>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Do 3 razy sztuka, teraz wygra Fedex topiac cały forumek, który w dwóch poprzednich finałach był podzielony
Poza tym faktycznie Djokovic jak na siebie to strasznie sypie błędami na tym AO
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Do 3 razy sztuka, teraz wygra Fedex topiac cały forumek, który w dwóch poprzednich finałach był podzielony
Poza tym faktycznie Djokovic jak na siebie to strasznie sypie błędami na tym AO
no a teraz nie jest podzielony?
ja np. nie jestem pewny czy wygra, ale jak dają @1.62, gdzie przed turniejem jakiś Shakal np. grał po @1.65 wygraną w całym turnieju (????), to wziąłem bo value i tyle
po @1.3 już bym w życiu nie grał tego...
problem Rogera jest w głowie + w tym, że Nole zagrywa mu mocno rotowane i dalekie piły na backhand, a jak backhand nie siedzi choćby jak w USO w meczu z Murrayem, to słabo to wygląda
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
pre 2.25 było ;)
Trevisan od 4 miechów nie grał ????
jaja: podbiłem Ci reputację, ponieważ tylko tak mogę się z Tobą skontaktować, możesz do mnie podbić na fejsie, ponieważ trzeba coś zrobić z naszym dłużnikiem, chyba, że oddał Ci pieniądze?
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
jaja: podbiłem Ci reputację, ponieważ tylko tak mogę się z Tobą skontaktować, możesz do mnie podbić na fejsie, ponieważ trzeba coś zrobić z naszym dłużnikiem, chyba, że oddał Ci pieniądze?
takich jak Ty na fejsie są setki :;/:
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Wystawiacz skośny mozg zostawił na ławce podczas tajmautu . Zamiast do Siomna to się bawi ze skośnymi i prawie remis jest
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Czyli olin na Isię, w dziale wszyscy się znają, więc ja wierzę.

Btw. ja chyba też kliknąłem Naszą ????
o Janusz miło mi, Andrzej jestem :smile:

oby nasza powalczyła, no ale patrząc na to jak Serena zdemolowała Maszę grając słabiutko przez pół meczu to ja tu Isi nie widzę. Masza chociaż naciskała mocnymi uderzeniami z głębi kortu co powodowało miliard błędów u Sereny na początku, a nasza co zrobi? musiałaby Serenka zagrać cały mecz jeszcze gorzej niż pierwsze 8 gemów z Ruską, żeby nasza miała w ogóle jakieś szanse z takim serwisem i mocą uderzeń
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Widać ilu Januszy polegnie na patriotycznym myśleniu o wielkim sukcesie Polki na Wielkim Szlemie. ????
e tam, to tylko głosowanie. chyba, że każdy z nich postawił na jej końcowe zwycięstwo całą wypłatę, to trochę gorzej

????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom