>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Skuteczność po kilku kuponach na kursach 1,10? ????
Wielki wyczyn...
Tylko że takie granie 1,10 po połowe budżetu kiedyś się skończy (było już blisko dziś z Hiszpania) niech wygrywa, życzę mu tego ale zobaczysz jak szybko zniknie z forum ze swoim tematem ;)
Odnośnie nabijania... Życzę mu powodzenia co powtarzam a czy założenie tematu jest tu jakimś wyznacznikiem?
Mój temat nie miałby sensu bo gram 90% live i nie narzekam na zarobek.

Pozdrawiam
Skoro to takie mały wyczyn, to załóż swój temat. Zobaczymy jak Ci pójdzie.
Pisanie, że &quot;gram live i nie narzekam&quot; to takie przysłowiowe mieszanie w betoniarce z Pussym. Pozdrawiam serdecznie.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
ale akcja na koniec, litości ????
cały czas zmarnował, akurat tak żeby nie mieli akcji za akcję na koniec, to jeszcze biegał w kółko i wbiegł w typa i się praktycznie sam sczapował ????
 
majkeloo 10

majkeloo

Użytkownik
Ma lepszą skuteczność niż 90% forumowiczów.
A osoby, które nigdy tu nie miały tematu, to już w ogóle nie powinny się nabijać.
Pozdrawiam serdecznie.
✅✅
Ale na tym forum połowa obraża innych od januszów, wyśmiewają się lecz tylko nie kiedy można kogoś spotkać kto serio na tym się zna.

E. A no tak live i wieczne plusy to też standard ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
✅✅

Ale na tym forum połowa obraża innych od januszów, wyśmiewają się lecz tylko nie kiedy można kogoś spotkać kto serio na tym się zna.


E. A no tak live i wieczne plusy to też standard ????
Myślę, że więcej niż połowa ;)
A co do live, to masz rację, wieczny plus, zamykanie z zyskiem i &quot;połapałem po kursie 4,00&quot; ????
Pozdrawiam serdecznie.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Skoro to takie mały wyczyn, to załóż swój temat. Zobaczymy jak Ci pójdzie.
Pisanie, że &quot;gram live i nie narzekam&quot; to takie przysłowiowe mieszanie w betoniarce z Pussym. Pozdrawiam serdecznie.
W HP wszyscy są zarobieni, zawsze same ✅, nikt nie wstawia ⛔ Proszę o tym nie zapominać, drogi kolego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom