>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W HP wszyscy są zarobieni, zawsze same ✅, nikt nie wstawia ⛔ Proszę o tym nie zapominać, drogi kolego.
Nie zapominam, mój wierny przyjacielu.
Tutaj zawsze każdy zdąży zamknąć z zyskiem albo puscić kontrę ????
Pozdrawiam serdecznie.
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Skoro to takie mały wyczyn, to załóż swój temat. Zobaczymy jak Ci pójdzie.
Pisanie, że &quot;gram live i nie narzekam&quot; to takie przysłowiowe mieszanie w betoniarce z Pussym. Pozdrawiam serdecznie.
Jak już powinieneś wywnioskować napisałem że gram live i neguje granie połową budżetu kursów 1.10. Takich jak przykładowo sparingi - które grał np ten gość.
Ja takich kursów nie gram i nie mam zamiaru zakładać tematu abyś był uszczesliwiony ;)

Bez odbioru.
 
majkeloo 10

majkeloo

Użytkownik
W HP wszyscy są zarobieni, zawsze same ✅, nikt nie wstawia ⛔ Proszę o tym nie zapominać, drogi kolego.
W tym momencie Ci napisze &quot;zazdrościsz bo ty jesteś na minusie&quot; lecz ty pokazujesz, że da się temat prowadzić.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jak już powinieneś wywnioskować napisałem że gram live i neguje granie połową budżetu kursów 1.10. Takich jak przykładowo sparingi - które grał np ten gość.
Ja takich kursów nie gram i nie mam zamiaru zakładać tematu abyś był uszczesliwiony ;)
Bez odbioru.
Każdy ma swój styl gry. Nie rozumiem wyśmiewania kogoś kto gra w taki sposób, jak on. Czy on nabija się z Twojej gry? Z tego co zauważyłem to jesteś strasznie przemądrzały, a nawet jednego Twojego typu do tej pory nie widziałem. Nie lubię takich pajaców. Tym razem, wyjątkowo, pozdrawiam, ale bez serdeczności.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
W tym momencie Ci napisze &quot;zazdrościsz bo ty jesteś na minusie&quot; lecz ty pokazujesz, że da się temat prowadzić.
Prowadzę głównie dla siebie, bo i tak nikt nie korzysta. ???? Potem każdy płacze, że WTA to gunwo, ATP sprzedajo i kontuzje musku wszędzie. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom