>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
M 418

maat

Użytkownik
A Marcela oszczędzali czy kontuzja ? bo jak kontuzja to PZU się nie wypłaci , Marcel ubezpieczony na 100 mln $
Informacja póki co niejawna, zapewne jest to zasłona przed meczem i dopiero w środę będzie odpalona petarda.
 
el_flaco 18

el_flaco

Użytkownik
Hmm w sumie 13 rzutów oddal,pytanie czy on tak zawsze czy to jakis jednorazowy wyskok?
W klubie ma dość dobre statystyki a mniej czasu spędza na boisku. Nie widziałem wcześniejszych meczy Niemców. Ale sądząc po meczu z Hiszpanami to on ma ciągnąć tą reprezentacje. Także myślę że przynajmniej 10 rzutów powinien oddać.
 
domell 454

domell

Użytkownik
wedlug mnie nie,ale wedlug znawcy z Norwegii jest co najmniej równa jak nie lepsza,bardziej fizyczna u Węgrów a Dibirov to jest chucherko..
Dibirov rzucał przeciwko Landinowi, teraz takiej zapory miał nie będzie.
Akurat jemu fizyczność nie jest potrzebna, rzuty oddaje ze skrzydła, z karnych lub kontrataku.
Co do karnych, Soroka wykorzystał 3 z 5, Dibirov 2 z 3. Nie wiadomo kto będzie rzutał.
 
V 3

vulture

Użytkownik
Gdy na stronie głównej Skrill, kilkam na &quot;Zaloguj się&quot; wyskakuje komunikat:
Zabronione
Sprawdź czy adres jest poprawny oraz czy posiadasz odpowiednie uprawnienia, aby wejść na tę stronę. Być może strona jest zabezpieczona i potrzebne jest podanie nazwy użytkownika i hasła.
Sprawdź także ustawienia serwerów proxy klikając na &quot;Menu&quot; &gt; &quot;Opcje&quot; &gt; &quot;Serwery proxy&quot;. W razie problemów zaznacz opcję &quot;Nie uzywaj proxy&quot; i spróbuj odświeżyć tę stronę.
Kod błędu 403 (Forbidden)
Ktoś wie o co chodzi?
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Nie lubię Szpilki, ale dał naprawdę fajną walkę i za to szacun i szkoda trochę chłopaka, że się skończyło jak się skończyło....no, ale te przeróbki miażdżą system ????
Ja to tego nie rozumiem, tez za nim nie przepadam ale ludzie są podli... Walczył chłopak jak potrafi, dał z siebie wszystko a że był słabszy od Wildera...nie on pierwszy i nie ostatni...Ilu z tych trolli szydzących dojdzie do walki o mistrzostwo świata...pewnie żaden...Wczoraj był wysyp szyderców co się obłowili na Wilderze po kursie 1,20 a dziś grzecznie poszli spać po wtopie na lokacie jaką miał być Petis po podobnym kursie...za to trzeba było się od rana przebijać przez tenisowych płaczków:razz:
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Ja to tego nie rozumiem, tez za nim nie przepadam ale ludzie są podli... Walczył chłopak jak potrafi, dał z siebie wszystko a że był słabszy od Wildera...nie on pierwszy i nie ostatni...Ilu z tych trolli szydzących dojdzie do walki o mistrzostwo świata...pewnie żaden...Wczoraj był wysyp szyderców co się obłowili na Wilderze po kursie 1,20 a dziś grzecznie poszli spać po wtopie na lokacie jaką miał być Petis po podobnym kursie...za to trzeba było się od rana przebijać przez tenisowych płaczków:razz:
eeee, ale Szpilka do niej nie doszedł ;)
To był &quot;gift&quot; :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom