>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
P 0

puffy

Użytkownik
&quot;czasem&quot;

wiekszosc akcji jakie ma 1v1 z obroncą pod koszem nie kończy
Jumpshoot nędzny
jak dla mnie on jest mega przeciętny w ofensywie, tak jak doceniam jego defensywe to naprawdę nie widze tutaj nic nadzwyczajnego w ofensywie, zresztą procentów się nie oszuka też
Bez Curryego to jeszcze bardziej by to kulało, z Dallas został sam to grał taki syf że aż żal było oglądać :razz:
z Rockets bez Stefka, zrobił coś koło 30 punktów i 20 asyst w meczu, co teraz
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
&quot;czasem&quot;


wiekszosc akcji jakie ma 1v1 z obroncą pod koszem nie kończy
Jumpshoot nędzny

jak dla mnie on jest mega przeciętny w ofensywie, tak jak doceniam jego defensywe to naprawdę nie widze tutaj nic nadzwyczajnego w ofensywie, zresztą procentów się nie oszuka też
Masz racje.


TS%
Green .571
Ibaka .553

????
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
Ibaka ????


Przecież Serge ma gorszy PER od Tadka Janga ????
nie twierdze ze Ibaka jest kimś w ofensywie, bo nigdy nie będzie
Ale Green jak dla mnie jest takim syfem w ofensywie że Ibaka ograniczony do jumperków który ma i tak na niezłym procencie czyni go lepszym niż Green
 
deepred 866,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
nie twierdze ze Ibaka jest kimś w ofensywie, bo nigdy nie będzie
Ale Green jak dla mnie jest takim syfem w ofensywie że Ibaka ograniczony do jumperków który ma i tak na niezłym procencie czyni go lepszym niż Green
Nie, żebym Cię atakował, ale tutaj nie masz racji. Zwłaszcza pisząc, że Green jest syfem w ofensywie. Nie chce mi się tutaj szukać cyferek, z resztą już chłopaki to zrobili. Green jest po prostu bardziej wszechstronny, nie tylko rzuca, ale i asystuje, a procent skuteczności nie jest w sumie żadnym większym wyznacznikiem, bo Green rzuca o wiele częściej niż Serge.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom