>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Odkryłem przez ostatni tydzień u siebie nadprzyrodzoną moc. Potrafię eliminować zawodników z turnieju. Powiedzcie tylko kogo nie lubicie w AO to na niego postawię. Kogo wyeliminować? Jeżyka czy Isnera?
Eliminując Isnera masz szansę potopić 99% forum :razz:
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
GSW z takimi strzelbami jakie mają i fakt że rozgrywający nie robi 10+ ast daje tyle asyst Greenowi, jakby Griffin był w GSW to jakby chciał to by robił TD co dwa mecze
Co ma Green takiego elitarnego w ofens?
Przecież rywale zostawiają mu kilometr pod koszem a on i tak nie kończy, nie zdziwie się że skutecznosć w pomalowanym 32%
Mid-Range na nedznym procencie
Trójka (wide-open) na dobrym procencie
Jump Shoot ogółem na poziomie 36%, gdzie i tak 3/4 punktów po asystach, sam nic sobie nie wykreuje (Wiem Ibaka też)
Ibaka mid-range 47.1%
Resticted Arena - 60.1% (lepiej niż Green)
w pomalowanym 51.5 %
Jump shoot - 46.7%
a Green jesli chodzi o floatery 8/16 więc gdzie tu te jego elitarne floatery ? :O
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
GSW z takimi strzelbami jakie mają i fakt że rozgrywający nie robi 10+ ast daje tyle asyst Greenowi, jakby Griffin był w GSW to jakby chciał to by robił TD co dwa mecze
Co ma Green takiego elitarnego w ofens?
Przecież rywale zostawiają mu kilometr pod koszem a on i tak nie kończy, nie zdziwie się że skutecznosć w pomalowanym 32%
Mid-Range na nedznym procencie
Trójka (wide-open) na dobrym procencie
Jump Shoot ogółem na poziomie 36%, gdzie i tak 3/4 punktów po asystach, sam nic sobie nie wykreuje (Wiem Ibaka też)
Ibaka mid-range 47.1%
Resticted Arena - 60.1% (lepiej niż Green)
w pomalowanym 51.5 %
Jump shoot - 46.7%
a Green jesli chodzi o floatery 8/16 więc gdzie tu te jego elitarne floatery ? :O
Jak Ibaka kończy z pomalowanego tylko i wyłącznie łatwym layupem albo wsadem ???? to trudno żeby miał gorszy procent od Greena który czasami wpierdala coast to coast akcje z jakimś trudnem rzutem ????
Andre Jordan ma 73 % z gry też jest lepszy w ataku ?
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
Jak Ibaka kończy z pomalowanego tylko i wyłącznie łatwym layupem albo wsadem ???? to trudno żeby miał gorszy procent od Greena który czasami wpierdala coast to coast akcje z jakimś trudnem rzutem ????

Andre Jordan ma 73 % z gry też jest lepszy w ataku ?
&quot;czasem&quot;


wiekszosc akcji jakie ma 1v1 z obroncą pod koszem nie kończy
Jumpshoot nędzny

jak dla mnie on jest mega przeciętny w ofensywie, tak jak doceniam jego defensywe to naprawdę nie widze tutaj nic nadzwyczajnego w ofensywie, zresztą procentów się nie oszuka też

Bez Curryego to jeszcze bardziej by to kulało, z Dallas został sam to grał taki syf że aż żal było oglądać :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom