>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje, ciekawostki...

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Steve Nash potwierdza że jest najleszym asystentem w NBA.Innym jeszcze bardzo dużo brakuje żeby dorównać Nashowi w ilości asyst.Nic tylko pogratulować bardzo dobrej formie Nasha ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
jesli chodzi o asysty to po Nashu pomyslalem sobie o Kiddzie... jeden z moich ulubionych playerow. fakt ze Nash kroluje ale gra w Suns ktore wymiata i jest w samej czolowce tabeli, a Nets sa znacznie nizej a mimo to Kidd jest the best i to jego uwazam za najlepszego asystenta


edit: wlasnie sprawdzilem na nba.com staty i Kidd jest drugi ???? ze srednia 9.2, przy czym Steve ma 11.3. ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ray Allen z rekordem kariery, Mutombo uhonorowany przez kibiców

W meczu z udziałem jednego z najlepszych zespołów w lidze Utah Jazz, kibice zobaczyli niesamowity show. Przeciwnikiem Jazz byli w tym meczu Seattle Supersonics. Mecz rozegrano w Key Arena w Seattle. Fani Sonics nie mają w tym sezonie zbyt wiele powodów do radości, ich zespół ma słaby bilans 13-25. W tym meczu jednak zobaczyli inne oblicze swojego zespołu i mieli okazję przypomnieć sobie czasy wspaniałej dwójki Gary&#39;ego Payton&#39;a i Shawn&#39;a Kempa (w sezonie 95/96 vicemistrzostwo NBA pod wodzą obecnego trenera Denver George&#39;a Karl&#39;a). Bohaterem meczu został Ray Allen. który rzucił 54 punkty, co jest jego rekordem kariery. Ray trafił w tym spotkaniu 17 z 32 rzutów z gry, 12 z 12 rzutów wolnych i dołożył 10 zbiórek. Sonics wygrali to spotkanie po dogrywce 122:114.
Poprzedni rekord Allen&#39;a to 47 punktów zdobytych w 2002 roku w meczu przeciwko Charlotte. Allen był wtedy graczem Milwaukee Bucks. Dzisiejsza zdobycz punktowa jest drugą w historii klubu Supersonics. Rekordzistą pozostaje Fred Brown, który 23 marca 1974 roku w meczu przeciwko Golden State zdobył 58 punków.

Houston Rockets rozegrali kolejne spotkanie w Pepsi Center w Denver. Jest to miejsce gdzie w 1991 roku, przeżywający drugą a może nawet trzecią młodośc, Dikembe Mutombo zaczynał swoją karierę. Kibice nie zapomnieli o tym i kiedy Mutombo w pierwszej kwarcie zablokował rzut Eduardo Najera i wykonał swój firmowy gest &quot;not on my home&quot;, kibice zgotowali mu owację na stojąco. Dikembe już przed meczem kurtuazyjnie wypowiadał się o klubie i fanach mówiąc, że bardzo się cieszy, że znowu może zagrać w Denver. W meczu zdobył on 7 punktów, 10 zbiórek i 4 bloki.
Rockets wygrali to spotkanie 90:86. Mutombo okazał się niespodziewanie bardzo cennym graczem dla Rockets od momentu złapania kontuzji przez Yao Minga. Z dziesięciu meczy rozegranych bez Yao, Houston wygrało osiem. Oczywiście rezerwowy center Rockets ma w tym swój duży udział.


nba.pl ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Houston Rockets rozegrali kolejne spotkanie w Pepsi Center w Denver. Jest to miejsce gdzie w 1991 roku, przeżywający drugą a może nawet trzecią młodośc, Dikembe Mutombo zaczynał swoją karierę. Kibice nie zapomnieli o tym i kiedy Mutombo w pierwszej kwarcie zablokował rzut Eduardo Najera i wykonał swój firmowy gest &quot;not on my home&quot;, kibice zgotowali mu owację na stojąco. Dikembe już przed meczem kurtuazyjnie wypowiadał się o klubie i fanach mówiąc, że bardzo się cieszy, że znowu może zagrać w Denver. W meczu zdobył on 7 punktów, 10 zbiórek i 4 bloki.
Rockets wygrali to spotkanie 90:86. Mutombo okazał się niespodziewanie bardzo cennym graczem dla Rockets od momentu złapania kontuzji przez Yao Minga. Z dziesięciu meczy rozegranych bez Yao, Houston wygrało osiem. Oczywiście rezerwowy center Rockets ma w tym swój duży udział.
Jaki jest sens kopiowania tekstu z innej strony?

No tak, Rakiety niestety wygrały a Z Denver Nuggets do Milwaukee Bucks odzedł Boykins ???? . Oby Milwaukee grali coraz lepeij. A bez Anhonyego nawet sam Iverson nie wygra meczu, potrzeba świetnego Melo i tyle. Jak wróci to rozwalą każdego!!! ???? ???? ???? ???? ????

OBY!!!
 
W 2

wislak

Forum VIP
Carmelo Anthony najlepszym koszykarzem USA w 2006 roku


Carmelo Anthony z Denver Nuggets został uznany przez Amerykańską Federację Koszykówki najlepszym koszykarzem w USA w 2006 roku.

W wyborze nie przeszkodził fakt, że Anthony od 16 grudnia 2006 roku jest zawieszony w prawach zawodnika i nie gra w NBA z powodu udziału w bójce w meczu z Knicks w nowojorskiej Madison Square Garden.

Anthony, który został zawieszony przez władze NBA na 15 meczów, znakomicie spisywał się podczas MŚ w Japonii. Amerykanie zdobyli tylko brązowy medal, ale zawodnik z Denver był najskuteczniejszym graczem turnieju, notując średnio 19,9 pkt w meczu i jako jedyny koszykarz USA został wybrany do pierwszej piątki Gwiazd MŚ.

- Jestem zaszczycony tym wyróżnieniem. Przygotowywałem się do turnieju w Japonii bardzo, bardzo solidnie, bo gra w reprezentacji USA to dla mnie sprawa honorowa. W ten sam sposób potraktuję przygotowania do igrzysk w Pekinie, bo chcemy zdobyć złoty medal w 2008 roku - powiedział Carmelo Anthony.

Źródło informacji: PAP/INTERIA.PL

???? ???? ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Yao Ming nie zagra w Meczu Gwiazd

Wracający do zdrowia po złamaniu nogi chiński środkowy Houston Rockets, Yao Ming wykluczył swój udział w tradycyjnym Meczu Gwiazd ligi koszykówki NBA. Ming zgromadził dotychczas 1 775 413 głosów - najwięcej wśród wszystkich graczy.

Ming przyznał w rozmowie z dziennikarzami, że w trakcie Weekendu Gwiazd (16-18 lutego w Las Vegas) planuje pierwsze treningi na boisku.

&quot;Stan mojego zdrowia się poprawił. Czeka mnie jeszcze rehabilitacja i wzmacnianie mięśni zanim zagram. Na szczęście już nie odczuwam bólu. Przerwa w rozgrywkach dobrze mi zrobi - zostanę w domu i będę mógł spokojnie budować formę&quot; - powiedział Ming.

W czwartek władze ligi NBA ogłoszą pierwsze piątki na Mecz Gwiazd.

Źródło:wp.pl

A ja miałem jeszcze nadzieję że Yao zagra :;/: Ach wielka szkoda :sad:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wybrano piątki do Meczu Gwiazd

Zakończyło się głosowanie do tegorocznego Meczu Gwiaz, które odbędzie się 18 lutego w Las Vegas. W głosowaniu zwyciężył LeBron James z Cleveland Cavaliers nieznacznie wyprzedzając Yao Minga z Houston Rockets, który jednak najprawdopodobniej nie wystąpi w meczu, ze względu na swoją kontuzję. Oto pierwsza dzisiątka, na którą kibice z całego świata oddali najwięcej głosów:


1. LeBron James, Cle - 2,516,049
2. Yao Ming, Hou - 2,451,718
3. Kobe Bryant, LAL - 2,138,777
4. Dwyane Wade, Mia - 2,029,591
5. Tracy McGrady, Hou - 1,942,796
6. Allen Iverson, Den - 1,813,638
7. Shaquille O’Neal, Mia - 1,622,446
8. Kevin Garnett, Min - 1,616,575
9. Steve Nash, Pho - 1,504,826
10. Dwight Howard, Orl - 1,464,613

Niestety w każdej drużynie w pierwszej piątce wystąpić może tylko dwóch obrońców, dwóch skrzydłowych i jeden center, dlatego tacy zawodnicy jak Steve Nash, Allen Iverson czy Dwight Howard nie mają zagwarantowanego miejsca w składzie. Miejmy jednak nadzieję, że trenerzy prowadzący swoje drużyny, dołączą ich do swojego zespołu. Po głosowaniu, składy pierwszych piątek będą następujące:

Konferencja Wschodnia
Skrzydłowy – LeBron James, Cleveland
Skrzydłowy – Chris Bosh, Toronto
Center – Shaquille O’Neal, Miami
Obrońca – Dwyane Wade, Miami
Obrońca – Gilbert Arenas, Washington
Trener: Jeszcze nie wybrany

Konferencja Zachodnia
Skrzydłowy – Kevin Garnett, Minnesota
Skrzydłowy – Tim Duncan, San Antonio
Center – Yao Ming, Houston
Obrońca – Kobe Bryant, L.A. Lakers
Obrońca – Tracy McGrady, Houston
Trener: Mike D’Antoni, Phoenix

Jak dla mnie to kurcze zaaluje ze Nash i Nowitzki ktorzy sa typowani naMVP sezonu maja nie zagrac :wowsdf: beznadziejnie by bylo :/ Ciesze sie ze Arenas bedzie ???? Yeah
a dziwi mnie wybor Howarda i Bosha. Szkoda ze Kidda ani Cartera nie ma ????
 
sala66 0

sala66

Użytkownik
witam. mam pytanie ile trwala najdluzsza seria bez porazki jakiejs druzyny w nba ?? bo phoenix juz chyba z 15 spotkan lekko chyba ma, dlatego sie zastanawiam. z gory dzieki za odp
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Phoenix Suns właśnie zapisał drugą w tym sezonie serie piętnastu zwycięstw pod rząd, druga seria ciągle trwa. Słońca są 5 zespołem w historii NBA, który tego dokonał, wcześniej udało się to Lakers (1999-00), Jazz (1996-97), Bucks (1970-71) oraz Washington Capitols (1946-47). Do tej klasyfikacji nie został zaliczony rekord Lakers (1971-72) 33 zwycięstw pod rząd.

Powinno ci wystarczyć. ;-) ???? ???? ????

http://www.nba.pl
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Dzisiejsze nocy Phoenix odnieśli 17 zwycięstwo z rzędu.
Pokonali na wyjeździe drużynę Cleveland 110:115.
Nieźli są ???? Wiesz może zaszkins, dlaczego ten rekord Lakers nie został wliczony ?? 33 zwycięstwa to niezły wyczyn, niektóre drużyny tyle meczy w sezonie nie potrafiły wtgrać ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Dzisiejsze nocy Phoenix odnieśli 17 zwycięstwo z rzędu.
Pokonali na wyjeździe drużynę Cleveland 110:115.
Nieźli są ???? Wiesz może zaszkins, dlaczego ten rekord Lakers nie został wliczony ?? 33 zwycięstwa to niezły wyczyn, niektóre drużyny tyle meczy w sezonie nie potrafiły wtgrać ????
zaszkins to wzial z nba.pl : tu chodzilo o passe 15 win z rzedu. SUns wtedy wygrali 15 raz i chodzi o to ze do tej passy 15 win nie wlicza sie ten wyczyn LAL bo to jest dwa razy ???? to jak to policzyc ;) on sie liczy tylko jako 1 raz , a ta passa to jjednak byla wiecej - zalezy jakby to liczyc
 
W 2

wislak

Forum VIP
wlasnie przeczytalem &quot;nowinke&quot; ????

Najlepsze passe w historii:
tabelawszechczasów

33x LAL 1971-72 - I
20x Bucks 1970-71 - II

17x Suns 2006-07 VII miejsce
i te 15 co zaszkins podawal to tez czołówka. sa 2 inne jeszcze po 17 i 3 albo 5 co mają po 18-19. ale nie wazne SUns wyprzedzi drugie Bucks i looz :]
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ale i tak piękny wyczyn ????
Waleczny KG ich powstrzymał swoimi 44 punktami ???? Ale sie ciekawie zapowiadało na 18 zwycięstwo itd. ;)

A dzisiaj jaki fajny mecz w Miami będzie ???? redd nie zagra, Wade, Mourning, Payton i Williams. Shaq wrócił ale chyba jeszcze na szczyt formy nie wróci jeśli wogóle wróci. Starość nie radość ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Boston - 14 porazek z rzedu!

Jest to najgorszy wynik w historii tego zasłużonego klubu.
Ostatnio tak fatalną serię koszykarze z Bostonu zanotowali w sezonie 1993/1994 i 1997/1998. Wówczas Celtics ponieśli porażki w 13 spotkaniach z rzędu.
Celtics aż 16 razy zdobywali mistrzostwo NBA, a oprócz tego jeszcze trzy razy wystąpili w wielkim finale. &quot;Celtowie&quot; ostatni mistrzowski tytuł zdobyli w sezonie 1985/1986. Po raz ostatni zagrali w finale NBA rok później.

spot.interia.pl

:;/:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Rzeczywiście Celtowie bez Pierca to żenada mam nadziję ze wróci Paul Pierce beda grali na wysokim poziomie.Szkoda mi tak zasłuzonego klubu jak Boston 14 porażek z rządu to zdarza się bardzo rzadko.
Boston Celtics trzymam kciuki :mrgreen:
???? ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Feb. 5, 2007 -- Reigning two-time MVP Steve Nash of the Phoenix Suns left Monday&#39;s game against the Denver Nuggets in the second quarter with an undisclosed shoulder injury. Details on the extent of the injury were not immediately known.

Following the game, a 113-108 Suns victory, head coach Mike D&#39;Antoni and Nash spoke about the All-Star&#39;s ailing shoulder.

For more postgame quotes, click here.

Suns Head Coach Mike D&#39;Antoni
&quot;(Nash&#39;s) shoulder is banged up for about three games now and it just got to the point where he had to get out of the game. He wanted to play, try to get through it, but we&#39;ll rest him until he can play.&quot;

Steve Nash
&quot;I&#39;m not very mobile right now. It&#39;s just hurting. When I was sitting on the sideline it was hurting.

(On team finishing without him)
&quot;I&#39;m proud of them obviously. Guys were playing all out and hustling and made it a lot more difficult for them (Denver) offensively. We put ourselves in a position to do something instead of being pushed around.&quot;




Z mojego tlumaczenia wynika ze Nash nie zagra przez pare meczow ze wzgledu na kontuzje.Ale zeby nie wprowadzac nikogo w blad prosilbym o przetlumaczenie dokladne
tego tekstu.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Powtarzam zapytania:

asterix1988 : Mam jeszcze takie pytanie. Jak to jest z tymi Play&#39;off w NBA? Które miejsca grają ze sobą itd. Please, niech mi to ktoś napisze.
Pozdro
a ja mam jeszcze takie pytanko: jak dobierani są do konkursów wsadow i rzutow za 3pkt w ASW gracze? sa jakies eliminacje czy jak :-?

i do tego dokładam takie pytanko: czy macie jakies strony z kontuzjami poza sportsline ale tak zeby byly tylko kluby i w nich kto ma nie zagrac? ale zeby bylo pewniejsze od sportsline&#39;a bo wczoraj jakbym mial na buku to majątek bym na suns z handicapem postaweil bo mial Iverson Camby i Anthony nie grac a okazalo sie ze Melo gral, a to filar zespolu!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom