>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
weed233 854

weed233

Użytkownik
Nie, żebym Cię atakował, ale tutaj nie masz racji. Zwłaszcza pisząc, że Green jest syfem w ofensywie. Nie chce mi się tutaj szukać cyferek, z resztą już chłopaki to zrobili. Green jest po prostu bardziej wszechstronny, nie tylko rzuca, ale i asystuje, a procent skuteczności nie jest w sumie żadnym większym wyznacznikiem, bo Green rzuca o wiele częściej niż Serge.
jak Ibaka nawet więcej od niego rzutów oddaje
a sam FG% to Green ma o 10% gorszy niż Ibaka :mrgreen:
@Masa - takie składanki to nawet Perkowi złozyc idzie hehe
dobra koniec, każdy ma swoje zdanie. Jak dla mnie Green jest przeciętny w ofensywie i w żadnym zespole nie dostałby czołowej roli w ofensywie, tyle
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
karny Hiszpana prosto w bramkarza ????
pograłeś typ od rogerferede93 ? ciekawe jakie miał argumenty za czymś takim ? rzucił monetą ?
a odwiedziłem temat, zrobiłem zakład, spojrzałem w tabelę i przeżegnałem się nogą ????
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
jak Ibaka nawet więcej od niego rzutów oddaje
a sam FG% to Green ma o 10% gorszy niż Ibaka :mrgreen:

@Masa - takie składanki to nawet Perkowi złozyc idzie hehe

dobra koniec, każdy ma swoje zdanie. Jak dla mnie Green jest przeciętny w ofensywie i w żadnym zespole nie dostałby czołowej roli w ofensywie, tyle
na pewno dostałby prędzej niż Serge ????
 
dzodzo1908 365

dzodzo1908

Użytkownik
jak Ibaka nawet więcej od niego rzutów oddaje
a sam FG% to Green ma o 10% gorszy niż Ibaka :mrgreen:

@Masa - takie składanki to nawet Perkowi złozyc idzie hehe

dobra koniec, każdy ma swoje zdanie. Jak dla mnie Green jest przeciętny w ofensywie i w żadnym zespole nie dostałby czołowej roli w ofensywie, tyle
Przeciez Weed to naczelny hejter Goldenow wiec po co te sprzeczki? Juz slyszalem, ze Green to dno, Curry to tylko shooter, a Knicks maja lepsza lawke niz GSW wiec z czym do ludzi ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
żeby tylko siekiera nie pograł ????
Lube też rezerwy puści, tzn. pewnie Caster, Corvetta, Cebula z Parodim, Fei i Żenia, ale i tak ich 3-0 rozwalą.
Rodrigouez podobno ma nie grać tylko zając się cateringiem na hali , będzie roznosił tortillki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom