>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
W Unibet można by sporo zarobić, para jeden z 3 najbardziej doświadczonych jeźdzców w GP ( Tomek, Nicki i Herbie) vs debiutant
Gollob - Ward @1,90 wyżej w GP na koniec sezonu
tylko że mrozić pieniądze na rok czasu to trochę za długo... Druga rzecz to kontuzje.
Jeśli chodzi o drużyny to te kursy są z kosmosu.
Z. Góra za 4,20 czy Vetlanda za 5,50 to spore value wg mnie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Panowie a ja mam takie pytanko. Gdzię będzie dostępny ten program na którym będzie leciała nasza Ekstraliga??
Czy np. jak mam cyfrowy polsat bądź tv z tp(teraz to orange) to też będzie?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nic jeszcze w tej kwestii nie jest oficjalnie potwierdzone. Trzeba czekać. Ponoć ma być na dwóch kanałach (jeden otwarty, drugi kodowany). Ale skoro ma być na którymś z kanałów N lub C+ to na Cyfrowym Polsacie raczej nie obejrzysz wszystkiego.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Nic jeszcze w tej kwestii nie jest oficjalnie potwierdzone. Trzeba czekać. Ponoć ma być na dwóch kanałach (jeden otwarty, drugi kodowany). Ale skoro ma być na którymś z kanałów N lub C+ to na Cyfrowym Polsacie raczej nie obejrzysz wszystkiego.
Dzięki,własnie szukałem i ciężko coś znaleźć na ten temat.
Zamiast dać do Polsatu gdzie większość ludzi ma Polsat Sport itd(chyba każda kablówka) to dają do czegoś czego jeszcze nie ma a za miesiąc startuje liga. I jak oni chcą żeby żużel był jeszcze bardziej popularny skoro wrzucają w taki kanał...Dla mnie bezsensu...Coś czuje że pozostaje mi tylko mecze w Toruniu na żywo z trybun do oglądania...Szkoda.
edit:podobno 1 mecz w miesiącu ma być na TVN Turbo i co tydzień skrót wszystkich meczy tak wyczytałem...
J:/ Tak, miałem na myśli TVN Turbo. Taki skrót myślowy, bo przecież nie jest to kanał otwarty ale chyba na każdej kablówce jest.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
NC+ poda swoją ofertę za kilka dni. Wtedy wszystko będzie jasne.
Docenimy z pewnością jakość obrazu - żużel w TVP Sport był w słabej rozdzielczości.
Komentarz także powinien stać na wyższym poziomie. ;)
Tymczasem załączam reportaż nSport ze zgrupowania kadry: http://www.youtube.com/watch?v=SPfcgzaEc2E
Już widać wyższy profesjonalizm.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ward wygrał turniej Lindgrena, Kasprzak jedenasty
Pierwsze poważne ściganie już za nami. W Wolverhampton rozegrano turniej jubileuszowy Fredrika Lindgrena.
Wyniki:
1. Darcy Ward (Australia) - 13+3 (3,2,2,3,3)
2. Hans Andersen (Dania) - 13+2 (3,3,2,3,2)
3. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 12 (2,3,2,2,3)
4. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 9 (2,w,1,3,3)
5. Scott Nicholls (Wielka Brytania) - 9 (1,3,1,3,1)
6. Troy Batchelor (Austalia) - 9 (1,2,3,1,2)
7. Niels Kristian Iversen (Dania) - 8 (0,2,3,d,3)
8. Rory Schlein (Australia) - 8 (2,2,3,d,1)
9. Peter Karlsson (Szwecja) - 8 (2,w,3,1,2)
10. Ludvig Lindgren (Szwecja) - 7 (3,1,0,2,1)
11. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 7 (1,d,2,2,2)
12. Nicolai Klindt (Dania) - 5 (3,d,1,1,0)
13. Chris Harris (Wielka Brytania) - 4 (1,1,0,2,0)
14. Andreas Jonsson (Szwecja) - 3 (d,3,w,-,-)
15. Jacob Thorssell (Szwecja) - 2 (1,1)
16. Adam Skórnicki (Polska) - 1 (0,1,0,0,0)
17. Davey Watt (Australia) - 1 (d,0,1,d,0)
W sumie, nawet jak na turniej towarzyski bez większych niespodzianek. No może jedynie postawa Chrisa Harrisa i Davey Watta in minus.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Znamy plan transmisji telewizyjnych Enea Ekstraligi!
Znamy już plan transmisji spotkań Enea Ekstraligi na platformie NC+. Jakie mecze kibice sportu żużlowego obejrzą na żywo w pierwszych kolejkach?

Plan transmisji telewizyjnych na platformie NC+ w pierwszych czterech kolejkach ENEA Ekstraligi:
1 runda: 1 kwietnia (poniedziałek)
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra g. 16.00 live tv
Unibax Toruń - Unia Tarnów g. 18.30 live tv
PGE Marma Rzeszów - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz g. 16.00 rez. tv
Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno g. 18.30 rez. tv
Lechma Start Gniezno - Betard Sparta Wrocław g. 16.00

2 runda: 7 kwietnia (niedziela):
Unia Tarnów - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa g. 16.00 live tv
FOGO Unia Leszno - Unibax Toruń g. 18.30 live tv
Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów g. 16.00 rez. tv
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Lechma Start Gniezno g. 18.30 rez. tv

3 runda: 14 kwietnia (niedziela):
Lechma Start Gniezno - Stelmet Falubaz Zielona Góra g. 16.00 live tv
Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów g. 18.30 live tv
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz g. 16.00 rez. tv
Unia Tarnów - FOGO Unia Leszno g. 18.30 rez. tv
Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław g. TBA

4 runda: 21 kwietnia (niedziela):
Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów g. 16.00 live tv
PGE Marma Rzeszów - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa g. 18.30 live tv
Stelmet Falubaz Zielona Góra - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz g. 16.00 rez. tv
Unibax Toruń - Stal Gorzów g. 18.30 rez. tv
FOGO Unia Leszno - Lechma Start Gniezno g. TBA

Skróty:
live tv – mecz transmitowany na żywo
rez. tv – telewizyjny mecz rezerwowy
TBA – godzina meczu będzie podana w terminie późniejszym

Godziny podane przy meczach dotyczą rozpoczęcia pierwszego wyścigu.

Informacja o antenach transmisyjnych zostanie podana po konferencji prasowej NC+, która odbędzie w dniu 21.03.2013.

 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Fajnie,że w 4 kolejkach kibice będą mieli okazję zobaczyć wszystkie 9 zespołów poza Polonią.. Falubaz tylko dwa mecze? Myślałem że w ITI to będzie 4/4;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Fajnie,że w 4 kolejkach kibice będą mieli okazję zobaczyć wszystkie 9 zespołów poza Polonią.. Falubaz tylko dwa mecze? Myślałem że w ITI to będzie 4/4;)
Należy wstrzymać się jeszcze z jakimś pochopnym wyciąganiem wniosków, ale wygląda na to że kibice z Gniezna, Wrocławia, Gorzowa czy Bydgoszczy nie mają co liczyć na obejrzenie wyjazdowych meczów swoich drużyn. No może poza Polonią czy Stalą, bo pewnie derby pokażą. Jak dla mnie, to trochę słabo polityka. Oglądanie &quot;słabych&quot; u siebie i tych &quot;mocniejszych&quot; na wyjazdach wcale nie spowoduje, że pokazywane będą najciekawsze mecze. Myślę, że chociażby takie pojedynki jak Gniezno-Wrocław, Bydgoszcz-Gniezno, Gorzów-Leszno, Częstochowa-Bydgoszcz zapowiadają się ciekawiej niż Leszno-Toruń, Tarnów-Częstochowa, Rzeszów-Częstochowa czy Gorzów-Rzeszów.
Poza tym, niespełna dwa tygodnie do startu sezonu a my nadal nie wiemy na jakim kanale liga będzie pokazywana. Żenada.
Wszystkie ekipy wyjechały do Gorican i Krsko to może tam rozegrajmy pierwszą kolejke ? :wink:
Ja myślę, że z pierwszą kolejką problemu nie będzie, bo pogoda na Wielkanoc ma być już dobra. Ale fakt, że kluby nie potrenują nawet 2 tygodni na własnym torze, a takie turnieje jak Kryterium Asów czy sparingi mogą się nie odbyć napewno będzie miało duże znaczenie na początkowe wyniki.
 
pavelo 8

pavelo

Użytkownik
Poza tym, niespełna dwa tygodnie do startu sezonu a my nadal nie wiemy na jakim kanale liga będzie pokazywana. Żenada.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale jakiś czas temu obiło mi się o uszy, że to ma być kanał nsport, z którym nie powinno być kłopotów nawet w średnich kablówkach.
J:/ No może. Ale to nie zmienia faktu, że nadal nic nie wiemy ...
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Na KA to ja bym w ogóle nie liczył. Włodarze z Bydgoszczy to w mojej ocenie już powinni odwołać ten turniej przy tej aurze która ma Panować w tym tygodniu w Bydgoszczy. Żeby tor nadawał się do jazdy to w mojej ocenie potrzeba dużo pracy i z 3-4 dni słonecznych z wiatrem a tego w Bydgoszczy nie będzie. Dodatkowo we wtorek spadnie spora ilość śniegu z deszczem więc heh. Również optymistycznie nie podchodzę do pierwszej kolejki. Końcówka tego tygodnia ma być koło 5 stopni co prawda ale przyszły tydzień to zapowiadany powrót mrozów :? jeśli do tego spadnie trochę deszczu znowu lub śniegu to wnioski nasuwają się same. Mam nadzieje, że w Auckland lato w pełni i na pewno pojadą w sobotę... Co do telewizji to jeśli nsport będzie to pokazywał to gratuluje Canalowi dbania o stałych klientów. Mam pakiet full a nie mam nsportu więc super.. połączyli się z enką a i tak będę bulił full kasy za same MŚ bez ligi bo pewnie nowi klienci dostaną nsport a starzy to tam ch... umowa podpisana więc nie trzeba się martwić.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
@up

Odnośnie telewizji-to co piszesz wydaje mi się tak abstrakcyjne,że aż mi się nie chce wierzyć.Ta fuzja chyba polega na tym,że jak miałeś Cyfre to teraz dostaniesz kanały N-ki dodatkowo,a klienci N-ki dostaną kanały C+. Bo jeśli nie,to współczuję.

A co do kanału na którym będzie liga i doboru spotkań.Ja jak tylko przeczytałem kto dostał prawa to pisałem tu,że jest to krok wstecz w popularyzacji żużla.I zdanie podtrzymywać będę,bez względu na to z ilu kamer HD będą pokazywać to w NC+.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A co do kanału na którym będzie liga i doboru spotkań.Ja jak tylko przeczytałem kto dostał prawa to pisałem tu,że jest to krok wstecz w popularyzacji żużla.I zdanie podtrzymywać będę,bez względu na to z ilu kamer HD będą pokazywać to w NC+.
Zdecydowanie się zgadzam i to popieram! Zamiast dać w kanale ogólnodostępnym żeby jak najwięcej ludzi mogło oglądać to dają w jakimś dziwnym programie a najlepsze jest to,że mam 18.03 start ligi za nie całe 2tyg a tu nadal nic nie wiadomo.Bezsens totalny.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Mecze beda i w C+ i na nsport/npremium. Takze osoby ktore posiadaja c+ badz platforme N nie maja sie o co martwic. z reszta kanaly Npremium i nsport oblegaja coraz wiecej kablowek, wiec tragedii nie bedzie. Tvp sport pod wzgledem jakosci transmisji to byla totalna zenada. Porownajcie to do transmisji gp na c+ i zobaczycie roznice. Chodzilo glownie o jakosc, no i nc+ dalo podobno ponad 2 razy tyle co tvp. Wiec koniec tematu.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ale podobno Polsat też dużo dał czy nawet tyle co NC+ tak mówił Wójcik. Mam nadzieje, że mając C+ będę miał kanał do ligi. Żużel to priorytet dla mnie stąd mam Canal + ale chętnie również chciałbym te kanały &quot;Enki&quot; bo Ligę Mistrzów też zimą się fajnie ogląda. Co z tego, że TVP daje jeden mecz jak daje tylko środowe spotkania a np we wtorek jest hit.. pff. Co do tego co RADULA napisał no to jednak ten sport(żużel) w Polsce jest bardzo popularny i jeśli można zarobić dużo kasy na tym to logiczne, że przetarg wygra platforma za której usługi trzeba trochę zapłacić a nie wystarczy, że kupisz dekoder za 100 zł + antena i gotowe. No nic 21 marca konferencja więc pewnie wszystko będzie jasne. Na pocieszenie TVN Turbo Canal + ma więc raz w miesiącu ligę zobaczę :cool:
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Torretoo kolego Ty moj drogi to zobaczysz jak spadnei oglądalnośc zużla w porownaniu z poprzednim rokiem jesli za oglądanie Naszej ligi będzie trzeba wykupywać jakieś pakiety za Bóg wie ile. Polsat napewno jest szerzej dostępny i tańczy niż ta cała nc+ czy jak to tam sie nazywa. Zobaczymy co z tego wyjdzie i gdzie to będzie dostepne czy np.kablowki będą to miały w ofercie.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Te UPC pewnie będą miały bo mają i Canal + z tego co wiem. Co do oglądalności, umowa zostala podobno podpisana na 3 lata. Ekstraliga sprzedała Canalowi bo to ona ma prawa do tego i ich nie interesuje czy będzie oglądała mecze jedna osoba czy milion. Czy Canal strzelił sobie w stopę wydając pewnie grube pieniądze na to tego nie wiem ale wątpię bo na pewno reklamy firmy będą wykupowały i to za duże pieniądze więc spokojnie Canal stratny nie będzie w mojej ocenie. A niestety kibice w intertesach schodzą na drugi plan więc jeśli zysk się będzie zgadzał to % oglądalności będzie dla nich mało ważny. A większość kibiców niestety będzie oglądało żużel w necie pewnie.
 
Do góry Bottom