>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
A Radwańska to miała ciężkie zawodniczki?
Nie miała, to jest jasne. Tylko ja piszę o Serenie, a konkretnie o gościach, którzy określają Serenę z tego turnieju jako &quot;najlepszą Serenę&quot;, mając na myśli to, że gra swój najlepszy tenis. Ja jako laik widziałem mnóstwo meczów, w których Serena była o wiele lepsza.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Ale po co? Działasz mój asystencie, więc wszystko jest ok ????
babcia polonistka to co się dziwisz :smile:

co do Isi jeszcze, to największym argumentem za Sereną jest fakt, że Konar gra handi na Polkę

czekam na Shakala i Siekierkę, wybierzcie dobrze. i dajcie nam zarobić ????
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
babcia polonistka to co się dziwisz :smile:

co do Isi jeszcze, to największym argumentem za Sereną jest fakt, że Konar gra handi na Polkę

czekam na Shakala i Siekierkę, wybierzcie dobrze. i dajcie nam zarobić ????
jeżeli Siekiera coś obstawi na ten mecz, to któraś z zawodniczek znowu ledwo zejdzie o własnych siłach ????
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Nie miała, to jest jasne. Tylko ja piszę o Serenie, a konkretnie o gościach, którzy określają Serenę z tego turnieju jako &quot;najlepszą Serenę&quot;, mając na myśli to, że gra swój najlepszy tenis. Ja jako laik widziałem mnóstwo meczów, w których Serena była o wiele lepsza.
no ale do tego to nawet nie ma co się odnosić... zrozum, że te mecze są bardzo późno w nocy i najzwyczajniej w świecie mało kto to ogląda, później jeden z drugim odpala sobie highlightsy i widzi tam same udane zagrania Sereny i pisze na podstawie tego analizę ???? dlatego skróty to zło
@up
Serena nie miewa raczej kontuzji, to może znowu naćpana wyjdzie jeśli Siekiera na nią da? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom