>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
P 531

paolo_

Użytkownik
Warto zwrocic uwage na RNK Split - Aarau . Sparing do tego Szwajcarzy wlasnie strzelaja na 0:1 , mozliwy jakis maly lamaniec, warto poczytac sklady czy cos ;)
Nie wiem czy nie lepiej zastanowić się nad Arminią z Budapestem. W 30min kurs spadł na gebelsów (było juz chyba około 1,9) do 1,61 i za pare minut gol dla Węgrów. Grają na neutralnym boisku a Węgrzy lubią fixować :grin:
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
przecież piszo na streamie że będą tak grać że zęby będą boleć ????

Törökország ból

ten Balashov fajnie chodzi, wydaje mi się, że dobry transfer będzie, bo widać zaangażowanie duże, chyba najlepiej ze wszystkich się prezentuje. Crivellaro za to gra taką tikitakę że non stop straty notuje, a ten nowy napadzior to wydaje się trochę drewniany.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
ten Balashov fajnie chodzi, wydaje mi się, że dobry transfer będzie, bo widać zaangażowanie duże, chyba najlepiej ze wszystkich się prezentuje. Crivellaro za to gra taką tikitakę że non stop straty notuje, a ten nowy napadzior to wydaje się trochę drewniany.
ja to na razie widzę że ledwo biegają :razz:
ale to normalne na tym etapie, świeżość ma przyjść na ligę
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
ten Balashov fajnie chodzi, wydaje mi się, że dobry transfer będzie, bo widać zaangażowanie duże, chyba najlepiej ze wszystkich się prezentuje. Crivellaro za to gra taką tikitakę że non stop straty notuje, a ten nowy napadzior to wydaje się trochę drewniany.
Ale nie Drzazga? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom