>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
harvey 967

harvey

Użytkownik
Gdyby psycholog zobaczyłby co się tu wyprawia to miałby gotowy materiał na pracę. ????

Ludzie non stop wtapiający, z których każdy drze łacha, bo są czarnymi kotami, a piszą w tematach innych użytkowników, aby zmienili stawkowanie lub udzielają im rad i chcą jeszcze jakieś odznaczenia za to. Inni dowartościowują się dopisywaniem 0 w screenach lub piszą, że zamknęli z zyskiem coś, czego nie mieli czasu obserwować. Większość tutaj jest zawsze na plusie, nigdy nie ma żadnych minusów. Znawcy wszystkich dyscyplin i mistrzowie stawkowania. Trolle, które wpisują w temacie stawki po 30k na live i piszą,że mają worki z kasą w piwnicy. Znowu inni mają temat na 40 stron, podliczony na ⛔ 12k, a i tak co chwilę liczą od nowa bilans, bo wpłacili znowu hajs do buka. ????
polać mu.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Gdyby psycholog zobaczyłby co się tu wyprawia to miałby gotowy materiał na pracę. ????

Ludzie non stop wtapiający, z których każdy drze łacha, bo są czarnymi kotami, a piszą w tematach innych użytkowników, aby zmienili stawkowanie lub udzielają im rad i chcą jeszcze jakieś odznaczenia za to. Inni dowartościowują się dopisywaniem 0 w screenach lub piszą, że zamknęli z zyskiem coś, czego nie mieli czasu obserwować. Większość tutaj jest zawsze na plusie, nigdy nie ma żadnych minusów. Znawcy wszystkich dyscyplin i mistrzowie stawkowania. Trolle, które wpisują w temacie stawki po 30k na live i piszą,że mają worki z kasą w piwnicy. Znowu inni mają temat na 40 stron, podliczony na ⛔ 12k, a i tak co chwilę liczą od nowa bilans, bo wpłacili znowu hajs do buka. ????
Własnie rozwinąłeś definicje myślenia hazardzisty.
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
Dzieki
Pytanie czy róg musi byc wykonany zeby był zaliczony czy jak do tego podejdą
LOL , a jak mozna zaliczyc nie wykonanego rzutu roznego??? To tak jakby strzelil , sedzia konczy mecz i wpada pilka do siatki, zaliczylbys? W fifie mi nie zaliczalo haha
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dawid kiepie, napisałem domyśl się, to znaczy że masz się domyślić. Pozdrawiam.
Ok, zobaczymy :grin:
A ty masz ten temat dziadu? Bo mam nadzieje, ze ktos dogoni mnie ze skutecznoscia w tym sezonie z kolarstwa
Ja nie mieć tematu, tzn. mieć 2 ale zamknięte na ament. Tylko w dziale typy :razz:
Tak jak mówiłem podawaj typy w dziale, niech będą na ⛔ i potem wkroczę ja na białym koniu i podam kilka typów wygrywających i uratuję lud ????
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
jesteś mi coś w stanie powiedzieć o General Cabalerro?:p
może być PW, gadu, whatever.

Dawid kiepie, napisałem domyśl się, to znaczy że masz się domyślić. ????
Pozdrawiam.
Boisko mają do d*py
San Lorenzo spadło to nakupili od nich zawodników, chyba z pięciu tam poszło
Konkretów to ja sam nie znam zbyt, ale na moje to spadną tak szybko jak awansowali a z gry to będzie takie overowe jak San Lorenzo właśnie ????
Mam na razie ov1,5 Capiaty ale sam win to nawet kusi
Trzeba zobaczyć co oni zamierzają grać
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dużo osób jest tu w sobie mocno zadufanych i chcą podkreślić swoje wybujałe ego ;).
Shakal dzięki za reputkę ostatnio faktycznie dekada na forum tak jak napisałeś , to miłe że pamiętałeś
Pozdrawiam serdecznie
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Ok, zobaczymy :grin:Ja nie mieć tematu, tzn. mieć 2 ale zamknięte na ament. Tylko w dziale typy :razz:
Tak jak mówiłem podawaj typy w dziale, niech będą na ⛔ i potem wkroczę ja na białym koniu i podam kilka typów wygrywających i uratuję lud ????
Na razie robie w temacie, co by odbic typem za 100j i zrobic + :cool:
Ja ci powiedzialem, ze ostatni dobry bet w dziale to podales 2 sezony temu ???? A i ten pamietaj, ja nie przegrywam tak naprawde. Nawet Etixx wygra TTT bylo zaplacone, a u Ciebie chyba nie ????
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Boisko mają do d*py
San Lorenzo spadło to nakupili od nich zawodników, chyba z pięciu tam poszło
Konkretów to ja sam nie znam zbyt, ale na moje to spadną tak szybko jak awansowali a z gry to będzie takie overowe jak San Lorenzo właśnie ????

Mam na razie ov1,5 Capiaty ale sam win to nawet kusi
Trzeba zobaczyć co oni zamierzają grać
ok dzięki, czyli tak jak myślałem.

to overowo zapowiada się jutro.
dobry start rozgrywek ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom