>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Jurek z Frytką cały mecz trzymają pewnie serwis i przy 5:6 się lamią do zera ????
Herbert znowu z kolei gra dobrze dopóki się nie trafi okazja 0:30 i 3 piłki oddane przez młodszego żabojada :p
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
a mi się wydaje ze zostanie zutylizowany dość szybko ????
Ferrer zlekceważy, przed meczem weźmie jeszcze parę buchów i się później zdziwi


a przynajmniej chciałbym, żeby tak było, bo nudno by się patrzyło na 3:0 Ferrera
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
kierwa, rano linia na Bosha ponoc 19.5 była to nie ruszałem nic, zrobił 20 i pewnie baza ????
klasyk podniesionej linii
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ferrer zlekceważy, przed meczem weźmie jeszcze parę buchów i się później zdziwi


a przynajmniej chciałbym, żeby tak było, bo nudno by się patrzyło na 3:0 Ferrera
???? skąd ty te dojebane gify bierzesz najpierw ten ze Stepankiem teraz to
kierwa, rano linia na Bosha ponoc 19.5 była to nie ruszałem nic, zrobił 20 i pewnie baza ????
klasyk podniesionej linii
na luzie zrobi ???? przecież 13 pkt tylko póki co
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Herbert już ma typowy zjazd to samo co zawsze w singlu. Nie idzie i nie potrafi się z tego podnieść. Tak proste błędy, że nawet Jurek by tego nie zrobił :p
Chłopak naprawdę powinien się wybrać do psychologa, bo w tenisa grać potrafi, ale łeb mu się gotuje strasznie jak nie idzie
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Herbert już ma typowy zjazd to samo co zawsze w singlu. Nie idzie i nie potrafi się z tego podnieść. Tak proste błędy, że nawet Jurek by tego nie zrobił :p
Chłopak naprawdę powinien się wybrać do psychologa, bo w tenisa grać potrafi, ale łeb mu się gotuje strasznie jak nie idzie
dokładnie , Herberta od czasów jak szalał w chalkach obserwuje i to jest ten typ zawodnika . Jak idzie to potrafi cuda wyprawiać , ale jak panika się wkrada to kaleczy strasznie
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
???? skąd ty te dojebane gify bierzesz najpierw ten ze Stepankiem teraz to



na luzie zrobi ???? przecież 13 pkt tylko póki co
większość z TT albo z for anglojęzycznych

też mnie rozwala ten gif, idealnie ktoś to zrobił ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom