>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
weed233 854

weed233

Użytkownik
Przeciez Weed to naczelny hejter Goldenow wiec po co te sprzeczki? Juz slyszalem, ze Green to dno, Curry to tylko shooter, a Knicks maja lepsza lawke niz GSW wiec z czym do ludzi ????
dno w ofensywie
pisałem że Curry to najlepszy shooter a nie gracz, jak ktoś go tutaj z Jordanem porównywał gdy rzucił 40pts przeciwko Ishowi Smithowi
a ławka Knicks jest naprawdę dobra :mrgreen:
 
dzodzo1908 365

dzodzo1908

Użytkownik
dno w ofensywie
pisałem że Curry to najlepszy shooter a nie gracz, jak ktoś go tutaj z Jordanem porównywał gdy rzucił 40pts przeciwko Ishowi Smithowi
a ławka Knicks jest naprawdę dobra :mrgreen:
no offense ale tylko zauwazylem, ze zawsze ujmujesz ekipie Goldenow, a wydaje mi sie, ze mistrzostwa i takiego wejscia w sezon nie notuje sie z przypadku i ta druzyna wcale nie taka przecietna ;)
 
P 0

puffy

Użytkownik
jak Ibaka nawet więcej od niego rzutów oddaje
dobra koniec, każdy ma swoje zdanie. Jak dla mnie Green jest przeciętny w ofensywie i w żadnym zespole nie dostałby czołowej roli w ofensywie, tyle
czołową role to on ma teraz w najlepszym zespole ligi
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
oddsring się w pewnym momencie pogubił z Hiszpanami bo dawał 2.45 ???? ale nijak nie szło tego pograć
Jakbys pogral by byl zwrot, do takich bledow nie ma gorszego bukmachera, potrafia po 3 dniach sobie przypomniec i zaje.. kase z konta
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom