>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Siekier pisał, że nie obstawia meczów Radki. Może się wyłamie tym razem.

Fotka Agi z kiełbachami z działu to dobre podsumowanie tych karkołomnych betów w stronę Polki. Na Maszę też pewnie ładowali dziś w nocy. Nawet nie czytam dalej.
???? teraz dopiero powiększyłem obrazek, leżę
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
już myślałem, że o remisie piszesz, bo nie zobaczyłeś, że mają po 3 mecze ????

ale fix może być jeśli chodzi o bramki, ciekawe co zrobią ????

Hiszpania w trójkąciku -1
Dania +4
Niemcy -3
Moim zdaniem jeśli Dania i Hiszpania dzisiaj wygrają (a to chyba formalność) to jutro Duńczycy mogą się podłożyć Niemcom i przegrać z nimi 4 bramkami i wtedy wychodzą z 1 miejsca Niemcy a z drugiego Duńczycy. Dobrze policzyłem?
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Tak sobie oglądam powtórkę Williams - Masza na Eurosporcie i jak to jest ta najlepsza Serena, o której czytam w dziale to ja naprawdę już się poddaję. 1 set słabo grająca Maria mogła wziąć luźno, a co byłoby później to nie wiadomo. Poprzednie przeciwniczki Sereny to ogórki, więc nie ma o czym mówić.
Piszą o tym,że najlepsza Serena bo komentująca na Eurosporcie Sakowicz-Kostecka powiedziała tak po meczu,że to najlepsza Serena i przez cały zeszły rok tak nie grała...Jak dla mnie to Radwańska ma takie same szanse jak wczoraj Białoruś z naszymi czyli żadne...tylko jakaś poważna kontuzja czarnej może przeszkodzić jej w wygranej.Po co debatować nad takimi oczywistymi pierdołami.Wilander opowiada jak zwykle bajki,że jak Radwańska będzie w dobrej dyspozycji serwisowej to ma duże szanse...jakby to miało jakiekolwiek znaczenie...Na początku może być trochę walki ale jak Serena wejdzie już na swoje obroty to z Pisi nie będzie co zbierać.
 
kempazzo 131

kempazzo

Użytkownik
Dzień dobry,
wg moich wyliczeń table tennis: Nagy - Sitak mecz praktycznie o nic.. Nagy i tak zagra w SF z Mendesem.. kwestia czy będzie miał 2-gie (w przypadku zwycięstwa lub porażki 2:3) czy 3-cie miejsce
Sitak live warto lekko spróbować
 
K 84

krzysq69

Użytkownik
Można być januszem WTA, ale nie zmienia to faktu, że Serena -5,5 pewna śmierć :p
Konar rozwiewa wszelkie wątpliwości.
niesmialo tylko napomkne ze rok temu z Vinci tu szle grube all iny na Williams -5,5 i na under minut, a skonczylo sie tak ze Vinci returnowala serwis czarnej,a potem ja ganiala po korcie, ze czarna dostawala zawrotow glowy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom