transmisje na necie jednak to nie to samo co w tv dlatego tak czesc ludzi narzekala na TVP Sport a ja uwazam,ze tam bylo lepiej ogladac zuzel niz w tym nowym dziwactwie. Transmisja sie zaczyna od 1 biegu pff zenada.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
RADULA nie wierze, że reklamy się skończą będzie wstęp do meczu w postaci tych obrazków i kamery się przenoszą automatycznie pod taśmę na pierwszy bieg. Pewnie po prostu żle to sformułowali i tyle. W mojej ocenie będzie przed meczowe studio jak to ma miejsce podczas GP czy SWC skoro Canal w tej spółce jest a i chyba większość udziałów też ma. Bo to chyba oni kupili &quot;Enke&quot; aniżeli odwrotnie. No nic dwa dni i powinno być wszystko jasne. Kurde kiedy pojawią się te kursy na GP ?!:twisted: chociaż w Tobecie bo to oni pierwsi pewnie wystawią bo Betsafe to pewnie sypnie ostrą porcję ale myślę, że czwartek po południu to minimum.
Ps. Widzieliście cyrki z kevlarami przed GP ???? ? Nic mnie już nie zdziwi ????
Jak to w Polsce bywa przetarg był po prostu ustawiony,a Rychu Kowalski przyjął zapewne konkretną sumkę pod stołem oc C+ i tyle.
Oskarżasz wysoko postawioną osobę bezpodstawnie.. ;) Nie masz dowód powinien Twój post zostać usunięty podobnie jak mój jakiś czas temu na temat &quot;galaktycznego&quot; Włókniarza, który przez rok stał się potężną organizacją żużlową z dużym i nie zagrożonym budżetem.. ;)
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Przeciez praktycznie w kazdej promce c+ dorzucaja antene i dekoder gratis w sensie za free na czas trwania umowy. W zeszlym roku w taki sposob zalatwil to moj sasiad. Multiroom dostal za 1zl miesiecznie. Przesadzacie z tymi kosztami. I jeszcze raz mowie, trzeba polowac na promocje. Ja w lubelskiej nplay zalapalem neta 30mb/s+canal + hd + pelny pakiet cyfrowy (z npremium i nsport) za 115zl miesiecznie. Czy to drogo? Nie sadze. W Cyfrze Pakiet optimum masz obecnie za lekko ponad 7 dyszek i tam masz juz c+ w HD i z tego co wiem wlasnie w tym platinum maja pojawic sie niedlugo npremium. Jak podskoczy to gora dyszke bo tyle kosztuje pakiet npremium w N. Da sie? da sie. Wystarczy sobie odmowic jakies bzdety. Nie znam zadnej osoby, ktora by narzekala na c+ i zrezygnowala z niego po wykupieniu. Ba! sam jak i moi znajomi nie wyobrazam sobie teraz zycia (zwlaszcza w zimowy weekend) bez c+ sport i c+ gol. Takie czasy. Poczytaj ile kosztuja prawa do samej premiership a zrozumiesz, dlaczego nigdy nie zobaczyc jej w tvp sport czy eurosport.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Przeciez praktycznie w kazdej promce c+ dorzucaja antene i dekoder gratis w sensie za free na czas trwania umowy. W zeszlym roku w taki sposob zalatwil to moj sasiad. Multiroom dostal za 1zl miesiecznie. Przesadzacie z tymi kosztami. I jeszcze raz mowie, trzeba polowac na promocje. Ja w lubelskiej nplay zalapalem neta 30mb/s+canal + hd + pelny pakiet cyfrowy (z npremium i nsport) za 115zl miesiecznie. Czy to drogo? Nie sadze. W Cyfrze Pakiet optimum masz obecnie za lekko ponad 7 dyszek i tam masz juz c+ w HD i z tego co wiem wlasnie w tym platinum maja pojawic sie niedlugo npremium. Jak podskoczy to gora dyszke bo tyle kosztuje pakiet npremium w N. Da sie? da sie. Wystarczy sobie odmowic jakies bzdety. Nie znam zadnej osoby, ktora by narzekala na c+ i zrezygnowala z niego po wykupieniu. Ba! sam jak i moi znajomi nie wyobrazam sobie teraz zycia (zwlaszcza w zimowy weekend) bez c+ sport i c+ gol. Takie czasy. Poczytaj ile kosztuja prawa do samej premiership a zrozumiesz, dlaczego nigdy nie zobaczyc jej w tvp sport czy eurosport.
Piszesz jak akwizytor D2D z C+;) Co Ty porównujesz Premiership z naszą ligą żużlową?!WTF?? TVP było stać przez lata a teraz nagle nie? Polsat nie miał kasy porównywalnej z NC+? Jak to w Polsce bywa przetarg był po prostu ustawiony,a Rychu Kowalski przyjął zapewne konkretną sumkę pod stołem oc C+ i tyle.Poza tym nie sprowadzajmy tematu do tego czy dla kogoś 115 zł to dużo czy mało.Mnie nie chodzi o to czy jesteś zadowolony z tego co dostajesz za tą kwotę.Mnie chodzi o to,że żużel nie przebije się do szerszej publiki poprzez taki wybór nadawcy.A podobno kilka lat temu taki cel przyświecał władzom TVP.W tym celu był robiony mecz Polska-Reszta świata i puszczany w niedzielny wieczór w TVP 1,nie? Teraz nastąpił od tego odwrót najwidoczniej.Ze szkodą dla samego sportu,ale z zyskiem dla określonych osób we władzach speedwaya.Tyle ode mnie,bo wyjdę na największego marudę w dziale;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
&quot;Ligowy żużel będzie emitowany na kanale NSport. Kanał ten będzie dostępny w podstawowym, najtańszym pakiecie NC+.&quot;
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/345924/wojciech-stepniewski-zalezy-nam-na-jakosci
No fajnie,ale jak chcesz mieć i ligę i GP to już bulisz 120 zł.
&quot;Ja wiedziałem że tak będzie&quot;...
e: co do słów Stępniewskiego-w najtańszym pakiecie NC+ nie ma kanału nsport http://ncplus.pl/sklep/promocje/comfortplus
I co entuzjaści na to?;)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Niby jak mam Canal + to mi podłączą ten kanał pytanie kiedy ? Żeby nie było, że starym/stałym klientom włączą ten kanał hmm w połowie sezonu.. Bo nowi najważniejsi...
 
Do góry Bottom