>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
e tam, to tylko głosowanie. chyba, że każdy z nich postawił na jej końcowe zwycięstwo całą wypłatę, to trochę gorzej
????
Kto wie, może znaleźl się tacy mądrzy co faktycznie myślą, że Isia wygra z Sereną lub Azarenką. ????
no ale jak widzisz takie coś to to nie jest śmieszne?
http://forum.bukmacherskie.com/f153/australian-open-2016-turniej-glowny-128476-5.html#post5921842
a typ 3 k reputy? o co chodzi?
Bez obrazy, ale Andre od zawsze nie ukrywał, że jest Januszem.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Tak sobie oglądam powtórkę Williams - Masza na Eurosporcie i jak to jest ta najlepsza Serena, o której czytam w dziale to ja naprawdę już się poddaję. 1 set słabo grająca Maria mogła wziąć luźno, a co byłoby później to nie wiadomo. Poprzednie przeciwniczki Sereny to ogórki, więc nie ma o czym mówić.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Kto wie, może znaleźl się tacy mądrzy co faktycznie myślą, że Isia wygra z Sereną lub Azarenką. ????
w 2014 Azę pyknęła, w trzecim nawet z jednym kołem od roweru

ale to nie ma znaczenia w tym roku. poleci z czarną jak nic.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
w 2014 Azę pyknęła, w trzecim nawet z jednym kołem od roweru
ale to nie ma znaczenia w tym roku. poleci z czarną jak nic.
Pamiętam ten mecz doskonale, zaryzykuję że był to najlepszy mecz Agnieszki w życiu, pozamiatała wtedy sobie kort Azarenką
Chyba jednak trzeba założyć ten temat z testem systemu &quot;granie przeciwko masówkom z działu tenisa&quot; i zobaczyć, czy to zadziała
Za Kyrgiosa z Berdychem i Tsongę z Nishikorim byłaby już Teneryfa. Może do tego grona dołączy mecz Williams z Radwańską
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Tak sobie oglądam powtórkę Williams - Masza na Eurosporcie i jak to jest ta najlepsza Serena, o której czytam w dziale to ja naprawdę już się poddaję. 1 set słabo grająca Maria mogła wziąć luźno, a co byłoby później to nie wiadomo. Poprzednie przeciwniczki Sereny to ogórki, więc nie ma o czym mówić.
A Radwańska to miała ciężkie zawodniczki? Jedynie mecz z Friedsam można porównać w kontekście meczu z Williams. Jak sobie Polka radziła z puncher&#39;ką każdy widział. Na 9 meczy Isia wygrała 1 mecz i to śmiesznym pucharze hula hop. Wcześniej 1 set w finale na Wimbledonie. Ja tu nie widzę, żeby Radwańska miała coś ugrać.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Szimon błąd w ataku na 25-23 a potem 7 jego ataków jak w masło
ufff 33-31 - dorzuciłem do wieczornego ako 3 set po śmiesznym kursie @1,15 i nie dużo brakowało żeby utopili
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom