>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
bezsens w 1.26 się bawić, więcej nerwów niż zachodu z typem.
Lube rozwaliło Skrę w Polsce nawet bez Grebennikova (kontuzja w trakcie meczu) i z przyjmującym jako libero. Bełty grają ostatnio fatalnie, nie mają żadnych szans z takim zespołem.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
aa to sory, nie było pytania :cool:
Powyciągali traderów z bet365 za taką kasę że głowa mała, agresywna kampania reklamowa, marka jest, także w ciągu 6 miesięcy są liderem na rynku. A limity pewnie 10 razy takie jak w becie będą.
Jak Marcel zagra to nie będzie co zbierać z Makaronów ????
bezsens w 1.26 się bawić, więcej nerwów niż zachodu z typem.
Jak się nie znać to nie pisać.
 
domell 454

domell

Użytkownik
Witam.
Glupie buki wystawily linie 5,5 na Dibirova po tym jak w pierwszym meczu nie pokryl wystawionej 4,5.
Gdzie logika?:zoltakartka:
E: w sumie surbet Dibirov over 5,5@2,27 i Soroka over 2,5 @2,70
Jak Dibirov nie trafi jednego karnego to wejdzie Soroka i będzie siekal jak ostatnio z 7 m:mrgreen:
Rozumiem że według Ciebie defensywa Danii jest równa (bądź gorsza) niż defensywa Węgrów?
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Nawet bez tych osłabień by Skra to przegrała, bo jak oglądałem ich przeciwko Olsztynowi to ich gra to była komedia. Wlazły kończył jedną piłkę na 4-5, kompletny chaos. Zresztą w następnym meczu też mieli duże problemy i udało im się wygrać to finalnie 3:1.
Śmieszna sytuacja w ogole, że chcą mecz przełożyć, bo zawodnicy są niedysponowani. Już widzę jak np. Barcelona piszę pismo do PSG, że najlepsi zawodnicy są chorzy i proszą o przełożenie ????. Jak nie ma Messiego i reszty to niech dają młodzież i grają, ich problem.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Powyciągali traderów z Bet365 za taką kasę że głowa mała, agresywna kampania reklamowa, marka jest, także w ciągu 6 miesięcy są liderem na rynku. A limity pewnie 10 razy takie jak w becie będą
wiesz na 100%, że będą otwarci na nasz rynek? ????
 
domell 454

domell

Użytkownik
Nawet bez tych osłabień by Skra to przegrała, bo jak oglądałem ich przeciwko Olsztynowi to ich gra to była komedia. Wlazły kończył jedną piłkę na 4-5, kompletny chaos. Zresztą w następnym meczu też mieli duże problemy i udało im się wygrać to finalnie 3:1.
Śmieszna sytuacja w ogole, że chcą mecz przełożyć, bo zawodnicy są niedysponowani. Już widzę jak np. Barcelona piszę pismo do PSG, że najlepsi zawodnicy są chorzy i proszą o przełożenie ????. Jak nie ma Messiego i reszty to niech dają młodzież i grają, ich problem.
Do LM zgłosić można 25 zawodników, jeśli 15 było by kontuzjowanych to co wtedy?
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Do LM zgłosić można 25 zawodników, jeśli 15 było by kontuzjowanych to co wtedy?
Nie wiem jak jest w regulaminach, ale wydaje mi się, że na pewno UEFA dopuszcza taką opcje żeby na jeden mecz w takim przypadku zagrała młodzież danej drużyny. Przecież każdy mecz LM to jest ogromny hajs także na pewno by walkowera nie było.
 
M 418

maat

Użytkownik
Nawet bez tych osłabień by Skra to przegrała, bo jak oglądałem ich przeciwko Olsztynowi to ich gra to była komedia. Wlazły kończył jedną piłkę na 4-5, kompletny chaos. Zresztą w następnym meczu też mieli duże problemy i udało im się wygrać to finalnie 3:1.
Śmieszna sytuacja w ogole, że chcą mecz przełożyć, bo zawodnicy są niedysponowani. Już widzę jak np. Barcelona piszę pismo do PSG, że najlepsi zawodnicy są chorzy i proszą o przełożenie ????. Jak nie ma Messiego i reszty to niech dają młodzież i grają, ich problem.
Wszystko zależy od przepisów jakie obowiązują w danych rozgrywkach. Teraz sztab Skry analizuje przepisy i jeśli znajdą jakiś punkt zaczepienia to zgłoszą się do CEVu i będą próbować.
Nie porównujmy też piłki nożnej do siatkówki bo to 2 różne światy.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
U ruskch limit 400 ojro i się odnawia na taki sam po 15 minutach, hmm...

Chyba trzeba iść do parku praskiego odkopać worki z hajsem i wpłacić do ruskich ????
 
el_flaco 18

el_flaco

Użytkownik
Witam.
Glupie buki wystawily linie 5,5 na Dibirova po tym jak w pierwszym meczu nie pokryl wystawionej 4,5.
Gdzie logika?:zoltakartka:
E: w sumie surbet Dibirov over 5,5@2,27 i Soroka over 2,5 @2,70
Jak Dibirov nie trafi jednego karnego to wejdzie Soroka i będzie siekal jak ostatnio z 7 m:mrgreen:
Masz jakaś perełkę na dzisiaj z zawodników? Imo Dessinger over 4,5 wydaje się ciekawy
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Rozumiem że według Ciebie defensywa Danii jest równa (bądź gorsza) niż defensywa Węgrów?
wedlug mnie nie,ale wedlug znawcy z Norwegii jest co najmniej równa jak nie lepsza,bardziej fizyczna u Węgrów a Dibirov to jest chucherko..
Policzylem sobie że jakby dac plaska stawka na dogi w damskim AO to na tych 12 wygranych z 31 meczów można bylo ladnie zarobic;)
Masz jakaś perełkę na dzisiaj z zawodników? Imo Dessinger over 4,5 wydaje się ciekawy
Hmm w sumie 13 rzutów oddal,pytanie czy on tak zawsze czy to jakis jednorazowy wyskok?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom