>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
L 516

lipny

Użytkownik
Na HP można wyłapać dużo przydatnych informacji to prawda. Ja z początku na forum po działach oglądałem analizy i patrze kolega 5000 postów 6000 reputy to jakiś specjalista jakiś ale potem sam doszedłem od kogo warto coś przeczytać i brać typ. W dziale Tenisa najgorzej chyba jest ;)
o to z grubsza mi chodzilo;)
kojarze kiedys modzi zeby sie udzielac w dzialach czy tematach, zeby byla aktywnosc na forum a nie tylko HP
ale wypadaloby sie znac a nie bajki pisac
w koncu chodzi o hajs, jaki tam by nie byl szanowac wypada;)
pozatym live jst smierc hehe
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
@karwa88 teraz mi pisze privy i od pionków wyzywa ????????

klasa, naprawdę, ale serio ktoś o ilorazie inteligencji przeciętnej ameby nie może mnie obrazić ???? ale próbuj dalej, wyzywaj ????
Daj spokój, to poziom gimnazjum.
Aż strach pomyśleć, że to rocznik 88 i takie ameby mają prawa wyborcze, prawo do prowadzenia pojazdów itd... strach się bać.
Pozdrawiam serdecznie.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Beka z tych zbiórek Goberta.
Ukradli mu tą jedną ofensywną i ma 10, a linia 10.5 i teraz wielki fart - dogrywka, a wiec 5 minut żeby jeszcze tą zbiórkę zrobić ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
PW od tego poważnego jegomościa.
Dzisiaj, 22:15
karwan88

karwan88&#39;s Avatar

Dołączył: 20.04.2010
Skąd: Szczecin
Postów: 44
Reputacja: 18
.
Dobra buraku nie rób tam spamu, i nie pisz w moja stronę więcej bo jesteś cieciem na bezrobociu który nabil postów i się tym podniecasz jak dzieciak.
Mam ciekawsze zajęcia niż pisanie całymi dniami tu i prowadzenie tematów.
Twoje słodkie pierdzenie i pozdrowienie na każdym kroku jest też żałosne
????
Pozdrawiam serdecznie.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Widze ze w HP dzień bez napinki dniem straconym ????
Dobrze ze TEN POLAK już walczył o MŚ, tak chłopaki mi tu przewijali bo by dalej napinka była ????
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Daj spokój, to poziom gimnazjum.
Aż strach pomyśleć, że to rocznik 88 i takie ameby mają prawa wyborcze, prawo do prowadzenia pojazdów itd... strach się bać.
Pozdrawiam serdecznie.
co gorsza, to się może rozmnażać ???? ale już się nie unoszę i pomijam cymbała w lekturze hp. Takoż i ja cię pozdrawiam ????
 
cineck 45

cineck

Użytkownik
(live)
Serbia u20 vs Chiny u20 handi -5,5 @2,20 ✅✅
Serbowie grają u siebie, z obrazu meczu wynika że Chińczycy są o dwa poziomy słabsi. W strzałach po pierwszej odsłonie 20:0. Gospodarze powinni pokryć takie handi lekko, łatwo i przyjemnie ????
Tutaj stream jakby ktoś chciał.
http://www.iihf.com/competition/544/live-stream/
Serbia u20 vs Chiny u20
over 10,5 @3,00 ⛔⛔
3 tercja najwięcej bramek @25 ⛔⛔
Próbuję jeszcze to.
10:0
Pechowy ten over 10,5. Serbowie mimo że cisnęli do końca to krążek nie chciał wpaść do bramki przez ostatnie 10 minut meczu.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
co gorsza, to się może rozmnażać ???? ale już się nie unoszę i pomijam cymbała w lekturze hp. Takoż i ja cię pozdrawiam ????
Ta i później moje dzieci z dziećmi takiego cymbała będą się zadawać, brrr...
Pozdrawiam serdecznie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom