>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

J 13

jofranco

Użytkownik
dziadostwo kompletne !!
Po pierwsze mecze Leszna i Zg powinny być pokazywane zawsze bo to szlagiery
Po drugie oczywistym powinno być skoro w bydzi od rana pada tor na fotach kompletne bagno i mecz od rana &quot;zagrożony&quot; to rozumiem że pewna transmisja meczu rezerwowego...
ale nie lepiej puścić toruń w ogóle puszczajmy każdy mecz Torunia i to 2x ...
edit: wyluzuj chłopie. ZG - Leszno szlagier? Wynik 58-32 pokazuje jaki to był szlagier - mecz do jednej bramki. I nie ma co się użalać, że Twojej ZG nie chcą non stop puszczać.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
W 46 sekundzie mówi, że podczas sexu z samym sobą musiał zmienić rękę, ale jest ok. W 64 mówi, że to old school dla niego, że przypominają mu się czasy liceum. Sorry, ale to moje pierwsze tłumaczenie z duńskiego na polski.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
W Elite League niezłe jajca. Spotkanie odwołane z powodu zalanego toru. Tymczasem info z twittera.
Aaron Flanagan ‏@aaronflan 28 min
Confirmed: Both Matej Zagar and Magnus Zetterstrom missed their flights from Poland to the UK today. Artur Mroczka was injured. #speedway

Aled Bagshaw ‏@Aledbagshaw 1 h
@Chris_Holder23 theres not even a rain cloud in sight up here either ��

Zdjęcie z toru
https://twitter.com/Chris_Holder23/s...677568/photo/1

Mamy wieczór i już wiadomo, że intryga raczej się nie opłaci.
http://www.speedwaygb.co/news.php?ex...edium=facebook

THE Speedway Control Bureau has issued a statement regarding the postponed Belle Vue v Poole Elite League match on Monday, April 29.

The SCB Disciplinary Hearing: Tuesday 14th May 2013.

Sky Sports Elite League: Belle Vue v Poole (29th April 2013)

Following the early afternoon postponement of the Speedway Meeting scheduled for Monday 29th April at Belle Vue versus Poole the SCB Launched an immediate inquiry.

The findings of this enquiry and subsequently admission by the Belle Vue Promotion led to a Disciplinary Hearing being held yesterday at the offices of the Auto Cycle Union in Rugby.

The SCB Members afforded Messrs Gordon &amp; Morton the opportunity to address them before deliberating on the disciplinary outcome.

The SCB Members took into account many factors before laying down the following:

- The Meeting between Belle Vue and Poole is to be re-staged

- Belle Vue Speedway were fined £5000

- Belle Vue will have 3 League Points deducted

- Until the end of the 2014 Season Belle Vue will not be permitted to cancel a Meeting without an SCB Referee or an SCB nominee making an inspection and authorising a cancellation

The SCB decided that the Club responsible should receive a penalty, but that no other club should benefit.

Furthermore the SCB believes this will give the public confidence for the future.

Belle Vue were informed of the SCB findings by mail this morning and now have to digest the decisions. Belle Vue have the opportunity to appeal to the Auto Cycle Union should they so wish.

Issued: Wednesday, 15 May 2013 for immediate release
hehe, było kombinować? ????
 
T 12

travian_1221

Użytkownik
Może trochę nie na temat, ale prosiłbym o nieusuwanie. Poszukuję strony, z której można by pobrać mecze ligowe z tego sezonu (liga polska), oczywiście mam na myśli mecze, które były w TV. Kiedyś znałem taką stronę, ale albo jej już nie ma, albo źle kojarzę nazwę.
 
T 12

travian_1221

Użytkownik
Jakoś ten temat nie bardzo mi pomógł, jest tam raptem kilka meczy z Ekstraligi z tego sezonu. O ile dobrze pamiętam, to tamten portal nazywał się sport video, albo jakoś podobnie. Zna ktoś inną, podobną stronę ? Na YT też za dużo spotkań nie ma.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jakoś ten temat nie bardzo mi pomógł, jest tam raptem kilka meczy z Ekstraligi z tego sezonu. O ile dobrze pamiętam, to tamten portal nazywał się sport video, albo jakoś podobnie. Zna ktoś inną, podobną stronę ? Na YT też za dużo spotkań nie ma.
Na YT masz wszystkie mecze z tego sezonu pokazywane na Nsport,ba masz je nawet w wersji 1080p.Tylko trzeba umieć poszukać,a nie czekać aż ktoś ci da link do każdego z osobna! Boże co za ludzie:;/:
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jakoś ten temat nie bardzo mi pomógł, jest tam raptem kilka meczy z Ekstraligi z tego sezonu. O ile dobrze pamiętam, to tamten portal nazywał się sport video, albo jakoś podobnie. Zna ktoś inną, podobną stronę ? Na YT też za dużo spotkań nie ma.
to nie był portal tylko forum: speedway-video (wcześniej sports video). Prowadził to gość z Rzeszowa, jednak z tego co wiem były duże koszty utrzymania tego forum i strona padła. A szkoda, bo była super, większość dyscyplin, komentarz po polsku, świetna jakość.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
ENEA Ekstraliga wyznaczyła datę rozegrania zaległego spotkania 7. rundy DMP składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń na dzień 29 maja 2013. Początek starcia o godzinie 19:00
Mecz ten będzie relacjonowany na żywo przez stację nSport i otwarty kanał TVN Turbo.
W końcu jakiś plus dla CN+,cała Polska zobaczy jak lejemy Krzyżaków:cool:
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
W końcu jakiś plus dla CN+,cała Polska zobaczy jak lejemy Krzyżaków
????⛔????

Godziny meczów 10 rundy DMP - 2 czerwca 2013 (niedziela)
Stal Gorzów - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz, g. 16.00 live nSport HD
Unia Tarnów - Stelmet Falubaz Zielona Góra, g. 18.30 live nSport HD
Dospel Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław, g. 16.00 rez nSport HD
FOGO Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów, g. 18.30 rez nSport HD
Unibax Toruń - Lechma Start Gniezno, g. 16.00

Warto zapisać sobie 10 kolejke!
Nie będzie w tv meczu Torunia;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Nie ma jeszcze otwartego tematu na jutrzejszą kolejkę więc tutaj napiszę.
Panowie dzisiaj Hansio Andersen nie jedzie w Anglii bo Jego partnerka spodziewa się dziecka...Ciekawe czy w takim razie jutro pojawi się w Bydgoszczy na meczu...?Jest pewnie taka opcja ze Go nie będzie a nawet jak sie pojawi to moze pojechać piach...?
Kurs na Gorzów 4,25 a przy absencji Hansa to kurs napewno zdecydowanie zawyżony nie sądzicie??
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nie ma jeszcze otwartego tematu na jutrzejszą kolejkę więc tutaj napiszę.
Panowie dzisiaj Hansio Andersen nie jedzie w Anglii bo Jego partnerka spodziewa się dziecka...Ciekawe czy w takim razie jutro pojawi się w Bydgoszczy na meczu...?Jest pewnie taka opcja ze Go nie będzie a nawet jak sie pojawi to moze pojechać piach...?
Kurs na Gorzów 4,25 a przy absencji Hansa to kurs napewno zdecydowanie zawyżony nie sądzicie??
Nie ma co mrozić kasy,bo raczej jutro tego meczu nie będzie.Dziś od rana leją się hektolitry deszczu z nieba w całej Bydgoszczy..

Do tego dochodzi jeszcze DPŚJ w Gdańsku(nie wiem jak tam pogoda),który jeśli dziś się nie odbędzie to pewnie będą chcieli jutro rozegrać a wtedy meczu w Bydgoszczy nie będzie ze względu na Zmarzlika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Nie ma co mrozić kasy,bo raczej jutro tego meczu nie będzie.Dziś od rana leją się hektolitry deszczu z nieba w całej Bydgoszczy..
Do tego dochodzi jeszcze DPŚJ w Gdańsku(nie wiem jak tam pogoda),który jeśli dziś się nie odbędzie to pewnie będą chcieli jutro rozegrać a wtedy meczu w Bydgoszczy nie będzie ze względu na Zmarzlika.
Ja delikatnie pograłem,Tobet robi szybko zwroty więc o to sie nie martwię ewentualnie.
Co do deszczu niestety Toruń i okolice również w deszczu dzisiaj cały dzien...
A w Gdańsku na chwilę obecną jadą ale pogoda niepewna....
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Ehhh to niech tam w Gdańsku objadą te zawody, bo w Rzeszowie na razie pogoda niezła. Swoją drogą, to który to już raz międzynarodowe zawody mogą zbombardować pół kolejki ligi polskiej. Nie może PZM/GKSŻ napisać do FIM żeby nie robili w soboty takich turniejów? Albo żeby zmienili regulamin i jeśli te zawody międzynarodowe w sobotę się nie odbędą to żeby przekładać je na inny termin, bo wiadomo że prawie w każdą niedzielę w Polsce jest liga.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Swoją drogą, to który to już raz międzynarodowe zawody mogą zbombardować pół kolejki ligi polskiej.
Dokładnie to jest debilizm żeby przekładac najlepsza lige świata...
Niech mają rezerwowe terminy ale nie w nd...
Mogą jechac w pt i ewentualnie rezerwa sobota.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
M 32

molpl

Użytkownik
Wg prognoz jutro ma nie padać w gnieźnie. 2.05 na Toruń pobieram. B.Pederssen za Lidbacka dużo nie zmieni.
BTW: Wiadomo coś co z Nermarkiem w Gorzowskiej Stali?
 
Do góry Bottom