>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
L 516

lipny

Użytkownik
A osoby, które nigdy tu nie miały tematu, to już w ogóle nie powinny się nabijać.
a tu Assi nie zgodze sie co do tematu
jak sie nie znam, nie widze value, nie mam inf z 1 reki etc to nie widze sensu zakladac temat, wrecz przeciwnie...
jak mi idzie widze po skillu, nie mam potrzeby prowadzic statystyk +/- ani sprawdzania sie jakim jestem typerem skoro wiem ze ujowym????
ja mam w subskrypcji ze 3 a i tak kopalnią betow jest HP
ktory odkrylem po pol roku na forumku i uwierz, to nie bylo kolorowe pol roku ????
a niektorych troli z tematow powinni zbanowac IMO bo ktos uwierzy,
a czasem to ze ktos cos tam pisze tzn. tyle ze pisze;)
Pozdrawiam;)

e: oczywiscie jest kilku b dobrych typerow z tematami ktorych rowniez pozdrawiam????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
a tu Assi nie zgodze sie co do tematu
jak sie nie znam, nie widze value, nie mam inf z 1 reki etc to nie widze sensu zakladac temat, wrecz przeciwnie...
jak mi idzie widze po skillu, nie mam potrzeby prowadzic statystyk +/- ani sprawdzania sie jakim jestem typerem skoro wiem ze ujowym????
ja mam w subskrypcji ze 3 a i tak kopalnią betow jest HP
ktory odkrylem po pol roku na forumku i uwierz, to nie bylo kolorowe pol roku ????

a niektorych troli z tematow powinni zbanowac IMO bo ktos uwierzy,
a czasem to ze ktos cos tam pisze tzn. tyle ze pisze;)
Pozdrawiam;)
Akurat co do Ciebie, to mam nieco inne zdanie niż do tamtego Pana ;)
Pozdrawiam serdecznie.
 
majkeloo 10

majkeloo

Użytkownik
a tu Assi nie zgodze sie co do tematu
jak sie nie znam, nie widze value, nie mam inf z 1 reki etc to nie widze sensu zakladac temat, wrecz przeciwnie...
jak mi idzie widze po skillu, nie mam potrzeby prowadzic statystyk +/- ani sprawdzania sie jakim jestem typerem skoro wiem ze ujowym????
ja mam w subskrypcji ze 3 a i tak kopalnią betow jest HP
ktory odkrylem po pol roku na forumku i uwierz, to nie bylo kolorowe pol roku ????

a niektorych troli z tematow powinni zbanowac IMO bo ktos uwierzy,
a czasem to ze ktos cos tam pisze tzn. tyle ze pisze;)
Pozdrawiam;)


e: oczywiscie jest kilku b dobrych typerow z tematami ktorych rowniez pozdrawiam????
Na HP można wyłapać dużo przydatnych informacji to prawda. Ja z początku na forum po działach oglądałem analizy i patrze kolega 5000 postów 6000 reputy to jakiś specjalista jakiś ale potem sam doszedłem od kogo warto coś przeczytać i brać typ. W dziale Tenisa najgorzej chyba jest ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom