>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

radula 5,4K

radula

Użytkownik
e: co do słów Stępniewskiego-w najtańszym pakiecie NC+ nie ma kanału nsport http://ncplus.pl/sklep/promocje/comfortplus
I co entuzjaści na to?
hehe nieźle ściemniają...
Ja powiem tak zmieniam sobie pakiet w Orange Tv i nSport jest w pakiecie za 24,00zł więc tragedii nie ma.
Pakiet Witaj HD cena 24zł miesięcznie + 49,00zł aktywacja jednorazowo cena przy podpisaniu umowy na 12miesięcy.
Programy sportowe:TVN Turbo , TVN Turbo HD , Orange Sport , Eurosport HD , TVP Sport , nSport więc oferta nie jest tragiczna. Biathlon , liga żużlowa i Szwedzka Elitserien to obejrzenia.
Ale zrobiłem reklame hehe;)
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
U mnie jest, ale nie działa. Może dopiero jak się tą nowa kartę włoży, którą mają przysłać ??? Nie znam się na tym. :&lt;
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Witam. Panowie chciałbym podyskutowac na temat systemów grania, oraz jeśli ktoś ma ochotę - stawek.

Ogólnie można nas podzielić na 2 typy: gracze z systemem oraz gracze przypadkowi.

Oczywiście każdy może mieć swój system grania( defensywny, agresywny, powtarzający, lub inny-własny)
Gracz przypadkowy, nie ma systemu, gra przypadkowe typy pod wpływem emocji i zdania innych.

Zeby było jaśniej opiszę mój system. Defensywna gra dla mnie to stawki 1,3 i poniżej. Agresywna to 1,5 i powyżej.

Osobiście preferują grę defensywną przy ( jak dla mnie) wyższych stawkach. Powiem szczerze: nie wyobrażam sobie grania stawek pow. 1,5 w żużlu i dziwię się gdy ktoś poleca komuś head2head po kursie 1,7. Dla mnie takie granie nie ma sensu. Chyba że za mniejsze stawki i dla zabawy( a noż się uda).

Moj system stosuje od poprzedniego sezonu grając głównie GP, obstawiam lepszych zawodników h2h ze słabszymi po niskich kursach. Jeden, maksymalnie 2 zakłady. Jeśli nie ma odpowiedniego typu - nie gram.

Kolejna sprawa, jakie stawki stawiacie w swoich systemach? Cześto czyta sie głupie podpowiedzi niektorych uzytkowników, jednak uwazam ze samemu trzeba analizować i nie słuchać się innych, ponieważ stawiamy swoje pieniądze, a nie ich.
Tak jak pisałem preferuje grać za wyższą stawkę( jak dla mnie) i tak dla przykładu dzis na GP zagrałem:
N.Pedersen - T.Woffinden 1,15
A.Lindback - J.Bunyan 1,05
stawka 2000zł x 1,207= 414zł zysku.

Co o tym sądzicie? i jak gracie? Chciałbym nawiązać z kimś kontakt kto gra podobnie do mnie i omawiać niektóre zagrania. pozdrawiam!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
N.Pedersen - T.Woffinden 1,15
A.Lindback - J.Bunyan 1,05
stawka 2000zł x 1,207= 414zł zysku.
I uważasz po zawodach ze kurs 1,15 na Nickiego w parze z Tajskim był taki spoko? Bo dla mnie to śmiech na sali grac takie kursy w żużlu. A 1,05 na Lindbaecka szał macicy normalnie. Przecież wystarczy defekt dalej upadek dalej taśma i po kuponie masz. Napewno po 2 pierwszych startach Nickiego byłeś obsrany(nie piszę tego złośliwie ale taka prawda 2 starty i 0pkt) Woffinden wtedy miał już 4 pkt i bardzo dobrze się prezentował.
Ile razy jeszcze musze czytać rzeczy typu: kurs niższy pewniejszy nic bardziej mylnego.
Graj jak chcesz ja Cię nie krytykuje.
Ja sobie przed wystawieniem oferty analizuje poszczególnych zawodników i mam takie notatki. Pojawia się oferta szukam tego co mam na kartce napisane jak znajduje to gram oczywiście zaznaczam sobie że np. Gollob over 9,5 kurs nie mniejszy niż 1,70 był większy więc gram i tyle.
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Oczywiście że początek był zły i się denerwowałem, ale zawsze tak bywa przy zakładach bukmacherskich.
Hmm czyli rozumiem że Twój system to analiza tego co jest w ofercie. Moim zdaniem to trochę bardziej ryzykowne. W podanym przez Ciebie przykładzie, over 9,5 przy kursie 1,7 tak naprawdę ma szansę 50 na 50.
Rozumiem Cie, bo tez kiedyś tak grałem jednak zmieniłem to i gram tak jak wyżej.
Ale sprobujmy to przeanalizować.
Moim zdaniem na 10 prób około 5-6 ma szansę powodzenia w Twoim przypadku, w moim - 9 na 10. Jest różnica między 50 a 90%.
I jeszcze pytanie czy byłbyś w stanie postawić takie same pieniądze na kurs 1,7 oraz kurs 1,2?
Mnie też nie ochodzi jak grasz i oczywiście życzę powodzenia, ale chętnie podyskutowałbym na temat metod innych graczy i może uda nam się dojść do wniosku która metoda jest najskuteczniejsza dla nas- grających.

Chciałbym dodać że oczywiście - czasem może się trafić perełka ( błąd bukmachera) i wtedy mozna zagrać wyższy kurs. Przykładem może być Finał DPŚ, kiedy na Australia - Szwecja było 1,4 ???? Ale tak jak pisałem,ogolnie wyższe kursy niz 1,5 są dla mnie nie do grania przy moim obecnym systemie. Chyba że ktoś gra za 50zł to wtedy można się bawić w prorokowanie.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
I jeszcze pytanie czy byłbyś w stanie postawić takie same pieniądze na kurs 1,7 oraz kurs 1,2?
czyli Ty grasz po kursach. bo jeśli ktoś jest pewny typu to takie same pieniądze postawi na kurs 3,5 jakie mógłby postawić na kurs 1,1(jeśli taki kurs opłacało by się grać).
Moim zdaniem na 10 prób około 5-6 ma szansę powodzenia w Twoim przypadku, w moim - 9 na 10. Jest różnica między 50 a 90%.
i w kolegi i w twoim stawianiu 10 na 10 prób ma szansę powodzenia, więc nie wiem dlaczego tak piszesz. Znowu sugerujesz się kursami.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Do końca mnie nie zrozumiales bo ja przed ukazaniem się oferty mam swoje typy a później tylko szukam u bukow czy takie pary są i jeśli są to czy po kursie. Który mnie satysfakcjionuje. Pewnie że jestem w stanie zagrać taka sana stawkę na kurs 1,20 jaki i 1,80 a nawet powiem więcej tak niskich kursów mię gram na żużlu. Dla mnie takie samo jest prawdopodobienstwo trafienia typu czy po kursie 1,20 czy 1,80. Sory za literówki ale z tel pisze.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Orientuję się ktoś może na jakim kanale można oglądać Elite League w Polsce? Wiem że na SkySports są transmisje ale tego kanału akurat nie mam, kiedyś na Polsacie Sport były transmisję ale z tego co wiem to już chyba nie transmitują w ogóle żużla?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
transmisje tylko na Polsacie Sport/Polsacie Sport extra. Był, jest i będzie speedway z tego co mi wiadomo tylko tam, i zapewne tylko w poniedziałki koło 20.30 jeśli kolejka w tym czasie jedzie. Bardzo rzadko kiedy odstępstwo od tego terminu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
A jakiś inny kanał zagraniczny oprócz Sky transmituję Elite League? Właściwie to mi tam nie zależy żeby był polski komentarz. W sumie to chyba w Nce był SkySports więc w nc+ też powinien być.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
A jakiś inny kanał zagraniczny oprócz Sky transmituję Elite League? Właściwie to mi tam nie zależy żeby był polski komentarz. W sumie to chyba w Nce był SkySports więc w nc+ też powinien być.
SkySports ma wyłączność na BEL, ale tylko w poniedziałki praktycznie jest transmisja niestety.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
&quot;Po raz pierwszy w historii rozgrywki pierwszej ligi żużlowej będą pokazywane na żywo przez telewizję internetową! Polski Związek Motorowy ogłosił rozstrzygnięcie konkursu na prawo pokazywania rozgrywek żużlowej I ligi polskiej w sezonie 2013. Zwycięzcą została firma Direct Press sp. z o.o - wydawca Internetowej Telewizji Lublin - stacji, która już w ubiegłym sezonie pokazywała na żywo niemal wszystkie spotkania zespołu Lubelskiego Węgla KMŻ.
Komunikat PZM
Stacja planuje przekazywanie na żywo co najmniej dwóch meczów każdej kolejki w sezonie zasadniczym, oraz wszystkich meczów rundy finałowej.&quot;
w ub.roku transmisje kosztowały coś ok.10pln... nie wiem, jak będzie teraz, ale... niech ktoś założy temat 1.ligowy, bo widzę, że go brak ciągle:razz:
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kibice żużlowi nadal nie wiedzą, ile trzeba będzie zapłacić za pełen pakiet żużlowy na platformie NC+. Kiedy poznają odpowiedź na nurtujące ich pytania?
Jeszcze dwa tygodnie temu wszystko wydawało się jasne. - To prawda, że Canal+ Sport dostępny jest w pakiecie za 119 zł. Jednak oferta pakietu Canal+ Silver zawiera już programy Canal+ Family, na których również dostępne będą zawody DPŚ i Grand Prix - powiedział w rozmowie z naszym serwisem Michał Stryjecki, pełniący obowiązki dyrektora do spraw public relations w NC +.
Tymczasem w ramówce programu Canal + Family, który dostępny jest w pakiecie Canal + Silver na próżno szukać transmisji z Grand Prix Europy w Bydgoszczy. W czasie, gdy kibice mieliby oglądać zmagania najlepszych żużlowców świata, przewidziano relację z meczu T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Pogonią Szczecin. Utrudniony jest również kontakt z dyrektorem do spraw public relations w NC +, z którym mimo kilku prób, nie udało nam się połączyć. Nasze wątpliwości rozwiewa jednak jeden z konsultantów platformy NC +. - Pełen pakiet transmisji żużlowych dostępny będzie tylko i wyłącznie w pakiecie Canal + Platinum, który kosztuje 119 zł.
Platforma NC + w ostatnim miała duże problemy &quot;komunikacyjne&quot;. Prezes firmy przepraszał wszystkich abonentów za istniejący bałagan i obiecywał poprawę. Jak się okazuje, rozbieżności w zakresie przedstawianych informacji nadal istnieją. Niezadowolenie klientów nie dotyczy już tylko pakietów sportowych. Doszło nawet do sytuacji, w której niezadowoleni klienci dzwonią do programów konkurencyjnych stacji nadawanych w systemie live i krytykują poczynania NC+. Konkurencyjne stacje nie chcą jednak zajmować się tym drażliwym tematem. Fakty są jednak takie, że ceny pakietów platformy NC + w Polsce zostały określone na najwyższym poziomie w Europie. Pełen pakiet dostępny jest w cenie około 50 euro, podczas gdy w Europie pełen pakiet programów jest dostępny w cenie około 39 euro.
Dla kibiców ligowych zmagań mamy jednak dobrą informację. Jeden z konsultantów NC + potwierdził, że pakiet &quot;ligowy&quot; będzie dostępny już za 49 zł, czyli w cenie, którą wcześniej deklarował Michał Stryjecki. Na ręce dyrektora do spraw public relations w NC + wysłaliśmy prośbę o wyjaśnienie nieścisłości związanych z ceną pełnego pakietu żużlowego.
No w końcu jasna informacja: liga za 49 zł,pełen żużel za 119 zł. I po co tyle ściemniania panie Stępniewski i reszta?!
 
wytrawny 29

wytrawny

Użytkownik
No w końcu jasna informacja: liga za 49 zł,pełen żużel za 119 zł. I po co tyle ściemniania panie Stępniewski i reszta?!
Rzeczywiście 119zł dla ludzi, którzy nie mają dostępu do kablówek. Natomiast w blokowiskach często jest nSport w ofercie pakietowej (u mnie akurat za 38zł w HD). Niestety nc+ podniosła cenę a co za tym idzie sieci kablowe teraz cenią sobie pakiet C+ na ok. 50zł (przed podwyżką średnia cena w polskich kablówkach wynosiła 35zł). Tak więc dla blokowisk pełen pakiet żużla to ok. 80zł. Bez GP ok. 40zł. Oczywiście nSport będzie transmitowane na Sopcast&#39;cie (zadbamy o to ;)). Tak samo zapewne na Weeb.tv (cena za 3 miesiące wynosi ok.50zł). Co nie zmienia faktu, że zawsze lepiej po kablu w telewizorze oglądać, bo nie tracisz nerwów na buforowanie kiedy Ward mija Saifutdinov&#39;a ;]. Generalnie po tym jak prawa w UK do transmisji GP przeszło w ręce British Eurosport ze SKY, ofertę nc+ można pominąć, bo British Eurosport (zaznaczę program pierwszy, bo BE2 to inna kwestia) jest dostępny całą dobę w internecie za free w świetnej jakości (nie tnie-zapewniam). Poza tym lepiej się słucha ich fachowców niż baranów pokroju Olkowicza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 126

mj_bull

Użytkownik
Co myślicie odnośnie postawy Woffindena w ostatnim czasie? Wielu przed rozpoczęciem sezonu skazywało go na pożarcie w GP, a tymczasem radzi sobie bardzo dobrze. Wczoraj zanotował znakomity wynik w lidze polskiej, dzisiaj znowu komplet w Anglii. Myślicie, że to jego talent wreszcie odżył, czy może odkrył &quot;coś&quot; w sprzęcie?
 
Do góry Bottom