>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Chorwacja w ręczną może wyjść z grupy tylko przy ew. porażce Francuzów, nie?
a jak tak się nie stanie, to walczą jeszcze o coś, jakieś wysokie miejsce żeby mieć możliwość gry w kwalach do IO, czy nie?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Chorwacja w ręczną może wyjść z grupy tylko przy ew. porażce Francuzów, nie?

a jak tak się nie stanie, to walczą jeszcze o coś, jakieś wysokie miejsce żeby mieć możliwość gry w kwalach do IO, czy nie?
Francja musi przegrać, a Chorwacja wygrać z nami minimum 10 bramkami. Unreal.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
linia 4.5 była, 20 min nie było a już 2.5 no to raczej overow nie ladowali hehe

nic nie gralem to nie pisalem, bo po co
no undery pewnie dlatego że litwini nie wyszli jakoś mega dobrym składem, tylko mieszanym. jednak wynik mnie strasznie dziwi bo Meta/Lu nie dość że wczoraj grali ze Skonto to dziś grali młodzieżą głównie. a na giełdzie chyba meczu nie było.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Magik, a co do kwali do IO, to Chorwaci i tak mają już miejsce w turnieju eliminacyjnym, ale szatańsko trudnym, więc powinni liczyć na ME Duńczyków bodajże.
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
no undery pewnie dlatego że litwini nie wyszli jakoś mega dobrym składem, tylko mieszanym. jednak wynik mnie strasznie dziwi bo Meta/Lu nie dość że wczoraj grali ze Skonto to dziś grali młodzieżą głównie. a na giełdzie chyba meczu nie było.
ogladalem wczoraj, nie wiem jakim cudem Zalgiris im gola nie strzelil ???? bo wczoraj to nawet chyba ze skonto strzalu nie oddali hehe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom