>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Wawo a teraz serio mam do Ciebie głęboki szczery apel.

Jeżeli rzeczywiście masz 17 tysięcy na koncie. Natychmiast te pieniądze wypłać.

Powód jest prosty.

Wkrótce wszystko przegrasz.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Hm... no ale ja czegoś tu nie rozumiem. Chcesz mi powiedzieć, że Ty, grając od POCZĄTKU miałeś yield wyższy niż 2,62% i nigdy nie zdarzyło Ci się w jakimś okresie zejść poniżej takiego progu, tak? Rozumiem, że zagrałeś 1 kupon, od razu zrobiłeś yield 100% i potem już nigdy, przenigdy, w okresie tygodnia, miesiąca, pół roku, nie mówiąc już o całej &quot;karierze&quot; nie spadłeś poniżej 2,62%?
Ej no w żartach to napisałem, a Ty mi tu na poważnie wylatujesz :grin:
Każdy wynik dodatni jest dobry i koniec tematu.
Nawiązuję tylko do podśmiechujek co poniektórych z 8j itp. a sami prowadzili temat na forum i po 50 kuponach gigantyczny minus i temat zakończony.
Kuba rudzielcu odpisz na PW ????
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Ma ktoś dokładne statystyki meczu pucharu Króla mecz Valencia - las palmas?
Pograłem over 12.5 rożnego bet rozliczył na plus a teraz widze kase zabrali i zakład odbędzie sie wisi
nie raz spotkałem się z sytuacją, że pozytywnie rozliczyli, a później było jako przegrana :/
konsola to jest tylko podobno wyznacznikiem w bet.365
mogą jawnie wprowadzać w błąd, uważajcie
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ej no w żartach to napisałem, a Ty mi tu na poważnie wylatujesz :grin:

Każdy wynik dodatni jest dobry i koniec tematu.
Nie no dobra, Ty napisałeś w żartach, ale później dzieci, te o których mówiłeś zresztą (&quot;Ale najlepsze jest to że 99% oceniających i oczerniających jest na minusie&quot;) rzucają w moją stronę inwektywami i obrażają. Właśnie dlatego, że coś tam gdzieś usłyszały ????
No nieważne w sumie, tak tylko chciałem wyjaśnić ????
Pozdrawiam serdecznie.
 
krzych88 5

krzych88

Użytkownik
No ciśniecie po tym Wawo jakby co najmniej się chwalił, że to on był pomysłodawcą Apple, ale Jobs z Wozniakiem go wyrolowali.
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Wawo a teraz serio mam do Ciebie głęboki szczery apel.
Jeżeli rzeczywiście masz 17 tysięcy na koncie. Natychmiast te pieniądze wypłać.
Powód jest prosty.
Wkrótce wszystko przegrasz.
scotratez - jakoze nie czesto goscisz na forumku, a widze zaprzatasz sobie glowe glupotami, pozwole sobie rozwiac twoje watpliwosci
nie martw sie - nie ma
mozemy juz zamknac temat lokomotywy ? jedyne lokomotywy warte dzis uwagi podal bodajze rambo z łomży
E: w sumie to przypomnialo mi sie jeszcze cos, rok temu w styczniu mialem bilans -17k - pewnie wawo to przejal :/
a tak btw : moze kto by haxa odpalil ?
 
anfa_ 801

anfa_

Użytkownik
Ma ktoś dokładne statystyki meczu pucharu Króla mecz Valencia - las palmas?
Pograłem over 12.5 rożnego bet rozliczył na plus a teraz widze kase zabrali i zakład odbędzie sie wisi
12 na oficjalnej stronie Valencii. Swoją droga cieżko było to sprawdzić samemu.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Ej no w żartach to napisałem, a Ty mi tu na poważnie wylatujesz :grin:
Każdy wynik dodatni jest dobry i koniec tematu.
Nawiązuję tylko do podśmiechujek co poniektórych z 8j itp. a sami prowadzili temat na forum i po 50 kuponach gigantyczny minus i temat zakończony.
Kuba rudzielcu odpisz na PW ????
A ty masz ten temat dziadu? Bo mam nadzieje, ze ktos dogoni mnie ze skutecznoscia w tym sezonie z kolarstwa ????
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Gdyby psycholog zobaczyłby co się tu wyprawia to miałby gotowy materiał na pracę. ????

Ludzie non stop wtapiający, z których każdy drze łacha, bo są czarnymi kotami, a piszą w tematach innych użytkowników, aby zmienili stawkowanie lub udzielają im rad i chcą jeszcze jakieś odznaczenia za to. Inni dowartościowują się dopisywaniem 0 w screenach lub piszą, że zamknęli z zyskiem coś, czego nie mieli czasu obserwować. Większość tutaj jest zawsze na plusie, nigdy nie ma żadnych minusów. Znawcy wszystkich dyscyplin i mistrzowie stawkowania. Trolle, które wpisują w temacie stawki po 30k na live i piszą,że mają worki z kasą w piwnicy. Znowu inni mają temat na 40 stron, podliczony na ⛔ 12k, a i tak co chwilę liczą od nowa bilans, bo wpłacili znowu hajs do buka. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom