>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Odezwał się ????
Ja tu nikomu nie cisnę, nikogo nie wyzywam, nie piszę bzdur, nie śmieję się z przegranych kuponów, nie mam jakiś kompleksów, nie udzielam się w tej jałowej dyspucie jaką prowadzicie tutaj na DNTB ;).
Pomagam ludziom, piszę analizy, odpowiadam na pytania, biorę udział w konkursie, daję pomysły na rozwój forum.
Nigdy nikogo nie prosiłem tutaj o reputację czy cokolwiek podobnego. Jestem dobry w tym co robię i co poradzę, że zawsze na najlepszych znajdzie się grupa krytyków, patrz Messi - karzeł, sterydziarz; Ronaldo - pedał, płaczek. ;)
W meczu Cilica, albo Thiema dzisiaj spora szansa na niespodziankę.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Odezwał się ????
@zabek mówisz 2 lata? moim zdaniem więcej ????, ale pamiętaj ja jestem na innej stronie teraz ????
Szybko sie poznaja na Tobie :cool: Nawet nie dostajesz zaproszen do forum zamknietych juz. Widac, ze jestes zwykly dziad. Tak w ogole to bardzo brzydko, ze zbanowales mojego kolege, bo co? Bo Tobie nie zaproponowal wspolpracy? ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Szybko sie poznaja na Tobie :cool: Nawet nie dostajesz zaproszen do forum zamknietych juz. Widac, ze jestes zwykly dziad. Tak w ogole to bardzo brzydko, ze zbanowales mojego kolege, bo co? Bo Tobie nie zaproponowal wspolpracy? ????
Prostuję bykuwodzu jest w zamkniętym zakładzie w Tworkach. Dostałem tylko list od jego opiekuna bym zablokował konto, bo na zajęciach plastycznych w paintcie, zamiast rysować wchodzi na forum.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Maroon, uspokój się już z tymi screenami bo gorąco mi się ze śmiechu zrobiło i buraka na twarzy mam ????????????
Składam wniosek do ModTeamu o rangę dla Wawo: MASZYNISTA
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Maroon, uspokój się już z tymi screenami bo gorąco mi się ze śmiechu zrobiło i buraka na twarzy mam ????????????
jeszcze w zaszczytnej piątce jest miejsce dla Konara ale musiałby zgłosić do US ten worek z kasą co trzyma w piwnicy ????
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Maroon, uspokój się już z tymi screenami bo gorąco mi się ze śmiechu zrobiło i buraka na twarzy mam ????????????

Składam wniosek do ModTeamu o rangę dla Wawo: MASZYNISTA
moze jakis haxik ?
mialem isc spac ale polasilem sie na tego thiema razem z forumkiem a ze zaraz grajo, to moze jakis haxik !?
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Prostuję bykuwodzu jest w zamkniętym zakładzie w Tworkach. Dostałem tylko list od jego opiekuna bym zablokował konto, bo na zajęciach plastycznych w paintcie, zamiast rysować wchodzi na forum.
Nie mowie o nim :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom